Jump to content

iPhone 6S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηρακλή καλή είναι και καλύπτει την πίσω κάμερα ! Απλά το θέμα είναι ότι σε πτώση θα κλαις τη συσκευή ! Είναι για απλή προστασία κ τίποτα παραπάνω !

 

 

Σε ευχαριστω Βαγγελη. Θα τον ενημερωσω.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

εγω ετσι οπως την βλεπω την nillkin δεν νομιζω να καλύπτει την καμερα.ασε που σαν συνολο δεν μου αρεσε η γενικη ποιότητα.φυσικα γουστα ειναι αυτα.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση,υπαρχει εφαρμογη πληκρολογιου με full keyboard?και με t9 ελληνικο?οχι swype.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση,υπαρχει εφαρμογη πληκρολογιου με full keyboard?και με t9 ελληνικο?οχι swype.

Εφαρμογές με qwerty πληκτρολόγια υπάρχουν όπως το swiftkey, swype, fleksy και διάφορα άλλα. Εφαρμογή με τα Τ9 δεν υπάρχει από όσο ξέρω.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση,υπαρχει εφαρμογη πληκρολογιου με full keyboard?και με t9 ελληνικο?οχι swype.

 

καλησπερα.. δες αυτο το app μηπως σε ενδιαφερει!

 

https://itunes.apple.com/ca/app/id926008509?mt=8

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παιδια.ελπιζω να δουλευει και με ελληνικα κανονικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παιδια.ελπιζω να δουλευει και με ελληνικα κανονικα.

Αναφέρει ότι υποστηρίζει Ελληνικά. Τώρα αν δουλεύει σωστά ή όχι δεν το γνωρίζω, δεν την έχω δουλέψει καθόλου την εφαρμογή.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παιδια.ελπιζω να δουλευει και με ελληνικα κανονικα.

 

 

Καλησπέρα Γιάννη, ηρθες κι εσύ (ή σκοπεύεις να έρθεις) στην παρέα του 6s; Τελικά σε πείσαμε με τον Βαγγέλη ή μπα;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα να ρωτησω κατι βλεπω οτι ειστε αρκετοι κατοχοι του Ι6s θα ηθελα να ρωτησω ειμαι μεταξυ του 6 κ 6s θα ηθελα λιγο την γνωμη σας απο 5c που ειμαι αξιζει το 6 για περιμενω λιγο να περπατησει το Ι6s φυσικα μιλαμε για 64 κ ανω διοτι το 16 δεν αξιζει προσωπικα κ να παω για αυτο διοτι βλεπω η Βοντα εβγαλε τρελη προσφορα να πω δεν ξερω αληθεια τι παιζει κ με αυτο?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα να ρωτησω κατι βλεπω οτι ειστε αρκετοι κατοχοι του Ι6s θα ηθελα να ρωτησω ειμαι μεταξυ του 6 κ 6s θα ηθελα λιγο την γνωμη σας απο 5c που ειμαι αξιζει το 6 για περιμενω λιγο να περπατησει το Ι6s φυσικα μιλαμε για 64 κ ανω διοτι το 16 δεν αξιζει προσωπικα κ να παω για αυτο διοτι βλεπω η Βοντα εβγαλε τρελη προσφορα να πω δεν ξερω αληθεια τι παιζει κ με αυτο?

Ευχαριστω

Αν έχεις την δυνατότητα προχωρά αμεσα στο 6s είναι ανώτερο σε όλα θα δεις διάφορα σιγουρα.

Όσο για την προσφορά της βονταφον από την στιγμή που κυκλοφορεί το καινούργιο μοντέλο εγώ προσωπικά δεν θα πήγαινα στο παλιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

εχω στα χερια μου ενα live demo του 6s.

 

Μιας και εχω ασχοληθει λιγο με iphone εχω μερικες αποριες.

 

Το live demo που εχω στα χερια μου ειναι ενα ολοκληρωμενο τηλεφωνο με 100% των λειτουργειων οπως ενα κανονικο ?

 

Το ρωταω γιατι εχω το εξης προβλημα.

 

Εχω κανει πολλα apple ids σε τηλεφωνα αλλα στο συγκεκριμενο δεν μπορω με τιποτα. Μου ζηταει να δηλωσω πιστωτικη για αγορες μεσα στο μαρκετ store της Apple. Οσες φορες και αν το δοκιμασα δεν τα καταφερα. H επιλογη none δεν υπαρχει καν. Καπου διαβασα σε ενα φορουμ ξενο οτι αν αλλαξει το region του τηλεφωνου τοτε ζηταει πιστωτικη. Δεν ξερω αν οντως ισχυει αυτο.

 

Επισης στο μενου general δεν βλεπω κουμπι reset,

 

οπως επισης στο καταστημα των εφαρμογων παρολο που δεν εχω id δεν βλεπω ενεργη την επιλογη get.

 

Ολες οι γνωμες καλοδεχουμενες.

ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΝΟΥΜΠΑΣ... ΔΙΑΒΑΣΕ ΨΑΞΕ ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ...

Lenovo A8 806 Golden Warrior

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

εχω στα χερια μου ενα live demo του 6s.

 

Μιας και εχω ασχοληθει λιγο με iphone εχω μερικες αποριες.

 

Το live demo που εχω στα χερια μου ειναι ενα ολοκληρωμενο τηλεφωνο με 100% των λειτουργειων οπως ενα κανονικο ?

 

Το ρωταω γιατι εχω το εξης προβλημα.

 

Εχω κανει πολλα apple ids σε τηλεφωνα αλλα στο συγκεκριμενο δεν μπορω με τιποτα. Μου ζηταει να δηλωσω πιστωτικη για αγορες μεσα στο μαρκετ store της Apple. Οσες φορες και αν το δοκιμασα δεν τα καταφερα. H επιλογη none δεν υπαρχει καν. Καπου διαβασα σε ενα φορουμ ξενο οτι αν αλλαξει το region του τηλεφωνου τοτε ζηταει πιστωτικη. Δεν ξερω αν οντως ισχυει αυτο.

 

Επισης στο μενου general δεν βλεπω κουμπι reset,

 

οπως επισης στο καταστημα των εφαρμογων παρολο που δεν εχω id δεν βλεπω ενεργη την επιλογη get.

 

Ολες οι γνωμες καλοδεχουμενες.

 

Η συσκευή είναι demo δεν μπορείς να την δουλέψεις για κανονική. Μην το ψάχνεις άχρηστη είναι. Ξέρουν αυτοί πως τα φτιάχνουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Λογικο αυτο που λες και συμφωνω αλλα ρε γ.........ο να μην μπορεις να κανεις ενα free acount να δοκιμασεις μερικες εφαρμογες ?

 

Πως θα τεσταρεις και θα δοκιμασεις το τηλεφωνο...

 

Καλος ο σαφαρι τελεια η καμερα αλλα δεν μου αρκουν....

 

Σε ευχαριστω οπως και να χει.

ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΝΟΥΜΠΑΣ... ΔΙΑΒΑΣΕ ΨΑΞΕ ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ...

Lenovo A8 806 Golden Warrior

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα να ρωτησω κατι βλεπω οτι ειστε αρκετοι κατοχοι του Ι6s θα ηθελα να ρωτησω ειμαι μεταξυ του 6 κ 6s θα ηθελα λιγο την γνωμη σας απο 5c που ειμαι αξιζει το 6 για περιμενω λιγο να περπατησει το Ι6s φυσικα μιλαμε για 64 κ ανω διοτι το 16 δεν αξιζει προσωπικα κ να παω για αυτο διοτι βλεπω η Βοντα εβγαλε τρελη προσφορα να πω δεν ξερω αληθεια τι παιζει κ με αυτο?

Ευχαριστω

Μην το πολυψαχνεις το 6s ειναι μονοδρομος... αξιζει και το τελευταιο σεντς... δεν θα σταθω τοσο στο 3d touch και στον επεξεργαστη αλλα στην μπαταρια... δεν ξερω αν ειναι επειδη ειμαι απο τους τυχερους και φοραω TSMC A9 αλλα μου κραταει χαλαρα 4 ημερες.... αυτο και μονο για εμενα αρκει και με το παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Μην το πολυψαχνεις το 6s ειναι μονοδρομος... αξιζει και το τελευταιο σεντς... δεν θα σταθω τοσο στο 3d touch και στον επεξεργαστη αλλα στην μπαταρια... δεν ξερω αν ειναι επειδη ειμαι απο τους τυχερους και φοραω TSMC A9 αλλα μου κραταει χαλαρα 4 ημερες.... αυτο και μονο για εμενα αρκει και με το παραπανω...

 

Αν ειναι κλησεις και μηνυματα η χρηση μονο, ολα τοσο κρατανε, ισως και παραπανω. Γιατι με χρηση internet, fb, viber κτλ κτλ κτλ, το πολυ δυο μερες να βγαλει. Αν θελεις, ποσταρε την χρηση της μπαταριας σου να δουμε με τι χρηση βγαζεις 4 ημερες.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι κλησεις και μηνυματα η χρηση μονο, ολα τοσο κρατανε, ισως και παραπανω. Γιατι με χρηση internet, fb, viber κτλ κτλ κτλ, το πολυ δυο μερες να βγαλει. Αν θελεις, ποσταρε την χρηση της μπαταριας σου να δουμε με τι χρηση βγαζεις 4 ημερες.

 

http://s4.postimg.org/vyym13be1/IMG_0033.jpghttp://s29.postimg.org/9273kbyeb/IMG_0030.pnghttp://s29.postimg.org/b81eeu1ur/IMG_0031.pnghttp://s29.postimg.org/9qfy39x43/IMG_0032.png

 

Οπως τα λες... :cool::cool:

Edited by Minotavrs
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

εχω στα χερια μου ενα live demo του 6s.

 

Μιας και εχω ασχοληθει λιγο με iphone εχω μερικες αποριες.

 

Το live demo που εχω στα χερια μου ειναι ενα ολοκληρωμενο τηλεφωνο με 100% των λειτουργειων οπως ενα κανονικο ?

 

Το ρωταω γιατι εχω το εξης προβλημα.

 

Εχω κανει πολλα apple ids σε τηλεφωνα αλλα στο συγκεκριμενο δεν μπορω με τιποτα. Μου ζηταει να δηλωσω πιστωτικη για αγορες μεσα στο μαρκετ store της Apple. Οσες φορες και αν το δοκιμασα δεν τα καταφερα. H επιλογη none δεν υπαρχει καν. Καπου διαβασα σε ενα φορουμ ξενο οτι αν αλλαξει το region του τηλεφωνου τοτε ζηταει πιστωτικη. Δεν ξερω αν οντως ισχυει αυτο.

 

Επισης στο μενου general δεν βλεπω κουμπι reset,

 

οπως επισης στο καταστημα των εφαρμογων παρολο που δεν εχω id δεν βλεπω ενεργη την επιλογη get.

 

Ολες οι γνωμες καλοδεχουμενες.

 

Demo συσκευη γινεται κανονικη (ελληνικων καταστηματων, ξενων δε ξερω)

Ειναι κανονικη η συσκευη! Απλα τρεχει ενα demo iOS!

Το "none" οντως υπαρχει σε συγκεκριμενες περιοχες και οχι παντου! Αλλα σε demo δε νομιζω οτι μπορεις ν αλλαξεις region!

Reset δεν εχει το demo γιατι θα χανοταν ευκολα η demo λειτουργια απ τον οποιονδηποτε!

Ολα αυτα μεχρι το iOS 8. Στο 9 δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Λογικο αυτο που λες και συμφωνω αλλα ρε γ.........ο να μην μπορεις να κανεις ενα free acount να δοκιμασεις μερικες εφαρμογες ?

 

Πως θα τεσταρεις και θα δοκιμασεις το τηλεφωνο...

 

Καλος ο σαφαρι τελεια η καμερα αλλα δεν μου αρκουν....

 

Σε ευχαριστω οπως και να χει.

 

Για να εμφανιστεί η επιλογή free η none πρέπει να πας App Store να πατήσεις σε μια εφαρμογή download και θα σε ρωτήσει έχεις ήδη λογαριασμό η δημιουργία νέου; Και κανείς έτσι δημιουργία νέου και εμφανίζεται η επιλογή για free

Δοκίμασε το να δούμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι demo δεν μπορείς να την δουλέψεις για κανονική. Μην το ψάχνεις άχρηστη είναι. Ξέρουν αυτοί πως τα φτιάχνουν

 

Παρακαλώ εάν δεν είστε σίγουροι για την απάντηση περιοριστείτε σε ένα δεν ξέρω, κάποιος θα γνωρίζει. Μία demo συσκευή δύναται να ενεργοποιηθεί ως κανονική αρκεί να τεθεί σε DFU Mode και να γίνει επαναφορά στην τελευταία έκδοση λειτουργικού. Πληροφορίες σχετικά με τη λειτουργία σε DFU Mode.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ εάν δεν είστε σίγουροι για την απάντηση περιοριστείτε σε ένα δεν ξέρω, κάποιος θα γνωρίζει. Μία demo συσκευή δύναται να ενεργοποιηθεί ως κανονική αρκεί να τεθεί σε DFU Mode και να γίνει επαναφορά στην τελευταία έκδοση λειτουργικού. Πληροφορίες σχετικά με τη λειτουργία σε DFU Mode.

 

Συγνώμη τότε λάθος

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το get button του App Store δεν εμφανίζεται κάν...

ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΝΟΥΜΠΑΣ... ΔΙΑΒΑΣΕ ΨΑΞΕ ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ...

Lenovo A8 806 Golden Warrior

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Επιστροφή σε iphone και για μένα σε λίγες ώρες. Έχετε κάποια συμβουλή για τις πρώτες φορτισεις;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Επιστροφή σε iphone και για μένα σε λίγες ώρες. Έχετε κάποια συμβουλή για τις πρώτες φορτισεις;

 

 

Καλοριζικο φιλε.

Ανοιξε το, δουλεψε το μεχρι να πεσει η μπαταρια στο 20% και μετα φορτισε το. Γενικα μην αφηνεις την μπαταρια να πεφτει κατω απο το 20%.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε.

Ανοιξε το, δουλεψε το μεχρι να πεσει η μπαταρια στο 20% και μετα φορτισε το. Γενικα μην αφηνεις την μπαταρια να πεφτει κατω απο το 20%.

 

εγω που το αφηνω πολλες φορες στο 5% κανο λαθος?πολλες φορες δεν υπολογιζω την μπαταρια καλα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...