Jump to content

OnePlus 2


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλοι καλές διακοπές σε όλους. Λίγο άσχετος με oneplus2. Μετά την τελευταία αναβάθμιση αλλάζει αυτόματα η φωτεινότητα. Σε άσχετο χρόνο από μόνο του. Ξέρει κανένας τίποτα? Δεν το έχω βάλει χέρι ποτέ και αναβάθμιση μόνο τις επίσημες. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σου και σένα!

Η αλήθεια είναι ότι με την φωτεινότητα κάτι έχει αλλάξει στην τελευταία αναβάθμιση. Είναι πιο ευαίσθητη στις μεταβολές. Αυξομειώνει με το παραμικρό. Και επίσης, έχει αυξηθεί το χαμηλότερο επίπεδο φωτεινότητας στο αυτόματο. Πρέπει να βγάλεις το αυτόματο για να πάει ακόμα λίγο πιο χαμηλά ο φωτισμός.

Πάντως για καλό και για κακό καθάρισε και λίγο το σημείο των αισθητήρων γιατί έτσι την είχα πατήσει και γω μια μέρα και το είχα ταράξει στις επανεκκινήσεις και τελικά είχε σκόνη πάνω στον αισθητήρα και δεν μετρούσε σωστά την εξωτερική φωτεινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Στην ποια?!? Καλό..

Πέρα από την πλάκα μακάρι να δώσουν αλλά χλωμό το βλέπω. Πέθανε η υποστήριξη του OP2. Τουλάχιστον καμιά ενημέρωση ασφαλείας να πάρουμε..

Link to comment
Share on other sites

Τα περαστικά μας τότε. Να φανταστείς ότι op2 είναι το πρώτο adroit που περνώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είχα πάντα BlackBerry και άλλαξα λόγω της αλλαγής από os σε Adroit.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για νέες εκδόσεις Android υπάρχει και η επιλογή των custom roms και χωρίς να χαθεί η εγγύηση. Εγώ δεν πήγα σε custom μόνο για το θέμα της κάμερας επειδή δεν διάβαζα καλά σχόλια. Ενώ στην oxygen os είμαι αρκετά ευχαριστημένος από την κάμερα και είναι κομμάτι που με ενδιαφέρει.

Παρόλα αυτά, είναι από τα πιο απροβλημάτιστα κινητά που έχουν περάσει από τα χέρια μου και ίσως να πήγαινα στο 5 αν δεν ανέβασαν την τιμή τόσο πολύ. Καλό, χρυσό αλλά ακριβό..

Link to comment
Share on other sites

Αν με κουράσει θα το ψάξω τις demo rom. Σαν συσκευή απλά top. Ακόμα και σήμερα δύσκολα βρίσκεις πιο δυνατή χωρίς να ξυλώσεις την φορά από το τζιν.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
Όταν συνδέω το κινητό με τον υπολογιστή, ανοίγω το φάκελο που αποθηκεύονται οι φωτογραφίες της φωτογραφικής μηχανής, αλλά αυτός φαίνεται οτι είναι άδειος. Ξέρει κάποιος τι φταίει ? (Drivers κλπ είναι σωστά εγκατεστημένοι)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...