Jump to content

OnePlus 2


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω μια προσκληση για το κινητο απο ενα διαγωνισμο του Facebook, δεν ειμαι σιγουρος αν μπορει να μεταβιβαστει, αν καποιος θελει να το παρει μπορει να δοκιμασει αν μεταφερεται η προσκληση. Δεν ξερω αν εχετε καποια σειρα προτεραιοτητας για οσους περιμενουν προσκληση, αν υπαρχει κατι τετοιο ενημερωστε με, δεν εχω διαβασει ολοκληρο το θεμα λογω ελειψης χρονου. Αν δεν υπαρχει κατι τετοιο θα την στειλω στον πρωτο που θα τη ζητησει. Ληγει αυριο το πρωι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μέχρι στιγμής παρατήρησα 2bug. 1) το ποσοστό της μπαταρίας σκαλωνει και δεν μεταβάλλεται. Δεν ξέρω εάν στρώσει η είναι όντος θέμα. 2) Όταν έφυγα από χώρο με WiFi κι ένο είχα ένδειξη σήματος lte δεν είχα ίντερνετ. Είχα ένα θαυμαστικο. Έκλεισα άνοιξα δεδομένα τπτ. Ετρωσε με επανεκκίνηση.
Link to comment
Share on other sites

Οποίος το έχει αγοράσει μήπως έχει παρατηρήσει κάτι τέτοιο;;;

400€ συσκευή...όσο λάτρεψα το 1+1 μας τα'χουν κάνει μαντάρα με το 2.

Αυτό που μου κάνει περισσότερο εντύπωση είναι το λαγκάρισμα - ακόμη και όταν δουλεύει κανονικά - της επιστροφής από τον app drawer στη homescreen μετά το πάτημα του home button.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

400€ συσκευή...όσο λάτρεψα το 1+1 μας τα'χουν κάνει μαντάρα με το 2.

Αυτό που μου κάνει περισσότερο εντύπωση είναι το λαγκάρισμα - ακόμη και όταν δουλεύει κανονικά - της επιστροφής από τον app drawer στη homescreen μετά το πάτημα του home button.

Σε εμένα δεν έχει lag. Δεν δοκιμασα και χωρίς θήκη αν έχει το θέμα αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο κι ομως αληθινο!!!!!!!!!!

Η παραγγελια εγινε Δευτερα αργα το βραδυ αρα ουσιαστικα Τριτη!!!!

Σημερα οπως εγραψα πιο πανω πηγε σε prοccesing και πριν λιγα λεπτα μου ηρθε email οτι εγινε complete με το tracking number της DHL και για να σιγουρευτω το πατησα στο site και μου βγαζει οτι παραδοθηκε πριν λιγο σε αυτους στην περιοχη LONDON-HEATHROW - UK!!!!!!!!!!!!! Αρα το Σαββατο θα ειναι εδω???

Link to comment
Share on other sites

Παντός μόνο 2καρτο από εδώ και πέρα. Ξαλαφροσα με τα 2 κινητά που έπρεπε να κουβαλαω... vtag αντε να σου έρθει να το χαρείς όπως και όλοι μας. Αντε να ανοίξει και ένα θρεντ με βελτιώσεις...
Link to comment
Share on other sites

Παντός μόνο 2καρτο από εδώ και πέρα. Ξαλαφροσα με τα 2 κινητά που έπρεπε να κουβαλαω... vtag αντε να σου έρθει να το χαρείς όπως και όλοι μας. Αντε να ανοίξει και ένα θρεντ με βελτιώσεις...

 

Τείνω να συμφωνήσω τελευταία.. Μεγάλη υπόθεση. Πολύ χρήσιμο και στο εξωτερικό.

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Επειδή βλέπω αρκετή κατανάλωση από σύστημα Android και λειτουργικό σύστημα Android τι προτείνετε? Greenify και πάγωμα τι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Σκέφτομαι να αντικαταστήσω το Iphone 5s με το ΟP2.

 

Aξίζει η αλλαγή.?

 

Kαι γενικά τι bugs έχει συσκευή..?? Κάτι διάβασα για το button ότι δεν αναταποκρίνεται σωστά..??

Edited by George_Batzis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Μετά την αγορά του OnePlus 2, έχω μία ακόμα διαθέσιμη πρόσκληση! Το μοναδικό θέμα που υπάρχει είναι ότι η πρόσκληση θα είναι ενεργή για 1 ημέρα και περίπου 10 ώρες ακόμα, οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται θα πρέπει να βιαστεί!

Link to comment
Share on other sites

Παντως, το oneplus 2 εχει πολυ υποστηριξη ενημερωσεων μεσω ΟΤΑ. Σχεδον ανα 2 εβδομαδες, βγαζει και ενημερωση. Για το one δεν βλεπω να κανει τιποτα περι ενημερωσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Μετά την αγορά του OnePlus 2, έχω μία ακόμα διαθέσιμη πρόσκληση! Το μοναδικό θέμα που υπάρχει είναι ότι η πρόσκληση θα είναι ενεργή για 1 ημέρα και περίπου 10 ώρες ακόμα, οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται θα πρέπει να βιαστεί!

 

Σας έχω στείλει πμ με το email μου από το βράδυ.

Θα ήμουν ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

Νέα ενημέρωση 2.1.0. Εμένα δεν την πήρε λόγω ρουτ και καστομ ρεκοβερι αλλά φλασαρα.
Link to comment
Share on other sites

προς τους κ.κ. διαχειριστές, μήπως ήρθε η ώρα το oneplus [1κ 2] να αποκτήσει ξεχωριστώ δικό του θέμα με όλα μαζεμένα; αν είναι εύκολο θα μας βοηθούσε πολύ.ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα και εγώ χθες το μεσημέρι! Τώρα λέει complete. Άντε να δουμε ποτε θα ερθει και τι ψάρια θα πιάνει..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου η αρχίζει να στρώνει η μπαταρία η η αναβάθμιση έκανε δουλειά αλλά σήμερα και έως τώρα είμαι με αρκετή χρήση 40% μπαταρία...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν κάποιος ενδιαφέρεται για πρόσκληση ας μου στείλει μήνυμα. Θα προτιμήσω κάποιο παλιό μέλος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Επειδή ψήνομαι να δοκιμάσω το one+2 αξίζει η μετάβαση από flex2 που έχω τώρα? Σίγουρα ένα μείον είναι η κάρτα μνήμης και το fast charging.
Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα και εγώ χθες το μεσημέρι! Τώρα λέει complete. Άντε να δουμε ποτε θα ερθει και τι ψάρια θα πιάνει..

Από που σου ερχεται εσένα; Εγώ που παρήγγειλα την ίδια ώρα μου λέει απο Κίνα!

Link to comment
Share on other sites

Όπως κάποιος είχε ενδιαφερθεί και που είχε στείλει κάποτε πρόσκληση και αγόρασα το One, έτσι κι εγώ στέλνω μια διαθέσιμη που έχω για το 2. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...