Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια ρομ προτεινετε; φοραει ultron προς το παρων αλλα βλεπω και την εχει σταματήσει.Παντως μου αρέσει πολυ αυτο το τηλεφωνο..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά,δοκίμασε κανείς την Rom : HydRom που βγήκε χθες ?

Εγώ την έβαλα και η μπαταρία είναι ένα μεγάλο plus ,αλλά έχω εχω ενα πρόβλημα δεν μπορώ να στείλω μηνύματα μου βγάζει emergency call only .

Όλα τα άλλα δουλεύουν τέλεια!!

 

Sent via Note 5

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,δοκίμασε κανείς την Rom : HydRom που βγήκε χθες ?

Εγώ την έβαλα και η μπαταρία είναι ένα μεγάλο plus ,αλλά έχω εχω ενα πρόβλημα δεν μπορώ να στείλω μηνύματα μου βγάζει emergency call only .

Όλα τα άλλα δουλεύουν τέλεια!!

 

Sent via Note 5

------------------

Την εχω περασει και το δουλευω με αυτη.Μπαταρια πραγματι εξαιρετικη.Τωρα ανακαλυψα οτι το κανει και μενα αυτο με τα μηνυματα..

 

Απ οτι ειδα στο xda ειναι θεμα ρομ-της στοκ εφαρμογης των sms.Θα δοκιμασω αλλη εφαρμογη μηνυματων και θα δω.

Edited by xenkato1
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρεα. .Έχω τι Galaxy note 3...αξίζει να πάρω το 5αρι..το μόνος που με χαλάει είναι που δεν βγαίνει μπαταρία και η sd card...αν μπορεί ας βοηθήσει κάποιος φιλος ...Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρεα. .Έχω τι Galaxy note 3...αξίζει να πάρω το 5αρι..το μόνος που με χαλάει είναι που δεν βγαίνει μπαταρία και η sd card...αν μπορεί ας βοηθήσει κάποιος φιλος ...Ευχαριστώ

 

Φίλε καλημέρα,

 

και εγώ απο note3 πήγα σε note5 και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Την SD card και που την είχα δεν την χρειαζόμουν διότι μου έφταναν τα 32 GB του κινητού (αυτό βέβαια είναι υποκειμενικό). Όσο για την μπαταρία ποτέ δεν με άφησε το note3 και παρομοίος και το note5.

Η αίσθηση στο χέρι είναι μίλια μακριά απο την πλαστικούρα του 3 στα γυαλιά και τα μέταλα του 5

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. θελω την βοηθεια σας φυσικα αν ξερετε. εχω ενα note 5 920 cd και μου εσπασε η οθονη. το εχω φερει απο ντουμπαι. ξερετε μηπως καποιο μαγαζι που να μπορει να παω να το φτιαξω η να παραγγειλω την οθονη? ψαχνω τωρα 2 μηνες και δεν μπορω να βρω. Edited by sakis1234567
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. θελω την βοηθεια σας φυσικα αν ξερετε. εχω ενα note 5 920 cd και μου εσπασε η οθονη. το εχω φερει απο ντουμπαι. ξερετε μηπως καποιο μαγαζι που να μπορει να παω να το φτιαξω η να παραγγειλω την οθονη? ψαχνω τωρα 2 μηνες και δεν μπορω να βρω.

 

Για ρώτα στο itechstore-καλλιθέα, ίσως μπορούν να βοηθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη στις 20 τελευταιες σελιδες δεν αναφερεται κατι, γνωμες για την OFFICIAL 6 εκδοση android υπαρχουν;

Για το Ν920C Duos μοντελο αναφερω, αν αξιζει η αναβαθμιση απο android 5.

.
Link to comment
Share on other sites

χωρίς να έχω εμπερία απο την 5, η 6 είναι απροβλημάτιστη. απο μπαταρία κρατάει απο 8 το πρωί μέχρι 1-2 το βράδυ με καλή χρήση, και πάντα 4G (οπου βρίσκει....) wifi, BT, τοποθεσία ανοιχτά.
Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω διχως εμπειρια απο την 5 στη συσκευη μας, αλλα η 6 λειτουργει αψογα χωρις δυσλειτουργιες ή κατι περιεργο.. Αν θελεις τη γνωμη μου go for it.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε ολους,

 

ειμαι κατοχος του s6 edge και σκεφτομαι να μεταβω στο Note 5, θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει η διαδικασια αυτη (δλδ πωλησης κινητου και ευρεσης ενος μεταχειρισμενου Note 5).

 

Ξερω οτι ειναι αλλη κατηγορια τηλεφωνου το Note αλλα σας specs δεν εχουν καμμια ουσιαστικη διαφορα (μεγαλυτερη μπαταρια)

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά κατά λάθος ενεργοποιηθηκε το safe mode στο κινητό μου. Ξέρει κανείς πώς απενεργοποιείται.;
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα 20 φορές restart αλλά τίποτε. Ή έχει μπλοκάρει γενικά ή το volume down παρουσιάζει κάποια προβλήματα. Κάπου διάβασα επίσης ότι φταίνε κάποιες εφαρμογές αλλά δεν κατέβασα καμία το τελευταίο διάστημα. Μου ρχεται να το σπάσω. Δεν δουλεύει καμία εφαρμογή με safe mode.
Link to comment
Share on other sites

If your device is working properly in Safe mode uninstall third-party applications or app updates using the Application manager.

 

To access the app, from the Home screen touch Apps > Settings > Application manager (if your settings are divided among tabs you may need to select the General tab first).

 

If necessary touch the DOWNLOADED tab. Touch an application in the list. Touch Uninstall > OK. Applications preloaded on your device cannot be uninstalled, but you can uninstall any updates you have applied by touching Uninstall updates > OK.

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχετε ασχοληθεί με customιες έχετε βρεί καπου modems για το κορεάτικο n920s ;

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν μπορώ με τίποτα να συνδέσω με USB το κινητό στο laptop με Windows 10 για να κάνω copy τις photos. Είχε κανείς αντίστοιχο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Με την ultron rom παρατηρώ οτι αν κάνω κλήση το ακουστικό ακούγεται σαν να κάνει ελαφρά παράσιτα κάτι που δεν γίνεται όταν με καλέσουν.Περίεργο..έχετε βάλει κάποια καινούργια καλή τελευταία; Edited by alex_n80

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημέρα σε όλους,

έχω την εξής απορία που δεν κατάφερα να βρώ λύση.

έχω κλείδωμα με δαχτυλικό αποτύπωμα. έχω επιλέξει να μην εμφανίζεται το περιεχόμενο των ειδοποιήσεων στην αρχική οθόνη. ωστόσο κάνοντας swipe down εμφανίζεται η γραμμη με τις γρήγορες λειτουργίες που σημαίνει ότι αν χάσω το κινητό, κάποιος κατεβάζει το παραθυράκι, το βάζει σε flight mode και δεν μπορώ να το εντοπίσω κλπ.

πως μπορώ να κάνω τη μπάρα να μην εμφανίζεται όταν είναι κλειδωμένη η οθόνη?

Edited by giorgio6600
καλύτερη διατύπωση ερωτήματος
Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους,

έχω την εξής απορία που δεν κατάφερα να βρώ λύση.

έχω κλείδωμα με δαχτυλικό αποτύπωμα. έχω επιλέξει να μην εμφανίζεται το περιεχόμενο των ειδοποιήσεων στην αρχική οθόνη. ωστόσο κάνοντας swipe down εμφανίζεται η γραμμη με τις γρήγορες λειτουργίες που σημαίνει ότι αν χάσω το κινητό, κάποιος κατεβάζει το παραθυράκι, το βάζει σε flight mode και δεν μπορώ να το εντοπίσω κλπ.

πως μπορώ να κάνω τη μπάρα να μην εμφανίζεται όταν είναι κλειδωμένη η οθόνη?

 

Φίλε αν είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο και παρ' όλο που κατεβαίνει η κουρτίνα όταν προσπαθήσει κάποιος να αλλάξει μια ρύθμιση θα ζητήσει validation (ή pin ή αποτύπωμα)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...