Jump to content

Samsung Galaxy Tab S2


kanenas00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ και τους δύο. Θα συνεχίσω το ψάξιμο... για την ώρα το δουλεύω με αγάπη και προδέρμ..

Χε χε, εγω παλι τις συσκευες τις δουλευω μονο με αγαπη & στοργη, χωρις προδερμ :) :)

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμ....κάτι δεν πάει καλά νομίζω σύμφωνα πάντα με την περιγραφή που δινεις.

Εγώ στη θέση σου θα το πηγσινα από εκεί που το πήρα ή σε ένα εξουσιοδοτημένο service samsung να τους έδειχνα το πρόβλημα.

Έχω 2 8αρακια και είχα και το προηγούμενο μοντελο που ήταν ακριβώς το ίδιο και τέτοιο πρόβλημα δεν παρατήρησα σε κανένα.

 

Ενώ αρχικά έλεγα να μην κάνω τίποτα με το "κενό" τελικά αποφάσισα να το πάω στο service. Σκέφτομαι την omnitech γιατί είναι κοντά μου και δεν είναι εύκολο να τρέχω αλλού. Ποια είναι η εικόνα σας για αυτό το service?

Link to comment
Share on other sites

τελικά πήγα το tablet στην microtech η οποία έκανε 2,5 μέρες να βγάλει το πόρισμα...

το κόστος για αντικατάσταση πλακέτας και μπαταρίας είναι 201€ !!! απίστευτο

Link to comment
Share on other sites

Πολλά χρήματα... Δοκίμασε και τη Σμάρτεκ και κατόπιν αποφάσισε αν αξίζει επιδιόρθωση ή αγορά νέου, ειδικά αν δεν είχες το 4G.

το κόστος για αντικατάσταση πλακέτας και μπαταρίας είναι 201€ !!! απίστευτο

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Σμαρτεκ στο Χαϊδάρι. Καλή και γρήγορη δουλειά..

 

Same Sh1t... Different Day

 

Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Εκανα install μια ROM για Ελλάδα λιγο ποιο προσφατη απο αυτη που ειχα

και κολλαει στο λογοτυπο της samsung.Δεν μπορω να κλεισω το tablet με τιποτα.

Μπαινω σε downloading mode και με το odin ξανακανω την ιδια rom install που στο τελος

"λεει" pass, αλλα στο reboot κολλαει στο samsung και μενει κολλημενο εκει.

Καποια βοηθεια.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κανε wipe cache για αρχή

 

Same Sh1t... Different Day

 

Πως να κανω,δεν μπαινει σε recovery,μενει κολλημενο στο samsung.Ουτε σβηνει.

Μονο σε downloading mode μπαινει.

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα το tablet από το service. όπως είχα αναφέρει 201,30€ το κόστος για αλλαγή πλακέτας και μπαταρίας.

μου είπαν πως η εγγύηση καλύπτει για 3 μήνες. μόνο? είναι δυνατόν να ισχύει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Είχες κλείσει δυο χρονια?μαλλον κάποιος είδε οτι τον παίρνει και είπε να πάρει χρήματα που δεν έπρεπε.Τηλεφωνο στην samsung άμεσα μήπως και το γλυτωσεις..

 

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος αν θυμάμαι καλά είναι εκτός εγγύησης... Και οι 3 μήνες είναι η εγγύηση που δίνουν για την επισκευή....
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εκτος εγγυησης η ταμπλετα. 3 μηνες εγγυηση η πλακετα και η μπαταρια που αλλαξαν. Δλδ καινουργια πλακετα ειναι δυνατον να δίνουν μονο 3 μηνες εγγυηση;
Link to comment
Share on other sites

Εκτος εγγυησης η ταμπλετα. 3 μηνες εγγυηση η πλακετα και η μπαταρια που αλλαξαν. Δλδ καινουργια πλακετα ειναι δυνατον να δίνουν μονο 3 μηνες εγγυηση;

Θα ειναι refurbished :wink:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα και εγώ την αναβάθμιση στο T719 (4g)....

Απο ότι έχω δει μέχρι τώρα μάλλον μιλάμε απλά για security update (Ιανουαρίου 18) με νέο kernel... Δεν έχω δει κάτι άλλο αν και δεν έψαξα πολύ

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Αγόρασα το τάμπλετ 2 μέρες πριν το 9.7 4g.. αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει, και να μου εξηγήσει τη λειτουργία με την κάρτα γιατί νόμιζα ότι μπορώ να βάλω το ίδιο νούμερο με το κινητό μου.. Δεν με ενδιαφέρουν οι κλήσεις απλά να έχω το ίντερνετ που αντιστοιχεί στον αριθμό μου.. Μπορεί κάποιος να μου πει;;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Αγόρασα το τάμπλετ 2 μέρες πριν το 9.7 4g.. αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει, και να μου εξηγήσει τη λειτουργία με την κάρτα γιατί νόμιζα ότι μπορώ να βάλω το ίδιο νούμερο με το κινητό μου.. Δεν με ενδιαφέρουν οι κλήσεις απλά να έχω το ίντερνετ που αντιστοιχεί στον αριθμό μου.. Μπορεί κάποιος να μου πει;;

 

Τι εννοείς αδερφέ.... Βάζεις μέσα μια κάρτα σιμ και τα δεδομένα λειτουργούν όπως ακριβώς στο κινητό.... Χωρίς να βάλεις κάρτα σιμ εννοείται πως δεν λειτουργεί μόνο με WiFi

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Αγόρασα το τάμπλετ 2 μέρες πριν το 9.7 4g.. αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει, και να μου εξηγήσει τη λειτουργία με την κάρτα γιατί νόμιζα ότι μπορώ να βάλω το ίδιο νούμερο με το κινητό μου.. Δεν με ενδιαφέρουν οι κλήσεις απλά να έχω το ίντερνετ που αντιστοιχεί στον αριθμό μου.. Μπορεί κάποιος να μου πει;;

Σε ποιο δίκτυο βρίσκεσε;

Link to comment
Share on other sites

Εαν έχεις red δημιουργείς χωρίς χρέωση μια καρτα internet4sharing την οποία τοποθετής στο tablet και μοιράζεσαι τα mb του προγράμματος σου στις δύο συσκευές.:happy:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...