Jump to content

Yπηρεσία Vodafone2gether


mger
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 355
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η ίδια η εταιρια λέει ότι δεν υποστηρίζει το iphone. Εμένα αν με ρώταγες θα σου έλεγα να μην το δοκιμάσεις γιατί όταν χρησιμοποιησα κάρτα σε συσκευη που δεν υποστηρίζε μπορούσα να κάνω κλήσεις αλλά δεν μπορούσαν να με καλέσουν.
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα αλλά στη διαδικασία αλλαγής γραμμών κολλάει. Αναρωτιόμουν μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος η ρύθμιση που να λύνει το πρόβλημα αυτό. (Δοκίμασα και χωρίς pin αλλά τίποτα).
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Η ίδια η εταιρια λέει ότι δεν υποστηρίζει το iphone. Εμένα αν με ρώταγες θα σου έλεγα να μην το δοκιμάσεις γιατί όταν χρησιμοποιησα κάρτα σε συσκευη που δεν υποστηρίζε μπορούσα να κάνω κλήσεις αλλά δεν μπορούσαν να με καλέσουν.

 

Στο iPhone με κάρτα together πας στο μενού ρυθμίσεις μετά τηλέφωνο και εκεί επιλέγεις ποια γραμμή θέλεις κυρια και δευτερεύουσα. Κάποιες φορές τυχαίνει να έχει ενεργή την προώθηση στην άλλη γραμμή και αυτό το βλέπεις στις ρυθμίσεις και μετά στο υπομενού τηλέφωνο και μέσα σε αυτό έχει κι άλλο υπομενού που λέει προώθηση, αυτό αν είναι ενεργό (και δείχνει επίσης και αριθμό που προωθεί γραμμή) το βάζεις στο off. Επίσης καλό είναι να τσεκάρισμα και στο μενού αποκρυψης αριθμού γιατί κάποιες φορές με τις εναλλαγές γραμμών το βγάζει με απόκρυψη. Τέλος, για την καλύτερη λειτουργία χρειάζεται απενεργοποίηση του pin της sim. Το δουλεύω πάνω από 2 χρόνια και δεν έχω πρόβλημα εκτός από τις πρώτες μέρες που ψαχνομουν κι εγώ γιατί με καλούσαν και έδειχνε νεκρό!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει τι γίνεται πλέον με την sim together; Πήγα κι έκανα νέο προγραμμα φοιτητικό αλλα δεν γινόταν να το κάνω με υπάρχων αριθμό οπότε έκανα νέο. Τώρα θέλω από τους 2 αριθμούς της together να βγάλω το ένα και να βάλω στη θέση του το νεο. Από το κατάστημα μου είπαν ότι καταργήθηκε αυτό και δεν γίνεται. Ξέρετε κάτι; Μπορεί κάποιος να βοηθήσει αν έχει γνωστό σε κατάστημα;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...