Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με τα κιλα ουτε με την μυτη ουτε με την σωματικη διαπλαση του αλλου αλλα εαν πραγματικα εβλεπα κατι ,χαλαγε την εικονα του θα προσπαθουσα να του δωσω να καταλαβει οτι πρεπει να προσπαθησει τουλαχιστον να το διορθωσει..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε νομίζω οτι υπάρχει καμία διαφορά.

Τα ίδια πράγματα που μας χαλάνε σε έναν άνδρα, μας χαλάνε και σε μια γυναίκα.

Δεν αλλάζει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχεια φωναζω στις φιλες μου να μην προσπαθουν τα να παιζουν αντρες με οτι σημαινει αυτο(ομιλια,περπατημα κτλπ).λιγη θηλυκοτητα δεν βλαπτει ρε κοριτσια.παντως η καινουργια γενια εχει ξεφυγει τελειως....:wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

η μυτη δεν αλλαζει.. ουτε η καραφλα αλλαζει..

κ πολλα αλλα......... οι εκφρασεις τυπου "πως ειναι ετσι" λεγονται (κ ακουγονται) πολυ ευκολα. γιατι να κρινουν καποιον/α μονο κ μονο επειδη εχει μεγαλη μυτη ή μιλαει με περιεργη προφορα;

 

celica1972 το εχω γραψει κ αλλου οτι ειναι αντιαισθητικο να βλεπεις γυναικα να σερνει τα ποδια της, να καπνιζει, να μασαει τσιχλα. το ιδιο ισχυει κ για τους ανδρες.

αλλα οι γυναικες ειναι κατι πιο ομορφο απο τους ανδρες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω, αυτο που ξερω, ειναι οτι οταν επιλεγεις το ταιρι σου, το επιλεγεις γιατι ειναι ομορφο 'εσωτερικα'. Μετα ερχονται τα υπολοιπα(εξωτερικη εμφανιση), αφου το 'εξωτερικο' μπορεις να το αλλαξεις ανα πασα στιγμη. ;)

 

Νομιζω οτι οι περισσοτεροι θα συμφωνησετε μαζι μου.:cool: :p

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτό εξαρτάται.Εμένα μια φίλη μου το λέει αλλά λόγω του χαρακτήρα της δεν σου φαίνεται παράξενο.
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Υπερβαλεις Κωστα...;)

Το "ρε" αμφιβαλω εαν υπαρχει Ελληνας που να μην το εχει πει...

Νταξ' αν φτανπουμε να κρινουμε τον χαρακτηρα του αλλου επειδη χρησιμοποιει το "ρε"...καπου το παρακανουμε.

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω τι χαρακτηρα εχει??:rolleyes: :D

 

:lol: ΟΧΙ:lol:

Πλάκα κάνω.Μια χαρά χαρακτήρα έχει αλλά αυτό το ρε δεν σε παραξενεύει τόσο όσο αν θα το άκουγες από άλλα στόματα...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

:lol: ΟΧΙ:lol:

Πλάκα κάνω.Μια χαρά χαρακτήρα έχει αλλά αυτό το ρε δεν σε παραξενεύει τόσο όσο αν θα το άκουγες από άλλα στόματα...

 

οντως...αυτο μετραει..;)

τωρα που το ξανασκευτομαι!

Link to comment
Share on other sites

γυναικες...

δεν εχω ακουσει ποτε αντρα να μιλαει ετσι, οτι ατομο και να ειναι. φυσικα δεν ειναι ολες ετσι αλλα μια ιδεα την παιρνεις.

και γιατι ειναι μαζι του αν θεωρει οτι ειναι μα...ας;

 

οπως ειναι σκαμπιλι να ερθει στα ισια της.

 

τωρα πλακα κανεις μαλλον....οι αντρες δηλαδη οταν ειναι μεταξυ τους κ μιλανε για τις κοπελες τους μιλανε με ευγενικες εκφρασεις?γιατι νομιζω οι πιο πολλες τους συζητησεις ειναι σεξουαλικης φυσεως(το λεω οσο πιο ευγενικα γινεται):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

τωρα πλακα κανεις μαλλον....οι αντρες δηλαδη οταν ειναι μεταξυ τους κ μιλανε για τις κοπελες τους μιλανε με ευγενικες εκφρασεις?γιατι νομιζω οι πιο πολλες τους συζητησεις ειναι σεξουαλικης φυσεως(το λεω οσο πιο ευγενικα γινεται):rolleyes:

 

Α, ναι.Έχεις δίκιο σε αυτό.

Αλλά δεν είναι το ίδιο.

Οι συζητήσεις μπορεί να είναι σεξουαλικής φύσεως, μπορεί να χρησιμοποιούμε και το κατάλληλο λεξιλόγιο για να κάνουμε ατμόσφαιρα:p αλλά δεν μιλάμε με τόση έπαρση και κακία.Αυτό είναι που ενοχλεί(εμένα τουλάχιστον)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Άκυρα αλλά...

*να μασάει με ανοιχτό στόμα :wacko:

*να φτερνίζεται/βήχει και να μην καλύπτει το στόμα με το χέρι

(και αλλάζω μοτίβο επειδή αηδίασα)

*να φοράει πρωί πρωί τον ουρανό με τ' άστρα και τη γη με τα λούλουδα

*να φοράει γυαλιά ηλίου όχι απλά σε συννεφιά, αλλά και μέσα σε μαγαζιά, κινηματογράφους κτλ:confused:

 

Αυτά και για τα δύο φύλα.

 

Για τις γυναίκες: Να βλέπουν μια νέα κοπέλα που έχει φορέσει πχ μια μίνι φούστα και αφού την κατακεραυνώσουν με επιτιμητικά βλέμματα, έρχεται και η ετυμηγορία "τσούλα". Μπράβο, το βρήκατε και κερδίζετε και το φωτοστέφανο λόγω ευπρεπούς ενδυμασίας.

 

Για τους άντρες: Να φοράει μια κοπέλα μια κοντή φούστα (και προσοχή, δε λέμε ζωνόφουστα ΜΕ ντεκολτέ ΜΕ γόβα στιλέτο:lol: ΜΕ βάψιμο, περπάτημα και στυλ αλά Βέρα Λάμπρου. Λέμε για μια κοπέλα που έβαλε απλά μια κοντή φουστίτσα, χωρίς υπερβολές :happy: ) και να την κοιτάνε σαν τελειωμένα λιγούρια, να χαζογελάνε μεταξύ τους, να την καρφώνουν ελεεινά και λοιπές έξυπνες συμπεριφορές, που δεν τους διαφοροποιούν από τις γυναίκες που ανέφερα παραπάνω: με το που δουν μια κοπέλα με κοντή φούστα, αμέσως βγάζουν το συμπέρασμα ότι "ψάχνεται", είναι εύκολη, είναι τσούλα, είναι τσούλα και ηλίθια και πάει λέγοντας.:wacko: :lol:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

τωρα πλακα κανεις μαλλον....οι αντρες δηλαδη οταν ειναι μεταξυ τους κ μιλανε για τις κοπελες τους μιλανε με ευγενικες εκφρασεις?γιατι νομιζω οι πιο πολλες τους συζητησεις ειναι σεξουαλικης φυσεως(το λεω οσο πιο ευγενικα γινεται):rolleyes:

 

Αυτό δεν είναι τίποτα! Υπάρχουν πολλά αντράκια μου μιλάνε για τα κατορθώματά τους και τα γυναικάκια τους (όπως χαρακτηριστικά δηλώνουν)...κοινώς οι μαμιάδες της γειτονιάς:p

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Άκυρα αλλά...

*να μασάει με ανοιχτό στόμα :wacko:

*να φτερνίζεται/βήχει και να μην καλύπτει το στόμα με το χέρι

(και αλλάζω μοτίβο επειδή αηδίασα)

*να φοράει πρωί πρωί τον ουρανό με τ' άστρα και τη γη με τα λούλουδα

*να φοράει γυαλιά ηλίου όχι απλά σε συννεφιά, αλλά και μέσα σε μαγαζιά, κινηματογράφους κτλ:confused:

 

Αυτά και για τα δύο φύλα.

 

Για τις γυναίκες: Να βλέπουν μια νέα κοπέλα που έχει φορέσει πχ μια μίνι φούστα και αφού την κατακεραυνώσουν με επιτιμητικά βλέμματα, έρχεται και η ετυμηγορία "τσούλα". Μπράβο, το βρήκατε και κερδίζετε και το φωτοστέφανο λόγω ευπρεπούς ενδυμασίας.

 

 

 

 

oxi apla symfwnw mazi sou alla den yparxei xeirotero pragma apo mia gynaika na xanei thn 8ylhkothta ths k na symperiferetai asxhma san antras...oso gia thn fousta "keep walking"

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

 

Για τις γυναίκες: Να βλέπουν μια νέα κοπέλα που έχει φορέσει πχ μια μίνι φούστα και αφού την κατακεραυνώσουν με επιτιμητικά βλέμματα, έρχεται και η ετυμηγορία "τσούλα".

 

Υπάρχουν 2 κατηγορίες γυναικών. Αυτες στις οποίες δεν αρέσουν οι μίνι φούστες, και αυτές που έχουν ωραία κορμιά. :p

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν 2 κατηγορίες γυναικών. Αυτες στις οποίες δεν αρέσουν οι μίνι φούστες, και αυτές που έχουν ωραία κορμιά. :p

 

+1 kai apo mena...

vghka me mia kopela xtes kai pigame se mia cafeteria nea smyrni..e loipon mexri na katsoume mou eprikse ta p@p@ria...se afto to trapezi kathotan h aliberti me to partheni sto allo exw petyxei th xryspa sto allo to nino....kai to kako einai oti dn vrikame trapezi grhgora kai afth synexize.....de mou exei tyxei poio spastiko prama:wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

+1 kai apo mena...

vghka me mia kopela xtes kai pigame se mia cafeteria nea smyrni..e loipon mexri na katsoume mou eprikse ta p@p@ria...se afto to trapezi kathotan h aliberti me to partheni sto allo exw petyxei th xryspa sto allo to nino....kai to kako einai oti dn vrikame trapezi grhgora kai afth synexize.....de mou exei tyxei poio spastiko prama:wacko: :wacko: :wacko:

θα ξαναβγειτε 15000 φορες, ε; :p

Link to comment
Share on other sites

μα πως αλλιως θα σε πεισει το κοριτσι ειναι μια παραλιγο star και οτι αξιζει να της δωσεις μια ευκαιρια γιατι απο την τοση πεινα οι ορμονες της κανουν παρτυ.......!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

αυτό μου μου την σπάει πάρα πολύ είναι ο Ψηλομυτισμός... (π.χ. "Είμαι εγώ και η φίλη μου και κανένας άλλος")

Συμφωνεί κανείς, ή είμαι εντελώς άκυρος

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα αλλα πιστεψε αυτου του ειδος το κοριτσακι ειναι αυτο που εχει και τις περισσοτερες επιτυχιες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα αλλα πιστεψε αυτου του ειδος το κοριτσακι ειναι αυτο που εχει και τις περισσοτερες επιτυχιες...

 

με τίποτα όμως....είναι πολύ άσχημο και φαίνετε και άσχημα όταν μια κοπέλα είναι ψηλομύτα:mad: :mad:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Υπερβαλεις Κωστα...;)

Το "ρε" αμφιβαλω εαν υπαρχει Ελληνας που να μην το εχει πει...

Νταξ' αν φτανπουμε να κρινουμε τον χαρακτηρα του αλλου επειδη χρησιμοποιει το "ρε"...καπου το παρακανουμε.

 

Εγω δεν το εχω πει ποτε στην ζωη μου γιατι πολυ απλα δεν λεω το ρ καλα και ακουγετε σαν γ λιγο ομως οχι πολυ.:) :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...