Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kι όμως....Υπάρχει μπαταρία 200mah μεγαλύτερη γιαπωνέζικη που την εισάγει η εταιρεία Digitech!!Κάνει 35 ευρώ και την έχουμε αρκετά καταστήματα.Επίσης όποιον τον βολεύει απογευματινές ώρες Ιπποκράτους για να με βρεί τον ίδιο ,ισχύει η ίδια προσφορά που έχω κάνει και στο Νοκια 6600,αρκεί να μου πεί πως είναι από το myphone!Aμεση αναβάθμιση.ΜΗΝ κάνετε όμως αναβάθμιση αν δεν εχετε πρόβλημα μόνο και μόνο για το λογισμικό παιδιά...

 

Se poio ypsos ths ipokratous file mou;; kai pws se zhtame;

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν έχει την 5.35 ομως...

 

O Χρήστης konnos01 έχει ήδη την 5.35 περασμένη (την περάσαμε μόλις τώρα) για οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με αλλαγές ρωτήστε και αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

loipon. eixa tin 4.28 kai ontos evala tin 5.35. arxika xoris na xreiastei na svistoun ta panta apo mesa.Ti eida:otan kapoios se kalei i exeis minima i anapantiti i kati telos panton, i othoni tholonei pros to aspro gia na fainontai kalytera. akomi otan stelneis mms sou leei posos xoros apomenei. stin leitourgeia tis kameras mporeis na travikseis video xoris ixo. stin othoni se katastasi anamonis emfanizetai pleon kai i imerominia pliris.de ksero an auta ta exoun kai mikroteres version tis 5.35 alla ego me tin 4.28 den eixa tipota apo auta.alles leptomereies de mou rxontai tora. an do tha sas po. eimai poly ikanopoiimenos pantos. thanxx my friend :)
Link to comment
Share on other sites

Αν περάσεις και απο κανένα ΝΟΚΙΑ κλάμπ πάνε δείξτους λίγο να γελάσουμε χα χα.

666 posts??? ουυυυ 666 ουυυυυ 666

Link to comment
Share on other sites

leosedf, σήμερα το απόγευμα θα περάσω να... περάσω την 5.35. Ελπίζω και εύχομαι να μείνω κι εγώ τόσο ευχαριστημένος όσο και ο φίλος μας ο konnos01.
Link to comment
Share on other sites

auto me tin imerominia pou emfanizei paidia,akyro. to ekane kai prin. sorry. episis eida to eksis. otan to pliktrologio einai kleidomeno kai thes na deis ora ktl. patas to kokkino kai i eikona fotizetai gia 2" kai meta svinei pali. praktikotato tha elega.auta. filakia. feugo tora exo rantebou :)
Link to comment
Share on other sites

good good καλώς. Οτι αλλο παρατηρήσετε και οι υπολοιποι ας επισημάνετε διαφορές κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Re paidia autes oi allages einai ligo poly gnwstes kai apo thn 5.24!

Den einai kati neo...

An kapoios kanei anavathmish apo 5.24->5.35 tote na mas pei! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια SOS , ειναι απολυτη αναγκη να κρατησω καποια sms που μου εστειλαν και εστειλα και να τα αποθηκευσω στο pc και εν συνεχεια να τα εκτυπωσω.

Υπαρχει καποιος τροπος? καποιο προγραμμα που να το κανει αυτο?

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια SOS , ειναι απολυτη αναγκη να κρατησω καποια sms που μου εστειλαν και εστειλα και να τα αποθηκευσω στο pc και εν συνεχεια να τα εκτυπωσω.

Υπαρχει καποιος τροπος? καποιο προγραμμα που να το κανει αυτο?

 

Fysika! Sou proteinw Oxygen Phone Manager II.

Link to comment
Share on other sites

[..]

stin leitourgeia tis kameras mporeis na travikseis video xoris ixo.

[..]

de ksero an auta ta exoun kai mikroteres version tis 5.35 alla ego me tin 4.28 den eixa tipota apo auta.alles leptomereies de mou rxontai tora. an do tha sas po. eimai poly ikanopoiimenos pantos. thanxx my friend :)

 

Αυτό γίνεται και στην 4.28, απλά στο Βίντεο, πριν ξεκινήσεις την εγγραφή πας Επιλογές->Σίγαση οπότε δεν καταγράφεται ήχος.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα κάνει την ίδια ερώτηση και πιό πάνω. Εστειλα με IR από Siemens S55 Java παιχνίδια (για το 6230) στο 6230 και δεν τα αναγνωρίζει ενώ το SE Κ700 τα αναγνωρίζει. Μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται; Thnx's
Link to comment
Share on other sites

Ειχα κάνει την ίδια ερώτηση και πιό πάνω. Εστειλα με IR από Siemens S55 Java παιχνίδια (για το 6230) στο 6230 και δεν τα αναγνωρίζει ενώ το SE Κ700 τα αναγνωρίζει. Μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται; Thnx's

 

 

Exei apanth8ei h erwthsh sou , pio pisw,xreiazesai to nokia pcsuite h opmII gia na egkatasthseis paixnidia sto 6230

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Σπέρααα! Χθες πέρασα κι εγώ από το μαγαζάκι του leosedf και έκανα την αναβάθμιση του λογισμικού από 4.28 σε 5.35 (ευχαριστώ πολύ και πάλι). Είδα αρκετές βελτιώσεις, αλλά όχι κάτι παραπάνω από αυτά που έχουν σημειωθεί για την 5.26. Νομίζω ότι είναι ανώφελο να ξεψαχνίσω το κινητό μήπως και βρω κάποια πιθανή βελτίωση. Ως συνήθως αναβαθμίσεις έχουν να κάνουν με διορθώσεις bugs.

Θα παρακαλούσα τα παιδιά που έχουν ήδη την 5.24 ή την 5.26 να ενημερώσουν για πιθανά bugs να τσεκάρω μήπως και έχει λυθεί το θέμα. Πάντως αν θυμάμαι και κατάλαβα καλά, κάποιος χρήστης (vodafone live) είχε πρόβλημα με την απεικόνιση ελληνικών χαρακτήρων στο Vodafone Menu σε σχετικά πρόσφατη έκδοση, κάτι που αν υπήρχε, τώρα διορθώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ψαχνω τις ρυθμισεις για mms της TIM για το 6230.Υπαρχει καποιο site που μπορω να πω για να τις στειλω στο κινητο????????
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ψαχνω τις ρυθμισεις για mms της TIM για το 6230.Υπαρχει καποιο site που μπορω να πω για να τις στειλω στο κινητο????????

 

Ριξε μια ματια ΕΔΩ . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα έλεγα να στείλεις ενα μήνυμα κειμένου που να περιέχει το mms#n (οπως το βλέπεις) και να το στείλεις στο 345
Link to comment
Share on other sites

sthn 5.24 den anagnwrizei ellinika sto menu tou my cosmos

Στην 5.35 δουλεύει κανονικά φίλε μου. Υπάρχει ένα τυπογραφικό λαθάκι μόνο, γράφει "ΑΛΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕ".

Link to comment
Share on other sites

Εχω την 4.28 και εχω παρατηρήσει το εξής: οταν καλώ εναν αριθμό τον οποίο έχω αποθηκευμένο στις επαφές, δε μου βγάζει το όνομα, παρά μόνο τον αριθμό. Μετά επίσης όταν πάω στις τελευταίες κλήσεις, πάλι φαίνεται μόνο ο αριθμός. Λύνεται αυτό σε κάποια απο τις νεότερες εκδόσεις? Επίσης, αν κάνω αναβάθμιση, οι επαφές που έχω στο τηλέφωνο (οχι στην κάρτα SIM) θα χαθούν?
Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

Εχω την 4.28 και εχω παρατηρήσει το εξής: οταν καλώ εναν αριθμό τον οποίο έχω αποθηκευμένο στις επαφές, δε μου βγάζει το όνομα, παρά μόνο τον αριθμό. Μετά επίσης όταν πάω στις τελευταίες κλήσεις, πάλι φαίνεται μόνο ο αριθμός. Λύνεται αυτό σε κάποια απο τις νεότερες εκδόσεις? Επίσης, αν κάνω αναβάθμιση, οι επαφές που έχω στο τηλέφωνο (οχι στην κάρτα SIM) θα χαθούν?

 

Αν εννοείς οτι πληκτρολογείς εσύ τον αριθμό κάνε το παρακάτω:

 

Ρυθμίσεις--> Ρυθμ. Κλήσεων --> Αποστολή στοιχείων μου --> Επιλέγεις από δίκτυο. Αυτα!!!

 

Κατα την αναβάθμιση του κινητου ότι υπαρχει στην μνημη του διαγραφεται. Αρα και οι επαφες!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω την 4.28 και εχω παρατηρήσει το εξής: οταν καλώ εναν αριθμό τον οποίο έχω αποθηκευμένο στις επαφές, δε μου βγάζει το όνομα, παρά μόνο τον αριθμό. Μετά επίσης όταν πάω στις τελευταίες κλήσεις, πάλι φαίνεται μόνο ο αριθμός.

Αυτό διορθώνεται. Ήταν ένα βάσανο και για μένα, γιατί αρκετά τηλέφωνα που ήθελα να τσεκάρω αν είναι γνωστός ο αριθμός τα τσέκαρα με αυτόν τον τρόπο. Στην 4.28 δεν δούλευε. Στην 5.35 δουλεύει κανονικά (νομίζω και από την 5.24 ισχύει αυτό) και στις εξερχόμενες κλήσεις δείχνει το όνομα στο οποίο είναι καταχωρημένο το τηλέφωνο.

 

Επίσης, αν κάνω αναβάθμιση, οι επαφές που έχω στο τηλέφωνο (οχι στην κάρτα SIM) θα χαθούν?

Ναι, με την αναβάθμιση (σε 5.35 τουλάχιστον) οι επαφές του τηλεφώνου χάνονται, τα μηνύματα καθώς και οι ρυθμίσεις για MMS κτλ. Το τηλέφωνο είναι όπως όταν το αγοράζεις. Το καλό (και παράξενο) είναι ότι οι φωτό, τα μουσικά αρχεία και γενικά ο,τιδήποτε υπήρχε μέσα στην "Έκθεση" δεν πειράχτηκε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...