Jump to content

iPhone 6S Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως ΟΤΑ την έκανα κι εγώ κι έκανα και επαναφορά που πολλοί λένε ότι δεν χρειάζεται, αλλά παρ' όλα αυτά είχα το θεματάκι μου..

 

Έκανες επαναφορά και είχες θέμα;

Πριν κανεις επαναφορά παρατήρησες καθόλου αν δουλεύει καλά;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έκανες επαναφορά και είχες θέμα;

Πριν κανεις επαναφορά παρατήρησες καθόλου αν δουλεύει καλά;

απ' όσο μπορώ να θυμηθώ, όχι δεν είχα κάτι, βέβαια την έκανα σχεδόν την ίδια μέρα την επαναφορά ή την επόμενη το πολύ, οπότε δεν το δούλεψα πολύ για να κάνω διαπιστώσεις
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι μιας και δεν έχω ασχοληθεί πότε με iphone και δεν έχω ιδέα η κοπέλα ενός φίλου κλείδωσε την συσκευή της από ότι μου είπε και δεν μπορεί να την ξεκλειδώσει την είπα να το κάνει μεσώ υπολογιστή και μου είπε δεν γίνεται αυτά είναι τα λεγόμενα,τη μπορούμε να κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι μιας και δεν έχω ασχοληθεί πότε με iphone και δεν έχω ιδέα η κοπέλα ενός φίλου κλείδωσε την συσκευή της από ότι μου είπε και δεν μπορεί να την ξεκλειδώσει την είπα να το κάνει μεσώ υπολογιστή και μου είπε δεν γίνεται αυτά είναι τα λεγόμενα,τη μπορούμε να κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?

 

Θελουμε κι άλλες πληροφορίες για να βοηθήσουμε.

Όταν λέει κλείδωσε;

Ο κωδικός στην lock screen δηλαδή δεν ξέρει ποιος είναι η έχει κλειδώσει το iCloud?

Κι εσύ δεν τα ξέρεις όποτε είναι λίγο σπασμένο τηλέφωνο

Μέσο υπολογιστή δεν ξεκλειδώνει ότι και να είναι. Απλά αν είναι η πρώτη περίπτωση άτι μπορεί να γίνει.

Στην δεύτερη περίπτωση μόνο με την απόδειξη αν καλέσει στην Apple και της το ανοίξουν αν είναι δίκη της η συσκευή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι μιας και δεν έχω ασχοληθεί πότε με iphone και δεν έχω ιδέα η κοπέλα ενός φίλου κλείδωσε την συσκευή της από ότι μου είπε και δεν μπορεί να την ξεκλειδώσει την είπα να το κάνει μεσώ υπολογιστή και μου είπε δεν γίνεται αυτά είναι τα λεγόμενα,τη μπορούμε να κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?

Θα ρωτήσεις το εξης. "κλείδωσες την συσκευή επειδή έβαλες πολλές φορές λάθος τον κωδικό ασφαλείας;".

Αν όντως έκανε αυτό τότε θα της βγάζει μήνυμα στην συσκευή να το συνδέσει με το iTunes. Οπότε σε αυτή την περίπτωση κάνει restore και αν δεν έχει κρατήσει ποτέ backup τότε χάνει τα πάντα μέσα από την συσκευή.

 

Αν δεν εννοεί αυτό τότε να σου πει αν κλείδωσε τον λογαριασμό apple id που έχει. Αν είναι αυτό τότε απλά κάνει reset τον κωδικό, όπως κάνουμε και σε άλλους λογαριασμούς με emails πχ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε κι άλλες πληροφορίες για να βοηθήσουμε.

Όταν λέει κλείδωσε;

Ο κωδικός στην lock screen δηλαδή δεν ξέρει ποιος είναι η έχει κλειδώσει το iCloud?

Κι εσύ δεν τα ξέρεις όποτε είναι λίγο σπασμένο τηλέφωνο

Μέσο υπολογιστή δεν ξεκλειδώνει ότι και να είναι. Απλά αν είναι η πρώτη περίπτωση άτι μπορεί να γίνει.

Στην δεύτερη περίπτωση μόνο με την απόδειξη αν καλέσει στην Apple και της το ανοίξουν αν είναι δίκη της η συσκευή

 

Ευχαριστώ για την απάντηση είναι το iCloud την είπα να επικοινωνησει με την apple είναι δικιά της η συσκευή,να είσαι καλά

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα ρωτήσεις το εξης. "κλείδωσες την συσκευή επειδή έβαλες πολλές φορές λάθος τον κωδικό ασφαλείας;".

Αν όντως έκανε αυτό τότε θα της βγάζει μήνυμα στην συσκευή να το συνδέσει με το iTunes. Οπότε σε αυτή την περίπτωση κάνει restore και αν δεν έχει κρατήσει ποτέ backup τότε χάνει τα πάντα μέσα από την συσκευή.

 

Αν δεν εννοεί αυτό τότε να σου πει αν κλείδωσε τον λογαριασμό apple id που έχει. Αν είναι αυτό τότε απλά κάνει reset τον κωδικό, όπως κάνουμε και σε άλλους λογαριασμούς με emails πχ.

 

Από ότι μου είπε κλείδωσε το iCloud δεν μου είπε κάτι παραπάνω να με βοηθήσει να καταλάβω και αυτά μεσώ τηλεφώνου την είπα να επικοινωνησει με την apple όπως πρότεινε ο φίλος ποιο πάνω,αν δεν βρει λύση θα κάνουμε restore μεσώ iTunes από ότι κατάλαβα να είσαι καλά ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση είναι το iCloud την είπα να επικοινωνησει με την apple είναι δικιά της η συσκευή,να είσαι καλά

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Από ότι μου είπε κλείδωσε το iCloud δεν μου είπε κάτι παραπάνω να με βοηθήσει να καταλάβω και αυτά μεσώ τηλεφώνου την είπα να επικοινωνησει με την apple όπως πρότεινε ο φίλος ποιο πάνω,αν δεν βρει λύση θα κάνουμε restore μεσώ iTunes από ότι κατάλαβα να είσαι καλά ευχαριστώ

 

Με restore δεν θα γίνει κάτι

Αν μπει στο iCloud.com από υπολογιστή και δοκιμάσει να βάλει τα στοιχεία αυτά τα λανθασμένα που θυμάται θα της βγάλει να κάνει ανάκτηση κωδικού.

Θα πρέπει νομίζω να θυμάται την ημερομηνία γενεθλίων αν είναι περασμένη σωστά όταν έκανε τον λογαριασμό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση είναι το iCloud την είπα να επικοινωνησει με την apple είναι δικιά της η συσκευή,να είσαι καλά

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Από ότι μου είπε κλείδωσε το iCloud δεν μου είπε κάτι παραπάνω να με βοηθήσει να καταλάβω και αυτά μεσώ τηλεφώνου την είπα να επικοινωνησει με την apple όπως πρότεινε ο φίλος ποιο πάνω,αν δεν βρει λύση θα κάνουμε restore μεσώ iTunes από ότι κατάλαβα να είσαι καλά ευχαριστώ

Από την στιγμή που κλείδωσε το icloud τότε θα πρέπει να κάνει reset το passowrd. Το restore δεν θα βοηθήσει σε κάτι. Ας κάνει reset και αν δεν βγάλει ας επικοινωνήσει με το support της Apple.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με το announce calls έχω ένα θέμα. Ενώ έχω ελληνική γλώσσα κατεβασμένη όταν με καλούν προφέρει τα ονόματα με την αγγλική. Γίνεται να αλλάξω γλώσσα; Όλες οι επαφές είναι στα ελληνικά γραμμένες και με τόνους κανονικά. Το κινητό είναι στα αγγλικά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξέρει κανείς αν με το xiaomi miband 2 εκτός από δόνηση με τις εισερχόμενες κλήσεις κάνει και με τα μηνύματα και τα mails?

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν με το xiaomi miband 2 εκτός από δόνηση με τις εισερχόμενες κλήσεις κάνει και με τα μηνύματα και τα mails?

Όχι δεν έχει τέτοια ρύθμιση. Μόνο στις κλήσεις μπορεί να δονείται. Αυτές τις ρυθμίσεις τις έχει μόνο σε android phones.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν με το xiaomi miband 2 εκτός από δόνηση με τις εισερχόμενες κλήσεις κάνει και με τα μηνύματα και τα mails?

 

Πλεον έχει και για sms και mail.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, εχω προβληματιστεί με κατι στη συσκευή μου και αυγκεκριμενα με τα στοιχεια που δίνει η μπαταρία.

 

Πολλές φορές ενώ πχ στην μπαταρία στα στατιστικά λέει ώρες χρήσης πχ 4 κ αναμονής τόσες αν πάω στις εφαρμογές κ πατήσω το ρόλοι οι ώρες οθόνης των εφαρμογών δεν συνάδουν με τις βρες χρήσης, σε φαση αν άθροισω τις ώρες οθόνης σε ολες τις εφαρμογές να βγαίνουν κατι νουμερα διπλάσια απο τι οι ώρες χρήσης.

(Σημειωτέον οτι στις ώρες οθόνης των εφαρμογών λέω για το τελευταίο 24ωρο οχι τις εβδομαδιαίες.)

Δηλαδη πολυ συχνα ειναι πολυ περισσότερες οι ώρες οθόνης απο τι οι ώρες χρήσης.

 

Τι συμβαίνει ;

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, εχω προβληματιστεί με κατι στη συσκευή μου και αυγκεκριμενα με τα στοιχεια που δίνει η μπαταρία.

 

Πολλές φορές ενώ πχ στην μπαταρία στα στατιστικά λέει ώρες χρήσης πχ 4 κ αναμονής τόσες αν πάω στις εφαρμογές κ πατήσω το ρόλοι οι ώρες οθόνης των εφαρμογών δεν συνάδουν με τις βρες χρήσης, σε φαση αν άθροισω τις ώρες οθόνης σε ολες τις εφαρμογές να βγαίνουν κατι νουμερα διπλάσια απο τι οι ώρες χρήσης.

(Σημειωτέον οτι στις ώρες οθόνης των εφαρμογών λέω για το τελευταίο 24ωρο οχι τις εβδομαδιαίες.)

Δηλαδη πολυ συχνα ειναι πολυ περισσότερες οι ώρες οθόνης απο τι οι ώρες χρήσης.

 

Τι συμβαίνει ;

Ξεχνάς να προσθέσεις τα λεπτά που οι εφαρμογές είναι στο background. Δεν είναι μόνο το 8 minutes on screen που γράφει η λίστα αλλά και η 1,5 hrs background.

 

Οπότε για να βγάλεις χρόνο χρήσης θα μετρήσεις και τους χρόνους n screen και τους χρόνους background.

 

Εγώ έχω αυτή την στιγμή 6 ώρες και 2 λεπτά χρήση και η πρόσθεση των εφαρμογών από την λίστα βγαίνουν 5,55 ώρες.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, εχω προβληματιστεί με κατι στη συσκευή μου και αυγκεκριμενα με τα στοιχεια που δίνει η μπαταρία.

 

Πολλές φορές ενώ πχ στην μπαταρία στα στατιστικά λέει ώρες χρήσης πχ 4 κ αναμονής τόσες αν πάω στις εφαρμογές κ πατήσω το ρόλοι οι ώρες οθόνης των εφαρμογών δεν συνάδουν με τις βρες χρήσης, σε φαση αν άθροισω τις ώρες οθόνης σε ολες τις εφαρμογές να βγαίνουν κατι νουμερα διπλάσια απο τι οι ώρες χρήσης.

(Σημειωτέον οτι στις ώρες οθόνης των εφαρμογών λέω για το τελευταίο 24ωρο οχι τις εβδομαδιαίες.)

Δηλαδη πολυ συχνα ειναι πολυ περισσότερες οι ώρες οθόνης απο τι οι ώρες χρήσης.

 

Τι συμβαίνει ;

 

Είναι και αυτό που σου είπε ο από πάνω αλλα επίσης οι εφαρμογές δείχνουν χρήση τελευταίου 24ωρου

Κάτω κάτω η χρήση μηδενίζει σε κάθε πλήρη φόρτιση. Δηλαδή η πλήρη φόρτιση μπορεί να έχει λιγότερες από 24 ώρες που έγινε η και περισσότερες.

Δεν σημαίνει ότι αν δεν βγαίνει σωστά το αποτέλεσμα κάτι πάει λάθος

 

Για να βγάλεις σωστό αποτέλεσμα πρέπει να φορτίσεις 100% για να μηδενίσουν τα κάτω.

Μετα από 24 ώρες να δεις τα επάνω στις εφαρμογές να προσθέσεις οθόνη εφαρμογών και υπόβαθρο και πάλι θα βγει λογικά λιγότερο. Χρησιμοποιεί και το σύστημα κάποιο μέρος του υποβάθρου έξτρα

Ακριβώς νούμερο δύσκολα να βγάλεις.

 

Δεν πιστεύω ότι θα σου είναι και τόσο χρήσιμο όμως κάτι τέτοιο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι η μπαταρία φεύγει νερο, ορισμένες μέρες, υποτίθεται πήραμε την μπαντοφλα για την μπαταρία αλλα μερικές φορές μεσα στη μερα εχω ξεμείνει απο μπαταρία κ ψάχνω φορτιστή.

:/

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι το κινητό κολλάει σε κάποιες περιπτώσεις, και πρέπει να το κλειδωσω και να το ξεκλειδώσω ή να πατήσω το home button, ακόμη και για να απαντήσω σε μια κλήση ή στην εφαρμογή του messenger σήμερα δυο φορές...

Έχουν γίνει όλες οι αναβαθμίσεις, στα δεκάρια μπήκαμε με hard reset.

Έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα κολλάει κάποιες φορές η κάμερα όταν πάω να την ανοίξω... ίσως είναι θέμα αναβάθμισης. Ήδη κυκλοφόρησε για το 7 η 10.0.3, εδώ τίποτε;

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η 10.1 λύνει πολλά από τα προβλήματα απόκρισης παιδιά.

Λίγη υπομονή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πολλά τέτοια έχω παρατηρήσει κατα καιρούς.

Ελπίζουμε να λυθούν σε επόμενες ενημερώσεις. Λίγο υπομονή.

Είναι αρχή ακόμα για το iOS 10

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα πάντως με 10.1 έπαψε να έχει τα αρχικά κολλήματα .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα πάντως με 10.1 έπαψε να έχει τα αρχικά κολλήματα .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

οντως εχουν φτιαξει πολλα προβληματα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οντως εχουν φτιαξει πολλα προβληματα!!!!!

 

Και άρχισαν τα νούμερα με την μπαταρια.

Παρατηρώ αυξημένη κατανάλωση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

οντως εχουν φτιαξει πολλα προβληματα!!!!!

 

Και άρχισαν τα νούμερα με την μπαταρια.

Παρατηρώ αυξημένη κατανάλωση

 

Αν θέλετε, πείτε μας ποια προβλήματα έχουν φτιαχτεί πλέον...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε, πείτε μας ποια προβλήματα έχουν φτιαχτεί πλέον...

 

iOS 10.1

Κάμερα και Φωτογραφίες

 

Η νέα δυνατότητα «Κάμερα πορτρέτου» για iPhone 7 Plus εφαρμόζει ένα εφέ βάθους, το οποίο διατηρεί την ευκρίνεια του θέματος ενώ παράλληλα θαμπώνει όμορφα το φόντο (beta)

Τα ονόματα ατόμων στην εφαρμογή «Φωτογραφίες» αποθηκεύονται σε εφεδρικά αντίγραφα iCloud

Βελτιωμένη εμφάνιση των φωτογραφιών ευρείας χρωματικής γκάμας στις προβολές πλέγματος στην εφαρμογή «Φωτογραφίες»

Επιδιόρθωση ζητήματος λόγω του οποίου η οθόνη ήταν θολή ή αναβόσβηνε μετά το άνοιγμα της εφαρμογής «Κάμερα» για κάποιους χρήστες

Επιδιόρθωση ζητήματος που προκαλούσε τερματισμό των Φωτογραφιών για κάποιους χρήστες μετά την ενεργοποίηση της Βιβλιοθήκης φωτογραφιών iCloud

Χάρτες

 

Υποστήριξη για όλους τους μεγάλους οργανισμούς συγκοινωνίας (τρένο, μετρό, φεριμπότ), εθνικές γραμμές λεωφορείων, καθώς και τοπικά συστήματα λεωφορείων στο Τόκιο, την Οσάκα και τη Ναγκόγια

Πλοήγηση βάσει σημάτων σε διαδρομές συγκοινωνίας, συμπεριλαμβανομένων διατάξεων για όλες τις υπόγειες δομές και διελεύσεις που συνδέουν μεγάλους σταθμούς συγκοινωνίας

Σύγκριση τιμών εισιτηρίων συγκοινωνίας κατά την προβολή εναλλακτικών διαδρομών ΜΜΜ

Μηνύματα

 

Νέα δυνατότητα επανάληψης εφέ μπαλονιού και πλήρους οθόνης

Δυνατότητα αναπαραγωγής εφέ Μηνυμάτων με ενεργή τη Μείωση κίνησης

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να προκαλέσει εσφαλμένη εμφάνιση των ονομάτων επαφών στα Μηνύματα

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να προκαλέσει την εμφάνιση λευκής οθόνης κατά το άνοιγμα των Μηνυμάτων

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να αποτρέψει την εμφάνιση της επιλογής αναφοράς ως ανεπιθύμητου σε μηνύματα από άγνωστους αποστολείς

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να προκαλέσει απώλεια του ήχου σε βίντεο που τραβήχτηκαν και στάλθηκαν μέσω της εφαρμογής «Μηνύματα»

Apple Watch

 

Προσθήκη απόστασης και μέσου ρυθμού σε συνόψεις προπονήσεων στην εφαρμογή «Δραστηριότητα» για υπαίθριες προπονήσεις με αναπηρικό καρότσι σε ρυθμό τρεξίματος και σε ρυθμό βαδίσματος

Επιδιόρθωση ζητημάτων που μπορούσαν να αποτρέψουν τον συγχρονισμό λιστών αναπαραγωγής Μουσικής στο Apple Watch

Επιδιόρθωση ζητήματος που απέτρεπε την εμφάνιση προσκλήσεων και δεδομένων στην Κοινοποίηση δραστηριότητας

Επιδιόρθωση ζητήματος που επέτρεπε την ενημέρωση της Κοινοποίησης δραστηριότητας μέσω κινητού δικτύου ενώ η συγκεκριμένη ρύθμιση είχε απενεργοποιηθεί χειροκίνητα

Επιδιόρθωση ζητήματος που προκαλούσε την αστοχία κάποιων εφαρμογών τρίτων κατά την εισαγωγή κειμένου

Άλλες βελτιώσεις και επιδιορθώσεις

 

Βελτιωμένη συνδεσιμότητα Bluetooth με αξεσουάρ τρίτων

Βελτιωμένη απόδοση του Κατοπτρισμού AirPlay κατά την αφύπνιση μιας συσκευής από κατάσταση ύπνου

Επιδιόρθωση ζητήματος που απέτρεπε την αναπαραγωγή περιεχομένου αγορασμένου από το iTunes όταν ήταν ανενεργή η ρύθμιση «Εμφάνιση αγορών iTunes»

Επιδιόρθωση ζητήματος που απέτρεπε την εμφάνιση ζωντανής προεπισκόπησης κατά τη χρήση ορισμένων εφαρμογών σέλφι και φίλτρων προσώπου μέσα στην Κάμερα FaceTime HD σε iPhone 7 και iPhone 7 Plus

Επιδιόρθωση ζητήματος στην Υγεία που προκαλούσε μετατροπή μεμονωμένων γραμμών σε ξεχωριστούς χαρακτήρες κατά τη χρήση του πληκτρολογίου χειρογραφής Κινεζικών

Βελτιωμένη απόδοση της κοινής χρήσης ιστότοπων Safari μέσω των Μηνυμάτων

Επιδιόρθωση ζητήματος που απέτρεπε τη σωστή εμφάνιση προεπισκοπήσεων Ιστού στην προβολή καρτελών στο Safari

Επιδιόρθωση ζητήματος που προκαλούσε τη μορφοποίηση του κειμένου ορισμένων μηνυμάτων Mail σε πολύ μικρό μέγεθος

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να προκαλέσει την εσφαλμένη μορφοποίηση κάποιων email HTML

Επιδιόρθωση ζητήματος που σε κάποιες περιπτώσεις προκαλούσε την εξαφάνιση του πεδίου αναζήτησης στο Mail

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να αποτρέψει την ενημέρωση των widget της προβολής «Σήμερα» κατά την εκκίνησή τους

Επιδιόρθωση ζητήματος που κάποιες φορές απέτρεπε τη φόρτωση δεδομένων στο widget «Καιρός»

Επιδιόρθωση ζητήματος στο iPhone 7 που απέτρεπε την εμφάνιση των ρυθμίσεων κλικ του κουμπιού Αφετηρίας στα αποτελέσματα αναζήτησης

Επιδιόρθωση ζητήματος που δεν επέτρεπε τον αποκλεισμό κλήσεων σε επεκτάσεις ειδοποίησης ανεπιθύμητων

Επιδιόρθωση ζητήματος που μπορούσε να αποτρέψει την ενεργοποίηση ήχων ειδοποίησης

Επιδιόρθωση ζητήματος όπου η αναπαραγωγή ήχου μέσω Bluetooth μπορούσε να προκαλέσει τη διακοπή παροχής ανάδρασης από το Taptic Engine για κάποιους χρήστες

Επιδιόρθωση ζητήματος που δεν επέτρεπε σε κάποιους χρήστες την επαναφορά από το Εφεδρικό αντίγραφο iCloud

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...