Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα εχω το κινητο 5 μερες τωρα παρτιδα 603 και παρατήρησα οτι ανοίγει το Bluetooth μονο και μια φορα μου ανοιξε και το gps μηπως σας έχει τύχη και εσάς?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω το κινητο 5 μερες τωρα παρτιδα 603 και παρατήρησα οτι ανοίγει το Bluetooth μονο και μια φορα μου ανοιξε και το gps μηπως σας έχει τύχη και εσάς?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν το ξανα διαβασεις αυτο που εγγραψες θα καταλαβεις οτι δεν βγαζει νοημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω το κινητο 5 μερες τωρα παρτιδα 603 και παρατήρησα οτι ανοίγει το Bluetooth μονο και μια φορα μου ανοιξε και το gps μηπως σας έχει τύχη και εσάς?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μήπως εννοείς πως ανοίγει από μόνο του το GPS και τα μπλουτουθ??? Τα έχεις κλειστά και ανοίγουν από μόνα τους? Εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα αν εννοείς αυτό που κατάλαβα

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω ένα θέμα με το Play Store. Δεν λειτουργεί παρά μόνο για λίγο και αφού κάνω επανεκκίνηση του τηλεφώνου. Μετά από λίγα λεπτά πάλι νεκρό. Έχετε καμία ιδέα; Παρτίδα 602 με προεγκατεστημένα τα mm 6.

 

Έχεις κανονικά internet; Προσπάθησε να καθαρίσεις την cache του play store και ξαναδοκίμασε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν το ξανα διαβασεις αυτο που εγγραψες θα καταλαβεις οτι δεν βγαζει νοημα.

Συγγνώμη αλλα γράφω από το κινητό και δεν την πολύ παλεύω. Εννοώ οτι τα ανοίγει μόνο του Bluetooth και gps ενώ τα έχω κλειστά.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και εκει που περιμενεις πως και πως να πεσει η τιμη και να φυγουν οι πρωτες παρτιδες που συνηθως βγαζουν τα προβληματα ερχεται η lg και τα κανει ολα ανω κατω..οχι μονο δεν διορθωνει το προβλημα αλλα το συνεχιζει και στις καινουριες παρτιδες.μπορει να σου αλλαξουν πλακετα και να σου ξανασυμβει το γνωστο προβλημα και να ξαναπερασεις την ψυχοφθορα διαδικασια της αναμονης του σερβις. και επειδη ειδα καποιους να λενε οκ 300ε κανει μονο.τα 300 δεν ειναι λιγα.. δεν την νοιαζει ηθελα να ξερα την lg? οι βαθμολογιες στα σαιτ εχουν αρχισει και πεφτουν και το yt εχει γεμισει με βιντεο που δειχνουν το προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου με mm ο chrome φορτωνει πολυ αργα τις σελιδες. Τι μπορει να φταιει;

 

Μήπως κολλάει το ιντερνετ σου. Κάνε ένα καθάρισμα στην cache.

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου με mm ο chrome φορτωνει πολυ αργα τις σελιδες. Τι μπορει να φταιει;

Ο Chrome!!! Και σε μένα αργεί τελευταία και πιστεύω ότι είναι θέμα εφαρμογής

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ο Chrome!!! Και σε μένα αργεί τελευταία και πιστεύω ότι είναι θέμα εφαρμογής

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

Ειχα κανει δοκιμη με καταργηση ενημερωσεων και τα πηγαινε καπως καλυτερα, οχι ομως οπως θα επρεπε

Link to comment
Share on other sites

Ειχα κανει δοκιμη με καταργηση ενημερωσεων και τα πηγαινε καπως καλυτερα, οχι ομως οπως θα επρεπε

Περίμενε μπας και το φτιάξουν σε κάποια νεότερη έκδοση. Και σε μένα αργεί το τελευταίο διάστημα. Δεν είναι θέμα συσκευής!!!!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και γω εχω παραξενευτει αρκετα μπορω να πω... Ναι οκ, αρκετα καλα χαρακτηριστικα το κινητο, αρκετα δελεαστικη η τιμη αλλα και ενα σωρο προβληματα καθε φορα που διαβαζω στο νημα που δε δειχνουν κιολας να βελτιωνονται ουτε με τις νεοτερες παρτιδες... Ενω ημουν εντυπωσιασμενος και ετοιμος για την αγορα του τωρα μαλλον με απωθει... :\

Φυσικό είναι να τρομάζεις φίλε μου με αυτά που γράφονται εδώ μεσα.

 

Ειλικρινά βαρέθηκα να διαβάζω γκρίνιες, χωρίς ουσία και αρκετές φορές χωρίς τεκμηρίωση. Έχουμε ξεφτιλίσει τα threads με αερολογίες και τρομοκρατούμε το κόσμο

Link to comment
Share on other sites

Φυσικό είναι να τρομάζεις φίλε μου με αυτά που γράφονται εδώ μεσα.

 

Ειλικρινά βαρέθηκα να διαβάζω γκρίνιες, χωρίς ουσία και αρκετές φορές χωρίς τεκμηρίωση. Έχουμε ξεφτιλίσει τα threads με αερολογίες και τρομοκρατούμε το κόσμο

Ισχύει, αλλά δεν παύει να υπάρχει θέμα και αυτό δυστυχώς δημιουργεί άγχος και κακή εμπειρία χρήσης. Εγώ προσωπικά έμεινα ικανοποιημενος και δεν είχα κανένα απολύτως θέμα παρόλο που ήταν 505 παρτίδα. Το τηλέφωνο είναι πολύ αξιόλογο και δυστυχώς του έχει μείνει η "ρετσινια". Εγώ προτείνω να χαρείτε τις συσκευές σας και όλα θα πάνε οκ.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μεχρι στιγμής ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα

Και πάντα έτσι να είναι.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

φτου να μην το ματιασω 5 ημερα και προς το παρων ολα καλα.νωρις ειναι ακομα αλλα πιστευω να την γλυτωσω γιατι με αυτα που διαβαζω εδω μεσα με επιασε κρυος ιδρωτας.γιατι σαν τηλεφωνο ειναι φανταστικο.για μια στιγμη σκεφτηκα να το πουλησω αλλα εκανα πισω θεωρωντας χαζομαρα μου απο μερος μου Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μεχρι στιγμής ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα

Το ίδιο κ εγώ. 4 μήνες το εχω περίπου

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

και εγω 5-6 μηνες χωρις σοβαρα προβληματα .

Μη ξεχναμε οτι τα περισσοτερα φορουμς γινονται για να γραφονται τα προβληματα και οχι τα θετικα καθε συσκευης

Link to comment
Share on other sites

Και να γράφονται και διάφορα τύπου δε μπαίνει το πλέι στορ, δε τρέχει ο χρομ , δεν βγάζει φωτο σε ένα αλλά σε 1.2 sec , μυρίζει πρόβατο το δέρμα και άλλα τέτοια.. Και φυσικό είναι να μείνει ρετσινιά .. Έχει προβλήματα αλλά επειδή συμβαινουν σε καποιους, δε σημαίνει ότι είναι σε όλους..

Το θέμα του μπουτλουπ πάντως παραμένει μυστήριο και εδώ η LG είναι παραπάνω από απαράδεκτη

Link to comment
Share on other sites

507 παρτιδα εχω εγω, αγορασμενο τελος Αυγουστου. κανενα προβλημα, παει σφαιρα ,βγαζει εκπληκτικες φωτο (τυπωσα ταυτοχρονα με αλλες 2 μηχανες μια κανον 16αρα τυπου dslr και μια κομπακτ σονυ 18αρα. δεν μπορεις να ξεχωρισεις ποια ειναι του τηλεφωνου) χορταστική οθονη, και για μενα ομορφο με το καμπύλο σχημα του και βολικο στο κρατημα.
Link to comment
Share on other sites

Δε τα δινετε ολοι οι προβληματισμενοι να παρετε το v10 να βρητε την υγεια σας;"αστειευομαι χαρητε τις συσκευες σας και μη γκρινιαζεται για το παραμικρο και δεν λεω για τον ξαφνικο θάνατο":)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε να παρεξηγούμαστε επειδή κάποιοι φίλοι αναφέρουν τα προβλήματα τους μικρά ή μεγάλα. Το φόρουμ είναι και γι αυτό. Δεν είναι το μοναδικό πρόβλημα το μπουτ λουπ. Όταν φθάσουμε εκεί ξέρουμε την λύση. Όμως το να μην μπορώ να μπω στο youtube στο gmail και στο play store

παρά μόνο εάν απενεργοποιήσω και ξανά ενεργοποίηση του κινητού κάτι δεν πάει καλά. Και γίνεται συνεχώς τώρα τελευταία. Δεν είμαι καθόλου άσχετος με την τεχνολογία και σίγουρα δεν φταίει το ίντερνετ. Μέσα στο σπίτι όλα τα άλλα κινητά δουλεύουν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε να παρεξηγούμαστε επειδή κάποιοι φίλοι αναφέρουν τα προβλήματα τους μικρά ή μεγάλα. Το φόρουμ είναι και γι αυτό. Δεν είναι το μοναδικό πρόβλημα το μπουτ λουπ. Όταν φθάσουμε εκεί ξέρουμε την λύση. Όμως το να μην μπορώ να μπω στο youtube στο gmail και στο play store

παρά μόνο εάν απενεργοποιήσω και ξανά ενεργοποίηση του κινητού κάτι δεν πάει καλά. Και γίνεται συνεχώς τώρα τελευταία. Δεν είμαι καθόλου άσχετος με την τεχνολογία και σίγουρα δεν φταίει το ίντερνετ. Μέσα στο σπίτι όλα τα άλλα κινητά δουλεύουν κανονικά.

Να υποθέσω έχεις κάνει factory reset μήπως δεν σου έκατσε κάτι καλά όταν αναβαθμίσες..?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει factory reset γιατί το κινητό είχε ήδη εγκατεστημένη την 6. Παρτίδα 602. Αλλά τελικά δεν θα το αποφύγω απ ότι φαίνεται.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...