Jump to content

Samsung Galaxy Tab S2


kanenas00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει γραφτεί πολλές φορές σε διάφορα θέματα ότι τα καλώδια της σαμμυ είναι γτπ.Φίλος Μόλις είχε αγοράσει το s5 θυμάμαι το βάζει για φόρτιση και ήταν στην ίδια φάση με το δικό σου.Το πήγε για αλλαγή και ήθελαν να του κρατήσουν το τηλ για μια βδομάδα για δοκιμή.Φυσικά και έφυγε και αγόρασε άλλο

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μεγάλη. Το 713 φοράει τον qm 650 με antutu 78000 και το άλλο με τον exynos έχει 60000. Νομίζω ότι διάβασα κάπου ότι το 713 πέρνει android 7 και το 710 όχι.

 

Παρε το 713 αξίζει.

 

https://www.devicespecifications.com/en/comparison/e06a78be0

 

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

 

 

Έχω το T710 και έχει πάρει την android 7 εδώ και 4 μήνες

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα (2016 9,7, LTE) ήρθε, αν και νομίζω ήταν μεγαλύτερη, 375ΜΒ ή πρόσεξα λάθος;

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε Τ719 μετά την αναβάθμιση σε 7.0 τίποτα άλλο....ακρα σιγή....και έχει ακόμα επίπεδο ασφαλείας 1η Απριλίου!
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστή η σαμμυ γι'αυτό ρε παιδιά..Όλοι ( ή οι περισσότεροι ) το ξέραμε Όταν ψωνιζαμε..

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής πλέον κάτοχος του Τ713, όντως εξαιρετικό μηχανάκι.

Ερώτηση: το tempered glass του Τ710 κάνει για το Τ713?

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής πλέον κάτοχος του Τ713, όντως εξαιρετικό μηχανάκι.

Ερώτηση: το tempered glass του Τ710 κάνει για το Τ713?

 

Ναι κανει.Καλοδουλευτο φιλε με γεια!

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Νέα αναβάθμιση για την WiFi έκδοση (T813).

 

Στο LTE (T819) δεν έχει έρθει ακόμα!

 

 

1508325868062.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

Ειμαι κατοχος εδω και μερικους μηνες του συγκεκριμενου tablet. Δυστυχως μου παρουσιαζει το εξης προβλημα. Οταν μπω στον google (δοκιμασα και firefox) ψαξω κατι, κολλαει. Δειχνει οτι φορτωνει τη σελιδα αλλα τιποτα. Εχω την αντυπωση ομως οτι το προβλημα ελαχιστοποιειται οταν βρισκομαι κοντα στο router. Παρατηρησε κανεις τιποτα τετοιο? Τι μπορω να κανω? Εφτασα στο σημειο να σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

Ειμαι κατοχος εδω και μερικους μηνες του συγκεκριμενου tablet. Δυστυχως μου παρουσιαζει το εξης προβλημα. Οταν μπω στον google (δοκιμασα και firefox) ψαξω κατι, κολλαει. Δειχνει οτι φορτωνει τη σελιδα αλλα τιποτα. Εχω την αντυπωση ομως οτι το προβλημα ελαχιστοποιειται οταν βρισκομαι κοντα στο router. Παρατηρησε κανεις τιποτα τετοιο? Τι μπορω να κανω? Εφτασα στο σημειο να σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω αλλο.

 

Κανεις?? :help::help::this:

Link to comment
Share on other sites

Κανεις?? :help::help::this:

 

Μηπως εχεις πολυ αργο ιντερνετ;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Οχι καμια σχεση. Οι αλλες συσκευες δουλευουν κομπλε. Το tablet ομως οταν παω σε αλλο δωματιο εκτος απο αυτο του router δεν φορτωνει σελιδες στο google. Με μια γρηγορη αναζητηση στο διαδικτυο αντιμετωπιζουν και αλλοι αυτο το προβλημα. Δεν βρηκα ακρη ομως :(
Link to comment
Share on other sites

Οχι. Απο την αρχη που το αγορασα ετσι ηταν.

 

Κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πρωτα.Παρε backup για να μην χασεις τιποτα.

Χωρις να φορτωσεις εφαρμογες ξαναδοκιμασε να δεις.

Ισως να στο κανει καποια εφαρμογη.Αν δεν στρωσει τοτε πας στο σερβις με την αποδειξη του.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Νέο update επιτέλους και για το Τ719....
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα και εγώ το update σε Τ719. Δεν μου το έβγαλε αυτόματα αλλά πήγα στο μενου και το βρήκε..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το Τ713 (2016) ακόμα να κάνει update....

Τίποτα παιδιά ειλικρινά μετά από ένα χρόνο με το τάμπλετ της Sammy στο θέμα updates είναι τραγική απλά!

Η Sony έχει δώσει 5 update μέσα στο 2017 και το κινητό αν και 2 ετών αυτή τη στιγμή λόγω των update είναι στη καλύτερη του στιμγη!!

Καλο το S2 μια χαρά είναι αλλά χρειάζεται update γιατί υπάρχουν κάποια μικροθεματακια στη καθημερινή χρήση! Σβήνει πολλές φορές στο 6% μόνο του, δεν είναι τόσο smooth όσο ήταν με το 6αρι και έχει πέσει η μπαταρία αρκετα!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Η Samsung έχει τσακωθεί με τα update εδώ και χρόνια..Αν θέλεις update πρέπει να αγοράσεις καινούργια συσκευή της Samsung μιας και βγάζει μόνο 152365840963542 συσκευές το χρόνο.Που να βρει χρόνο να τις αναβαθμίσει όλες?? Πονεμένη ιστορία..

 

Same Sh1t..Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά,

 

χτες το T719 της κοπέλας μου έκλεισε ενώ έκανε απλό browsing. Έκτοτε δεν έχουμε καταφέρει να το ανοίξουμε, και έχει καταλήξει να κολλάει στο Samsung logo. Με recovery boot του έκανα wipe cache partition και τελικά factory reset, αλλά δυστυχώς δεν βοήθησαν.

 

Καθότι εντός εγγύησης (αγορά τον περασμένο Μάιο από phonegallery.gr) μίλησα με τη Samsung, και μου είπαν να το πάω στο σέρβις. Σκέφτομαι να το πάω αύριο στην omnitech (Γέρακα), γιατί είναι κοντά στη δουλειά μου.

 

Αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία ή κάποιο άλλη συμβουλή που θα βοήθαγε, θα ήταν παραπάνω από ευπρόσδεκτη!

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...