Jump to content

Yπηρεσία Vodafone2gether


mger
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν καταλαβα καλα δε μπορεις να εχεις τη χρεωση με το ενα λεπτο αν κανεις 2gether δλδ αν κανω 8α τη χασω

τοτε για πιο λογο το κανουν?

προτιμω να κουβαλαω 2 τηλ τοτε

αν και αυτοι χανουν ετσι παντως εγω βαρεθηκα με τη vodafone αν και πολλα χρονια σε αυτην

Βάλε έναν αντάπτορα.

 

 

Μπορεί κάποιος να γράψει τις συσκευές που υποστηρίζονται;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 355
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Ενημερώνω για κάθε ενδιαφερόμενο πως η συσκευή υποστηρίζει την sim κανονικά, άσχετα με το τι λέει η vodafone.

Tech Ministry -> http://techministry.gr

TechMinistry: Thessaloniki's Hackerspace

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω για κάθε ενδιαφερόμενο πως η συσκευή υποστηρίζει την sim κανονικά, άσχετα με το τι λέει η vodafone.

 

Πόσο καιρό την χρησιμοποιείς την υπηρεσία με το Ν80?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θα ήθελα να ρωτήσω - αν ξέρει κάποιος : έχω 2 sim κάρτες vodafone CU, γίνεται να έχω αυτά τα 2 νούμερα σε μία sim κάρτα στο VF2gether? (Δηλαδή και τα δύο νούμερα να είναι καρτοκινητά CU?) Και επίσης αν έτσι θα μπορώ να έχω κανονικά τα 250 δωρεάν λεπτά/εβδομαδα όπως τώρα, με 2,5 Ευρώ προς τα άλλα κινητά CU? Ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Ναι, γίνεται να χεις δύο καρτοκινητά στην ίδια sim, αλλά δεν ξέρω για την προσφορά αν την χάνεις ή όχι...

 

 

eyxaristw...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εχθές πήγα στην Vodafone και έκανα ενεργοποίηση το vodafone 2 gether

1ον ξέρει κανένας πόσες μέρες θέλει να ενεργοποιηθεί

2ον πως ακριβός λειτουργεί

3ον πως γίνετε να ενεργοποιείσο την υπηρεσία όταν με παίρνει κάποιος τηλ και το έχω κλειστό να έρχεται μετά μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παίζει κανονικά και με Κ750i (branded kai non-branded) και με W800i ;)

 

 

Εβαλα σημερα το 2gether που παιζει με το Κ750i (που θελω να δουλεψω) αλλα Δεν μπορω να βρω την επιλογη για εναλλαγη των αριθμων και αναγκαζομαι να βαζω την sim σε ενα Τ610 για να αλλαζω αριθμο..

μηπως υπαρχει καποια λυση???

Thanks..;)..;)

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σημερα το 2gether που παιζει με το Κ750i (που θελω να δουλεψω) αλλα Δεν μπορω να βρω την επιλογη για εναλλαγη των αριθμων και αναγκαζομαι να βαζω την sim σε ενα Τ610 για να αλλαζω αριθμο..

μηπως υπαρχει καποια λυση???

Thanks..;)..;)

 

Μια χαρά δουλεύει στο Κ750i και σε σκέτη και σε vodafone συσκευή. Στο μενού της συσκευής πρέπει να εμφανίζεται το εικονίδιο της sim κάρτας με την αναγραφή vodafone together. Σε vodafone live συσκευή είναι το 3ο εικονίδιο στην 3η σειρά. Στις μη branded συσκευές είναι το 3ο εικονίδιο στην πρώτη γραμμή (τέρμα δεξιά πάνω).

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει στο Κ750i και σε σκέτη και σε vodafone συσκευή. Στο μενού της συσκευής πρέπει να εμφανίζεται το εικονίδιο της sim κάρτας με την αναγραφή vodafone together. Σε vodafone live συσκευή είναι το 3ο εικονίδιο στην 3η σειρά. Στις μη branded συσκευές είναι το 3ο εικονίδιο στην πρώτη γραμμή (τέρμα δεξιά πάνω).

 

Thanks...;)..

εβλεπα "Ψυχαγωγια"(που γραφει το τριτο πανω εικονιδιο) και δεν το ανοιγα..και εψαχνα αλλου...

Thanks και παλι...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

πριν περίπου 1 μήνα και κάτι μέρες, έκανα μια καινούργια σύνδεση στη vodafone με την προυπόθεση να κάνω διακοπή στην παλιά σύνδεση που είχα. Απο το κατάστημα που έκανα αυτη την διαδικασία, μου έγινε πρόταση να μπώ στο πακέτο vodafone2gether. Δέχτηκα.

Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι οτι ακόμα και σήμερα δεν μου έχουν ενεργοποιήσει το πρόγραμμα 2gether. Επικοινώνησα με το κατάστημα και μου είπαν ότι αυτον τον καιρό υπάρχει πρόβλημα στην εταιρία στο συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλα το περίεργο είναι ότι στους λογαριασμούς πληρώνω το πάγιο της υπηρεσίας.

Σας παρακαλώ δώστε μου μια σχετική λύση αν φυσικά υπάρχει ....:worry:

Link to comment
Share on other sites

πριν περίπου 1 μήνα και κάτι μέρες, έκανα μια καινούργια σύνδεση στη vodafone με την προυπόθεση να κάνω διακοπή στην παλιά σύνδεση που είχα. Απο το κατάστημα που έκανα αυτη την διαδικασία, μου έγινε πρόταση να μπώ στο πακέτο vodafone2gether. Δέχτηκα.

Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι οτι ακόμα και σήμερα δεν μου έχουν ενεργοποιήσει το πρόγραμμα 2gether. Επικοινώνησα με το κατάστημα και μου είπαν ότι αυτον τον καιρό υπάρχει πρόβλημα στην εταιρία στο συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλα το περίεργο είναι ότι στους λογαριασμούς πληρώνω το πάγιο της υπηρεσίας.

Σας παρακαλώ δώστε μου μια σχετική λύση αν φυσικά υπάρχει ....:worry:

 

Η VODAFONE πρέπει να σου δώσει λύση εμείς λίγο δύσκολο.

Βασικά να τους πάρεις στο 13830 και να τους βρίσεις για το πάγιο της υπηρεσίας που πληρώνεις χωρίς να έχεις την υπηρεσία και να ζητήσεις να σου πιστωθεί το πάγιο (μικρή η αξία) αλλά δε θα πληρώνεις για κάτι που δεν έχεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...και μου είπαν ότι αυτον τον καιρό υπάρχει πρόβλημα στην εταιρία στο συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλα το περίεργο είναι ότι στους λογαριασμούς πληρώνω το πάγιο της υπηρεσίας.

 

...πλακα-πλακα αυτο συμβαινει...δεν ξερω αν εχει σχεση..αλλα εχθες εβαλα το κινητο μου στην 2η γραμμη και μου εβγαλε υστερα απο λιγο card error..το ιδιο σκηνικο το εκανε αλλες 2-3 φορες...:wacko:...δεν το ειχε κανει ποτε αυτο....

 

...κατα τα αλλα...παρτους τηλεφωνο....και φυσικα ζητα να σου επιστρεψουν τα χρηματα...:)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Η VODAFONE πρέπει να σου δώσει λύση εμείς λίγο δύσκολο.

Βασικά να τους πάρεις στο 13830 και να τους βρίσεις για το πάγιο της υπηρεσίας που πληρώνεις χωρίς να έχεις την υπηρεσία και να ζητήσεις να σου πιστωθεί το πάγιο (μικρή η αξία) αλλά δε θα πληρώνεις για κάτι που δεν έχεις.

 

Αμα δεν τους βρισει δεν θα την πιστωσουν?

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν τους βρισει δεν θα την πιστωσουν?

 

3 μήνες περίμενα πριν κανα χρόνο για να μου πιστώσουν για κάτι χρεώσεις που είχαν παραδεχτεί ότι ήταν λάθος, μόνο όταν βγήκα από τα ρούχα μου έγινε η πίστωση!!!!

Βέβαια πριν ένα μήνα σε κάτι άλλες χρεώσεις, που επίσης ήταν λάθος, αντέδρασαν άμεσα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ginete na exw mia karta vodafone CU kai mia karta wind F2G me auth thn yphresia? Kai an ginete tha mporw na xrhsimopoiw tis yphresies kai apo ta 2 noumera?

 

Δε γίνεται τα νούμερα πρέπει να ανήκουν στον ίδια εταίρεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Οχι δεν ειναι συμβατη η υπηρεσια.

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...