Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ο αλλος γνωριζει και ειναι χακερας, τα παντα βρισκω νομιζω!
Δεν ξέρει καθόλου. Για απλή χρήση θα το έχει.
Link to comment
Share on other sites

@lek88

Δεν θα γίνει τίποτα. Μην αγχώνεσαι.

Καλό θα ήταν όμως, εφόσον σε "τρώει" γενικά το θέμα, να ενεργοποιήσεις την επαλήθευση δύο βημάτων (όπως συνήθως ονομάζεται) σε όποιον λογαριασμό θεωρείς κρίσιμο για σένα. Είναι η πλέον ενδεδειγμένη μέθοδος ασφαλείας για την ώρα.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω μέσα SD. Ωχ αυτό δεν το έκανα πριν τις εργοστασιακες!!!!

Χρειαζόταν;;;; θα μείνει τίποτα μέσα δηλαδή;;

 

Το μόνο που μένει, είναι η "ανάμνηση' στον λογαριασμό σου ότι κάποτε ήταν συνδεδεμένος με αυτή τη συσκευή, και στην δείχνει στην κατηγορία "Devices". Δεν έχει τρόπο η συσκευή ή ο νέος χρήστης να συνδεθεί στον λογαριασμό σου, εκτός εάν εσύ κάνεις νέα ταυτοποίηση από εκεί. (Ακόμα και "χακεράς" να είναι). Αν έχεις 2 factor authentication, ακόμη περισσότερο.

Μετά από κάποιο διάστημα που η συσκευή δεν έχει συνδεθεί με τον λογαριασμό, θα σταματήσει να την δείχνει ακόμη και σε εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μια μικρή (45mb) αναβάθμιση

 

v20p-APR-03-2018

 

Κι εμένα μόλις ήρθε. Αισίως πάμε στο March 2017 security update :).

 

Edit: Βιάστηκα να χαρώ με πληροφορίες που είχα δει online. Ακόμη 2016-07-01 είναι το patch level μου.

Edited by minast
Link to comment
Share on other sites

Πηρα τωρα ενα και καινουριο update το πηρατε και σεις??20P 3 Απρίλιου 2018 κατι για χρηστικότητα καμια 50 mb

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Την κατέβασα και εγώ την νέα έκδοση στα 50mb.μάγκες πιστεύω είναι μούφα . δούρειος ίππος για να δώσεις συγκατάθεσή στα προσωπικά δεδομένα μου φαίνεται.ζητούσε ένα σωρό εγκρίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Στην 6αρα ή στην 7αρα είναι το update;

 

from my Mi5s

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Στην 6αρα ή στην 7αρα είναι το update;

 

from my Mi5s

 

Στην 6.

 

Και γω μόλις την πέρασα. Το κουλό μου έσβησε πόσες εφαρμογές που έπρεπε να τις ξανά κατεβάσω, και μερικές που είχα στην sd ήταν με ένα εικονίδιο και έγραφε sd.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Screenshot_2018_06_14_16_12_06.png

Link to comment
Share on other sites

Υποψιαζομαι πως ειναι για την συμβατότητα καποιων εφαρμογων που δημιουργουσαν σκαλωμα στο άνοιγμα μαιε εκανε κανενα 20λεπτο να ανοιξει ειχα θεμα με 3εις μεχρι τωρα και ειχα γινει ανω κάτω.....θα το ψαξω το βραδυ που σχολασω απο την δουλεια

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια έδωσε η LG κάποιο update 2 χρόνια μετά το τελευταίο; Δεν σας φαίνεται λίγο ύποπτο; :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια έδωσε η LG κάποιο update 2 χρόνια μετά το τελευταίο; Δεν σας φαίνεται λίγο ύποπτο; :lol:

 

Υποπτο και ταυτοχρονια αστειο. Τι φαση μ'αυτη την εταιρια πια ; Το χει χασει εντελως.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι τραγικό να δίνει η lg νέο update -άσχετα για πιο λόγο- και να μην βάζει μέσα έστω τα security updates!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι τραγικό να δίνει η lg νέο update -άσχετα για πιο λόγο- και να μην βάζει μέσα έστω τα security updates!
Συμφωνώ απολύτως. Και εγώ στην αρχή νόμισα ότι θα τα συμπεριλάβουν.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα σε συναδελφο μολις την αναβαθμιση μεσω LG Bridge γιατι κατα την εγκατασταση του OTA εβγαζε error! Μεσω pc κατεβασε 1.65GB! Απλα για να κανει την πρωτη εκκινηση πηρε περιπου στα 30 λεπτα για να κανει και ενημερωση τις εφαρμογες(68).

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα σε συναδελφο μολις την αναβαθμιση μεσω LG Bridge γιατι κατα την εγκατασταση του OTA εβγαζε error! Μεσω pc κατεβασε 1.65GB! Απλα για να κανει την πρωτη εκκινηση πηρε περιπου στα 30 λεπτα για να κανει και ενημερωση τις εφαρμογες(68).

 

Τί έκδοση σου λέει τώρα? Λογικά κι εσύ σε V20p θα πας, μάλλον σου ξανακατέβασε την προηγούμενη λόγω κάποιου "σκαλώματος".

Εν τω μεταξύ, είδα κι ένα LG X Screen να παίρνει μία μικρή αναβάθμιση χθες, επομένως σχεδόν σίγουρα είναι απλά για να αλλάξουν τις συμφωνίες για χρήση δεδομένων, λόγω GDPR.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα σε συναδελφο μολις την αναβαθμιση μεσω LG Bridge γιατι κατα την εγκατασταση του OTA εβγαζε error! Μεσω pc κατεβασε 1.65GB! Απλα για να κανει την πρωτη εκκινηση πηρε περιπου στα 30 λεπτα για να κανει και ενημερωση τις εφαρμογες(68).

Το ιδιο μου κανει και μενα μεσω ΟΤΑ τι ακριβως αναβαθμιση φιλε μου ειναι αυτη?Ειμαι στην δουλεια και δεν εχω χρονο να την κανω μεσω brige...Ειναι η nougat τι ακριβως ειναι δεν μας ειπες....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι σε δίλημμα να την κάνω, ξέρετε αν έχει αναφερθεί ποτέ περιστατικό bootloop κατά την αναβάθμιση λογισμικού. Τα bootloop που πάθαιναν όσοι αναβαθμιζαν από 5.0 σε 6.0 ήταν software bootloop ή hardware bootloop; Με κινητό εκτός εγγύησης δεν μας παίρνει για πολλά πολλά.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι σε δίλημμα να την κάνω, ξέρετε αν έχει αναφερθεί ποτέ περιστατικό bootloop κατά την αναβάθμιση λογισμικού. Τα bootloop που πάθαιναν όσοι αναβαθμιζαν από 5.0 σε 6.0 ήταν software bootloop ή hardware bootloop; Με κινητό εκτός εγγύησης δεν μας παίρνει για πολλά πολλά.

 

Το bootloop είναι hardware πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και λογικα εντελως τυχαιο;

 

Δεν είναι τυχαίο, έχει να κάνει με τις πρώτες πλακέτας που κατασκευάστηκαν μέχρι τις αρχές του 2016.

Link to comment
Share on other sites

Τί έκδοση σου λέει τώρα? Λογικά κι εσύ σε V20p θα πας, μάλλον σου ξανακατέβασε την προηγούμενη λόγω κάποιου "σκαλώματος".

Εν τω μεταξύ, είδα κι ένα LG X Screen να παίρνει μία μικρή αναβάθμιση χθες, επομένως σχεδόν σίγουρα είναι απλά για να αλλάξουν τις συμφωνίες για χρήση δεδομένων, λόγω GDPR.

 

Το ιδιο μου κανει και μενα μεσω ΟΤΑ τι ακριβως αναβαθμιση φιλε μου ειναι αυτη?Ειμαι στην δουλεια και δεν εχω χρονο να την κανω μεσω brige...Ειναι η nougat τι ακριβως ειναι δεν μας ειπες....

Δεν αλλαξε και τιποτα απ'οτι ειδα! Οντως ηταν λογο GDPR. την V20p πηρε απλα οντως οπως ειπα επειδη εβγαλε σκαλωμα στο OTA την κατεβαζε ολη το Bridge! Τωρα περισσοτερα δεν μπορω να πω απο τωρα θα σας πω απο δευτερα που θα μιλησω με τον συναδελφο!

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...