Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

entopisa ena bug to opio gia mena einai eknebristiko .exw ena 6230 to opio exei pesei apires fores kai ta exei peksi to kinito telios.na simpliroso oti to kinito exei logismiko 3.14 .pira thn apofasi lipon na agorasw to idio kinito .to agorazw lipon blepw tis diafores apo th mia siskebi sthn ali kai bazw to mp3 gia eixo klisis pou eixa sto palio kinito. paw na bi8misw ta prima kai ta mpasa kai enw ta alazw o hxos parameni idio den alazi tipota..... :cry:

 

Rikse kai to kainourgio kinito 5-6 fores kato , na deis meta kati prima ruthmiseis... :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά για βοηθήστε με λίγο γιατί κοντεύω να τρελαθώ! Λοιπόν, έχω και εγώ το 6230, το πήρα ώς live μέσω vodafone αλλά το χρησιμοποιώ μονίμως με ΤΙΜ. Πάω στην Νόκια στην Αγία Παρασκευή, και τους ζητάω να μου κάνουν αναβάθμιση σε κανονική έκδοση(5.24 όχι πως παίζει ρόλο). Μου το κάνει ο καλός άνθρωπος εκεί, και το κινητό είναι μια χαρά. Επιτέλους δεν είχε τις βλακίες της vodafone. Μετά απο λίγο καιρό όμως στο go to εμφανίστηκαν πάλι οι επιλογές της vodafone. Τι γίνεται; κοντεύω να τρελαθω... μήπως με πήραν είδηση και μου το κάνουν για να μου σπάσουν την ψυχολογία;;;

Επίσεις, ξέρει κανείς πώς να τροποποιήσει τις ρυθμίσεις για το go to κουμπί; το αριστερό σε κατάσταση αναμονής.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

malista orea apantisi eyxaristo :cry:

 

 

ela more, ligo xioumor kaname! :alien: isos etuxe to tragoudi(mp3) pou evales na ruthmiseis na eixe xamilo Bit Rate(kato apo 128 gia paradeigma) kai fusika oti allages kai an kaneis duskola tis akous sto auti! dokimase kai se ena allo mp3 me megalitero Kbps !!

Apo tin alli, ama deis oti ontos sumvainei se ola ta mp3 , eno sta IDIA tragoudia me to palio 6230 ekanes douleia, tote kati paizei me to kinito (me to Hxeio, i me to firmware!) ! mia anavathmisi se 5.26 den tha itan kai asximi , eksalou tsampa einai afou einai kainourgio! ;)

Link to comment
Share on other sites

επειδη οι σελιδες ειναι 265 και πιασε το αυγο και κουρεφτο δηλαδη, μηπως μπορει να μου πει καποιος τι παταμε για να δουμε τι εκδοση εχει μεσα για να δω για αναβαθμιση?
Link to comment
Share on other sites

επειδη οι σελιδες ειναι 265 και πιασε το αυγο και κουρεφτο δηλαδη, μηπως μπορει να μου πει καποιος τι παταμε για να δουμε τι εκδοση εχει μεσα για να δω για αναβαθμιση?

 

Πατας *#0000# :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

thx! 5.24 λεει, παλια ειναι?

Οχι δεν ειναι παλια, η προτελευταια ειναι ,τελευταια ειναι η 5.26

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση λογισμικού για RH-12 6230 version 5.35 νομίζω.

ΜΗΝ με ρωτάτε διαφορές γιατί ΔΕΝ ξέρω :)

Link to comment
Share on other sites

Ε πήγα κ γω σαν ανθρωπος να κανω αναβαθμηση μιασ και εχο την 4.28 και η :X πωλήτρια να μη την πω μου λεει " Α δεν εχουμε 5,26. 4,44 εχουμε εμεις εδω" "οχι" της λεω."Υπαρχει και η 5,26" "Δεν υπάρχει μου λεει αυτη εδω" Ε και σηκωθηκα εφυγα. :mad: Το σκηνικο μου εγινε Θεσσαλονικι παιδια. Σε μεγαλο και γνωστο nokia. :what: Ετσι απλα το ανεφερα. Τι να πω. Καλη σας μερα.
Link to comment
Share on other sites

Ποση ωρα κανοθν ρε παιδια για να την αναβαθμιση του software? Το κανου επι τοπου? η το αφηνεις το τηλεφωνο??
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κανένα τέταρτο με 20αλεπτο είναι ο χρόνος αλλα αν εχει σειρα η βαριέται τότε 8α αργήσει λίγο
Link to comment
Share on other sites

Κανένα τέταρτο με 20αλεπτο είναι ο χρόνος αλλα αν εχει σειρα η βαριέται τότε 8α αργήσει λίγο

Δωρεαν να υποθεσω σε οποιδηποτε ΝΟΚΙΑ Club????

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν σε ΝΟΚΙΑ κλάμπ αν είναι μες την εγγύηση. Αν και δεν θα το εμπιστευόμουν σε αυτούς.

Η μπορείς να πάς (σε περίπτωση που δεν στο κάνουν ή κα8υστερούν) σε κανένα κατάστημα που να κάνει τη δουλειά αυτή και να στο κάνει με ένα μικρό κόστος.

Link to comment
Share on other sites

paides thelo na rotiso to eksis... danistika ena kalodio (oxi original) gia na sydeso to pc me to 6230 alla telika den ta katafera kai tou to epestrepsa... piga loipon kai agorasa to original dku2 alla otan to syndeo kai pao na trekso tous drivers mesa apo to cd tou 6230 mou zitaei kati arxeia apo to kolocd tou maimou kalodiou pou danistika.... profanos ftaei to pc mou kati to berdeuei... mipos borei kaneis na me voithisei?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φορουμ του 6230! δεν εχω πολυ σχεση με αυτο το κινητο και 260 σελιδες θελουν πολυ χρονο να τις ψαξεις, αλλα λογω του αδερφου μου πρεπει να ρωτησω. 1) εχει την εκδοση 4.28, λεει να βαλει την τελευταια; μηπως του κλειδωνει τους ηχους και αλλα προστατευμενα αρχεια; 2) για να εγκαταστησει παιχνιδια πρεπει να εχει εγκαταστησει το λογισμικο στο pc, δεν γινεται αν απλα τα στειλεις στο τηλεφωνο;
Link to comment
Share on other sites

Με το 6230 μπορείς να μπεις στο web;Αν ναι, ξέρει κανείς τις ρυθμίσεις για voda;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που θα βρώ την πρόσοψη Tin Grey που έχει στο site της Nokia? Οπου και αν έχω πάει δεν την έχουν. Επίσης, ακομα και αν την βρώ κάπου.. πλήκτρα που βρίσκουμε? Πωλούνται ξεχωριστά?
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που θα βρώ την πρόσοψη Tin Grey που έχει στο site της Nokia? Οπου και αν έχω πάει δεν την έχουν. Επίσης, ακομα και αν την βρώ κάπου.. πλήκτρα που βρίσκουμε? Πωλούνται ξεχωριστά?

Εγώ την είχα πάρει την ασημί (αυτήν μάλλον εννοείς) τον Νοέμβριο από το Nokia Shop στην Πολυτεχνείου.

Το πληκτρολόγιο όντως πολείται ξεχωριστά. :O

Link to comment
Share on other sites

Οποιος είναι απο Θεσσαλονίκη ας επικοινωνήσει μαζί μου. Αν θέλει να του περάσω την καινούρια έκδοση 5.35 δωρεάν να δούμε τι διαφορές έχει καθώς δεν εχω πληροφορίες για την έκδοση αυτή.

Κατα προτίμηση ας κάνει και backup για να μην έχουμε καμια παράπλευρη απώλεια.

Ναι κυρίες και κύριοι. τελικά υπάρχει η 5.35.

 

Προφανώς όλα αυτά απο την τρίτη και μετά γιατί φεύγω για σαββατοκύριακο (καθαρά δευτέρα) για να πάω στα πρόβατα μου στο χωριό να τα βοσκήσω.

Χερετίσματα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την είχα πάρει την ασημί (αυτήν μάλλον εννοείς) τον Νοέμβριο από το Nokia Shop στην Πολυτεχνείου.

Το πληκτρολόγιο όντως πολείται ξεχωριστά. :O

 

Και ποσο παει το μαλλι προσωψη-πληκτρολογιο;

Link to comment
Share on other sites

Και ποσο παει το μαλλι προσωψη-πληκτρολογιο;

Απ'οτι είδα στο Πλαίσιο, η πρόσοψη μόνο (χωρίς πληκτρολόγιο) έχει 25 ευρώ. Το θέμα είναι οτι έχει μονο την κόκκινη που προσωπικά δε μου αρέσει καθόλου.

 

Κάτι άλλο.. κάπου διάβασα οτι κυκλοφορεί μπαταρία μεγαλύτερης χωρητικότητας για το 6230. Είναι original της Nokia ή απο άλλη εταιρία? Την έχει βάλει κανείς να μας πει εντυπώσεις για χρόνους αναμονής κλπ?

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Χε. το κλασικο.

Αν θελεις την 5.26 πέρνα απο εμένα

 

Έχεις κανένα κατάστημα με κινητά μηπως; Γιατί απ'οτι έχω καταλάβει δεν υπάρχει άλλος τρόπος να το αναβαθμισεις στο σπιτι σου, με κανενα καλώδιο δικό σου πχ...;

 

Αν ξέρει κανείς κάτι επι του θέματος παρακαλώ ας ενημερώσει :worry:

Beer Inspiredhttp://briefcase.pathfinder.gr/download/OverClocker_/14396/164008/0/AMD+Rotating+Logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...