Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν και πρεπει να ειμαστε offtopic, τι σας ενοχλει στις edge οθονες? Ομολογω πως κι εγω το θεωρω gimmick ως εναν βαθμο, αλλα δε θα το ελεγα feature που με χαλαει απο τη στιγμη που πρακτικα ειναι εκει χωρις να ενοχλει. Εκτος αν εχω καταλαβει εγω κατι λαθος :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προσωπικα, θελω να πιανω τη συσκευη απο τις ακρες, χωρις να χτυπαω λαθος κουμπακια. Επισης, ολες μου οι συσκευες εχουν μικρα σημαδακια στο πλαι. Εκει ομως υπαρχει bezel. Ενω στις edge... Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα, θελω να πιανω τη συσκευη απο τις ακρες, χωρις να χτυπαω λαθος κουμπακια.

 

 

Αυτό και ψιλό useless feature με ισχυρό wow factor και zero practicality.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς από δω (ebay) ; http://goo.gl/e1k8z8 Θα δουλέψει σε ελληνικό δίκτυο ; Διαβάζω καλές κριτικές για τον πωλητή , αλλά είμαι λίγο σκεπτικός
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς από δω (ebay) ; http://goo.gl/e1k8z8 Θα δουλέψει σε ελληνικό δίκτυο ; Διαβάζω καλές κριτικές για τον πωλητή , αλλά είμαι λίγο σκεπτικός

 

Απο οτι εριξα μια ματια, φαινεται καλη περιπτωση το να το παρει καποιος. Εγω σκεφτομαι την περιπτωση http://www.eglobalcentral.eu/product/n920c?subcats=Y&status=A&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&search_performed=Y&q=n920c που επισημο.

Ποια ειναι η γνωμη σας παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εριξα μια ματια, φαινεται καλη περιπτωση το να το παρει καποιος. Εγω σκεφτομαι την περιπτωση http://www.eglobalcentral.eu/product/n920c?subcats=Y&status=A&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&search_performed=Y&q=n920c που επισημο.

Ποια ειναι η γνωμη σας παιδια?

 

το έχω παρει εγω από το eglobalcentral. ολα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

το έχω παρει εγω από το eglobalcentral. ολα μια χαρα

 

Με τι το πηρες? Πιστωτικη η Paypal? Πληρωσες την επιπλεον ασφαλεια 10 ευρω?

Αληθεια αντιμετωπισες καποιο προβλημα το σημα σου?

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάρει με paypal αν θυμάμαι καλά (αλλά έχω κάρτα εξωτερικού, οπότε δεν ξέρω με ελληνική τι παίζει λόγω CC). Όχι κανένα πρόβλημα με το σήμα.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά από Hong Kong στέλνουν (τους είχα στείλει mail) αλλά δεν σε απασχολεί. Ασχολούνται αυτοί με μεταφορές - τελωνεία και λοιπά. Η τιμή που λέει στο site είναι η τελική που πληρώνεις. Δεν είχα απολύτως κανένα θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Καθε τηλεφωνο εχει τα θετικά και τα αρνητικά του και οι edge οθόνες το ίδιο... Edited by m7ixalis
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Edge οθόνη και galaxy Note δεν συμβαδίζουν....και ειδικά οι λάτρεις της σειράς μάλλον ξενέρωσαν.. Όμως ας κάνουμε υπομονή να δούμε τί θα δούμε. Edited by m7ixalis
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, ειμαι ενας υπερευχαριστημενος κατοχος της συσκευης, απλα με τρωει το πειραγμα σιγα σιγα μετα απο 6 μηνες συμβιωσης μαζι του...

Τι παραπανω θα μου προσφερει να αλλαξω ρομ σε σχεση με την μαμα ρομ; Σιγουρα απο οσο ξερω θα βελτιωθει πολυ η διαρκεια μπαταριας... Κατι αλλο;

Μπορω να το ξαναγυρισω στην μαμα ρομ αν το θελησω;

Εχετε καποια καλη ρομ να προτεινετε απο το xda;

Πολλες ερωτησεις αλλα συγχωρεστε με, ειμαι αρχαριος ακομα στο android, δεν εχω ασχοληθει με πειραγματα συσκευων.

Ευχαριστω!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, ειμαι ενας υπερευχαριστημενος κατοχος της συσκευης, απλα με τρωει το πειραγμα σιγα σιγα μετα απο 6 μηνες συμβιωσης μαζι του...

Τι παραπανω θα μου προσφερει να αλλαξω ρομ σε σχεση με την μαμα ρομ; Σιγουρα απο οσο ξερω θα βελτιωθει πολυ η διαρκεια μπαταριας... Κατι αλλο;

Μπορω να το ξαναγυρισω στην μαμα ρομ αν το θελησω;

Εχετε καποια καλη ρομ να προτεινετε απο το xda;

Πολλες ερωτησεις αλλα συγχωρεστε με, ειμαι αρχαριος ακομα στο android, δεν εχω ασχοληθει με πειραγματα συσκευων.

Ευχαριστω!:D

Μην είσαι σίγουρος ότι θα βελτιωθεί η μπαταρία σου με custom rom δυστυχώς υπάρχει deep sleep issues με knox 0*1 και τα fix που έχουν βγάλει κάνουν την μπαταρία παραπλήσια με την stock,τ ο είχα το note 5 με root και περίμενα παραπάνω πράγματα από το xda αλλά δυστυχώς οι καλοί dev στο note 5 απλά δεν υπάρχουν

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. μια βοηθεια. εχω note 5 απο αραβικα εμιρατα. στο s planner μου βγαζει καταχωρηση για το ραμαζανι κατι που με χαλαει απιστευτα. δεν μπορει να διαγραφει με τιποτα σαν event. μπηκα και στις ρυμισεις του gail μου στο ημερολογιο μηπως εχω κανει κατα λαθος καπια ρυθμιση να λαμβανει ειδοποιησεις απο θρησκευτικο ημερολογιο αλλα τιποτα. καποια ιδεα; ειναι δυνατον αυτο το πραγμα;
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Κανε μια εκκαθαριση του s planner απο τις εφαρμογες ρυθμισεων.

 

Το δοκιμασα. Τιποτα. Θα περασω firmware αλλης χωρας αλλα ποιας; Ξερει κανεις να μου πει ποια; Δεν μπορω να βλεπω τη λεξη αυτη στο κινητο μου.

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος παιδιά να μου πει ένα σωστό region για Ευρώπης Ελλάδα να κατεβάσω firmware; εγώ έχω το XSG

 

Αν κατεβάσω Ρωσσιας/τουρκιας/Αραβικά Εμιράτα να αλλά όχι το XSG(που έχει τωρα) λογικά αυτό δε θα φτιάξει?

 

Ευχαριστώ πολύ και καλημερα

Edited by drmdtsap
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος παιδιά να μου πει ένα σωστό region για Ευρώπης Ελλάδα να κατεβάσω firmware; εγώ έχω το XSG

 

Αν κατεβάσω Ρωσσιας/τουρκιας/Αραβικά Εμιράτα να αλλά όχι το XSG(που έχει τωρα) λογικά αυτό δε θα φτιάξει?

 

Ευχαριστώ πολύ και καλημερα

 

Κατεβασε το Ρωσικο και θα εισαι μια χαρα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες το fastcardtech έχει την έκδοση της sprint κάτω απο 400ε δεδομένο οτι ούτε τα μεταχειρισμένα έχουν εγγύηση που παίζουν 450-480ε αξίζει λέτε; Το θέλω μέχρι να βγεί το 7 να το πάρω η να μην ασχοληθώ καθόλου; Edited by alex_n80

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μία ερώτηση,υπάρχουν ebay κάτι πενάκια με τιμές κοντά στα 15 ευρώ.

Θα δουλεύουν άραγε το ίδιο με το μαμά?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μία ερώτηση,υπάρχουν ebay κάτι πενάκια με τιμές κοντά στα 15 ευρώ.

Θα δουλεύουν άραγε το ίδιο με το μαμά?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πενάκια original γιά note5 υπάρχουν και Ελλάδα.

Γιατί να το πάρεις από ebay?

Link to comment
Share on other sites

βρισκομαι σε σκεψη να μεταβω απο note 5 σε s7 edge .... 100 ευρο θα μου βγει αλλα το σκεφτομαι...μην με απογοητευση τι γνωμη εχετε?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...