Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το huawei p8 lite ποσο σου κραταει με την ιδια χρηση?
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν το εχω δουλεψει καθολου..μονο δικαρτο το εκανα..και το αναβαθμισα στην τελευταια εκδοση..απλα σκεφτομε αν αξηζει να αφησω το 930 για το p8..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Θελω να αγορασω ένα κινητό.. έχω επιλέξει ανάμεσά στα: blackview ultra, Samsung galaxy grand Neo plus και Sony xperia e4..

Ποιο μου προτείνετε εσείς;;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Για μένα σου προτείνω να κοιτάξεις κάνα μεταχειρισμένο LG G2 σε αυτά τα χρήματα που πληρεί όλα τα κριτήρια και άσε τα κινέζικα, αλλιώς το P8 Lite αν το βρείς σε κάποιο κατάστημα σε απόθεμα στα 169€ (vodafone,γερμανός,cosmote) λίγο χλωμό αλλά ποτέ δεν ξέρεις Edited by Alex_90
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια 2 συσκευη και εχω καταληξει αναμεσα σε αυτα τα 2.

 

Ποιο πιστευτε θα με ικανοποιησει περισσοτερο δεδομενου οτι ειμαι κατοχος S6 τωρα.

 

Θενκς

Link to comment
Share on other sites

Από S6 αν πας σε αυτά τα 2 νομίζω καμία επιλογή δε θα σε ικανοποιήσει!:p

 

Πάντως έχω εδώ και λίγο καιρό το 640 και είμαι υπερευχαριστημένος προερχόμενος από android. Εύκολη η μετάβαση σε ένα λειτουργικό που δεν κολλάει ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Από S6 αν πας σε αυτά τα 2 νομίζω καμία επιλογή δε θα σε ικανοποιήσει!:p

 

Πάντως έχω εδώ και λίγο καιρό το 640 και είμαι υπερευχαριστημένος προερχόμενος από android. Εύκολη η μετάβαση σε ένα λειτουργικό που δεν κολλάει ποτέ

Φιλε μου το σκεφτομαι μηπως φαω καμια φρικη γι αυτο το επισημανα κιολας.

 

Εχεις ασχοληθει με customize στο lumia? Ειναι ευκολο;

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε στα public και το λενοβο Α6000 . Το ειχε "προσφορα" και το έχουν πάρει δύο κολλητοί μ και αποσο το έχω δει είναι αρκετά αξιόλογο .
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έλεγα να πάρω το LG G3 αλλά τελικά η τιμή του για τα δεδομένα μου ακόμα και σήμερα παραμένει υψηλή. Θέλω ένα κινητό που θα παίζει τουλάχιστον 8 ώρες μουσική είτε με ακουστικά είτε από το ενσωματωμένο ηχείο, παιχνίδια παίζω αρκετά αλλά μόνο arcade και puzzle τίποτα σε στυλ GTA ή κάποιο άλλο με τρελά γραφικά. Επίσης θα είναι όλη μετά ενεργό σε social media για texting και instand messaging.

Μπορείτε να προτείνετε κάποιο πολύ οικονομικό με βάθος τουλάχιστον 3ετίας αν όχι 5ετίας διότι δεν αλλάζω συχνά κινητά. Σαν γνήσιος Έλλην κι εγώ θα ήθελα να μην κολλάει φυσικά καθόλου ... για φωτογραφίες δε με ενδιαφέρει και πολύ σπάνια βγάζω αλλά όταν το κάνω θα ήθελα το αποτέλεσμα να είναι καλό. Οθόνη τουλάχιστον 5" αν και θα προτιμούσα μεγαλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το xperia M4 (http://www.skroutz.gr/s/6871862/Sony-Xperia-M4-Aqua-8GB.html) κάνει όλα αυτά που ζητάς και σίγουρα θα αντέξει κάποια χρόνια. Επίσης άμα δεν έχεις πρόβλημα να δοκιμάσεις ένα καινούριο λειτουργικό δες και τα Microsoft lumia 640 και 640xl, που έχουν windows phone.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.αναζητω εδω και πολυ καιρό ένα κινητό android με πολυ καλή φωτογραφική ,με 4g και μετα ολα τα αλλα για την γυναίκα μου.η χρήση του θα ειναι περισσότερο για φωτογραφίες viber και για browsing .παιχνιδια σχεδόν καθόλου .θα προτιμούσα απο ελληνικό κατάστημα.σας ευχαρηστω !
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.αναζητω εδω και πολυ καιρό ένα κινητό android με πολυ καλή φωτογραφική ,με 4g και μετα ολα τα αλλα για την γυναίκα μου.η χρήση του θα ειναι περισσότερο για φωτογραφίες viber και για browsing .παιχνιδια σχεδόν καθόλου .θα προτιμούσα απο ελληνικό κατάστημα.σας ευχαρηστω !

 

την πολύ καλή φωτογραφική την ξεχνάς σε αυτά τα χρήματα. οι περισσότερες κάμερες σε αυτό το εύρος τιμών θα σου βγάλουν ικανοποιητικές φωτογραφίες την ημέρα και ψιλοτραγικές το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

την πολύ καλή φωτογραφική την ξεχνάς σε αυτά τα χρήματα. οι περισσότερες κάμερες σε αυτό το εύρος τιμών θα σου βγάλουν ικανοποιητικές φωτογραφίες την ημέρα και ψιλοτραγικές το βράδυ.

Στα ποσά χρήματα πρεπει να ανέβω ; Ποια προτείνεις;

Link to comment
Share on other sites

Αφού το μηχανάκι σου δουλεύει και το μόνο πρόβλημα είναι οι χάρτες γιατί δεν έρχεσαι σε επαφή με την mls μήπως μπορείς να περάσεις καινούργιους χάρτες; Γιατί να δώσεις λεφτά να πάρεις nexus η το A5 αν το θες μόνο για πλοήγηση;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

εφοσον εχεις ηδη android, προτεινω η 2η συσκευη σου ναι ειναι wp

 

θενκς αν και νομιζω στα σημεια υπερτερει το 640 τι λεει το moto g απο custom αποψη?

Link to comment
Share on other sites

Αφού το μηχανάκι σου δουλεύει και το μόνο πρόβλημα είναι οι χάρτες γιατί δεν έρχεσαι σε επαφή με την mls μήπως μπορείς να περάσεις καινούργιους χάρτες; Γιατί να δώσεις λεφτά να πάρεις nexus η το A5 αν το θες μόνο για πλοήγηση;

 

Έχω τους καινούργιους χάρτες. Το θέμα είναι ότι από εκεί που αγοράζει χάρτες η MLS, δεν έχουν καλούς χάρτες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω τους καινούργιους χάρτες. Το θέμα είναι ότι από εκεί που αγοράζει χάρτες η MLS, δεν έχουν καλούς χάρτες.

 

Με 60€ παίρνεις ένα μεταχειρισμένο 535 και έχεις τους καλύτερους χάρτες offline και μια απροβλημάτιστη συσκευή που σε λίγο θα πάρει και τα windows 10....;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Θέλω να αγορασω μια συσκευή και εχω επιλέξει ανάμεσα στο blackview ultra, Samsung galaxy grand Neo plus και Sony xperia e4

ποια μου προτείνετε εσείς;;

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

το πρώτο moto g -με εξαορεση την κάμερα- τα πατάει κάτω και τα τρία.

 

δωσε λίγα παραπάνω και πάρε το p8 lite αν το βρείς σε προσφορά η απο κάποιον που το πουλάει στα 169ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Wp και custom είναι εχθρικές λέξεις, μη τις αναφέρεις μαζί. Το μόνο custom που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις μια ωραία θήκη.
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν προτείνω εύκολα κινεζικά κινητά,αυτή τη φορά θα προτείνω το xiaomi mi4.

Το κινητό τα σπάει και το γράφω ετσι ακριβώς γιατί πολύ απλά το είχα.

Οθόνη πάρα πολύ καλή.

Ποιότητα κατασκευής άψογη.

Μέγεθος,είναι όντως 5αρι?

Πραγματικά έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

Κάμερα και βιντεοσκόπηση,ok δεν είναι και s6 όμως αποδεκτό το αποτέλεσμά.

Επίσης να αναφέρω οτι έχει αυτονομία του στυλ z3.

Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...