Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα ευχαριστώ για την απάντηση σου. Βασικά και εγώ είμαι ανάμεσα σε 2.. το Microsoft αυτό...και το Lenovo A7000..

Εσεις τι λέτε; Καλητερα 1GB Ram και 4πυρινος Snapdragon 400 1400Mhz ....ή 2GB Ram και 8πυρηνος Mediatek(MTK) 1500 MHz (lenovo) . ;;

Edited by Kleart
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καμερα μπρος πισω ειναι μια γενια τουλαχτιστον πισω το φλεξ. εξαιρετικη καμερα το g4. επισης μνημη ραμ εχει 2 το φλεξ και δε ξερω αν το επιρεαζει αλλα ειναι ενα μειων. επισης πιστευω σε ρολαρισμα αν και με κατοτερο επεξεργαστη ειναι μπροστα το g4. σε λογισμικο γενικα ειναι λιγο πιο φρεσκο. αλλα το φλεξ ειναι ερωτας και οθοναρα και ας ειναι 1080ρ και 100 ευροπουλα πιο φτηνο
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.. μπορώ να αγοράσω το iphone 5s 16gb με 250 € από δικό μου άνθρωπο και ως εναλλακτική σκέφτομαι το LG G3 16gb που τώρα παίζει περίπου στα ίδια λεφτά.

 

ποιο προτείνεται ?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν μας γραφεις για τι χρηση προοριζεται θα σου απαντησω ξερα κι εγω LG G3 :p

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: δεν εχεις αδικο. καμια ιδιαιτερη χρηση αδερφε. σε φυσιολογικα πλαισια. να μη κολλαει το κινητο με ενδιαφερει. και να μη σπαω τα νευρα μου.
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: δεν εχεις αδικο. καμια ιδιαιτερη χρηση αδερφε. σε φυσιολογικα πλαισια. να μη κολλαει το κινητο με ενδιαφερει. και να μη σπαω τα νευρα μου.

 

5s το εχω δουλεψει...να μην κολλαει που θες...και στην τιμη που το βρισκεις,αρκει να ειναι το s

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Lg g3 εννοείται.Για μένα smartphone με 4 ίντσες οθόνη και ένα σκασμό λεφτά είναι άχρηστο.Τώρα ο καθένας το βλέπει αλλιώς αλλά όχι και 4 ίντσες.
Link to comment
Share on other sites

5s το εχω δουλεψει...να μην κολλαει που θες...και στην τιμη που το βρίσκεις,αρκεί να είναι το s

 

το έχω στα χέρια μου το 5s και το δοκιμάζω. από δικό μου άνθρωπο το παίρνω αλλιώς δύσκολα να έπαιρνα μεταχηρισμενο.

 

διίστανται οι απόψεις. μπέρδεμα :cool:

Link to comment
Share on other sites

το έχω στα χέρια μου το 5s και το δοκιμάζω. από δικό μου άνθρωπο το παίρνω αλλιώς δύσκολα να έπαιρνα μεταχηρισμενο.

 

διίστανται οι απόψεις. μπέρδεμα :cool:

 

Παρτο δεν θα το μετανοιωσεις,αν δεν σε ενδιαφερουν οι μεγαλες ιντσες......

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Στα θετικα του 5s ειναι σιγουρα η ποιοτητα κατασκευης του.

 

Τωρα τα θετικα του G3 ειναι σιγουρα περισσοτερα...

Μεγαλυτερη οθονη

Αποσπωμενη μπαταρια

Υποστηριξη καρτας sd

Θα ειναι ολοκαινουριο

Καλυτερη αυτονομια

Πολυ καλυτερη καμερα

Θες κι αλλα;

 

Απο την αλλη τα lagακια του τα εχει το G3....

Αν ρωτας εμενα θα πηγαινα με κλειστα ματια στο LG.Το αλλο και πολυ μικρο ειναι και παλιωσε αρκετα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη ομως ενα μηλοφωνο δεν χανει ευκολα την αξια του,και καλοπουλητο ειναι αν αλλαζει συνεχεια συσκευες...

 

Προσφατα εδωσα ενα 5s σε τιμη που δεν ποιανουν κινητα android ουτε του 2015...γενιας....οπως πχ,του αβαταρ μου.....

 

Τωρα γιατι εδωσα το 5s και κρατησα το flex 2 ας οψετε το ΕΝΦΙΑ και η αναγκες.....:(

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Την βοήθειά σας παρακαλώ. Μου έκαναν δώρο το ZTE tablet και σκέφτομαι να το αλλάξω με ένα από τα δύο ανωτέρω. Και τα τρία είναι 3G. Πιο πολύ κλείνω στο Samung λόγω του ότι βρίσκεις και ανταλλακτικά και αξεσουάρ και έχεις πιο καλή υποστήριξη από την εταιρεία νομίζω. Λίγο που έψαξα για το ZTE δεν έβρισκα ούτε θήκες.. Για το Lenovo δεν έψαξα άλλα πιστεύω ότι θα είναι σε καλύτερη μοίρα σε θέμα αξεσουάρ από το ZTE. Τα χαρακτηριστικά πάνω κάτω τα ίδια είναι και για τα τρία. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι το ZTE έχει ανάλυση 1024 x 768 pixels. Θέλω να βλέπω OTE TV GO όμως στην ιστοσελίδα του OTE αναφέρει ότι η ανάλυση της οθόνης ενός Tablet, για να είναι δυνατή η θέαση του, πρέπει να είναι 1280 x 800 ή μεγαλύτερη.

Τι μου προτείνεται;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...