Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν,

τα λέμε. Μετακομίζω στο φορουμ του Sony XA1 Ultra DS. (προτίμησα 6'' αντί για γυαλιά πρσβυωπίας)

 

Μετά από άπειρες απιστευτες φωτογραφίες, βιντεο στα όρια του απιστευτου (αφου ειχα βαλει το apk του V10), ένα bootloop που φτιαχτηκε σε 5 εργασιμες απ την Procordia περυσι, αποφάσισα αλλαγή συσκευής.

Σε τρεις μέρες έχει γενεθλια η πρώην συζυγος, και μιας και το τηλ ειναι πενα, ακόμα με τη ζελατινα απ την μαμα στην οθονη και το αυτοκολητο στο (πλαστικο) πισω καπάκι, θα της το πακεταρω για να της το πάω για δωρο!

Νομίζω ότι η ένταση που είχα ως κάτοχος ενός LG G4 τους 3 πρώτους μήνες τουλάχιστον ήταν πρωτόγνωρη, και δύσκολα θα ξαναβρεθεί μιας και το ταβάνι μου πλέον στο budget έχει πέσει αρκετά.

Αν εξαιρέσουμε το bootloop εμένα το τηλ δεν έκανε άλλο κιχ και ακόμα και η μπαταρία μου κραταει μια μέρα με την χρήση που του κάνω.

Καλή συνέχεια.

(η ex αποκλείεται να γραψει εδώ, αλλά εάν το διαλυσει, ίσως σας ξαναγράψω για καμια βοήθεια)

 

Godspeed

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

10 λεπτα μετα συνειδητοποιησα ότι δεν υπαρχει ακόμα θέμα για το SONY XPERIA XA1 ULTRA DS....

 

λολ

Άνοιξε εσύ ένα θέμα αν δεν υπάρχει. Δεν είναι πρόβλημα! Φαντάζομαι ότι θα είναι κ άλλοι εδώ με την ίδια συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

H ζελατίνα από μαμά δεν είναι ότι καλύτερο. Κάνε της δώρο ένα tempered glass βρε :p
Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιολογικο απο 4g οταν πεφτει σε Η να μην ξαναγυριζει παλι σε περιοχη που εχει 4g εχω κατι λαθος στα settings?το εχω σε αυτοματη επιλογη αλλα κολλαει και μετα παω το αλλαζω μονο Η εντολιζει και απευθειας το ξανακανω 4g και στρωνει αλλα ειναι κουραστικο

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιολογικο απο 4g οταν πεφτει σε Η να μην ξαναγυριζει παλι σε περιοχη που εχει 4g εχω κατι λαθος στα settings?το εχω σε αυτοματη επιλογη αλλα κολλαει και μετα παω το αλλαζω μονο Η εντολιζει και απευθειας το ξανακανω 4g και στρωνει αλλα ειναι κουραστικο

 

Θεσσαλονίκη βλέπω. Εάν επιτρέπεται, ποια περιοχή και τι εταιρία;

Εγώ με Cosmote εταιρικό, σε όποιο μέρος της Θεσσαλονίκης και άν κινούμαι (κυρίως Δυτικά που δεν φημίζεται για την ποιότητα σήματος), η εναλλαγή γίνεται κανονικά. Υπάρχουν όμως περιπτώσεις που το βλέπω καρφωμένο στο Η για πολύ πολύ πολύ ώρα.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη βλέπω. Εάν επιτρέπεται, ποια περιοχή και τι εταιρία;

Εγώ με Cosmote εταιρικό, σε όποιο μέρος της Θεσσαλονίκης και άν κινούμαι (κυρίως Δυτικά που δεν φημίζεται για την ποιότητα σήματος), η εναλλαγή γίνεται κανονικά. Υπάρχουν όμως περιπτώσεις που το βλέπω καρφωμένο στο Η για πολύ πολύ πολύ ώρα.

 

Χαλκιδική ειμαι τωρα αλλα και Θεσσαλονίκη που οαω δυτικα μενω και γω με κοσμοτε και κανει το ιδιο λες να ειναι θεμα παρόχου δηλαδη?

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Χαλκιδική ειμαι τωρα αλλα και Θεσσαλονίκη που οαω δυτικα μενω και γω με κοσμοτε και κανει το ιδιο λες να ειναι θεμα παρόχου δηλαδη?

Δεν φταίνε πάντα οι συσκευές για τα στραβά που βλέπουμε. :)

Πρίν 2-3 χρόνια κόντευα να πετάξω ένα iPhone 6 γιατί έπιανε 4G κάθε Πάσχα και Χριστούγεννα. Τελικά είχε αναβάθμιση δικτύων η Cosmote και για 2 μήνες σχεδόν (ναι καλά άκουσες....2 μήνες και βάλε) μας είχε βγάλει την ψυχή. Άσε που η μπαταρία τελείωνε σε dt! Εγώ τα χρέωνα στην συσκευή, αλλά τελικά άλλος ήταν ο φταίχτης. Μόλις τελείωσε η αναβάθμιση...όλα ήρθαν στην θέση τους.

 

Πιθανότατα λοιπόν να φταίει ο πάροχος. Τώρα που μου είπες και για Χαλκιδική....χάλι μαύρο το 4G. Την τελευταία 2ετία βελτιώθηκε πολύ, αλλά και πάλι είναι πολύ κακό και δυσεύρετο.

Δύο μήνες ήμουν φέτος Χαλκιδική και μάλιστα στα "ρηχά" (Καλλικράτεια μεριά) όχι στα "βαθιά" (1ο-2ο πόδι). Το κινητό έχανε μπαταρία σε stand by (μιλάμε για 10% την ώρα χωρίς να το πειράζω) και ήταν πάντα μα πάντα ζεστό! Το Η σχεδόν πάντα καρφωμένο και το browsing ανέβαζε θερμοκρασίες κατακόρυφα. Δείγματα της πολύ κακής ποιότητα σήματος. Γενικά, η Χαλκιδική δεν ενδείκνυνται για συμπεράσματα.

 

Κορδελιό - Εύοσμο που κινούμαι κατά κόρον, πέφτει ανακάτεμα 4G+, 4G, H αβέρτα. Η συσκευή δουλεύει απροβλημάτιστα πάντως. Τώρα, το πόση ώρα κάνει να επανέλθει από το Η στο 4G...δεν το έχω παρατηρήσει. Αυτό που βλέπω πάντα είναι ανεβασμένη θερμοκρασία συσκευής όταν είμαι με Η ( data ΠΑΝΤΑ ανοιχτά, δεν τα κλείνω ποτέ).

 

Νομίζω οτι το 4G που πιάνεις κατά το κλείσε-άνοιξε δεν είναι και πολύ φανατικό. :rolleyes:

Γιαυτό και η συσκευή γυρνάει σε Η και μετά δεν επανέρχεται εύκολα.

 

Και κάτι ακόμα: Έχεις συμβόλαιο ή καρτοκινητό. Να ξέρεις οτι τα συμβόλαια (κυρίως τα βαριά) έχουν προτεραιότητα στις κυψέλες. Αλλιώς μπαίνει ο 50άρικος συμβόλαιος στην κυψέλη και αλλιώς ο whatsup ;)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίνε πάντα οι συσκευές για τα στραβά που βλέπουμε. :)

Πρίν 2-3 χρόνια κόντευα να πετάξω ένα iPhone 6 γιατί έπιανε 4G κάθε Πάσχα και Χριστούγεννα. Τελικά είχε αναβάθμιση δικτύων η Cosmote και για 2 μήνες σχεδόν (ναι καλά άκουσες....2 μήνες και βάλε) μας είχε βγάλει την ψυχή. Άσε που η μπαταρία τελείωνε σε dt! Εγώ τα χρέωνα στην συσκευή, αλλά τελικά άλλος ήταν ο φταίχτης. Μόλις τελείωσε η αναβάθμιση...όλα ήρθαν στην θέση τους.

 

Πιθανότατα λοιπόν να φταίει ο πάροχος. Τώρα που μου είπες και για Χαλκιδική....χάλι μαύρο το 4G. Την τελευταία 2ετία βελτιώθηκε πολύ, αλλά και πάλι είναι πολύ κακό και δυσεύρετο.

Δύο μήνες ήμουν φέτος Χαλκιδική και μάλιστα στα "ρηχά" (Καλλικράτεια μεριά) όχι στα "βαθιά" (1ο-2ο πόδι). Το κινητό έχανε μπαταρία σε stand by (μιλάμε για 10% την ώρα χωρίς να το πειράζω) και ήταν πάντα μα πάντα ζεστό! Το Η σχεδόν πάντα καρφωμένο και το browsing ανέβαζε θερμοκρασίες κατακόρυφα. Δείγματα της πολύ κακής ποιότητα σήματος. Γενικά, η Χαλκιδική δεν ενδείκνυνται για συμπεράσματα.

 

Κορδελιό - Εύοσμο που κινούμαι κατά κόρον, πέφτει ανακάτεμα 4G+, 4G, H αβέρτα. Η συσκευή δουλεύει απροβλημάτιστα πάντως. Τώρα, το πόση ώρα κάνει να επανέλθει από το Η στο 4G...δεν το έχω παρατηρήσει. Αυτό που βλέπω πάντα είναι ανεβασμένη θερμοκρασία συσκευής όταν είμαι με Η ( data ΠΑΝΤΑ ανοιχτά, δεν τα κλείνω ποτέ).

 

Νομίζω οτι το 4G που πιάνεις κατά το κλείσε-άνοιξε δεν είναι και πολύ φανατικό. :rolleyes:

Γιαυτό και η συσκευή γυρνάει σε Η και μετά δεν επανέρχεται εύκολα.

 

Και κάτι ακόμα: Έχεις συμβόλαιο ή καρτοκινητό. Να ξέρεις οτι τα συμβόλαια (κυρίως τα βαριά) έχουν προτεραιότητα στις κυψέλες. Αλλιώς μπαίνει ο 50άρικος συμβόλαιος στην κυψέλη και αλλιώς ο whatsup ;)

 

Χαχαχαχαχ ποιο αναλυτικος πεθαινεις whats up εχω αρα λογικα κατι τετοιο φταει και γω Κορδελιό Εύοσμο που μενω ειμαι καλα δεμ εχω θεματα αλλα εδω Χαλκιδική ειμαι και τερμα κατω πευκοχωρι βγαζω ταλαιπωρία αρα επόμενος λυθηκε η απορία ευχαριστω για την σούπερ απαντηση!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως ισχύει αυτό που γράφει ο pavlidisc...έχει αναφερθεί και παλιότερα...γενικά τα καρτοκινητά "πέφτουν" σε 2η κατηγορία χρήσης.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έστω και νοερά...όχι επισήμως παραδοχή...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως ισχύει αυτό που γράφει ο pavlidisc...έχει αναφερθεί και παλιότερα...γενικά τα καρτοκινητά "πέφτουν" σε 2η κατηγορία χρήσης.

Καθ'όλα λογικό. :rolleyes:

 

Επίσης: στα περισσότερα καρτοκινητά (εάν όχι σε όλα) υπάρχει ημερήσιο όριο ΜΒ. Τί εννοώ; Μέχρι 100ΜΒ π.χ θα παίρνεις 4G. Τα υπόλοιπα 100ΜΒ με 3G. Και τα υπόλοιπα θα στα δίνω μόνο όταν μπορώ...και εάν μπορώ...και άμα θέλω και δώ ότι ζορίζομαι, δεν στα δίνω και καθόλου. Τυχαίο παράδειγμα.

 

Ψάχτε λίγο τα ψιλά γράμματα και θα δείτε οτι, κάπως, είναι έτσι. Ειδικά σε αυτά που δίνουν "δώρο" ;)

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτά τα ψιλά γράμματα τελικά....χα χα χα

Εγώ πάντως είμαι στην Voda με διπλό προνομιακό Red 1 με 2η συνεχόμενη ανανέωση συμβολαίου για τρίτη χρονιά και εδώ στα μέρη μου είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

H ζελατίνα από μαμά δεν είναι ότι καλύτερο. Κάνε της δώρο ένα tempered glass βρε :p

 

Ex ειπαμε... το τηλ ειναι αρκετο... :lol::lol::lol:

____________________________________________

the more you ignore me the closer I get

____________________________________________

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιολογικο απο 4g οταν πεφτει σε Η να μην ξαναγυριζει παλι σε περιοχη που εχει 4g εχω κατι λαθος στα settings?το εχω σε αυτοματη επιλογη αλλα κολλαει και μετα παω το αλλαζω μονο Η εντολιζει και απευθειας το ξανακανω 4g και στρωνει αλλα ειναι κουραστικο

 

Καλησπερα!

Το εχω παρατηρησει κι εγω αυτο σε ορισμενα σημεριο στον Βολο οπου ειναι 4G παει σε H η E και μενει εκει για καποια ωρα. Και πρεπει να κλεισω τα δεδομενα και να τα ανοιξω παλι για να δειξει 4g..

Link to comment
Share on other sites

Καθ'όλα λογικό. :rolleyes:

 

Επίσης: στα περισσότερα καρτοκινητά (εάν όχι σε όλα) υπάρχει ημερήσιο όριο ΜΒ. Τί εννοώ; Μέχρι 100ΜΒ π.χ θα παίρνεις 4G. Τα υπόλοιπα 100ΜΒ με 3G. Και τα υπόλοιπα θα στα δίνω μόνο όταν μπορώ...και εάν μπορώ...και άμα θέλω και δώ ότι ζορίζομαι, δεν στα δίνω και καθόλου. Τυχαίο παράδειγμα.

 

Ψάχτε λίγο τα ψιλά γράμματα και θα δείτε οτι, κάπως, είναι έτσι. Ειδικά σε αυτά που δίνουν "δώρο" ;)

 

Τον τελευταίο δεκαπενθήμερο καταναλώνω 1 ως 3 GB την ημέρα από f2go. Αν και δεν έχω προσέξει αν είμαι πάντα 4G, δεν ενεργοποιήθηκε κόφτης σε κατανάλωση ΜΒ. Και σε άλλες πόλεις που πήγα είχα πάντα ιντερνετ όσο και να κατανάλωνα.

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο δεκαπενθήμερο καταναλώνω 1 ως 3 GB την ημέρα από f2go. Αν και δεν έχω προσέξει αν είμαι πάντα 4G, δεν ενεργοποιήθηκε κόφτης σε κατανάλωση ΜΒ. Και σε άλλες πόλεις που πήγα είχα πάντα ιντερνετ όσο και να κατανάλωνα.

Και στα πακέτα που αναφέρομαι (κυρίως Vodafone), οι κάτοχοι δεν παρατήρησαν ποτέ δυσλειτουργία ή πρόβλημα διακοπής. Το ανέφερε όμως ρητά στις παρατηρήσεις.

 

Εάν ήσουν στην Χαλκιδική, Ιούλιο - Αύγουστο, θα καταλάβαινες τι εννοώ. Υπήρχαν ολόκληρα διαστήματα εντός της ημέρας που δεν κατέβαινε ούτε KB. Ενώ το αφεντικό που δίπλα, με συμβόλαιο, κατέβαζε φούλ του άσσου. :happy: Περσινή εμπειρία.

Φέτος τα πράγματα ήταν αισθητά καλύτερα. Κυρίως με H, αλλά με τα data να δουλεύουν. Απλά, μερικές φορές, στο ίδιο σημείο, η ίδια εταιρία, το ίδιο νούμερο, το ίδιο τηλέφωνο, άλλοτε πήγαινε με 1000 και άλλοτε με -1000. Αυτό είναι πεντακάθαρη κόκκινη κάρτα απο την κυψέλη ... του τεστινγκ...τρώς πόρτα από την υπηρεσία.

Εννοείται οτι εκεί που δεν υπάρχει πολυκοσμία, όλα δουλεύουν ρολόι.

 

Τέλος, το f2go είναι Wind από ότι ξέρω. Η Wind είναι σαν τους φιλάθλους του Ηρακλή. Ένας στην Κρήτη και ένας στην Κομοτηνή. Όλοι να μαζευτείτε, κυψέλη δεν γεμίζετε. :p. Δεν νομίζω να αντιμετώπισε ποτέ της θέμα συνωστισμού αυτή η εταιρία. Και είναι και ένας λόγος που κάποιοι την προτιμούν και δεν την εγκαταλείπουν ποτέ.

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Μας τρολλαρει; Ποτε ηταν η τελευταια φορα που εδωσε security update? https://www.xda-developers.com/lg-g3-lg-g4-no-monthly-security-update/

 

Στάνταρ μας τρολάρει!!! :lol:

:X

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Monthly security updates :lol: :lol:

Κλάμα! Και το Nougat ακόμα άφαντο :p

Link to comment
Share on other sites

Monthly security updates :lol: :lol:

Κλάμα! Και το Nougat ακόμα άφαντο :p

 

Αυτο δεν ειναι απαραίτητα κακο μπορει να αποφάσισαν να δωσουν το νουγκατ και μεσα σε συτο αλλα μαι για αυτο να συμπεριλαμβάνεται και το πατς

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Άμα δωθεί το Ν σίγουρα θα έχει πιο πρόσφατες ενημερώσεις ασφαλείας από το τωρινό, αλλά όχι να μας λες ''σταματάω να σας δίνω ενημερώσεις'' όταν εδώ και 1+ χρόνο δεν έχεις δώσει το παραμικρό. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Άμα δωθεί το Ν σίγουρα θα έχει πιο πρόσφατες ενημερώσεις ασφαλείας από το τωρινό, αλλά όχι να μας λες ''σταματάω να σας δίνω ενημερώσεις'' όταν εδώ και 1+ χρόνο δεν έχεις δώσει το παραμικρό. :lol:

 

Ελα ντε.

Εγω σκεφτομαι να ανοιξω bootloader σε κανενα μηνα.

Αμα πεσει σε bootloop φτου φτου και μου πουν πως ειναι εκτος εγγυησης.. θα το φτιαξουν θελουν δεν θελουν.

Δεν το καταλαβα να κινδυνευουμε να χασουμε πχ τα λεφτα μας επειδη η lg δεν δινει updates;

Μας δινει λοιπον μια μεγαλη δικαιολογια για ξεκλειδωμα του bootloader και το ΙΝΚΑ θα μας στηριξει πιστευω.

Αν παλι οχι υπαρχουν και αλλοι τροποι. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω σκεφτομαι να ανοιξω bootloader σε κανενα μηνα.

Αμα πεσει σε bootloop φτου φτου και μου πουν πως ειναι εκτος εγγυησης.. θα το φτιαξουν θελουν δεν θελουν.

Δεν το καταλαβα να κινδυνευουμε να χασουμε πχ τα λεφτα μας επειδη η lg δεν δινει updates;

Μας δινει λοιπον μια μεγαλη δικαιολογια για ξεκλειδωμα του bootloader και το ΙΝΚΑ θα μας στηριξει πιστευω.

Αν παλι οχι υπαρχουν και αλλοι τροποι. :)

Άλλος σατανάς από δω! Στο μυαλό μου είσαι...και εγώ έχω φαγούρααααααααα....μέγιστη!!! Και κάπως έτσι σκέφτομαι.

Έχω και τον @jimpsar να είναι με rom V30 και να λέει ότι πάει μπόμπα το εργαλείο! Πώς να μην ξύνεσαι μετά;;;;;:devil:

 

Δέν θέλω να το αλλάξω το G4 μόνο και μόνο για μία αναβάθμιση. Το εργαλείο ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ.:baby:

Μόνο το G5 χαλβαδιάζω (γιατί έχει καλή τιμή πλέον και κάμερα G4 και βάλε) αλλά είναι κακάσχημο το ρημάδι. Το V30 απλησίαστο (ΟΚ...αγαπάω μήλα και εάν έφτανα σε ποσά V30 θα τσάκωνα 100% iPhone...μην βαράτε...έρωτες είναι αυτοί...).

 

Άρα; Τί; Τίποτα. G4 και ξερό ψωμί! Όσες φορές είπα να το σπρώξω λόγω παλαιότητας λειτουργικού, τόσες το μετάνιωσα!!! Αλλά αυτό το 7άρι μας έχει βγάλει την Παναγία. Μας κ@VΛws@ν me τα Κορεάτικα μοντέλα και μας παράτησαν με την ΤΣ-ΤΣ-ΟΥ σηκωμένη! Καλύτερα να μας έλεγαν ότι δεν θα το πάρετε...να καθόμασταν στ'αυγά μας.:ρ

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα με κραταει το οτι ισως το παρουμε το 7αρι αλλιως θα το ειχα ξυλωσει. Ασε που απο τοτε που μπηκε στο 6αρι δεν εχει γινει και επαναφορα. Απο τη μια βαριεμαι να τα ξανα περναω ολα απο την αλλη ομως ειναι και μια ευκαιρια να φυγουν και τα αχρηστα μαζι :p

Παντως σοβαρα τωρα με τοσο καιρο που εχει να μας δωσει ενημερωση ασφαλειας το ξεκλειδωμα του g4 δεν νομιζω να αναιρει την εγγυηση. Καπου ειχε παρει το ματι μου πως ειχε υποσχεθει 2ετη υποστηριξη. Αρα.. εχουν φαει γκολ απο τα αποδυτηρια.

Θα περιμενω μεχρι το τελος του μηνα.

Ελπιζω μονο να μη χαλασει το nfc κατα την διαδικασια. :mad:

 

Αν παρω αλλη συσκευη δεν θα ειναι lg το μονο σιγουρο. 2η φορα που τη παταω απο θεμα αναβαθμισεων. Και ενταξει δεν ειμαι κανενας ψειρας με αυτα αλλα εδω ουτε μια ριμαδα ενημερωση ασφαλειας δεν εχουμε παρει.

Edited by vamire666
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα με κραταει το οτι ισως το παρουμε το 7αρι αλλιως θα το ειχα ξυλωσει. Ασε που απο τοτε που μπηκε στο 6αρι δεν εχει γινει και επαναφορα. Απο τη μια βαριεμαι να τα ξανα περναω ολα απο την αλλη ομως ειναι και μια ευκαιρια να φυγουν και τα αχρηστα μαζι :p

Παντως σοβαρα τωρα με τοσο καιρο που εχει να μας δωσει ενημερωση ασφαλειας το ξεκλειδωμα του g4 δεν νομιζω να αναιρει την εγγυηση. Καπου ειχε παρει το ματι μου πως ειχε υποσχεθει 2ετη υποστηριξη. Αρα.. εχουν φαει γκολ απο τα αποδυτηρια.

Θα περιμενω μεχρι το τελος του μηνα.

Ελπιζω μονο να μη χαλασει το nfc κατα την διαδικασια. :mad:

 

Αν παρω αλλη συσκευη δεν θα ειναι lg το μονο σιγουρο. 2η φορα που τη παταω απο θεμα αναβαθμισεων. Και ενταξει δεν ειμαι κανενας ψειρας με αυτα αλλα εδω ουτε μια ριμαδα ενημερωση ασφαλειας δεν εχουμε παρει.

Πάνε μήνες που έχει περάσει η 2ετια..

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...