Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν έγινε η αναβάθμιση στα δυο LG G4 που έχω

Το ένα απευθείας από το κινητό, και το άλλο από Η/Υ μέσω LG Bridge

Λίγο πριν γίνει η αναβάθμιση άλλα και μετά .....κατά την επανεκκίνηση γράφουν και τα δυο

Το Android ξεκινάει ....

Βελτιστοποιηση εφαρμογής 1 απο 1 κτλ...........

Ανοίγουν μετά από 10 λεπτά....

Αν γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να είναι αυτό???? και τι μπορώ να κάνω ?

Πλέον και τα δυο έχουν V20H-EUR-XX

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Το bootloop είναι hardware πρόβλημα.

 

Πληροφοριακά, υπάρχει και software bootloop και hardware bootloop και το G4 πάσχει εξίσου και από τα δύο.

Όσο για αυτό που λες ότι το hard bootloop εμφανίζεται μόνο σε πλακέτες έως τις αρχές του 2016, αυτό που το έχεις διαβάσει; Υπάρχει κάποια αξιόπιστη πηγή που να το επιβεβαιώνει; Γιατί δεν νομίζω η LG να άλλαξε την γραμμή παραγωγής της, ούτε να επανασχεδίασε την πλακέτα του κινητού για να δώσει λύση. Αυτό που εγώ μπορώ να επιβεβαιώσω με απόλυτη σιγουριά είναι ότι έδωσε ένα μικρό update πριν πολύ καιρό το οποίο έριξε τις επιδόσεις του κινητού κατακόρυφα. Το G4 είναι πιο αργό από το HTC M8 συγκρινόμενο σε συγκεκριμένες σελίδες με τα κινητά δίπλα δίπλα καθώς και σε benchmark.

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά, υπάρχει και software bootloop και hardware bootloop και το G4 πάσχει εξίσου και από τα δύο.

Όσο για αυτό που λες ότι το hard bootloop εμφανίζεται μόνο σε πλακέτες έως τις αρχές του 2016, αυτό που το έχεις διαβάσει; Υπάρχει κάποια αξιόπιστη πηγή που να το επιβεβαιώνει; Γιατί δεν νομίζω η LG να άλλαξε την γραμμή παραγωγής της, ούτε να επανασχεδίασε την πλακέτα του κινητού για να δώσει λύση. Αυτό που εγώ μπορώ να επιβεβαιώσω με απόλυτη σιγουριά είναι ότι έδωσε ένα μικρό update πριν πολύ καιρό το οποίο έριξε τις επιδόσεις του κινητού κατακόρυφα. Το G4 είναι πιο αργό από το HTC M8 συγκρινόμενο σε συγκεκριμένες σελίδες με τα κινητά δίπλα δίπλα καθώς και σε benchmark.

 

Έχει ειπωθεί άπειρες φορές και έχει βγάλει επίσημη ανακοίνωση η lg πριν 2+ χρόνια ότι είναι πρόβλημα hardware και ότι το διόρθωσε. Γι΄ αυτό και από τότε τα bootloop τα ψάχνεις με τα κυάλια.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ειπωθεί άπειρες φορές και έχει βγάλει επίσημη ανακοίνωση η lg πριν 2+ χρόνια ότι είναι πρόβλημα hardware και ότι το διόρθωσε. Γι΄ αυτό και από τότε τα bootloop τα ψάχνεις με τα κυάλια.

Δεν ξέρω αν το διόρθωσε και τι διόρθωσε, αλλά το πρόβλημα λογικά είναι hardare και μάλλον οφείλετε στον επεξεργαστή. Μια βόλτα σε τόπικ με κινητά που φοράνε τον ίδιο επεξεργαστή και θα δείτε οτι γίνετε του bootlloop το κάγκελο...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Έχει ειπωθεί άπειρες φορές και έχει βγάλει επίσημη ανακοίνωση η lg πριν 2+ χρόνια ότι είναι πρόβλημα hardware και ότι το διόρθωσε. Γι΄ αυτό και από τότε τα bootloop τα ψάχνεις με τα κυάλια.

Εάν έχει ειπωθεί άπειρες φορές τότε έχει παραπληροφορηθεί ο κόσμος άπειρες φορές και καλά θα ήταν αυτό να σταματήσει. Η LG ποτέ δεν είπε στην επίσημη ανακοίνωσή της ότι διόρθωσε το πρόβλημα. Την παραθέτω παρακάτω και αν εσύ έχεις κάποια πιο έγκυρη πηγή παρακαλώ πολύ να την ποστάρεις αντί να επαναλαμβάνεις την ίδια λανθασμένη πληροφορία.

LG Electronics has been made aware of a booting issue with the LG G4 smartphone that has now been identified as resulting from a loose contact between components. Customers who are experiencing booting issues with their LG G4s should contact their local carrier from where the G4 was purchased or a nearby LG Service Center (http://www.lg.com/common) for repair under full warranty.

 

Customers who purchased their G4 devices from non-carrier retailers should contact an LG Service Center with the understanding that warranty conditions will differ. LG Electronics is committed to providing the highest standards of product quality and customer service and apologizes for the inconvenience caused to some of our customers who initially received incorrect diagnoses.

 

Το bootloop για το οποίο μιλάμε τώρα είναι πρόβλημα στο hardware και ούτε η LG ανακοίνωσε ποτέ πως το έφτιαξε (απαιτεί νέα σχεδίαση, νέα πλακέτα και ίσως άλλα component), ούτε υπήρξε καμία διαρροή που να το επιβεβαιώνει. Απλά επιβεβαίωσε την ύπαρξη του προβλήματος, ζήτησε συγνώμη και δεσμεύτηκε να επιδιορθώσει τις προβληματικές συσκευές. Τα απολύτως αυτονόητα δηλαδή. Όσο για το ότι δεν παρουσιάζουν bootloop οι συσκευές μετά το 2016, σου εξήγησα ότι έδωσε η LG ένα software update το οποίο έλεγε και καλά ότι "διορθώνει το πρόβλημα με overheating" μετά το οποίο εγώ προσωπικά είδα πτώση στις επιδόσεις της συσκευής και κατά την άποψή μου με αυτόν τον τρόπο κουκούλωσε ένα προβληματικό design στο hardware δίνοντας παράταση ζωής στις συσκευές βάζοντας κόφτη επιδόσεων. Και μην σου φαίνεται καθόλου περίεργο αυτό. Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου το αναλύσω παραπάνω.

Και δεύτερον, σε μία συσκευή πλέον παλιά, εκτός εγγύησης και με παγκοσμίως γνωστό πρόβλημα που έχει ταλαιπωρήσει κάποιους με software και hardware bootloop, μην περιμένεις πλέον την ίδια συμμετοχή ή διάθεση για συμμετοχή στα forum και πιστεύεις ότι θα μπαίνει ο κάθε παθών να αναφέρει ότι η συσκευή έπαθε bootloop όπως γινόταν πριν δύο χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έγινε η αναβάθμιση στα δυο LG G4 που έχω

Το ένα απευθείας από το κινητό, και το άλλο από Η/Υ μέσω LG Bridge

Λίγο πριν γίνει η αναβάθμιση άλλα και μετά .....κατά την επανεκκίνηση γράφουν και τα δυο

Το Android ξεκινάει ....

Βελτιστοποιηση εφαρμογής 1 απο 1 κτλ...........

Ανοίγουν μετά από 10 λεπτά....

Αν γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να είναι αυτό???? και τι μπορώ να κάνω ?

Πλέον και τα δυο έχουν V20H-EUR-XX

Ευχαριστώ!

Βγάλε το Zedge φίλε μου σε περίπτωση που το έχεις εγκατεστημένο γιατί στη τελευταία αναβάθμιση έχει παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα στη συμβατότητα με αυτή την εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το Samsung Galaxy Note 8

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε takaros31

Αυτό ήταν έβγαλα το Zedge και όλα κομπλέ.

Απλά ήθελα να επισημάνω ότι είχα παρατηρήσει ότι υπήρχε αυτή η καθυστέρηση πριν κάνω την τελευταία αναβάθμιση στα LG G4 που έχω στην επανεκκίνηση της συσκευής

Λογικά από τότε που εγκατέστησα το Zedge! Και μου είχε κάνει εντύπωση ότι έκανε αρκετή ώρα να κάνει εγκατάσταση.

Ευχαριστώ και πάλι, τώρα όσο για το νέο λογισμικό δεν έχω παρατηρήσει καμία διαφορά με πριν............

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε το Zedge φίλε μου σε περίπτωση που το έχεις εγκατεστημένο γιατί στη τελευταία αναβάθμιση έχει παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα στη συμβατότητα με αυτή την εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το Samsung Galaxy Note 8

 

Ευχαριστώ φίλε takaros31

Αυτό ήταν έβγαλα το Zedge και όλα κομπλέ.

Απλά ήθελα να επισημάνω ότι είχα παρατηρήσει ότι υπήρχε αυτή η καθυστέρηση πριν κάνω την τελευταία αναβάθμιση στα LG G4 που έχω στην επανεκκίνηση της συσκευής

Λογικά από τότε που εγκατέστησα το Zedge! Και μου είχε κάνει εντύπωση ότι έκανε αρκετή ώρα να κάνει εγκατάσταση.

Ευχαριστώ και πάλι, τώρα όσο για το νέο λογισμικό δεν έχω παρατηρήσει καμία διαφορά με πριν............

 

εκτος απο το zedge που επηρέαζε και γω την ειχα αργότερα μου το ξαναεκανε με αλλη εφαρμογη σε update της εφαγα ολοκληρη μερα αλλα τέλιkα την βρήκα ειναι αυτη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skwirrl.instasaver κανει ακριβως τα ιδια κανενα 15 λεπτο να ανοιξει!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν εχω καμία απο τις 2 εφαρμογές και σε καθε εκκίνηση κανε βελτιστοποίηση 1 απο 1 κανα 15λεπτο
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει ειπωθεί άπειρες φορές τότε έχει παραπληροφορηθεί ο κόσμος άπειρες φορές και καλά θα ήταν αυτό να σταματήσει. Η LG ποτέ δεν είπε στην επίσημη ανακοίνωσή της ότι διόρθωσε το πρόβλημα. Την παραθέτω παρακάτω και αν εσύ έχεις κάποια πιο έγκυρη πηγή παρακαλώ πολύ να την ποστάρεις αντί να επαναλαμβάνεις την ίδια λανθασμένη πληροφορία.

 

 

Το bootloop για το οποίο μιλάμε τώρα είναι πρόβλημα στο hardware και ούτε η LG ανακοίνωσε ποτέ πως το έφτιαξε (απαιτεί νέα σχεδίαση, νέα πλακέτα και ίσως άλλα component), ούτε υπήρξε καμία διαρροή που να το επιβεβαιώνει. Απλά επιβεβαίωσε την ύπαρξη του προβλήματος, ζήτησε συγνώμη και δεσμεύτηκε να επιδιορθώσει τις προβληματικές συσκευές. Τα απολύτως αυτονόητα δηλαδή. Όσο για το ότι δεν παρουσιάζουν bootloop οι συσκευές μετά το 2016, σου εξήγησα ότι έδωσε η LG ένα software update το οποίο έλεγε και καλά ότι "διορθώνει το πρόβλημα με overheating" μετά το οποίο εγώ προσωπικά είδα πτώση στις επιδόσεις της συσκευής και κατά την άποψή μου με αυτόν τον τρόπο κουκούλωσε ένα προβληματικό design στο hardware δίνοντας παράταση ζωής στις συσκευές βάζοντας κόφτη επιδόσεων. Και μην σου φαίνεται καθόλου περίεργο αυτό. Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου το αναλύσω παραπάνω.

Και δεύτερον, σε μία συσκευή πλέον παλιά, εκτός εγγύησης και με παγκοσμίως γνωστό πρόβλημα που έχει ταλαιπωρήσει κάποιους με software και hardware bootloop, μην περιμένεις πλέον την ίδια συμμετοχή ή διάθεση για συμμετοχή στα forum και πιστεύεις ότι θα μπαίνει ο κάθε παθών να αναφέρει ότι η συσκευή έπαθε bootloop όπως γινόταν πριν δύο χρόνια.

 

Πες τα ρε άνθρωπε μου...ΠΕΣ ΤΑ... Βαρέθηκα να το λέω οπότε απέχω πλέον..

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν εχω καμία απο τις 2 εφαρμογές και σε καθε εκκίνηση κανε βελτιστοποίηση 1 απο 1 κανα 15λεπτο

 

στειλε λιγο ποιες εχεις γιατι ειχα αλλη μια ετσι φαση αλλα σπαω το κεφαλι μου και δεν μπορω να θυμηθω ποια ειναι

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

στειλε λιγο ποιες εχεις γιατι ειχα αλλη μια ετσι φαση αλλα σπαω το κεφαλι μου και δεν μπορω να θυμηθω ποια ειναι

 

Έχω αρκετές, πάνω από 60, υπάρχει κάποια εφαρμογή να εξάγει λίστα των installed?

Link to comment
Share on other sites

Αν και θεωρώ απίθανο να την έχει κανείς άλλος εγκατεστημένη, μία ακόμα εφαρμογή που εντώπισα πέρα από το Zedge που κολλάει την συσκευή κατά την εκκίνηση είναι αυτή.
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει ειπωθεί άπειρες φορές τότε έχει παραπληροφορηθεί ο κόσμος άπειρες φορές και καλά θα ήταν αυτό να σταματήσει. Η LG ποτέ δεν είπε στην επίσημη ανακοίνωσή της ότι διόρθωσε το πρόβλημα. Την παραθέτω παρακάτω και αν εσύ έχεις κάποια πιο έγκυρη πηγή παρακαλώ πολύ να την ποστάρεις αντί να επαναλαμβάνεις την ίδια λανθασμένη πληροφορία.

 

 

Το bootloop για το οποίο μιλάμε τώρα είναι πρόβλημα στο hardware και ούτε η LG ανακοίνωσε ποτέ πως το έφτιαξε (απαιτεί νέα σχεδίαση, νέα πλακέτα και ίσως άλλα component), ούτε υπήρξε καμία διαρροή που να το επιβεβαιώνει. Απλά επιβεβαίωσε την ύπαρξη του προβλήματος, ζήτησε συγνώμη και δεσμεύτηκε να επιδιορθώσει τις προβληματικές συσκευές. Τα απολύτως αυτονόητα δηλαδή. Όσο για το ότι δεν παρουσιάζουν bootloop οι συσκευές μετά το 2016, σου εξήγησα ότι έδωσε η LG ένα software update το οποίο έλεγε και καλά ότι "διορθώνει το πρόβλημα με overheating" μετά το οποίο εγώ προσωπικά είδα πτώση στις επιδόσεις της συσκευής και κατά την άποψή μου με αυτόν τον τρόπο κουκούλωσε ένα προβληματικό design στο hardware δίνοντας παράταση ζωής στις συσκευές βάζοντας κόφτη επιδόσεων. Και μην σου φαίνεται καθόλου περίεργο αυτό. Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου το αναλύσω παραπάνω.

Και δεύτερον, σε μία συσκευή πλέον παλιά, εκτός εγγύησης και με παγκοσμίως γνωστό πρόβλημα που έχει ταλαιπωρήσει κάποιους με software και hardware bootloop, μην περιμένεις πλέον την ίδια συμμετοχή ή διάθεση για συμμετοχή στα forum και πιστεύεις ότι θα μπαίνει ο κάθε παθών να αναφέρει ότι η συσκευή έπαθε bootloop όπως γινόταν πριν δύο χρόνια.

 

να βαλουμε σε ολα αυτα τα ρεζιλικια μεαα και τις συσκευες που επαθαν bootoloop ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ..

και η lg απλα τους ειπε οσους τα ειχαν πεταξτε τα ....

Ρ Ε Ζ Ι Λ Ι Α των σκυλιων ..απορω πως το κουβεντιαζουμε ακομη αυτο το θεμα ..

Link to comment
Share on other sites

να βαλουμε σε ολα αυτα τα ρεζιλικια μεαα και τις συσκευες που επαθαν bootoloop ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ..

και η lg απλα τους ειπε οσους τα ειχαν πεταξτε τα ....

Ρ Ε Ζ Ι Λ Ι Α των σκυλιων ..απορω πως το κουβεντιαζουμε ακομη αυτο το θεμα ..

 

Ε να, κάποιοι ακόμη ζουν στο 2016 που η LG "διόρθωσε" το πρόβλημα :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει ειπωθεί άπειρες φορές τότε έχει παραπληροφορηθεί ο κόσμος άπειρες φορές και καλά θα ήταν αυτό να σταματήσει. Η LG ποτέ δεν είπε στην επίσημη ανακοίνωσή της ότι διόρθωσε το πρόβλημα. Την παραθέτω παρακάτω και αν εσύ έχεις κάποια πιο έγκυρη πηγή παρακαλώ πολύ να την ποστάρεις αντί να επαναλαμβάνεις την ίδια λανθασμένη πληροφορία.

 

 

Το bootloop για το οποίο μιλάμε τώρα είναι πρόβλημα στο hardware και ούτε η LG ανακοίνωσε ποτέ πως το έφτιαξε (απαιτεί νέα σχεδίαση, νέα πλακέτα και ίσως άλλα component), ούτε υπήρξε καμία διαρροή που να το επιβεβαιώνει. Απλά επιβεβαίωσε την ύπαρξη του προβλήματος, ζήτησε συγνώμη και δεσμεύτηκε να επιδιορθώσει τις προβληματικές συσκευές. Τα απολύτως αυτονόητα δηλαδή. Όσο για το ότι δεν παρουσιάζουν bootloop οι συσκευές μετά το 2016, σου εξήγησα ότι έδωσε η LG ένα software update το οποίο έλεγε και καλά ότι "διορθώνει το πρόβλημα με overheating" μετά το οποίο εγώ προσωπικά είδα πτώση στις επιδόσεις της συσκευής και κατά την άποψή μου με αυτόν τον τρόπο κουκούλωσε ένα προβληματικό design στο hardware δίνοντας παράταση ζωής στις συσκευές βάζοντας κόφτη επιδόσεων. Και μην σου φαίνεται καθόλου περίεργο αυτό. Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου το αναλύσω παραπάνω.

Και δεύτερον, σε μία συσκευή πλέον παλιά, εκτός εγγύησης και με παγκοσμίως γνωστό πρόβλημα που έχει ταλαιπωρήσει κάποιους με software και hardware bootloop, μην περιμένεις πλέον την ίδια συμμετοχή ή διάθεση για συμμετοχή στα forum και πιστεύεις ότι θα μπαίνει ο κάθε παθών να αναφέρει ότι η συσκευή έπαθε bootloop όπως γινόταν πριν δύο χρόνια.

 

Τα λέγαμε πριν κάτι μήνες ξανά. Πρέπει να το χρησιμοποιεί κανείς μόνο για sms και κλήσεις για να μην ειδε διαφορά σε επιδόσεις και σε θερμοκρασίες με το τελευταίο update. Μην κουράζεσαι είναι κάποια μέλη που δεν θέλουν να καταλάβουν. Εδω ήμασταν, τα λέγαμε, και μας κορόιδευαν στο Φουλ.

Αν κανείς μια βόλτα γενικά ολα τα φόρουμ σχετικά με κινητά LG έχουν πέσει. Προφανώς και σιγά μην ασχοληθεί αυτός που το πήρε 100€ από αγγελία να μπει εδω να γράψει ότι έπαθε bootloop. Μια βόλτα σε αγγελίες που τα πουλάνε 5-5 για ανταλλακτικά η λιγότερο από 100 ευρώ και θα καταλάβει κανείς αν διορθώθηκε το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ο ορισμος του κοψε-ραψε η Lg. Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει, αλλα αν εχεις ψηλα τη φωτεινοτητα, απ τη στιγμη που θα ανοιξει η οθονη μετα απο 10 δευτερα πεφτει διακριτικα και αργα κατα 5%. Αμα βαλετε τα γραφικα σε ταχυτητα 0.5 η 0 φαινεται ευκολα.
Link to comment
Share on other sites

Ο ορισμος του κοψε-ραψε η Lg. Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει, αλλα αν εχεις ψηλα τη φωτεινοτητα, απ τη στιγμη που θα ανοιξει η οθονη μετα απο 10 δευτερα πεφτει διακριτικα και αργα κατα 5%. Αμα βαλετε τα γραφικα σε ταχυτητα 0.5 η 0 φαινεται ευκολα.

 

Είχε πολύ aggressive κόφτες από εποχές Optimus G ... το G4 καλοκαίρι σταθερά δούλευε στο 70-80% φωτεινότητας μετά από 5 λεπτά χρήσης.

Edited by strange_thomas
Link to comment
Share on other sites

Στο optimus G είχε έναν "κόφτη" που δεν σε άφηνε να ανεβάσεις την φωτεινότητα πάνω από 55-60% , λόγω υπερθέρμανσης, έλεγε. Βέβαια τον έβγαζες αν ήθελες (at your own risk) από το κρυφό μενού. Στο G4 δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο, αλλά δεν το έβαζα ποτέ στο 100%.

 

Τα λέγαμε πριν κάτι μήνες ξανά. Πρέπει να το χρησιμοποιεί κανείς μόνο για sms και κλήσεις για να μην ειδε διαφορά σε επιδόσεις και σε θερμοκρασίες με το τελευταίο update.

 

Ή καλή ώρα όπως εγώ που το έχω μόνο για φωτογραφίες :P

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επανέφερα ένα θέμα που έχει προκαλέσει διαξιφισμούς και εντάσεις. Ειλικρινά δεν γνώριζα γιατί δεν παρακολουθώ το θέμα εδώ και κάποιο καιρό λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου.

 

Έλεγα να μην την κάνω την αναβάθμιση αλλά η συνεχής ειδοποίηση που μου πετάει μου την έχει δώσει. Είναι ο μόνος λόγος που σκέφτομαι να την κάνω, για να "το βουλώσει", απλά κάποια άλλη στιγμή. Υπάρχει μήπως τρόπος να σταματήσει οριστικά να μου βγάζει την ειδοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επανέφερα ένα θέμα που έχει προκαλέσει διαξιφισμούς και εντάσεις. Ειλικρινά δεν γνώριζα γιατί δεν παρακολουθώ το θέμα εδώ και κάποιο καιρό λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου.

 

Έλεγα να μην την κάνω την αναβάθμιση αλλά η συνεχής ειδοποίηση που μου πετάει μου την έχει δώσει. Είναι ο μόνος λόγος που σκέφτομαι να την κάνω, για να "το βουλώσει", απλά κάποια άλλη στιγμή. Υπάρχει μήπως τρόπος να σταματήσει οριστικά να μου βγάζει την ειδοποίηση;

 

Μπλε και στη θάλασσα :p

Πέρα από την πλάκα, λογικά ακόμη και αν κάνεις force stop το update, κάποια στιγμή θα ξαναβγεί... Δεν θα πρότεινα απενεργοποίηση της υπηρεσίας του update.

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για το V20p των ~50MB, δεν έχει σχεδόν καμία επίδραση. Σχεδόν σίγουρα η μόνη παρατηρήσιμη αλλαγή είναι οι αλλαγές στο License Agreement λόγω GDPR.

Δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά ότι δεν θα σου χαλάσει κάτι, αλλά 99.9% δεν θα καταλάβεις καν ότι το έβαλες.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε το καλοκαιράκι κ αρχοσε να δεινει τρελο πονο το κινητο κ δυστυχώς εκτος εγγυησης. Επανεκκινησεις με κολιμα κανα 3λεπτο στο σημα της lg το εχει κανει 3 φορες , ξερει κανεις στις ποσες καιγομαι? Και δευτερο το κινητο σερνεται κολαει στο browser σε εφαρμογες τοσο πολυ πρωτη φορα, υπαρχει περίπτωσή να φταει η beta nougat? Την εβαλα πριν ενα μηνα να τη δοκιμασω τη κρατησα για να μη φαινεται το ir effect αλλα η καμερα εχει αισθητή διαφορα.... Πεταμένα λεφτά αυτο το κινητο οσο το ειχα γτ εχει παει κ 3 φορες για σέρβις.....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...