Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξεκίνησε το distribution της 32.3.A.2.33 (google March security patches, fix for volume imbalance, κτλ)

 

Διαβάζω ότι δεν λύθηκε η καθυστέρηση στην σωστή επεικόνιση των φωτογραφιών (που κάνει 10'' να καθαρίσει η εικόνα).

Τα άλλα διορθώθηκαν

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω ότι δεν λύθηκε η καθυστέρηση στην σωστή επεικόνιση των φωτογραφιών (που κάνει 10'' να καθαρίσει η εικόνα).

Τα άλλα διορθώθηκαν

 

Όντως.... Τις 8αρες πάντως τις δείχνει αμέσως το Compact... Με τις 20 plus γίνεται αυτό που λες!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανένα; Γιατί στο Z5 που έχω δεν έχει εμφανιστεί ακόμα ενημέρωση.
IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανένα; Γιατί στο Z5 που έχω δεν έχει εμφανιστεί ακόμα ενημέρωση.

 

Απο εδω θα το παρακολουθεις

https://xpericheck.com/device/E6653

 

Αρκει να ξερεις ποιας χωρας συσκευη εχεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα με το Ζ5. Αραιά και που(συνήθως μια φορά τη μέρα ή κάθε δεύτερη μέρα) μου κρασαρουν απανωτά εφαρμογές ακόμα και η αρχική οθόνη. Επίσης όταν το κάνει αυτό χάνεται το σήμα του κινητού και βγάζει το εικονίδιο που θα έβγαζε αν δεν είχε κάρτα sim. Αναγκαστικά το κάνω επανεκκίνηση (αν δεν κάνει μόνο του). Του έχω κάνει πρόσφατα ολική επαναφορά. Έχω μιλήσει και με το service της Sony και μου είπαν ότι μπορεί να φταίει η κάρτα sim. Βέβαια η κάρτα sim που του έχω είναι καινούρια από αυτές που είναι ήδη κομμένες(δεν την έχω κόψει μόνος μου δηλαδή). Τι προτείνετε να κάνω;
IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα με το Ζ5. Αραιά και που(συνήθως μια φορά τη μέρα ή κάθε δεύτερη μέρα) μου κρασαρουν απανωτά εφαρμογές ακόμα και η αρχική οθόνη. Επίσης όταν το κάνει αυτό χάνεται το σήμα του κινητού και βγάζει το εικονίδιο που θα έβγαζε αν δεν είχε κάρτα sim. Αναγκαστικά το κάνω επανεκκίνηση (αν δεν κάνει μόνο του). Του έχω κάνει πρόσφατα ολική επαναφορά. Έχω μιλήσει και με το service της Sony και μου είπαν ότι μπορεί να φταίει η κάρτα sim. Βέβαια η κάρτα sim που του έχω είναι καινούρια από αυτές που είναι ήδη κομμένες(δεν την έχω κόψει μόνος μου δηλαδή). Τι προτείνετε να κάνω;

 

Περιεγο προβλημα.

Δοκιμασε να το δουλεψεις χωρις καρτα sd ή κανε φορματ και στην sd.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Περιεγο προβλημα.

Δοκιμασε να το δουλεψεις χωρις καρτα sd ή κανε φορματ και στην sd.

 

Ξέχασα να πω ότι δεν έχω βάλει κάρτα sd..

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να πω ότι δεν έχω βάλει κάρτα sd..

 

Οκ, τοτε σαν τελευταια λυση θα σου προτεινα να χρησιμοποιησεις τη συσκευη για λιγες μερες σε safe mode για να δεις αν θα το κανει και ετσι.

 

Προσωπικα, πιστευω οτι ειναι hw προβλημα, αλλα το λεω για να αποκλειστει καθε ενδεχομενο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οκ, τοτε σαν τελευταια λυση θα σου προτεινα να χρησιμοποιησεις τη συσκευη για λιγες μερες σε safe mode για να δεις αν θα το κανει και ετσι.

 

Προσωπικα, πιστευω οτι ειναι hw προβλημα, αλλα το λεω για να αποκλειστει καθε ενδεχομενο.

 

Λες ε; Αυτό φοβόμουν και εγώ..

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε κι εμένα τώρα η 32.3.A.2.33 αντε και καλή μας τύχη

 

Αντε ρε, ηρθε και στα ελληνικα;;; (εγω το εχω κλειστο στο συρταρι, παιζω με ενα παλιο νοκια απο τη συλλογη μου :p ).

Περιμενουμε εντυπωσεις!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε, ηρθε και στα ελληνικα;;; (εγω το εχω κλειστο στο συρταρι, παιζω με ενα παλιο νοκια απο τη συλλογη μου :p ).

Περιμενουμε εντυπωσεις!!!

 

Ναι βγήκε και στα ελληνικα τι να κάνουμε

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντε ρε, ηρθε και στα ελληνικα;;; (εγω το εχω κλειστο στο συρταρι, παιζω με ενα παλιο νοκια απο τη συλλογη μου :p ).

Περιμενουμε εντυπωσεις!!!

 

32.3.A.2.33. Αυτή η τελευταία έκδοση περιλαμβάνει 1 Μάρτη του 2017 patches ασφαλείας της Google και οι εκθέσεις ακούσει ότι η Sony μπορεί να έχει τελικά καθόρισε τα ηχητικά θέματα που εισάγονται με το firmware του Android Μαντολάτο. Αυτό περιλαμβάνει μια διόρθωση για την ανισορροπία του πάνω / κάτω ηχεία και χαμηλή σε κλήση όγκο λύση.

Εγώ δόξα τον Θεό έχει κάτσει καλά το

Link to comment
Share on other sites

Την περασα. Μονο βελτιωσεις βλεπω.

Τα sms ανοιγουν πιο γρηγορα.

Ο ηχος εφτιξε και τα ηχεια.ειναι και παλι δυνατα και ποιοτικα.

Οι εικονες στη gallery καθαριζουν γρηγοροτερα, αν και ακομα αργουν λιγο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε, ηρθε και στα ελληνικα;;; (εγω το εχω κλειστο στο συρταρι, παιζω με ενα παλιο νοκια απο τη συλλογη μου :p ).

Περιμενουμε εντυπωσεις!!!

Έχουμε και συλλογή; Ericsson έπρεπε να έχεις, όχι Nokia,χαχ. Ήρθε και σε μένα σήμερα, θα την περάσω αργότερα και θα γράψω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και συλλογή; Ericsson έπρεπε να έχεις, όχι Nokia,χαχ. Ήρθε και σε μένα σήμερα, θα την περάσω αργότερα και θα γράψω εντυπώσεις.

Βεβαίως έχω συλλογή ρε. Με παλιά κινητά. Με ένα νοκια Ε71 είμαι όλο το ΣΚ.

:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως έχω συλλογή ρε. Με παλιά κινητά. Με ένα νοκια Ε71 είμαι όλο το ΣΚ.

:)

Και γω Ericsson , T66, T39m, r310s, r250s, r520m, r380s και άλλα! Τελοσπαντων μη χαλάμε τον ποστ, από pm τα υπόλοιπα!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ξεχάστηκε στην μετάφραση...

http://i.imgur.com/NgDS0j3.png

 

Edit: Sorry για το μέγεθος της φωτό.

Edited by madcorny
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ξεχάστηκε στην μετάφραση...

http://i.imgur.com/6BJE9Nw.jpg

Πατα τα πλαινα κουμπια να αυξομειωσεις τον ηχο, θα δεις οτι και εκει στα αγγλικα ειναι.

Σιγα το πραγμα...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ποιες υποτίθεται ότι είναι οι αλλαγές στην 2.33;

 

Bug fixes.

Πχ το θέμα του ήχου διορθώθηκε από ότι βλέπω.

 

Το θέμα που αργεί να ανάψει η οθόνη σε εισερχόμενες κλήσεις, παραμένει δυστυχώς. Μαζί με το θέμα ότι αργεί να καθαρίσει η φωτογραφία στην gallery. Αυτά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Bug fixes.

Πχ το θέμα του ήχου διορθώθηκε από ότι βλέπω.

 

Το θέμα που αργεί να ανάψει η οθόνη σε εισερχόμενες κλήσεις, παραμένει δυστυχώς. Μαζί με το θέμα ότι αργεί να καθαρίσει η φωτογραφία στην gallery. Αυτά.

Γιάννη μήπως φταίει η καθαρή εγκατάσταση που δεν έχεις κάνει;

 

(S7 edge & Tapatalk)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη μήπως φταίει η καθαρή εγκατάσταση που δεν έχεις κάνει;

 

(S7 edge & Tapatalk)

 

Ή μήπως φταίει η καθαρή εγκατάσταση που ΕΧΩ κάνει? :lol:

Έχω κάνει επαναφορά Ντίνο, τίποτα. Το πρόβλημα αναφέρεται και από άλλους χρήστες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ή μήπως φταίει η καθαρή εγκατάσταση που ΕΧΩ κάνει? :lol:

 

Έχω κάνει επαναφορά Ντίνο, τίποτα. Το πρόβλημα αναφέρεται και από άλλους χρήστες.

 

 

Πάντως μια καθαρή εγκατάσταση δεν σου εξασφαλίζει όλα τα πιθανά θέματα 100%

Τουλάχιστον όχι σε όλους.

 

Ανεξαρτητα OEM.

 

Υπάρχει ποικιλία για όλα τα γούστα :p

 

Αρκετά bugs έφερε η Nougat θα έλεγα στους περισσότερους κατασκευαστές.

 

Και η ευθύνη είναι και στην Google αλλά και στον OEM ταυτόχρονα.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...