Jump to content

iPhone 6S Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορεί να μην το έχει εγκαταστήσει κάποιος :)

Κάτι για κολλήματα διαβάζω μην έχουμε κανα θέμα..

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι κολλήματα μου λέτε παιδιά μου καλά, όχι απλά το ίδιο καλά με πριν αλλά με τα λίγα που καταλαβαίνω αυτό ζωντανεψε κι άλλο, μπράβο μόνο μπράβο τους, ας ελπίσουμε να μην έχω τίποτα προβλήματα με τις διάφορες λειτουργίες και εφαρμογές και λέω άλλα αύριο...
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως πρόβλημα!! Πάει σφαίρα! Το περιβάλλον είναι πιο όμορφο, πολύ ωραίο το κέντρο ελέγχου και η οθόνη κλειδώματος . Τα εφέ έγιναν πιο απότομα και δείχνει να είναι ακόμα πιο γρήγορο πλέον!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Ενα σχόλιο όσον αφορά το αισθητικό κομμάτι. Η εφαρμογή του ρολογιού έγινε κακάσχημη. Το μαύρο background το κάνει να φαίνεται σαν αντιστροφή χρωμάτων!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Ενα σχόλιο όσον αφορά το αισθητικό κομμάτι. Η εφαρμογή του ρολογιού έγινε κακάσχημη. Το μαύρο background το κάνει να φαίνεται σαν αντιστροφή χρωμάτων!

 

Δεν έχεις δυνατότητα επιλογής; Είναι υποχρεωτικά μαύρη η εφαρμογή;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις δυνατότητα επιλογής; Είναι υποχρεωτικά μαύρη η εφαρμογή;

Ναι είναι υποχρεωτικά μαύρη και λογικά θα έρθει και στο iOS το μαύρο χρώμα ως επιλογή κάποια στιγμή.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι υποχρεωτικά μαύρη και λογικά θα έρθει και στο iOS το μαύρο χρώμα ως επιλογή κάποια στιγμή.

 

Θεωρώ πως λογικά θα γίνει του χρόνου αν μπουν και OLED για να βελτιωθεί η διάρκεια της μπαταρίας. Βέβαια είμαι ξεκάθαρα υπέρ της ύπαρξης επιλογής για λευκό/μαύρο background.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πως λογικά θα γίνει του χρόνου αν μπουν και OLED για να βελτιωθεί η διάρκεια της μπαταρίας. Βέβαια είμαι ξεκάθαρα υπέρ της ύπαρξης επιλογής για λευκό/μαύρο background.

Λογικά θα υπάρχει, όπως υπάρχει φέτος και στο Apple TV ως επιλογή. θα μάθουμε τους επόμενους μήνες είτε ως αναβάθμιση στην μέση της χρονιάς ή στο WWDC 2017.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν μπορεί να μην το έχει εγκαταστήσει κάποιος :)

Κάτι για κολλήματα διαβάζω μην έχουμε κανα θέμα..

 

Κανένα κόλλημα, κανένα θέμα...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως πρόβλημα!! Πάει σφαίρα! Το περιβάλλον είναι πιο όμορφο, πολύ ωραίο το κέντρο ελέγχου και η οθόνη κλειδώματος . Τα εφέ έγιναν πιο απότομα και δείχνει να είναι ακόμα πιο γρήγορο πλέον!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

+1. Συμφωνώ μαζί με το φίλο από πάνω

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Με ενημέρωσαν σήμερα από το ιστορμ ότι τα 7 Plus δεν θα έρθουν την Παρασκευή αλλά στο τέλος του Οκτώβρη αρχές Νοεμβρίου και μετά από προ παραγγελία,ξέρει κανείς φίλος κάτι διαφορετικό?
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν έχεις προπαραγγείλει απο την προηγούμενη εβδομάδα, ετσι ώστε να το πάρεις με την πρώτη φουρνιά. Η δεύτερη φουρνιά θα ειναι τοτε και οαλι με προπαραγγελιες. Πιστεύω οτι παρασκευη θα το έχω στα χερια μου αφου προπαρήγγειλα την προηγούμενη Παρασκευή. Κάποια λίγα θα ερθουν όπως και πέρυσι...
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν έχεις προπαραγγείλει απο την προηγούμενη εβδομάδα, ετσι ώστε να το πάρεις με την πρώτη φουρνιά. Η δεύτερη φουρνιά θα ειναι τοτε και οαλι με προπαραγγελιες. Πιστεύω οτι παρασκευη θα το έχω στα χερια μου αφου προπαρήγγειλα την προηγούμενη Παρασκευή. Κάποια λίγα θα ερθουν όπως και πέρυσι...

 

Όντως σήμερα έκανα την προπαραγγελια...η κοπέλα στην εταιρεία μου είπε ότι θα έρθουν λίγα κομμάτια. Θα ψάξω και σε άλλα καταστήματα μπας και το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Για το 7 plus υπάρχει άλλο θέμα, http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=440903. Εδώ κουβεντιάζουμε για το 6s plus.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα,απο εχθες το απογευμα ειναι τρελο... ενω ειχα διαθεσημη μνημη 4,9 gb σημερα το βλεπω 183 mb και μου βγαζει μηνημα,

βλεπω στην διαχειρηση χωρου οτι εχω χρεισιμοποιημενα 11,44gb ενω στην αναλυση δεν ειναι πανω απο 4gb... τι παλαβο ειναι αυτο?

Δεν εχω κατεβαση τιποτα νεο εδω και καιρο και δεν εχω φωτο και βιντεο πανω απο 690mb..ουτε ταινιες ουτε τιποτα εχει κανεις το ιδιο προβλημα μεσα σε μια ημερα απο 4gb να τελειωση η μνημη?

 

 

edit:απο της 9 το πρωι χωρις να κανω τιποτα στο τηλ εχω μνημη 0 !!!! Σε δυο μερες απο 4,9gb ειμαι 0 χωρις να πειραξω τιποτα !!!

Βλεπω στην ενημερωση λογισμικου οτι ειναι up date λεει στην ios 10.0.1 ποτε εγινε αυτο?

Edited by gregstar1
Link to comment
Share on other sites

κανα δυο μέρες τώρα και αφού έχω αναβαθμίσει εδώ και αρκετό καιρό στα 10 ( συμπεριλαμβανομένης και της χτεσινής τελευταίας ενημέρωσης), μου κρασάρει η εφαρμογή των φωτογραφιών κατά την πλοήγηση στο μενού και τους φακέλους της, υπάρχει κάποιο γνωστό bug? δεν με είχε συνηθίσει σε τέτοια το κινητό μου κι ελπίζω να μην με αρχίσει τώρα.. Edited by kast1727
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

κανα δυο μέρες τώρα και αφού έχω αναβαθμίσει εδώ και αρκετό καιρό στα 10 ( συμπεριλαμβανομένης και της χτεσινής τελευταίας ενημέρωσης), μου κρασάρει η εφαρμογή των φωτογραφιών κατά την πλοήγηση στο μενού και τους φακέλους της, υπάρχει κάποιο γνωστό bug? δεν με είχε συνηθίσει σε τέτοια το κινητό μου κι ελπίζω να μην με αρχίσει τώρα..

 

Έκανες την ενημέρωση σε 10.0.2;

Διορθώνει αυτό το πρόβλημα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

κανα δυο μέρες τώρα και αφού έχω αναβαθμίσει εδώ και αρκετό καιρό στα 10 ( συμπεριλαμβανομένης και της χτεσινής τελευταίας ενημέρωσης), μου κρασάρει η εφαρμογή των φωτογραφιών κατά την πλοήγηση στο μενού και τους φακέλους της, υπάρχει κάποιο γνωστό bug? δεν με είχε συνηθίσει σε τέτοια το κινητό μου κι ελπίζω να μην με αρχίσει τώρα..

Ειναι bug και χθες βγήκε η 10.0.2 η οποία διορθώνει αυτό το πρόβλημα. Πέρασε την και θα είναι εντάξει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ειναι bug και χθες βγήκε η 10.0.2 η οποία διορθώνει αυτό το πρόβλημα. Πέρασε την και θα είναι εντάξει.
χτες βράδυ την πέρασα, αλλά παρ' όλα αυτά μου το έκανε σήμερα το απόγευμα δυο-τρεις φορές, απ' ότι βλέπω βέβαια τώρα το βράδυ μάλλον δείχνει ότι στρώνει, δεν το κάνει πλέον
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Κάνετε clean install ή ΟΤΑ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Γιατί να κανεις clean?

Έχεις κάποιο θέμα;

Μόνο αν δεις ότι σου παρουσιάζεται κάποιο πρόβλημα στην λειτουργία.

Αν και ακόμα η 10.0.2 έχει κάποια bug που δεν λύνονται ούτε με clean

Υπομονή για πιο σταθερές εκδόσεις σε λίγο καιρό ακόμα είναι η αρχή του iOS 10 δικαιολογείται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την μνήμη που ήταν 0MB το είχα και στο iPhone 5 πιο παλιά.

 

Με καθαρή εγκατάσταση λύθηκε.

 

Το ίδιο συμβαίνει και με το 6s Plus που συνέβη επί iOS 9.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πάντως ΟΤΑ την έκανα κι εγώ κι έκανα και επαναφορά που πολλοί λένε ότι δεν χρειάζεται, αλλά παρ' όλα αυτά είχα το θεματάκι μου..
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...