Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια γνωστή μου έχει το p8 lite και είναι πολύ ευχαριστημενη, δεν είναι βαριά user, θέλει μόνο κάμερα fb και ίντερνετ και δεν έχει κάποιο παράπονο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρωην κάτοχος lg g2 και νυν xiaomi redmi note2 έχω να σου πω πως στο gps είναι σαν τη μέρα με τη νύχτα. Ταχύτατο και ακριβές στο xiaomi (ενώ στο g2 με ταλαιπωρούσε). Ίσως το καλύτερο gps που είχα ποτέ σε τηλέφωνο!
Link to comment
Share on other sites

Το j5 ακυρο λογω μνημης. Το α3 λενε δεν εχει κ τοσο καλη καμερα. Το α5 με ψηνει. Μετα το p8 lite.. Το meizu εχει μεγαλη οθονη για κοπελα.. Δεν ξερω

Τι λετε

Μαλλον για p8 lite παω το αλλο με προβληματιΖει το λογισμικο του (meizu)

Edited by Stef444
Link to comment
Share on other sites

Έχω αποφασίσει ότι θα το αλλάξω το ZTE. Οπότε είμαι ανάμεσα στο Lenovo και στο Samsung. Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει στην επιλογή γιατί πρέπει η αλλαγή να γίνει άμεσα..
Link to comment
Share on other sites

Οι cameras των A3 και A5 είναι εξαιρετικές για τα δεδομένα της κατηγορίας.

Απλά η camera του A3 είναι 8 megapixels, αλλά αυτό δεν την κάνει οπωσδήποτε και μη ποιοτικότερη...

Τα megapixels δεν κάνουν την καλή camera.

Δες εδώ σε σύγκριση και τα 3 κινητά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!! ξερω οτι ακομη δεν εχει παραλαβει καποιος αλλα πιστευετε αξιζει η αγορα του redmi note 3? ή υπαρχει κατι καλυτερο σε αυτην την τιμη? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

σε αυτην την τιμη υπαρχουν μονο τα letv αλλα δεν συγκρινεται σε ρομ και σε υποστιριξη + την τεραστια μπαταρια που εχει
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Απ'τα χαρακτηριστικά και απ'τα λίγα reviews που έχουμε δει, σαφώς και αξίζει.

Σε λίγο καιρό θα παραλάβουν και οι πρώτοι εδώ μέσα, οπότε αν δεν το βιάζεσαι και δεν είσαι σίγουρος, περίμενε να ακούσεις και την γνώμη τους.

Link to comment
Share on other sites

Για το MLS δεν έχω κάποια άποψη. Εγώ θα σου πρότεινα αυτό http://www.skroutz.gr/s/5776570/Lenovo-Yoga-2-10-Z3745-2GB-16GB.html είναι πολύ καλό all around και έχει πολύ καλή μπαταρία, που θεωρώ ότι μετράει πάρα πολύ σε ένα tablet.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη παρέα.

Σκέφτομαι να αγοράσω νέο κινητό και είμαι σε φάση ψαξίματος.

 

Βλέποντας τιμές και δυνατότητες παρατηρώ πως το galaxy s6 32gb είναι μια αρκετά καλή επιλογή απλά από όσο διάβασα έχει κάποια θέματα με την μπαταρία.

 

Εσείς τι θα προτίνατε?

 

Ας θέσω όριο τα 500ευρώ.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 χρονια ο μπαρμπα νοτης (ΝΟΤΕ2) τα φτυσε. επειδη δε παιζουν πολλα γκαφρα ψαχνω για κινητο με περιπου 250Ε. Κανω πολυ χρηση browser, καμερας, ελαχιστο gaming. θα ηθελα καλη οθονη οχι σπαστικα λαγκαρισματα κ αρκετο αποθηκευτικο χωρο. Εχω δει μεχρι τωρα to letv το redmi note3 και το one plus x. Καμμια προταση;
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και εγώ από το μπαρμα νοτι 2 Samsung .πήγα σε letv x600 στα 170€ πρώτη φορά σε κινεζικο και σκεφτόμουν μακάρι να παίζει το ίδιο με τον νοτι.ευτυχώς όχι μόνο είναι στο ίδιο επίπεδο αλλά το περνάει παντού. Εκτός την sd card που εκεί θα έχεις και θέμα εσύ μάλλον,τα 32giga είναι τερμα.και θα έχεις και μια διάφορα στα χρώματα σε σχέση με το νοτι δεν είναι τοσο, ας πουμε τόσο φανταχτερά,Ααα και αντί να γράφει Samsung θα γράφει letv.υπάρχει και το pro .
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

 

ποιο απο τα παρακατω κινητα πιστευτε οτι πρεπει να παρω??? τα υποψηφια ειναι τα εξης!!!

 

huawei mate 8 (οταν βεβαια ερθει ελλαδα)

 

samsung s6 edge+

 

htc m9+

 

lg v10

 

εσεις εχετε καποια αλλη να προτεινετε????

 

 

η χρηση που κανω εγω ειναι .....φωτογραφιες..λιγο facebook.....περιιγηση στο νετ....κατεβασμα εφαρμογων .......skype.....viber .....αυτα !!!

 

χρειαζομαι κατι πολυ καλο ....ισως για την χρηση που κανω ακομα και ενα κατωτερο ισως βεβαια να ειναι ενταξει.....οποια προταση υπαρχει δεκτη!!!

 

 

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Οποίο κινητό και να πάρεις για την χρήση που τι θες είναι υπεραρκετο και δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Αν ήμουν στη θέση σου θα έπαιρνα το v10 γιατί θεωρώ πως μου ταιριάζει περισσότερα από όλα. Αλλά αυτό είναι και θέμα γούστου.. Ουσιαστικά η διαφορά που έχουν τα παραπάνω για τη χρήση σου είναι η φωτογραφική που πιστεύω το s6 και το v10 έχουν τις καλύτερες και κατά τη γνώμη μου κερδίζει το ν10.
Link to comment
Share on other sites

Οποίο κινητό και να πάρεις για την χρήση που τι θες είναι υπεραρκετο και δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Αν ήμουν στη θέση σου θα έπαιρνα το v10 γιατί θεωρώ πως μου ταιριάζει περισσότερα από όλα. Αλλά αυτό είναι και θέμα γούστου.. Ουσιαστικά η διαφορά που έχουν τα παραπάνω για τη χρήση σου είναι η φωτογραφική που πιστεύω το s6 και το v10 έχουν τις καλύτερες και κατά τη γνώμη μου κερδίζει το ν10.

+1 για το ν10

Link to comment
Share on other sites

Έχει έρθει στην Ελλάδα το v10; Πως μπορεί να το προμηθευτεί κάποιος;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...