Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

den thelw na fanw kakia ,kai xerw re paidia zestes erxontai..alla den mporw katholou se enan antra na foraei amaniko.....to sixainomai!

+1.πως ομως θα μπορεσουν να 'επιδειχθουν'με αλλο τροπο καποιοι??:)

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

den thelw na fanw kakia ,kai xerw re paidia zestes erxontai..alla den mporw katholou se enan antra na foraei amaniko.....to sixainomai!

 

+1.πως ομως θα μπορεσουν να 'επιδειχθουν'με αλλο τροπο καποιοι??:)
Μήπως κάποιο ζεστένονται; Εγώ δε φοράω αμάνικα σχεδόν ποτέ, αλλά για σκεφτείτε και αυτή τη περίπτωση ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω...αν ζεστενεσαι,δεν εχει κ μεγαλη διαφορα το να φορας ενα κοντομανικο η ενα αμανικο.προσωπικα πιστευω οτι γινεται για 'επιδειξη μουσκουλων'

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως συχαινεσαι; τα μπράτσα; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Δεν βγηκαν και τσιτσιδοι οι ανθρωοι!

 

Με την ιδια λογικη και συχαινωμαι τα μινι :shock: :drool: :love: :heat:

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μη γίνει επίδειξη; Δηλαδή οι γυναίκες που φοράνε αυτά που φοράνε το κάνουν επειδή ζεσταίνονται;

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Αλλο θεμα οι γυναικες.η γυναικα ειναι το ωραιο φυλο και υπαρχει στη φυση της το να επιδεικνυει την ομορφια της και τα θετικα της στοιχεια.ολοι θελουμε να ειμαστε ομορφοι και περιποιουμαστε τον εαυτο μας.θεωρω λιγοψωνιστικο απο τη δικη μας πλευρα,των ανδρων,αυτο το πραγμα,την επιδειξη,μονο και μονο για να ριξουμε καμμια...

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε όλων τη φύση υπάρχει αυτό. Δε θέλει κανείς να δείχνει τα άσχημα στοιχεία του. Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Και οι γυναίκες για να ρίξουν κάποιον το κάνουν ή για να τις κοιτάνε.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω σε αυτο,ολοι θελουμε να τονιζουμε τα ωραια στοιχεια.αυτο που θελω να πω ειναι οτι ανηκει καθαρα στη φυση των γυναικων το να τονιζουν(με καταλληλο ντυσιμο,μακιγιαζ κλπ)τα θετικα τους στοιχεια,ενω εμεις οι αντρες εκτος απο τη γοητεια πρεπει να τονιζουμε καποια αλλα χαρακτηριστικα,οπως συνεβαινε ανεκαθεν.ενω τωρα πανε να μπλεχτουν ολα.δεν λεω να ειμαστε αφροντιστοι και ατημελητοι,προς Θεου,αλλα η φροντιδα και η κομψοτητα απεχουν απο το ναρκισσισμο.

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

θεωρω λιγοψωνιστικο απο τη δικη μας πλευρα,των ανδρων,αυτο το πραγμα,την επιδειξη,μονο και μονο για να ριξουμε καμμια...
Ναι το αμάνικο θα δει η γκόμενα και θα πέσει με τη μία :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω οτι πεφτει με τη μια:) αλλα μην νομιζεις οτι αυτο απεχει και πολυ απο την πραγματικοτητα,για ορισμενες περιπτωσεις

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως συχαινεσαι; τα μπράτσα; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Δεν βγηκαν και τσιτσιδοι οι ανθρωοι!

 

Με την ιδια λογικη και συχαινωμαι τα μινι :shock: :drool: :love: :heat:

an ontws sixainesai ta mini,einai to swsto simeio gia na to dilwseis....

kai den drepomai kai se autous pou ta forane ta amanika,na pw oti den maresoun katholou kai ta vriskw antiaisthitika...

8/11 colonial ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Ιατρικής :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά σιχαίνομαι τις δήθεν... με το υφάκι - καλά είμαι και η πρώτη γκόμενα και η μύτη μου έχει τέτοια γωνία κλίσης που πιάνω SKY Digita χωρίς κεραία!
Link to comment
Share on other sites

Bαση της προηγουμενης σελιδας κι εγω αμανικα φοραω για να κανω επειδηξη τα μπρατσα μου...:X :rolleyes:

Ειδικα αν σκεφτω οτι τα φοραω απο...χμ...τοτε που ημουν 1.85 υψος και 56 κιλα!!!!!!!!:blink:

Αλλα τι να λεμε τωρα...Αποψεις ειναι αυτες, προβληματα δεν εχουμε και ολοι αγαπημενοι!:D

Δεν αντιλεγω για το αν καποιος τα βρισκει αντιαισθητικα ε!Το τονιζω!

Αλλα για το αν τα φοραει καποιος για να πουλησει μουρη-σωμα ή οχι.(Τι διαολο του τελειωσαν οι ιδεες να το κανει αλλιως;:p )

Που θα μου παει...δεν θα γινω ετσι---->http://img395.imageshack.us/img395/8261/dsc00474gv.th.jpg, χωρις μπλουζα θα βγαινω!!!!:lol: :p :ρ :superman:

 

Και υποψην οτι ο ναρκισσισμος απεχει παααααρα πολυ απο το καποιος να προσεχει τοσο την εμφανιση του οσο και το σωμα του...Αλλο αν πολλες φορες για διαφορους λογους τα εξισωνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Άντε να πω και εγώ τι γνώμη μου για το αμάνικο:pπιστεύω ότι είναι το ιδανικό ρούχο για παραλία και άντε και για έναν απογευματινό καφέ πάντα με τη προϋπόθεση αυτός που το φοράει να έχει και κάποιο άλφα σώμα. Αυτό που με ενοχλεί αφάνταστα είναι να βλέπω να φοράνε αμάνικο για βραδινή έξοδο.
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Bαση της προηγουμενης σελιδας κι εγω αμανικα φοραω για να κανω επειδηξη τα μπρατσα μου...:X :rolleyes:

Ειδικα αν σκεφτω οτι τα φοραω απο...χμ...τοτε που ημουν 1.85 υψος και 56 κιλα!!!!!!!!:blink:

Αλλα τι να λεμε τωρα...Αποψεις ειναι αυτες, προβληματα δεν εχουμε και ολοι αγαπημενοι!:D

Δεν αντιλεγω για το αν καποιος τα βρισκει αντιαισθητικα ε!Το τονιζω!

Αλλα για το αν τα φοραει καποιος για να πουλησει μουρη-σωμα ή οχι.(Τι διαολο του τελειωσαν οι ιδεες να το κανει αλλιως;:p )

Που θα μου παει...δεν θα γινω ετσι---->http://img395.imageshack.us/img395/8261/dsc00474gv.th.jpg, χωρις μπλουζα θα βγαινω!!!! :p :superman:

 

Και υποψην οτι ο ναρκισσισμος απεχει παααααρα πολυ απο το καποιος να προσεχει τοσο την εμφανιση του οσο και το σωμα του...Αλλο αν πολλες φορες για διαφορους λογους τα εξισωνουμε!

καλα,εγω αμα ημουν ετσι και με το βρακι εβγαινα..:D :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εάν ήμουν έτσι θα ντρεπόμουν να κυκλοφορήσω και να επιδυκνύομαι (μάλλον θα φορούσα κάτι σαν κελεμπία...)

Είπαμε ωραία τα γυμνασμένα σώματα αλλά αυτό παραπάει...

παν μετρον αριστον

Link to comment
Share on other sites

Bαση της προηγουμενης σελιδας κι εγω αμανικα φοραω για να κανω επειδηξη τα μπρατσα μου...:X :rolleyes:

Ειδικα αν σκεφτω οτι τα φοραω απο...χμ...τοτε που ημουν 1.85 υψος και 56 κιλα!!!!!!!!:blink:

Αλλα τι να λεμε τωρα...Αποψεις ειναι αυτες, προβληματα δεν εχουμε και ολοι αγαπημενοι!:D

Δεν αντιλεγω για το αν καποιος τα βρισκει αντιαισθητικα ε!Το τονιζω!

Αλλα για το αν τα φοραει καποιος για να πουλησει μουρη-σωμα ή οχι.(Τι διαολο του τελειωσαν οι ιδεες να το κανει αλλιως;:p )

Που θα μου παει...δεν θα γινω ετσι---->http://img395.imageshack.us/img395/8261/dsc00474gv.th.jpg, χωρις μπλουζα θα βγαινω!!!!:lol: :p :ρ :superman:

 

Και υποψην οτι ο ναρκισσισμος απεχει παααααρα πολυ απο το καποιος να προσεχει τοσο την εμφανιση του οσο και το σωμα του...Αλλο αν πολλες φορες για διαφορους λογους τα εξισωνουμε!

Οπως θα ειδες και πιο πριν ειπα οτι ειναι καλο να προσεχουμε το σωμα μας και την εμφανιση μας γενικα,αλλα οταν το κανουμε μονο και μονο για να 'πουλησουμε μουρη'τοτε αυτο ειναι ναρκισσισμος...

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

να πω κι εγώ για το αμάνικο...

όχι δε μου αρέσει σε άντρα .as είναι και γυμνασμένος..σε παραλια ας το φοράει δε με ενοχλεί αισθητικά..αλλα για ψώνια,καφέ,έξοδο βραδινή ,δε μου αρέσει

 

mario_fit ξανασκέψου το...ίσwς χωρίσουμε για ένα αμάνικο :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Βρε haris δε μιλησα βαση των οσων εγραψες εσυ προσωπικα.;)

Δευτερον, αυτο για το ναρκισσισμο το εγραψα γιατι σε πολυ μεγαλο ποσοστο εαν ο αλλος δειξει κατι για το οποιο αισθανεται ομορφα -εστω το σωμα του- πολλοι τον βαφτιζον ψωνιο, ναρκισσο και παει λεγοντας χωρις καν να τον ξερουν και χωρις ιδαιτερες σοβαρες δικαιολογιες και λογους.

Καιατακες τυπου μα κοιτα πως περπαταει, τις ακουω βερεσε.

Προσωπικα εμενα αυτο μου δειχνει κομπλεξισμο και κακια.

Και οχι δεν λεω οτι εσυ ειπες κατι τετοιο.Εγω το αναφερω σαν γενικη παρατηρηση.;)

(Μην με βαλετε σε καμια κατηγορια των μποντιμπιλντεραδων ρε, και οτι γι' αυτο τα γραφω! :pΑπεχω πολυ απο κατι τετοιο!)

Παραδεχομαι οποιον γυμναζεται και ας γινει και σαν τον Coleman γιατι το γουσταρει.Ειλικρινα!

Οποιος το κανει μονο και μονο για μοστρα, εχει χασει το νοημα και την μπαλα.

Απο εκει και περα τα αμανικα ναι ειναι σαν ρουχα συνηθως πιο εφαρμοστα αρα και για πιο αθλητικα σωματα.Τουλαχιστον εγω οσες τετοιες εχω, ειναι αρκετα πιο εφαρμοστες απο τις αλλες...Οποτε ειναι λογικο καποιος για να τις φορεσει να μην ξεχυλιζει δεξια και αριστερα.

Προσωπικα τις φοραω (οχι για βραδυνη εξοδο) για τον απλουστατο λογο οτι μου αρεσουν.Συν του οτι οταν κανει ζεστη ΔΕΝ θελω να εχω την αισθηση οτι ιδρωνουν οι μασχαλες μου και οτι μπορει να φαινεται στην μπλουζα.

Ναι δεν συμβαινει παντα, και νε δεν εχω τετοιο προβλημα με ιδρωτα, αλλα τρωω κολλημα μερικες φορες με το ολο θεμα και βλεποντας καποιους αλλους να το παθαινουν.Δεν λεω ανθρωπινο ειναι!Αλλα προσωπικα δεν μου αρεσει να γινεται σε μενα.;)

 

Απο εκει και περα, freakaki μου επειδη ξερεις ποσο σ' αγαπω και επειδη δεν θελω να με χωρισεις, παω να τις πεταξω τωρα ολες...:O :grin: :*

Nτατσει τωρα;Θα σου τειλω και φωτο που τις καιω...:cry:

Link to comment
Share on other sites

hm...akoustikan polles apopseis gia to amaniko pou eipa egw...entaxei stin paralia pas kai mono me magio,den iparxei sinagwnismos..

alla thelw na efistisw thn prosoxi tou antrikou plithismou se ena simeio..

oi antrikes apopseis itan thetikes gia to amaniko,kai oi ginaikeis itan arnitikes..mipws na apantisoun kai alla koritsia gia na xerete vre agoria ti den mas aresei katholou?

8/11 colonial ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Ιατρικής :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Βρε haris δε μιλησα βαση των οσων εγραψες εσυ προσωπικα.;)

Δευτερον, αυτο για το ναρκισσισμο το εγραψα γιατι σε πολυ μεγαλο ποσοστο εαν ο αλλος δειξει κατι για το οποιο αισθανεται ομορφα -εστω το σωμα του- πολλοι τον βαφτιζον ψωνιο, ναρκισσο και παει λεγοντας χωρις καν να τον ξερουν και χωρις ιδαιτερες σοβαρες δικαιολογιες και λογους.

Καιατακες τυπου μα κοιτα πως περπαταει, τις ακουω βερεσε.

Προσωπικα εμενα αυτο μου δειχνει κομπλεξισμο και κακια.

Και οχι δεν λεω οτι εσυ ειπες κατι τετοιο.Εγω το αναφερω σαν γενικη παρατηρηση.;)

(Μην με βαλετε σε καμια κατηγορια των μποντιμπιλντεραδων ρε, και οτι γι' αυτο τα γραφω! :pΑπεχω πολυ απο κατι τετοιο!)

Παραδεχομαι οποιον γυμναζεται και ας γινει και σαν τον Coleman γιατι το γουσταρει.Ειλικρινα!

Οποιος το κανει μονο και μονο για μοστρα, εχει χασει το νοημα και την μπαλα.

Απο εκει και περα τα αμανικα ναι ειναι σαν ρουχα συνηθως πιο εφαρμοστα αρα και για πιο αθλητικα σωματα.Τουλαχιστον εγω οσες τετοιες εχω, ειναι αρκετα πιο εφαρμοστες απο τις αλλες...Οποτε ειναι λογικο καποιος για να τις φορεσει να μην ξεχυλιζει δεξια και αριστερα.

Προσωπικα τις φοραω (οχι για βραδυνη εξοδο) για τον απλουστατο λογο οτι μου αρεσουν.Συν του οτι οταν κανει ζεστη ΔΕΝ θελω να εχω την αισθηση οτι ιδρωνουν οι μασχαλες μου και οτι μπορει να φαινεται στην μπλουζα.

Ναι δεν συμβαινει παντα, και νε δεν εχω τετοιο προβλημα με ιδρωτα, αλλα τρωω κολλημα μερικες φορες με το ολο θεμα και βλεποντας καποιους αλλους να το παθαινουν.Δεν λεω ανθρωπινο ειναι!Αλλα προσωπικα δεν μου αρεσει να γινεται σε μενα[

ok mario αλλωστε δεν το εξελαβα σαν προσωπικη αντιπαραθεση.συμφωνω σε αυτα που λες,αλλα και απο τη δικια μου εμπειρια εχω διαπιστωσει οτι αναλογικα οι περισσοτεροι το κανουν(δυστυχως)για το λογο που προανεφερερα,χανοντας την ουσια του πραγματος...

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

αισχος ειναι τα αμανικα σε αντρες...πολυ χαλι.αηδια μη σας πω...

ευτυχως οι περισοτεροι που βλεπω κ φορανε ειναι αλβανοι πλεον...αυτο σημαινει οτι μαλλον εχουν διορθωθει η ελληναρες μας!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...