Jump to content

iPhone 6S Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχουν συχνά πυκνά διαφορά stutter κατα την πλοήγηση στα διαφορά μενού. Έχεις 6αρι με 9.1 και δουλεύουν οκά τέλεια; Γιατί η 8.4 που είχα πριν ήταν πολύ καλύτερη

 

Η 8.4 εμενα ηταν η χειροτερη εκδοση! Μακραν η χειροτερη! Σε ολες τις συσκευες μου! Και οχι δε βλεπω κοληματα στο 6ρι με την 9.1!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπάρχουν συχνά πυκνά διαφορά stutter κατα την πλοήγηση στα διαφορά μενού. Έχεις 6αρι με 9.1 και δουλεύουν οκά τέλεια; Γιατί η 8.4 που είχα πριν ήταν πολύ καλύτερη

 

Η ios 9 στο δικό μου plus ( 6) δεν τα πήγαινε και τόσο καλά σε σχέση αντίστοιχα με το 6 της γυναίκας μου / τώρα η 9.1 δείχνει μια χαρά και στις δύο συσκευές ( αρεα και που εάν κάνει κάτι και πάλι όχι) και εννοείται ότι στο 6 s απλά πάει τρένο.

Ίσως λοιπόν σε εσένα κάτι να μην έχει πατήσει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Λοιπόν είμαι τα τελευταία 3,5+ χρόνια κάτοχος iPhone 4S λευκού 16gb (το χρωμα το λέω γιατί θα κάνω ερώτηση μετά)! Όπως έλεγα είμαι υπερευχαριστημένος απλά άρχισε να δείχνει τα χρόνια του πλέον (δικαιολογημένα) και έτσι σκέφτομαι να μεταβώ στην αγορά του iPhone 6S plus! Το ξερω θα μου φανεί (και μου φαίνεται ήδη τεράστια συσκευή)! Ειναι όντως απίστευτα μεγάλη οριακή για χρήση με το ένα χέρι (εχω αρκετά μεγάλα χέρια) και απαγορευτική για τσέπες κλπ! Μου προτείνεται να πάρω το 6S plus ή το απλό; Έχει διαφορά στην κάμερα λόγω ois? στην μπαταρία λόγω περισσότερων mah? στην οθόνη λόγω hd? γενικά νομίζω το 6s έχει πολύ καλο μέγεθος αλλα το plus έχει τα + παραπάνω. Που ειπα. Επίσης διάβασα απο όλους ότι η κάμερα δεν ειναι καλη γενικά, λέτε να περιμένω για το 7; (Αν και είμαι πολύ φαν των s version ) τέλος για το χρωμα σκέφτομαι για το rose gold (μήπως δεν σκέφτομαι σωστά και ειναι τελείως κοριτσίστικο; Εμένα μου φαίνεται bronze απο κοντά! Ενταξει κάπου κάπου σαν να ψιλό ροζιζει αλλα δεν το λες ροζ! Για ρίξτε τα φώτα σας παιδιά για κάμερα, μέγεθος-μεταφορά και χρωμα που ειπα!
Link to comment
Share on other sites

Θανάση με θήκες που προσφέρουν πλήρη προστασία γίνεται τεράστιο και ξεχνάς την χρήση μ ένα χερι.

Αναμεσα σε 6 θήκες μπορώ να το δουλέψω μ' ένα χέρι για τα βασικά μόνο με την γνήσια δερμάτινη και με μια θήκη της Rock που παρόλο που δίνει σχεδόν πλήρη προστασία είναι λεπτή.

 

Για την κάμερα μην σε απασχολεί. Μετα από το 4s θα την βρεις υπέροχη.

Οι οποίες ενστάσεις μου έχουν να κάνουν σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού και κυρίως όταν φωτογραφίζω πρόσωπα. Πάντα σε σχέση με το ανταγωνισμό.

 

Κατα τα αλλα είναι εξαιρετικό smartphone. Το 5s μοιάζει σαν παιδικό τηλέφωνο δίπλα στο 6s. Ποσό μάλλον σε σχέση με το plus.

Φαντάσου πως θα σου φανεί μετα το 4s.

Η μεγαλύτερη διαφορά υπέρ του plus είναι ότι στις 5,5" μπορείς να κάνεις τα πάντα. Ακόμα και χρήση tablet υπό περιορισμούς.

Οι 4,7" είναι μόνο για χρήση εφαρμογών φτιαγμένων για μικρές οθόνες. Οτιδήποτε άλλο είναι ταλαιπωρία.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Λοιπόν είμαι τα τελευταία 3,5+ χρόνια κάτοχος iPhone 4S λευκού 16gb (το χρωμα το λέω γιατί θα κάνω ερώτηση μετά)! Όπως έλεγα είμαι υπερευχαριστημένος απλά άρχισε να δείχνει τα χρόνια του πλέον (δικαιολογημένα) και έτσι σκέφτομαι να μεταβώ στην αγορά του iPhone 6S plus! Το ξερω θα μου φανεί (και μου φαίνεται ήδη τεράστια συσκευή)! Ειναι όντως απίστευτα μεγάλη οριακή για χρήση με το ένα χέρι (εχω αρκετά μεγάλα χέρια) και απαγορευτική για τσέπες κλπ! Μου προτείνεται να πάρω το 6S plus ή το απλό; Έχει διαφορά στην κάμερα λόγω ois? στην μπαταρία λόγω περισσότερων mah? στην οθόνη λόγω hd? γενικά νομίζω το 6s έχει πολύ καλο μέγεθος αλλα το plus έχει τα + παραπάνω. Που ειπα. Επίσης διάβασα απο όλους ότι η κάμερα δεν ειναι καλη γενικά, λέτε να περιμένω για το 7; (Αν και είμαι πολύ φαν των s version ) τέλος για το χρωμα σκέφτομαι για το rose gold (μήπως δεν σκέφτομαι σωστά και ειναι τελείως κοριτσίστικο; Εμένα μου φαίνεται bronze απο κοντά! Ενταξει κάπου κάπου σαν να ψιλό ροζιζει αλλα δεν το λες ροζ! Για ρίξτε τα φώτα σας παιδιά για κάμερα, μέγεθος-μεταφορά και χρωμα που ειπα!

 

Πρόσφατα πήρα το plus και σε μια βδομάδα πήρα το απλό. Το ένα μου φαινόταν μεγάλο και δύσκολο σε χρήση με το ένα χέρι. Το απλό μου φαίνεται μικρό και σαν να μου λείπει λίγο το plus.

Είναι καθαρά θέμα τι θέλεις να κανείς και πως θα σε βολέψει. Πρέπει νομίζω να πας σε κάποιον φίλο που έχει κάποια από τις δυο συσκευές να το δεις να το δουλέψεις.

Μπαταρία ναι έχει καλύτερη το plus. Και το απλό είναι ικανοποιητικό.

Πιστεύω για μένα μια συσκευή 5-5,2 ίντσες θα ήταν το ιδανικό μέγεθος.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όπως ειπα είμαι ψηλός και εχω μεγάλα χέρια! Σε καταστήματα που το εχω πιάσει πάντως ειναι όπως ειπα οριακή η χρήση με το ένα χέρι! Με την θήκη και με tempered που θα θέλω να το φοράω εγώ θα ειναι ψιλό αδύνατη! Βασικά περισσότερο με απασχολεί η μεταφορά του κινητού σε τσέπες (γιατί δεν είμαι άνθρωπος που έχει μαζί του τσαντάκια) ! Και τέλος όσο αναφορά το χρωμα το rose gold το θεωρείται γυναικείο;
Link to comment
Share on other sites

Όπως ειπα είμαι ψηλός και εχω μεγάλα χέρια! Σε καταστήματα που το εχω πιάσει πάντως ειναι όπως ειπα οριακή η χρήση με το ένα χέρι! Με την θήκη και με tempered που θα θέλω να το φοράω εγώ θα ειναι ψιλό αδύνατη! Βασικά περισσότερο με απασχολεί η μεταφορά του κινητού σε τσέπες (γιατί δεν είμαι άνθρωπος που έχει μαζί του τσαντάκια) ! Και τέλος όσο αναφορά το χρωμα το rose gold το θεωρείται γυναικείο;

Εφόσον σου αρέσει πάρε το. Τι σημασία έχει αν κάποιος το θεωρεί γυναικείο; Και εγώ θα το έπαιρνα όπως και το χρυσό.

 

Όσο αφορά την μεταφορά του εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. Το βάζω σε τζιν (στενά, φαρδιά), σε φόρμες, σε παντελόνια από κουστούμια, σε βερμούδες και σε αθλητικά σορτς. Καλά για μπουφάν δεν το συζητάμε εκεί και αν το έχεις άνετα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Όπως ειπα είμαι ψηλός και εχω μεγάλα χέρια! Σε καταστήματα που το εχω πιάσει πάντως ειναι όπως ειπα οριακή η χρήση με το ένα χέρι! Με την θήκη και με tempered που θα θέλω να το φοράω εγώ θα ειναι ψιλό αδύνατη! Βασικά περισσότερο με απασχολεί η μεταφορά του κινητού σε τσέπες (γιατί δεν είμαι άνθρωπος που έχει μαζί του τσαντάκια) ! Και τέλος όσο αναφορά το χρωμα το rose gold το θεωρείται γυναικείο;

 

Προσωπικά εγώ πήρα το plus πριν 2 εβδομάδες και με την κάμερα είμαι ευχαριστημένος που "θεωρητικά" είναι κατώτερη απο του note 3 που είχα πριν αλλά μόνο κατώτερη δεν είναι . Με την μπαταρία του είμαι υπερευχαριστημένος όπως επίσης είμαι ευχαριστημένος με το μέγεθος του γιατί το note που είχα ήταν 5.7 και για αυτό πήγα κατευθείαν στο plus χώρος δεύτερη σκέψη . Απο την πρώτη στιγμή φοράω tempered glass και μια καλή θήκη της spigen όποτε ασφάλεια στο full , έλεγα να πάρω της Apple αλλά κομματάκι ακριβή για αρχή . Όποτε αν θες την γνώμη μου πήγαινε για το plus και βέβαια για το 64αρι εκτός αν δεν έχεις σκοπό να βάλεις μέσα "τις" εφαρμογες .

Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγα σε ενα μαγαζι να παρω το μικρο 6S, με ρωτησε η πωλητρια αν θελω το ροζ και οταν της εριξα ενα περιεργο βλεμμα, μου ειπε οτι 8/10 πωλήσεις ροζ ειναι απο αντρες!

Χαιρετισμους στην κοινοτητα! :lol::lol:

 

Πλακα κανω! :D

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγα σε ενα μαγαζι να παρω το μικρο 6S, με ρωτησε η πωλητρια αν θελω το ροζ και οταν της εριξα ενα περιεργο βλεμμα, μου ειπε οτι 8/10 πωλήσεις ροζ ειναι απο αντρες!

Χαιρετισμους στην κοινοτητα! :lol::lol:

 

Πλακα κανω! :D

 

Το ροζ και το χρυσό πάντως εμένα μου φαίνονται γυναικεία.

Μαύρο η άσπρο μόνο για μένα.

Μαύρο με χρυσό πιστεύω θα ήταν ιδανικό για άντρα. Όχι χρυσό με άσπρο.

Γούστα είναι αυτά.

Το plus πάντως λίγο πιο μικρό στο πλάτος να ήταν θα βόλευε μια χαρά στο χέρι.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το ροζ το αγοράζουν πολλοί γιατι μαρτυρά ότι είναι το S.

 

Σε plus για μένα μόνο μαύρο ώστε να μην χτυπούν στο μάτι τα τεράστια bezels αλλα και οι γραμμές πίσω που στο χρυσό και ασημί κάνουν μπαμ επειδή είναι λευκές.

 

Στις τσέπες δεν υπάρχει πρόβλημα.

Μόνο με στενά τζην όταν κάθεσαι. Εκεί μπορεί να πάρει σασί αν μπεις στο αυτοκίνητο χωρίς να το βγάλεις.

Όσοι φοράτε νορμαλ τζην δεν θα έχετε πρόβλημα.

 

Προσωπικά δεν θα αγόραζα το μικρό 6s.

Θα με περιόριζε πολυ και θα χρειαζόμουν οπωσδήποτε iPad στην τσάντα.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Είχα το 6 Plus κ πήγα σε 6S Plus.

Το Plus έχει πολλά θετικά όπως αυτονομία, πλούσια FHD οθόνη, κάμερα με OIS και landscape mode!

Βέβαια κάποιοι επιθυμούν το απλό 6S, οι επιλογές πάντα είναι υποκειμενικές.

Link to comment
Share on other sites

Όπως ειπα είμαι ψηλός και εχω μεγάλα χέρια! Σε καταστήματα που το εχω πιάσει πάντως ειναι όπως ειπα οριακή η χρήση με το ένα χέρι! Με την θήκη και με tempered που θα θέλω να το φοράω εγώ θα ειναι ψιλό αδύνατη! Βασικά περισσότερο με απασχολεί η μεταφορά του κινητού σε τσέπες (γιατί δεν είμαι άνθρωπος που έχει μαζί του τσαντάκια) ! Και τέλος όσο αναφορά το χρωμα το rose gold το θεωρείται γυναικείο;

 

Λοιπόν έχουμε χρώμα όλα είναι γούστα αλλά επειδή έχω δοκιμάσει τα πάντα βασικά θα πω το space gray απλά γιατί μπροστά κάνει την διαφορά σε σχέση με τα άλλα 3 που αλλάζει χρώμα μόνο η πλάτη. ( Σχετικά με το ροζ που ρωτάς σκέψου συνδυασμό ψηλός με ροζ κινητό και στενό τζιν είναι κάπως να πω.....).

Plus vs 6s normal size προσωπικά πάντα το μεγάλο κάνει πάντα την δουλειά το μικρού και εδω και κάτι παραπάνω.

Τέλος για θήκη η αλλιως θήκες αυτή την στιγμή το δικό μου space gray το έχω με bumber by baseus δακτυλίδι πίσω στην κάμερα και τζάμι by x one μπροστά ενώ πίσω είμαι με διάφανη μεμβράνη πλάτης για προστασία από τις γρατζουνιεςβ/ εννοείται έχω και τις δικές του γνησιες αλλά η πλάτη σε αυτόν το χρωματισμό είναι όλα τα λεφτά εάν τώρα δουλεύετε με ένα χέρι ΌΧΙ ούτε ο Φασουλας ούτε ο Τζακ Νόρις νομίζω ότι μπορεί.

( Ένσταση μόνο στο bumber έχω ότι ένα τσικ κόβει το σήμα σε wifi 2/3 αντί για 3/3 στο ίδιο σημείο αλλά απόλυτα σίγουρος δεν είμαι και πάλι).

Αυτά ότι και αν πάρεις να το χαρείς.

Link to comment
Share on other sites

( Σχετικά με το ροζ που ρωτάς σκέψου συνδυασμό ψηλός με ροζ κινητό και στενό τζιν είναι κάπως να πω.....).

 

Ελά ντάξει είμαστε κι εμείς που μας το καναν δώρο :O

 

Σε σχέση με το 6plus που είχα πιάσει πάντως, είτε ο κάτοχος του τότε του χε ξεσκίσει την μπαταρία, είτε το 6s plus έχει πολύ καλή αυτονομία.

Για μένα που είχα καιρό να πάω σε iphone, ήταν μια αρνητική σκέψη.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ευχαριστημένος κάτοχος του 4s 32 επί 4ετία νομίζω ήρθε στιγμή να περάσω στο 6s και αποφάσισα να πάρω το 6s plus 64.

Κάνοντας υπομονή να πέσουν λίγο οι τιμές παρατηρώ κάτι αξιοσημείωτο και δεν ξέρω πώς εξηγείται.

 

Το 6s ξεκίνησε στα 899 ευρώ και αυτή τη στιγμή το βρίσκεις στα 750 ευρώ (πτώση περίπου 17%).

Το 6s plus αντίθετα, ενώ ξεκίνησε στα 999 ευρώ έχει κατέβει μόλις στα 930 ευρώ (πτώση 7%).

 

Γιατί το plus δεν φτηναίνει αναλογικά με το 6s?

Νομίζετε ότι αξίζει να περιμένω λίγο ακόμα? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ευχαριστημένος κάτοχος του 4s 32 επί 4ετία νομίζω ήρθε στιγμή να περάσω στο 6s και αποφάσισα να πάρω το 6s plus 64.

 

Αν απο μεγεθος του 4S πας στο μεγεθος του 6S Plus θα σου κακοφανει παρα πολυ πιστεψε με.

Πηγαινε πρωτα και δες το απο κοντα πλαι με το απλο 6S!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν απο μεγεθος του 4S πας στο μεγεθος του 6S Plus θα σου κακοφανει παρα πολυ πιστεψε με.

Πηγαινε πρωτα και δες το απο κοντα πλαι με το απλο 6S!

 

Έχεις πολύ δίκιο, δυστυχώς δεν ξέρω κάποιον που να έχει το plus και το έπιασα στα χέρια μου μόνο σε μαγαζί, αλλά δεν είναι εύκολο να το ψαχουλέψεις έτσι για να δεις αν σε βολεύει. Ένα 6 έχει συνάδελφος, αλλά ενώ έχει αισθητή διαφορά από το δικό μου, δεν το λες και τρομερή υπέρβαση, αν υποθέσω ότι θα ξαναλλάξω τηλέφωνο σε 4 χρόνια πάλι :p

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πολύ δίκιο, δυστυχώς δεν ξέρω κάποιον που να έχει το plus και το έπιασα στα χέρια μου μόνο σε μαγαζί, αλλά δεν είναι εύκολο να το ψαχουλέψεις έτσι για να δεις αν σε βολεύει. Ένα 6 έχει συνάδελφος, αλλά ενώ έχει αισθητή διαφορά από το δικό μου, δεν το λες και τρομερή υπέρβαση, αν υποθέσω ότι θα ξαναλλάξω τηλέφωνο σε 4 χρόνια πάλι :p

 

Το plus είναι ιδιαίτερη συσκευή. Μπορεί να το πάρεις και σε μια εβδομάδα με την χρήση που κανείς να μην σε βολέψει. Είναι μεγάλο. Έχει και μεγάλα περιθώρια και γίνεται ιδιαίτερη συσκευή. Φυσικά έχει μεγάλη οθόνη και καλή αυτονομία.

Το απλό πάλι είναι λίγο μικρό θα έπρεπε να βγάλουν ένα 5-5,2" νομίζω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το plus είναι ιδιαίτερη συσκευή. Μπορεί να το πάρεις και σε μια εβδομάδα με την χρήση που κανείς να μην σε βολέψει. Είναι μεγάλο. Έχει και μεγάλα περιθώρια και γίνεται ιδιαίτερη συσκευή. Φυσικά έχει μεγάλη οθόνη και καλή αυτονομία.

 

Το απλό πάλι είναι λίγο μικρό θα έπρεπε να βγάλουν ένα 5-5,2" νομίζω

 

Να βγάζουν εκδόσεις ανά 0,1 ίντσα, όπως η Samsung. :)

Link to comment
Share on other sites

Να βγάζουν εκδόσεις ανά 0,1 ίντσα, όπως η Samsung. :)

 

Προσωπική μου άποψη σύμφωνα με τις ανάγκες μου θα ήταν καλύτερα μια τέτοια συσκευή όπως είπα.

Δεν ξέρω αν κοροϊδεύεις αλλά νομίζω ότι το μεγαλύτερο μερίδιο της αγοράς των smartphone ανήκει σε κατηγορία μεγαλύτερη των 4,7 και μικρότερη των 5,5

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Να βγάζουν εκδόσεις ανά 0,1 ίντσα, όπως η Samsung. :)

 

Ειχες δεν ειχες την πεταξες την "εξυπναδα" σου. :lol:

 

Aφου θες να τα ακουσεις, ακου τα: το S6 ειναι 5.2" με μεγεθος οσο ειναι το 6S με τις 4,7".

Επισης το Note 5 εχει 5.7" και ειναι επισης στο ιδιο μεγεθος με το 6S Plus που εχει 5,5".

Αυτα συγκρινοντας μοντελα συκευων ιδιας κατηγοριας.

Μεινε εσυ με το κασετοφωνακι σου και πατα repeat.

Edited by megatr0n

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρό VS που έκανα εν όσω είχα στα χέρια μου ταυτόχρονα το Note 5 & iPhone 6s plus που θα μείνει κοντά μου μέχρι να βγει το 7 plus :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6425175#post6425175

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ειχες δεν ειχες την πεταξες την "εξυπναδα" σου. :lol:

 

Aφου θες να τα ακουσεις, ακου τα: το S6 ειναι 5.2" με μεγεθος οσο ειναι το 6S με τις 4,7".

Επισης το Note 5 εχει 5.7" και ειναι επισης στο ιδιο μεγεθος με το 6S Plus που εχει 5,5".

Αυτα συγκρινοντας μοντελα συκευων ιδιας κατηγοριας.

Μεινε εσυ με το κασετοφωνακι σου και πατα repeat.

 

Τα smartphones έχουν πολλά περισσότερα χαρακτηριστικά από τις διαστάσεις και τα περιθώρια γύρω απο την οθόνη τους. Τα iPhone δεν απευθύνονται σε όλους, και είναι ξεχωριστά.

Link to comment
Share on other sites

Τα smartphones έχουν πολλά περισσότερα χαρακτηριστικά από τις διαστάσεις και τα περιθώρια γύρω απο την οθόνη τους. Τα iPhone δεν απευθύνονται σε όλους, και είναι ξεχωριστά.

 

Ναι όμως οι διαστάσεις παίζουν ρόλο σε καθημερινή χρήση.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την γνήσια δερμάτινη το δουλεύω άνετα με το ένα χέρι.

Έχει πολυ καλό grip και δεν δίνει όγκο.

 

Όταν πληκτρολογώ χρησιμοποιώ και τα δυο χέρια ακόμα και σε μικρό iPhone γιατι γράφω πιο γρήγορα έτσι.

Παρεμπιπτόντως δεν υπάρχει αυτόματη διόρθωση σαν του official πληκτρολογίου της Apple.

Τα Swype και Swiftkey μου έσπαγαν τα νεύρα σε πολλές λέξεις που δεν έχουν καταχωρημένες και τα πέταξα.

 

Τα οφέλη από μια μεγάλη οθόνη είναι τόσα πολλά που σε κάνουν να παραβλέπεις τις λίγες φορές που θα σε δυσκολέψει το μέγεθος.

Αν δεν φοράς στενά τζην είναι άνετο σε κάθε τσέπη ακόμα και όταν κάθεσαι.

Χρησιμοποιώ οθόνη πάνω από 5 ίντσες από τον 2012. Όσο κι αν προσπάθησα δεν μπόρεσα να χρησιμοποιήσω κινητό για οτιδήποτε άλλο εκτός των βασικών κινητό με μικρή οθόνη.

Έχω ένα camera-phone το S4 zoom με οθόνη μεγαλύτερη του iPhone 5.

Το παίρνω στις εκδρομές σαν κάμερα και τηλέφωνο μαζί. Με κουράζει αφάνταστα σε σημείο να αποφεύγω την χρήση όταν δεν είναι απαραίτητο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...