Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nomizw oti to 6230i den tha exei tnn idia epityxia... (oso kathisterei na bgei...)

Koitaxte gia paradeigma... http://www.myphone.gr/devices/preview-150.html --->poly kalo etsi?

 

O adagwnismos einai pia poly megalos! kai akoma den exoume dei tipota...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ καλό indeed αλλά περίμενε να ακούσεις και την τιμή γιατί αυτό το 2 mp κάμερα δεν το κόβω να το δίνουν φτηνά.

 

Υπάρχει καμία εκτίμηση στην τιμή του 6230i ? Γύρω στα 350 να υποθέσω ε?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Rising

Εκτός απ το κατάστημα μπορώ να το κάνω και σπίτι μου.

Τωρα τελευταία θα με βρείς μόνο στο μαγαζί.

Οποιος θέλει δωρεάν την αναβάθμιση ας περάσει. Στείλτε μου ΡΜ

Link to comment
Share on other sites

Rising

Εκτός απ το κατάστημα μπορώ να το κάνω και σπίτι μου.

Τωρα τελευταία θα με βρείς μόνο στο μαγαζί.

Οποιος θέλει δωρεάν την αναβάθμιση ας περάσει. Στείλτε μου ΡΜ

Mήπως ξέρεις τις διαφορές της v05.26 σε σχέση με την 5.35?

Πληροφοριακά το προβλημα με τους ελληνικούς χαραχτήρες στο μενού υπηρεσίες της κάρτας σιμ λύθηκε?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό ακριβώς οποιος θέλει να περάσει την αναβάθμιση ας περάσει.

Το είπα και πιό πανω. Για να δούμε τις διαφορές. Δεν τις ξέρω, επίσης δεν ξέρω αν τις έχει κάποιος άλλος να μας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Uparxei tropos ellinikis eisagwgis kimenou me aggliko menu xwris t9 ? :O
Beer Inspiredhttp://briefcase.pathfinder.gr/download/OverClocker_/14396/164008/0/AMD+Rotating+Logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Nomizw oti to 6230i den tha exei tnn idia epityxia... (oso kathisterei na bgei...)

Koitaxte gia paradeigma... http://www.myphone.gr/devices/preview-150.html --->poly kalo etsi?

 

O adagwnismos einai pia poly megalos! kai akoma den exoume dei tipota...

 

Κατ' εμε το 6230 είναι πολύ πιο όμορφο (το 1ο ΝΟΚΙΑ που μ'αρεσει αισθητικά)

και επιπλέον δεν έχει τιποτα να φοβηθεί αφου προσφέρει παρα πολλά και ποιοτικά εεεεεπιπλέον το χάσμα της τιμής είναι μεγάάάάάάάάάάλο :D

Beer Inspiredhttp://briefcase.pathfinder.gr/download/OverClocker_/14396/164008/0/AMD+Rotating+Logo.gif
Link to comment
Share on other sites

TELEIO.............. :w00t: :w00t:

http://www.lim.com.au/PuppetMaster/

 

Kanete oti thelete sto PC sas ap'ta 10 metra... ;)

Pragmatika aksizei!!!

Link to comment
Share on other sites

TELEIO.............. :w00t: :w00t:

http://www.lim.com.au/PuppetMaster/

 

Kanete oti thelete sto PC sas ap'ta 10 metra... ;)

Pragmatika aksizei!!!

 

Φιλε μου δεν χρειαζεται να το γραφεις σε 2 θεματα.Και σε ενα να το αναφερεις θα το δουνε οσοι ενδιαφερονται. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι είδα στο Πλαίσιο, η πρόσοψη μόνο (χωρίς πληκτρολόγιο) έχει 25 ευρώ. Το θέμα είναι οτι έχει μονο την κόκκινη που προσωπικά δε μου αρέσει καθόλου.

 

Βρήκα σε μαγαζί της ΝΟΚΙΑ (χωρίς να έχω ψάξει γενικότερα αλλού) κοντά στον Κρικέλα, στην Εθνικής Αντιστάσεως, προσόψεις σε διάφορα χρώματα (5 αν θυμάμαι καλά) στα 28€ περίπου. Έχει και την ασημένια. Πληκτρολόγια πωλούνται χωριστά, έχει και από αυτά, στα 8 Ευρώπουλα.

 

Κάτι άλλο.. κάπου διάβασα οτι κυκλοφορεί μπαταρία μεγαλύτερης χωρητικότητας για το 6230. Είναι original της Nokia ή απο άλλη εταιρία? Την έχει βάλει κανείς να μας πει εντυπώσεις για χρόνους αναμονής κλπ?

 

Στο ίδιο μαγαζί (11.03.2005) συμπτωματικά ρώτησα για μπαταρία μεγαλύτερης χωρητικότητας. Η απάντηση ήταν αρνητική. Προφανώς ο τύπος δεν γνώριζε, ή δεν έχει βγάλει κάποια η ΝΟΚΙΑ. Όποιος γνωρίζει ας μας δώσει τα φώτα του.

 

Επίσης, στο ίδιο μαγαζί, ρώτησα για αναβάθμιση (την Παρασκευή αυτή) και μου ζήτησαν να αφήσω το τηλέφωνο και να περάσω να το πάρω την επόμενη, κάτι που θεωρώ απαράδεκτο για 17:00 το απόγευμα και σε μαγαζί που δεν είχε κίνηση την συγκεκριμένη ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σε μαγαζί της ΝΟΚΙΑ (χωρίς να έχω ψάξει γενικότερα αλλού) κοντά στον Κρικέλα, στην Εθνικής Αντιστάσεως, προσόψεις σε διάφορα χρώματα (5 αν θυμάμαι καλά) στα 28€ περίπου. Έχει και την ασημένια. Πληκτρολόγια πωλούνται χωριστά, έχει και από αυτά, στα 8 Ευρώπουλα.

 

 

 

Στο ίδιο μαγαζί (11.03.2005) συμπτωματικά ρώτησα για μπαταρία μεγαλύτερης χωρητικότητας. Η απάντηση ήταν αρνητική. Προφανώς ο τύπος δεν γνώριζε, ή δεν έχει βγάλει κάποια η ΝΟΚΙΑ. Όποιος γνωρίζει ας μας δώσει τα φώτα του.

 

Επίσης, στο ίδιο μαγαζί, ρώτησα για αναβάθμιση (την Παρασκευή αυτή) και μου ζήτησαν να αφήσω το τηλέφωνο και να περάσω να το πάρω την επόμενη, κάτι που θεωρώ απαράδεκτο για 17:00 το απόγευμα και σε μαγαζί που δεν είχε κίνηση την συγκεκριμένη ώρα.

 

 

Κριμα και σε αυτο το μαγαζι ειχα απο την καλυτερη εξυπηρετηση παλιοτερα...

Παρολα αυτα, μεινε εκει προταση μου ειναι, και μην πας στο επομενο Νοκια Shop κατεβαινοντας προς Β.Ολγας...

Πιστεψε με... :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σε μαγαζί της ΝΟΚΙΑ (χωρίς να έχω ψάξει γενικότερα αλλού) κοντά στον Κρικέλα, στην Εθνικής Αντιστάσεως, προσόψεις σε διάφορα χρώματα (5 αν θυμάμαι καλά) στα 28€ περίπου. Έχει και την ασημένια. Πληκτρολόγια πωλούνται χωριστά, έχει και από αυτά, στα 8 Ευρώπουλα.

 

 

 

Στο ίδιο μαγαζί (11.03.2005) συμπτωματικά ρώτησα για μπαταρία μεγαλύτερης χωρητικότητας. Η απάντηση ήταν αρνητική. Προφανώς ο τύπος δεν γνώριζε, ή δεν έχει βγάλει κάποια η ΝΟΚΙΑ. Όποιος γνωρίζει ας μας δώσει τα φώτα του.

 

Επίσης, στο ίδιο μαγαζί, ρώτησα για αναβάθμιση (την Παρασκευή αυτή) και μου ζήτησαν να αφήσω το τηλέφωνο και να περάσω να το πάρω την επόμενη, κάτι που θεωρώ απαράδεκτο για 17:00 το απόγευμα και σε μαγαζί που δεν είχε κίνηση την συγκεκριμένη ώρα.

Kι όμως....Υπάρχει μπαταρία 200mah μεγαλύτερη γιαπωνέζικη που την εισάγει η εταιρεία Digitech!!Κάνει 35 ευρώ και την έχουμε αρκετά καταστήματα.Επίσης όποιον τον βολεύει απογευματινές ώρες Ιπποκράτους για να με βρεί τον ίδιο ,ισχύει η ίδια προσφορά που έχω κάνει και στο Νοκια 6600,αρκεί να μου πεί πως είναι από το myphone!Aμεση αναβάθμιση.ΜΗΝ κάνετε όμως αναβάθμιση αν δεν εχετε πρόβλημα μόνο και μόνο για το λογισμικό παιδιά...

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αξεσουάρ και τις γνώσεις των καταστημάτων:

Ρώτησα σε ΝΟΚΙΑ αν έχουν το retractable handsfree και μου είπαν επι λέξει: "δεν βγάζει η ΝΟΚΙΑ τέτοιο". Ετσι το παρήγγειλα από mobilefun...

 

ΥΓ Οχι δεν έχω πάει ακόμα να τους το δείξω.

KCB
Link to comment
Share on other sites

Ramidakos....

Σε περίμενα σήμερα αλλα μάλλον θα σοπυ τυχε κάτι.

Ναι, δυστυχώς σχόλασα αργούτσικα και ο χρόνος μου ήταν πολύ περιορισμένος. Ξεκίνησα 7 πάρα, αλλά με την κίνηση που είχε χθες, ούτε 20:30 δεν θα ήμουν εκεί, πόσο μάλλον να γίνει και η δουλειά στην ώρα της και πήγα κατευθείαν στην πρόβα μου. Αν βολεύει σήμερα ή την Πέμπτη, μπορώ να περάσω, υπάρχει άπλετος χρόνος, πάλι όμως μετά τις 18:00.

Link to comment
Share on other sites

....Υπάρχει μπαταρία 200mah μεγαλύτερη γιαπωνέζικη που την εισάγει η εταιρεία Digitech!!Κάνει 35 ευρώ και την έχουμε αρκετά καταστήματα...

Φίλε ειδήμονα, μήπως γνωρίζεις αν υπάρχει κανένα μαγαζάκι στην Θεσσαλονίκη που μπορούμε να βρούμε τέτοια μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

M. Αλεξάνδρου 29 - κορδελιό

τηλ.2310703077 ζητάς τον κώστα.

Αξίζει να βάλω την 5.35 τελικά ?Εχω την 5,26

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Τα χουμε πεί, δεν ξέρουμε ακόμα. πρέπει να έρθουν κανα δυο άτομα να την περάσουμε για να δούμε τις βελτιώσεις
Link to comment
Share on other sites

Τα χουμε πεί, δεν ξέρουμε ακόμα. πρέπει να έρθουν κανα δυο άτομα να την περάσουμε για να δούμε τις βελτιώσεις

Εγω πάντως που ρώτησα κάποιο γνωστό μου κατάστημα (νοκια κλαμπ) που απ' οτι εχω τσεκάρει ενημερώνεται αρκετά σύντομα για τις τελευταίες αναβαθμίσεις ούτε καν ξέρει για την 5.35!

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο γίνεται κάθε φορά.

Το ίδιο έγινε και με την 5.27 (6600)αν ψάξεις.

Μόλις περαστεί στα παιδιά θα πειστείς, γενικώς απ τη ΝΟΚΙΑ μην περιμένεις και πολλά, ότι τους λένε λενε.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα και σε αυτο το μαγαζι ειχα απο την καλυτερη εξυπηρετηση παλιοτερα...

Παρολα αυτα, μεινε εκει προταση μου ειναι, και μην πας στο επομενο Νοκια Shop κατεβαινοντας προς Β.Ολγας...

Πιστεψε με... :)

 

Oh yes boy :cry:

 

Οσοι Θεσσαλονικεις χωρις 2η σκεψη στο Νοκια shop στη Καμαρα. Αψογη εξυπηρετηση και ειναι και μελος το παιδι που το εχει :)

 

Διαβασα σε καποιο ποστ οτι με τη 5.24 μπορεις να βλεπεις ποιος σε καλει ακομα και με σκουροχρωμο φοντο. Ειναι αληθεια αυτο?Επιτελους εμφανιζει απλα ασπρη οθονη και το ονομα η το φοντο και το ονομα? Εχω την 4.44 και θα την αλλαζα μονο για αυτο το λογο καθως το κινητο μου δουλευει αψογα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...