Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως και τα περισσότερα κινητά άλλωστε το μεγαλύτερο πρόβλημα τους ειναι η μπαταρία γιαυτο και στο τσαντάκι μου υπάρχει πάντα το powerbank που μου έχει λύσει τα χέρια οποτε χρειάστηκε..Ευχαριστώ πολυ παντως Edited by Johny-B
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά,γνωρίζει κανείς με πιο σκεπτικό έρχεται η αναβάθμιση λογισμικού?το ρωτάω γιατί έχουμε αγοράσει εγώ και η κοπέλα μου το ίδιο κινητό από κωτσοβολο Πριν ένα χρόνο,δικαρτο και τα δύο wind & COSMOTE εγώ,μόνο COSMOTE αυτή,και χθες της ήρθε ενημέρωση ενώ σε μένα τίποτα παραμένω στην Β574 και αυτή πήγε Β584.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδοα και καλη χρονια..δυστυχως μου επεσε το κινητο κατω και μου εσπασε τζαμι και οθονη ολοσχερώς..γνωριζει καποιος αν αξιζει να του αλλαξω οθονη και τζαμι η να παω στην αγορα καινουργιου κινητου

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γεια σας παιδια και καλη χρονια..δυστυχως μου επεσε το κινητο κατω και μου εσπασε τζαμι και οθονη ολοσχερώς..γνωριζει καποιος αν αξιζει να του αλλαξω οθονη και τζαμι η να παω στην αγορα καινουργιου κινητου

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδοα και καλη χρονια..δυστυχως μου επεσε το κινητο κατω και μου εσπασε τζαμι και οθονη ολοσχερώς..γνωριζει καποιος αν αξιζει να του αλλαξω οθονη και τζαμι η να παω στην αγορα καινουργιου κινητου

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γεια σας παιδια και καλη χρονια..δυστυχως μου επεσε το κινητο κατω και μου εσπασε τζαμι και οθονη ολοσχερώς..γνωριζει καποιος αν αξιζει να του αλλαξω οθονη και τζαμι η να παω στην αγορα καινουργιου κινητου

 

Αν πιανουν τα χερια σου το αγοοραζεις απο εξω και το βαζεις με 30 €

http://www.ebay.com/itm/Original-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-Frame-Battery-For-Huawei-P8-Lite-/172395300905?var=&hash=item28238f8829:m:mEfzSd2xDANsnACBh-odQGA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

το πήρα πριν 3 μήνες και πέρασε αυτόματα το ale-l21c432b574

το αγόρασε και χθες μιά φίλη και πέρασε το ale-l21c432b584

Τι διαφορά υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

το πήρα πριν 3 μήνες και πέρασε αυτόματα το ale-l21c432b574

το αγόρασε και χθες μιά φίλη και πέρασε το ale-l21c432b584

Τι διαφορά υπάρχει;

 

Η 584 εχει ενημερωσεις ασφαλειας του Νοεμβριου και απο οτι φαινεται κανει καλυτερη διαχειριση της μνημης.

Link to comment
Share on other sites

Να το κατεβάσω και να το περάσω από πάνω ή δεν υπάρχει λόγος; Edited by Johny-B
Προσθήκη ερωτηματικού στο τέλος της πρότασης...
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ βγήκε?Εάν μπορείς βάλε το Λίνκολν!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το λινκ.....συγγνώμη.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμιά ιδέα γιατί δε μου βγάζει local update;Στην 574 είμαι και δεν υπάρχει η επιλογή στο μενού.
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ βγήκε?Εάν μπορείς βάλε το Λίνκολν!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το λινκ.....συγγνώμη.....

 

http://update.hicloud.com:8180/TDS/d...ull/update.zip

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!!!Την έβαλα!!!!!

 

Άψογα τότε

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

τώρα έχω την 574

Προσπάθησα να βάλω την 586 και στο 5% μου βγάζει σφάλμα

κάποια ιδέα?

παρακαλώ κάποια βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Το ρώτησα και εγώ αυτό αλλά απάντηση δε πήρα.Τσεκαρα και στο google αλλά δεν αναφέρει πουθενά τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω ξερετε αν έχει την δυνατότητα για 3D πανοραμική φωτογραφία?

 

Στάλθηκε από το MediaPad T1 8.0 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανιζει την επιλογη local update

 

πληκτρολογησε *#*#2846579#*#* και θα σου εμφανισει ενα μενου οπου υπαρχει αυτο που ζητας

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παρακαλώ κάποια βοήθεια

 

Δοκιμασε να κατεβασεις ξανα το αρχειο μηπως δεν εχει καταβει σωστα .Εγω απο την 574 πηγα στην 584 χωρις προβλημα και ελεγα να παω τωρα στην 586 αλλα τελικα κατεβαζω την 588 για να δοκιμασω.Αλλιως δοκιμασε ισως με την σειρα που βγηκαν μηπως και κανεις δουλεια καλυτερα ετσι χωρις να αφηνεις καποια.Απλα ιδεες λεω δεν ειμαι και κανενας πολυ ψαγμενος να ξερεις παντως.

Link to comment
Share on other sites

περασα τη 588.πετα απο τα patch ασφαλειας τηε γκοογκλε του Γεναρη καμια διαφορα εκτος οτι εχω την αισθηση λιγο καλητερη διαχειρηση μνημης.για μπαταρια δενεχω προλαβει να τσεκαρω.
ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
Link to comment
Share on other sites

Την περασα και γω την 588..μια χαρα ειναι δεν εχω κανενα προβλημα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Από τις Ρυθμίσεις/Κλείδωμα οθόνης και κωδικοί πρόσβασης επέλεξα ως κωδικό πρόσβασης ένα μοτίβο. Για δοκιμή....

 

Από τη μέρα που όρισα το μοτίβο δεν ξέρω πως να το απενεργοποιήσω καθώς μου τη δίνει στα νεύρα κάθε φορά που χρησιμοποιώ το κινητό να βάζω κωδικό πρόσβασης.

 

Μπορώ να αλλάξω τη μέθοδο κλειδώματος οθόνης από μοτίβο σε Αριθμό PIN ή κωδικό πρόσβασης αλλά η επιλγή "Κανένα" είναι γκριζαρισμένη και ανενεργή αναφέροντας ότι "Απενεργοποιήθηκε λόγω διαχειριστή, πολιτικής κρυπτογράφησης ή χώρου αποθήκευσης διαπιστευτηρίων"

 

Έχετε καμία ιδέα; :cry: Pleaaaaasseee!

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Από τις Ρυθμίσεις/Κλείδωμα οθόνης και κωδικοί πρόσβασης επέλεξα ως κωδικό πρόσβασης ένα μοτίβο. Για δοκιμή....

 

Από τη μέρα που όρισα το μοτίβο δεν ξέρω πως να το απενεργοποιήσω καθώς μου τη δίνει στα νεύρα κάθε φορά που χρησιμοποιώ το κινητό να βάζω κωδικό πρόσβασης.

 

Μπορώ να αλλάξω τη μέθοδο κλειδώματος οθόνης από μοτίβο σε Αριθμό PIN ή κωδικό πρόσβασης αλλά η επιλγή "Κανένα" είναι γκριζαρισμένη και ανενεργή αναφέροντας ότι "Απενεργοποιήθηκε λόγω διαχειριστή, πολιτικής κρυπτογράφησης ή χώρου αποθήκευσης διαπιστευτηρίων"

 

Έχετε καμία ιδέα; :cry: Pleaaaaasseee!

 

Ευχαριστώ!

Το ίδιο έκανε σε εμένα το έγραψα εδώ αλλά κανείς δεν απάντησε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...