Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ που είμαι Vodafone branded στην 180...μπορώ να το βάλω;

 

 

δεν νομίζω φίλε... αλλά διάβασε στο forum στο xda μπας και λένε τπτ...:O:O:O

Xiaomi Mi9T
Link to comment
Share on other sites

καλσηπερα παιδια εχω ενα π8 λιτε το οποιο ειναι απο βονταφον .

Θελω να το κανω 2καρτο γιατι δεν αναγνωριζει τη 2η σιμ. Θα χασω την εγγυηση αμα το κανω 2καρτο?

Στη 1η σελιδα το λινκ ειναι down

υπαρχει καπου το αρχειο? και οδηγιες για το πως το κανουμε?

Ευχαριστω εκ των προτερων :)

 

Διαβασε απο σελιδα 180 και μετα και θα βρεις οδηγιες ειναι πολυ ευκολο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,σκέφτομαι να δοκιμάσω την νέα έκδοση του EMUI 4.0 !Αξίζει για καθημερινή χρήση; Μπορεί κάποιος να μου πει τα bugs που αντιμετώπισε; Ευχαριστώ!!!

Samsung Galaxy Gio -> Sony Xperia M -> Huawei P8 lite

CyanogenMod7.1 CyanogenMod12.1+overclock to 1.7ghz Lug is-everywhere(Root,UBL)

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει περάσει την android 6.0 BETA έχει δει καμία διαφορά με την μπαταρια; Κάνει καλύτερη διαχείριση; κρατάει παραπάνω ή μπα.......
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σημερα την beta εκδοση και περιμενω να δω αν υπαρχει διαφορα στη μπαταρια.Ξερει κανεις γιατι λειπουν καποιες εφαρμογες οπως το screen lock και ο default browser που υπαρχει παντα?
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σημερα την beta εκδοση και περιμενω να δω αν υπαρχει διαφορα στη μπαταρια.Ξερει κανεις γιατι λειπουν καποιες εφαρμογες οπως το screen lock και ο default browser που υπαρχει παντα?

Δεν έχω την beta αλλά είχα ακούσει ότι η 6.0 δεν θα έχει αρκετές από της προεγκατεστημενες εφαρμογές, μήπως ισχύει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,έβαλα b170-b188 ,βάζω την έκδοαη του 6.0 beta update.zip στο dload ,πατάω τοπική ενημέρωση πάει μέχρι 7% & λέει Install Failed ,τί κάνω;

Samsung Galaxy Gio -> Sony Xperia M -> Huawei P8 lite

CyanogenMod7.1 CyanogenMod12.1+overclock to 1.7ghz Lug is-everywhere(Root,UBL)

Link to comment
Share on other sites

Kαι τελικά το brickαρα.... ωραία ..φλάσαρα μια παλιότερη έκδοση μέσω φαστβοοτ & δεν βλέπει σιμ & κάνει συνέχεια restart...

Samsung Galaxy Gio -> Sony Xperia M -> Huawei P8 lite

CyanogenMod7.1 CyanogenMod12.1+overclock to 1.7ghz Lug is-everywhere(Root,UBL)

Link to comment
Share on other sites

ναι θα χάσεις τα τηλέφωνα αν δεν τα πάρεις backup. Κάνε εξαγωγή επαφών στην SD και πάρε το αρχείο vcf στο Η/Υ (νομίζω το σβήνει από την sd όταν κάνεις επαναφορά, αλλά όχι όλα τα τηλέφωνα) ή βγάλε την SD να μην είναι μέσα κατά την επαναφορά (το οποίο έχει άλλα θέματα). Μετά την επαναφορά αντέγραψε το πάλι στην sd και κάνε import τις επαφές στο τηλέφωνο. Αλλιώς συγχρόνισε με google ή κάτι τέτοιο. H sim δεν πειράζει να είναι μέσα, λογικά δε θα σβήσει επαφές σε αυτήν, αλλα προσωπικά θα την έβγαζα και αυτήν αν είχα μέσα επαφές (ξέρω εγώ τι κάνει το P8 lite :lol:).

 

keysmith τι εννοείς sd.. αφού δεν έχουμε βάλει κάρτα στο κινητό.. έχει δική του μνήμη.. και αν βάζουμε sd πού την βάζουμε;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως γινεται το συγκεκριμενο κινητο να ειναι φθηνοτερο εδω Ελλαδα(~168€) και ακριβοτερο στη χωρα παραγωγης του δλδ την Κινα(~200)?!?
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως γινεται το συγκεκριμενο κινητο να ειναι φθηνοτερο εδω Ελλαδα(~168€) και ακριβοτερο στη χωρα παραγωγης του δλδ την Κινα(~200)?!?

Πουλάει περισσότερο εδώ.. :p

Link to comment
Share on other sites

Πουλάει περισσότερο εδώ.. :p

 

Το αναποδο ίσως;;

Μάλλον θέλει να εδραιωθεί σαν διεθνής δύναμη η Huawei και απλά εκτός Κίνας σκοτώνει τις τιμές για να εδραιωθεί.

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Το αναποδο ίσως;;

Μάλλον θέλει να εδραιωθεί σαν διεθνής δύναμη η Huawei και απλά εκτός Κίνας σκοτώνει τις τιμές για να εδραιωθεί.

Συμφωνώ αλλά παρ' όλ' αυτά το πιστεύω ότι πουλάει περισσότερο στην Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω το ποστ γιατι θελω να το τσιμπησω αν και για μενα 170€ για κινητο ειναι πολλα λογω χαρακτηριστικων πιστευω πως αξιζει...εχει βουηξει το ποστ για την ποιοτητα κλησεις και αυτο με φρεναρει τελικα αξιζει το κινητο ή οχι,εχει καποιο χτυπητο bug?
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

διαβαζω το ποστ γιατι θελω να το τσιμπησω αν και για μενα 170€ για κινητο ειναι πολλα λογω χαρακτηριστικων πιστευω πως αξιζει...εχει βουηξει το ποστ για την ποιοτητα κλησεις και αυτο με φρεναρει τελικα αξιζει το κινητο ή οχι,εχει καποιο χτυπητο bug?

 

Εγώ που το έχω πραγματικά.κορυφαίος ήχος....

Ίσως είναι παρτιδες-παρτιδες....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

απο που το πηρες φιλος εγω λογικα απο Kizer λεω ή το φθηνοτερο skroutzomagazo
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις μου ήρθε η αναβάθμιση για την 6.0! :):D:w00t::yahoo::dance:

 

fm1-anMPs4Hb-Bvc_OpXTp_d56u1i6roSK422xesMsNfpcK9uoddmFGv2SNZ6B2oi1T9eVOipGaayU1JMYN87odGY2I9Hg6yKexjmvNQXxiufOJSj1l-3MfwRo_s9AFSZ70gZOPwt-VgoCAEyhRD0l3L8TIW7pGfUq8cVYQDG_b0tluvtraFTmaRXYR5eS74TpJ3wwCzWuG4U3-nRPPts1FHRvfkDN9rIyQH9sXuvd42QwaC8OuUYJGlW-I5_g9Eye5GPnNn3Z-S3AF6ZzMnH4yhP-iWwiOPrAfdP3QSqcQB1wcd-Izl2-Fay5_nKIvCyMkXJQs7ZxK-0VUDO_ONyM4aJ8DYmiaTrWd7TBDuaQPKc24sKFRG8uyC78Oj83_01A5jOB0gRoi6GYK0uvX2OHxJqDeAOJ-daWoTLgGDmGxGewrC_u3TbD545bZKR09IJG-I_xULSk9GMofA-tQ2CV2AH6I6ZzWaQwngkuUbxnRIns4NOIcMP5LCmUoS9O-2V69NTA2gfNGWBy5EJcash9xEuvLAZeaQz6tGbdKm7yu4RRgqeYkKMC8ENQWvWJ-pwfGgpA=w362-h643-no

_2iUWqRpUZQr_cofeojv9qvy-NpEMWJoJFzKXioQwY-RPCfPOaD-O6WwKjJ8nKxR6m5IJyPIdxyFW7yKaROSkjSH0CUWR5Ul-_b73SwgQ8MWQR8xv0Y7K6pHRBPzMWcWoxpsfICr-2XXr4ASqmDKeL-7XCrsiU3s38l2pEqUHsR2a-U9we_xng4hfzGKdB9CqVABIn7_ycXvHaLXAJknk7s8ymZjJv3BGFVOHm02toJxp_N5KkzE76Ozb2SYJ-bkd2w68kkj7Z5PoIVwWF-W7wPTqHKTWQfx2xCthERAGdTUO6il00dO5q4y2dm39s9GanPgOgtFglW8j4iGMyuyLchKgsFu9ZBSdi-GJQVpNveC-g7k7KAkXm327WBmPeZA12v3AjoWJY5yy9bKGb3nfe3gl_oXN9x6TamN89si--LHQz2coN_1AeBJjk0sFToDrJkr5r32f64Fl9prI-P4RyhEpBNSpdtJsICyQu3fAJneUnY6SVUF5WpDAnA5r_3-HVKwa4Lz-G0vyOXHkanVddJbTffiVu0eeZ-Wkx05GOA3N9saDmZZ6WK1lQY4j_RNBxfFjg=w362-h643-no

e16RSdUezNgD1zCVJAsHoBbhGdd0BiY0BY8BIpG5fTurm4n9WbPocjCboSu62cXbUYZlEovmEtCkoCpG3nTe9ZzHlRq4NH-jHWcezPnl0mVG2x1_mZWvLf-uBqF5WA7YLvOnvBDeshlGvclsmSY3aDho0sdc_okTj8kXh3CB7a7PXss2EMaHi390cvwUARm2CrLGzGhevOWTaP9yA3p6NOuQYYCGACBRWQ6wuQemDh2be_KZMCqYyqVuh7VOA7K88OrEq3Tjwl1q7Qm5OgNsFLPMjRvjzI60ALnzGiWQCoJN0-K3nRSkEoTTA6MNVvkBkIoCTDOB4wukqklC1dCsnikSM9b1vPyvTB3zn10a3mZwiiUCtlMiuwfC0DuC9O5GXG_4tYZMsoTknPYeusDWpqD3hUKi9sfPN3WRDqXKO6YewAaOMEgBrH1IR-KqPL8eEKpHdlT3RRqtXMddaRKaCFblGViSK2Iq7g1XTp4MVXHo0nHvqlc3UGgC1CYNTISwi4oWBiCuD5gx1bk308jPDsDEoQznS90GSmGryInA2jgspBbB_E0EM3Dht2XM69T45XFDsQ=w362-h643-no

T4Z9QCrD5TmzEVRh89YA2qpcN-tvOr2J5qezN543ijiZ8IdMPiyKkjIkf-jMGFIn8kYnziyHWOa8SoWt9CP5FRqVZUsMlXjgPC_Ivb3cSQwVb2Hm_RuhOSXfbSqRm86YwbKl7IlejbXohPUIuaHuc_bhzkNgNBTKuQHIV3SWqelGTj_v0qPKHNr_4jdvlqrTfeinQHUt-4xddgRI0JTbiTdV6Z3oCn4zLaMsjmDACFfcLIaP0Vgj-mib0qD02mLydTAyepZDZeVtY2WCzwGNixDcIvs3QO5JjeHaE4jjpSSTmk9pwjoVhfUhfYnJTHfFVHlk55OyV4qOZIA0af9yBH3HgGt5bMy6C5Y67Y5M5MerAMWenJT1n9qcSVp9uG5A94wDbXnoiMOUR1ExFLn-ecVJq3wK8MbxxjO_TCNggPtn05JHuh9GcTc9du90LwlsELgllANV2dcgwCls40kMcW3yJkZUozPGFYVg2RXwZfDIXv7jralsWKcJDDXVzUtU2YxGUYI0ktk5mJ3lvYpU81WpaNNQ76xqzmDbjpnjGodTOWrQhhAFmenvS26vlqcGnNrcPg=w362-h643-no

5Tr-Ydt76vLiqeOJt7ewxLSr4QG9xHqdo2z6ON2oKWL3yrR1rF7eRmVV7g-PUJMG58oTpHey59u4-rLwOgTzUCQPU_zyjRb0G6AR88pqBBC_mRktliHMu_hyRNcNLVMd3p2C8Rgrn-TXb99xKAQ284Y0X7TLa0Lci7zDDCvKmVDmsE-vGXljetlHjcyeY1rnr7pQafiA2U87M3KhIVf4WomavHJGCljqOda5kYAbz-LjyiPlNJDYAuh_jbRDAiQnffu_g9v4ZOKbGxBP9hX9lwwga6jH4JC0g98ntfpV2sX6nQ3raTYuRxKchXPzovYaDx_d4Gj8THGLZeJkkKYQrrUOf_p-6fQ7ImZIH2Da-a90cpki2-mMzgywmix6dTkegQsgdiSl5FMZVgqJLcoEZ4OWynKPC3ZPe8IAYzt6JCRuals7iL1plR6vxS6Uz32n55_Wqo8KWmda9Ntvbs_DB3s5GKc8dgpD2WRGy_mLrtUtJnB64AIW9yn3mRUYOBxSaQ5nIMjerH4Epu_iEz39-6kgHNwYoYwQ5V7DoxCmAPivxABORERGGoFaiqYpy9XENLxaKw=w362-h643-no

N64HovD_h4x6PfhthgoxV4Sm9v9xx7UcEckwdAailPaaysHYho02RmnIPnbQ3Pj4J1c6zHAjWlla9aJka713VWL53MDp5bC2DbxbemLzObgr7WlepEc0A2gVT6wFq3wMl8hEddqlJzlLvnlKyDMIl9kERSsQizaH5JJi-UOOypba4gqAVTl4UJEc58nFE062vL0eFOf75KE6t7-lcFb647ydUD6KRxx8PH90jkHBW34ENlW0vXZEaRJI7bsIs--MM3n69tKxb_KoFfstRo2NLhuZ_1ZbVnk8Co-CZjAuL5ttz3pFBxJyB9M1Hu7Kf0L9zNa3QuWCPyIelg4B5SbCcouE3TbZCWIr2HFcamvrN0nH7UiDRZSnRrYUdymhnnlUqcAi83kUTd23lmzD1eKsiCzhDAp51Z00-b0weRtuIwjxzlU15JfLmoS6HTwHheh0Gg3aAHEOY4HaJ_h4XNaRfMWNTaeOtyIFWGgZil6FhLr9EwWpMOQlZkliZWZmw3xag_hb-O5emetI4UViultLgsFQQ9tbR6a0EF_hKxSjcrbPqOkQVbPBlzNeCehv4daYuS0bIw=w362-h643-no

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως γινεται το συγκεκριμενο κινητο να ειναι φθηνοτερο εδω Ελλαδα(~168€) και ακριβοτερο στη χωρα παραγωγης του δλδ την Κινα(~200)?!?

Ή τιμή ηταν προσφορά για λίγο καιρό μάλλον για διαφήμιση, επίσημα πωλείται πλέον 199 εκτός και αν κάποιος έχει παλιά παρτίδα και δεν είναι θέμα Ελλάδας μόνο. Δες το σχόλιο μου #3098 λίγο πιο πάνω και θα καταλάβεις ότι έκανε πάταγο στην Ευρώπη!

 

Παιδιά μόλις μου ήρθε η αναβάθμιση για την 6.0! :):D:w00t::yahoo::dance:

 

Ήρθε μόνη της!!!!!! Ή κατεβασες την beta;;; Επαθα πλάκα τώρα, την περίμενα αργότερα!!!! Εντυπώσεις φιλέ;;;

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Μόνη της ήρθε. Είναι η beta όμως. Μου δώσανε πρόσβαση όταν γράφτηκα στους beta testers πριν μία βδομάδα από την σελίδα της Huawei Ρουμανίας στο Facebook. Edited by Cris4524
Link to comment
Share on other sites

Μόνη της ήρθε. Είναι η beta όμως. Μου δώσανε πρόσβαση όταν γράφτηκα στους beta testers πριν μία βδομάδα από την σελίδα της Huawei Ρουμανίας στο Facebook.

OK.. Beta λοιπόν! Πως την βλέπεις; Γράψε εντυπώσεις να καταλάβουμε τι παίζει! Όπως και να έχει τα νέα είναι τελεια, η 6.0 marshmallows είναι προ τον πυλών!

Link to comment
Share on other sites

Ή τιμή ηταν προσφορά για λίγο καιρό μάλλον για διαφήμιση, επίσημα πωλείται πλέον 199 εκτός και αν κάποιος έχει παλιά παρτίδα και δεν είναι θέμα Ελλάδας μόνο. Δες το σχόλιο μου #3098 λίγο πιο πάνω και θα καταλάβεις ότι έκανε πάταγο στην Ευρώπη!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ποια προσφορα βρε ανθρωπε κ παρτιδα skroutz 168 εχει σχεδον σε ολα τα μαγαζια μονο οι ρεκλαμες το χουν 200.honor c απο την αλλη στα 160 πανομοιοτυπο μ φαινεται.εσεις ποιος θα διαλεγατε?

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Ή τιμή ηταν προσφορά για λίγο καιρό μάλλον για διαφήμιση, επίσημα πωλείται πλέον 199 εκτός και αν κάποιος έχει παλιά παρτίδα και δεν είναι θέμα Ελλάδας μόνο. Δες το σχόλιο μου #3098 λίγο πιο πάνω και θα καταλάβεις ότι έκανε πάταγο στην Ευρώπη!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ποια προσφορα βρε ανθρωπε κ παρτιδα skroutz 168 εχει σχεδον σε ολα τα μαγαζια μονο οι ρεκλαμες το χουν 200.honor c απο την αλλη στα 160 πανομοιοτυπο μ φαινεται.εσεις ποιος θα διαλεγατε?

Νίκο με λένε και όχι "βρε άνθρωπε" και αν λες ρεκλαμες όλα τα επίσημα μαγαζιά που θα τους βρεις και αύριο ανοιχτούς τότε ναι! Έχεις δίκαιο. Υ.γ: Γράψε ολόκληρες της λέξεις, δεν είναι SMS!

Edited by nikos_T2008
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει νικο το Kaizer δηλαδη εσυ πρωτη φορα το ακους με 110 και πανω θετικες κριτικες τεσπα μππρει απλα να μην ααχολεισαι τοσο.ακυρο για το Huawei Honor 4C δεν εχει 4G οποτε δεν αξιζει.

Το υστερογραφο που εγραψες υ.γ ειναι συντομογραφια οποτε μην γραφεις σαν κινητο.Ελεος για μια λεξη βρηκες κατι να μου την πεις get a life αδερφε!

Edited by loyros
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει νικο το Kaizer δηλαδη εσυ πρωτη φορα το ακους με 110 και πανω θετικες κριτικες τεσπα μππρει απλα να μην ααχολεισαι τοσο.ακυρο για το Huawei Honor 4C δεν εχει 4G οποτε δεν αξιζει.

Το υστερογραφο που εγραψες υ.γ ειναι συντομογραφια οποτε μην γραφεις σαν κινητο.Ελεος για μια λεξη βρηκες κατι να μου την πεις get a life αδερφε!

Δίκαιο έχεις loyros, δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα σκρουτζομαγαζα καθόλου. Πάω λίγο στα σίγουρα. Όσο για το get a life είσαι πολύ μικρός για να λες τέτοιες κουβέντες! Αστο μέχρι εδώ!

Edited by nikos_T2008
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...