Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν την γλυτωσες τελικα ε??? :( τι να πω πραγματικα...Ποτε το επαθες?εμενα ηταν 506 και τωρα εχει αλλαγμενη σε 509 απο το παιδι που καναμε την ανταλλαγη..

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν την γλυτωσες τελικα ε??? :( τι να πω πραγματικα...Ποτε το επαθες?εμενα ηταν 506 και τωρα εχει αλλαγμενη σε 509 απο το παιδι που καναμε την ανταλλαγη..

 

τι να γλυτωσω???δεν επαθα bootloop απλα παγωνει η οθονη...την πλακετα την αλλαξα για αλλο λογο

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Α τωρα καταλαβα..τους πηρες τηλ?σε ειπαν να το ξαναστειλεις?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Α τωρα καταλαβα..τους πηρες τηλ?σε ειπαν να το ξαναστειλεις?

 

τους γραφω στα αχαμνα μου....λες και ξερουν τι τους γινεται σιγα μην κατσω πασχαλιατικα χωρις τηλ....εμεις εδω μεσα ξερουμε πολλα περισσοτερα απο αυτους με την μεθοδο της ομοιοπαθητικης.!!!μου το ειχε κανει μια φορα με το που το πηρα πριν 15 μερες και μετα απο κει αλλες 2-3 φορες....δεν ξερω αν αυτοι που επαθαν bootlloοπ ειχαν τα ιδια πριν κυλισουν αλλα σε γενικες γραμμες αν δεν βγαλουν κανενα διορθοτικο update θα ειναι μεγαλοι ψιλικατζήδες

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι.τα εικονιδια στην αρχικη οθονη υπαρχει κατι στις ρυθμισεις να τα κανουμε πιο μεγαλα.οσο και αν κυταξα δεν βρηκα κατι στις ρυθμισεις
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι.τα εικονιδια στην αρχικη οθονη υπαρχει κατι στις ρυθμισεις να τα κανουμε πιο μεγαλα.οσο και αν κυταξα δεν βρηκα κατι στις ρυθμισεις

 

Δεν υπάρχει όχι. Μόνο άμα αλλάξεις launcher. Εγώ δουλεύω Nova prime.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει όχι. Μόνο άμα αλλάξεις launcher. Εγώ δουλεύω Nova prime.

 

ναι τον εβαλα και εγω ομως δεν μπορεις να βαλεις αρκετα γραφικα στοιχεια

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μετά από την αναβάθμιση Δεν λειτουργεί το ξυπνητήρι το πρωί που πρέπει να χτυπήσει. Είναι κάτι νέο αυτό στην 6αρα; υπάρχει κάποια ρύθμιση που μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι.τα εικονιδια στην αρχικη οθονη υπαρχει κατι στις ρυθμισεις να τα κανουμε πιο μεγαλα.οσο και αν κυταξα δεν βρηκα κατι στις ρυθμισεις

Όχι. Μόνο αν βάλεις κάποιον Launcher. Κ εγώ nova prime έχω.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το off-topic.

Διαβάζετε και υπογράψετε και εσείς:

 

Hey, I just signed the petition "LG Mobile: Launch a replacement program for defective LG G4s" and wanted to see if you could help by adding your name. Our goal is to reach 5,000 signatures and we need more support. You can read more and sign the petition here: https://www.change.org/p/l...ail_responsive

 

Thanks! ANTHIMOS

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

LG G3 D855 32GB Titanium Black

Marshmallow 6.0 v30c, παρτίδα 501

LG G4 H815 32GB Grey

Marshmallow 6.0 v20g, παρτίδα 603

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το off-topic.

Διαβάζετε και υπογράψετε και εσείς:

 

Hey, I just signed the petition "LG Mobile: Launch a replacement program for defective LG G4s" and wanted to see if you could help by adding your name. Our goal is to reach 5,000 signatures and we need more support. You can read more and sign the petition here: https://www.change.org/p/l...ail_responsive

 

Thanks! ANTHIMOS

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Τι ειναι αυτο ρε φιλε μου ειμαστε υποχρεωμενοι να ξερουμε αγγλικα; Κανονας του φορουμ μονο ελληνικα αν θες κανε εσυ την δϊερμηνεια να ξερουμε τι μας γινεται και οι συντονιστες πρεπει να το δουν αυτο καλα οι τεχνικοι οροι πχ που δεν ερμηνευονται αλλα μερικοι βαζουν κατι κατεβατά σε αλλη γλωσσα και αυτο δεν πρεπει να επιτρεπεται χωρις την μεταγλωτιση.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αίτημα προς την LG να δημιουργήσει ένα πρόγραμμα αντικατάστασης για τα ελαττωματικά G4.

Όσες περισσότερες οι υπογραφές τόση μεγαλύτερη η πίεση. Έτσι γίνεται με τα petitions-υπομνήματα.

 

Τι ειναι αυτο ρε φιλε μου ειμαστε υποχρεωμενοι να ξερουμε αγγλικα; Κανονας του φορουμ μονο ελληνικα αν θες κανε εσυ την δϊερμηνεια να ξερουμε τι μας γινεται και οι συντονιστες πρεπει να το δουν αυτο καλα οι τεχνικοι οροι πχ που δεν ερμηνευονται αλλα μερικοι βαζουν κατι κατεβατά σε αλλη γλωσσα και αυτο δεν πρεπει να επιτρεπεται χωρις την μεταγλωτιση.
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο ρε φιλε μου ειμαστε υποχρεωμενοι να ξερουμε αγγλικα; Κανονας του φορουμ μονο ελληνικα αν θες κανε εσυ την δϊερμηνεια να ξερουμε τι μας γινεται και οι συντονιστες πρεπει να το δουν αυτο καλα οι τεχνικοι οροι πχ που δεν ερμηνευονται αλλα μερικοι βαζουν κατι κατεβατά σε αλλη γλωσσα και αυτο δεν πρεπει να επιτρεπεται χωρις την μεταγλωτιση.

 

https://translate.google.gr/ έλεος δηλαδή. Μη σκοτώνουμε και τα Ελληνικά όμως. Και βάζουμε και κάνα τόνο.

Link to comment
Share on other sites

https://translate.google.gr/ έλεος δηλαδή. Μη σκοτώνουμε και τα Ελληνικά όμως. Και βάζουμε και κάνα τόνο.

 

A δε ξερω που ειναι αμα τους βρω

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, δεν είχα σκοπό να σκανδαλιζω κανέναν. Εγώ δε έγραψα αγγλικά, απλά έκανα copy. Τέλος πάντων...

Όμως καλό θα ήτανε και να γίνει κάτι με αυτό το θέμα. Αν κανένας δεν λέει κάτι, τότε θα μας κοροϊδεύουν όλες εταιρίες όπως θέλουνε. Να ήμαστε λίγο ενωμένοι.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

LG G3 D855 32GB Titanium Black

Marshmallow 6.0 v30c, παρτίδα 501

LG G4 H815 32GB Grey

Marshmallow 6.0 v20g, παρτίδα 603

Link to comment
Share on other sites

A δε ξερω που ειναι αμα τους βρω

Χαχαχαχαχαχαχα καλό!!!! Κρατάς πατημένο το γράμμα που θες να τονίσεις και σου βγάζει να επιλέξεις :p

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχα καλό!!!! Κρατάς πατημένο το γράμμα που θες να τονίσεις και σου βγάζει να επιλέξεις :p

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Ωωωωω όσο ζώ μαθαiνω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Το "ζω" Δεν θέλει τόνο. :D

Το ξέρω αλλά τώρα πού τούς βρήκα θά τούς βάζω παντού:) Αν και με καθυστερούν.

 

Στα αρχαια ελληνικά έπαιρνε περισπωμένη.

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το τηλ πριν μια εβδομάδα απο το σερβις με αλλαγη πλακετας,πλακετα του προηγούμενου μηνα για θεματα bootloop και σημερα το πρωι σβηνει και δεν άναβε,έμενε στο λογότυπό της lg και δεν φορτωνε το ανδροιντ bootloop παλι;;παω απο το σερβις procordia μου κανουν ενα hard reset και στις επιλογες επιλεγουν να ξεκινησει το τηλ σαν καινουργιο και μου λεει η υπάλληλος εκει οτι η lg μας ειπε οτι δεν μπορουμε να αλλαξουμε πλακετα δευτερη φορα γιατι με hard reset φτιαχνει εννοώντας οτι απο τη στιγμη που η πλακετα ειναι καινουργια και τελευταίας παραγωγής δεν γίνεται να εχει θεμα bootloop προφανώς μου λεει ειναι ισως καποια εφαρμογη που τα κανει αυτα, περνα τες μια μια να δεις πια σου δημιουργεί το προβλημα εχω περασει μονο favebook mesenger kai vider για να δουμε.πως γινεται και μονο την lg πειράζει η εφαρμογη οποια και αν ειναι αυτη που δημιουργεί το προβλημα και κανενα αλλο τηλ αλλης Εταιρίας δεν εχει αναλογο προβλημα δεν ξερω.. Edited by filippos_04
Link to comment
Share on other sites

Πω ρε φίλε ... Έτσι και μου γίνει κάτι τέτοιο και μου πουν το παραπάνω , δε θα ξέρουν από πού θα τους ερθει ο νταμπλας.. Τι θα πει κάποια εφαρμογή το κάνει κύρια lg ;; ΝΑ ΒΡΕΙΣ ποια είναι αυτή η εφαρμογή και να κάνεις ένα firmware update να το διορθώσεις , και αν είναι κάποια πες μου να μη τη βαλω και μη πετάς ένα "κάποια εφαρμογή το κάνει" γιατί μόνο που το ακούω τρελαίνομαι ! Και αν τη βάζω σε δύο τηλέφωνα και στο δικό σου δε τη δέχεται επειδή είναι υπεράνω , εκεί να δεις τι έχει να γίνει ... Αυτό Που σου είπαν σαν απάντηση, είναι Δημοτικού και πιο κάτω ...
Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια στο σερβις δεν φταινε κανουν αυτο που τους λεει η lg και προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το σερβις της procortia οσες φορες το εχω χρειαστεί κανουν καλη δουλεια αλλα η lg εχει καταντήσει σουβλατζίδικο ωρες ωρες οπως ειπες κ εσυ βρες την εφαρμογη η κανε ενα update κανε κατι δηλαδει lg εισαι οχι ο περιπτερα της γειτονιάς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...