Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια SOS χαλασε η θυρα ακουστικων δεν παιζει κανενα ακουστικο στο κινητο μου..πανικος για λιγο και παρηγγειλα τον ανταπτορα του x620 που μπαινει στο usb type c και συνδεες εκει το ακουστικο των 3.55mm . Θα γινει δουλεια η οχι? Υπαρχει αλλη λυση?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικα ηρθε μονη της η 18 s αδικα την εψαχνα ::) δεν ξαιρω να σας πω αν αλλαξε κατι ακομη τν βαζω ,αν δω διαφορα θα πω

Αν μπορείς κάνε μου μια χάρη για να μην την περνάω άδικα. Πήγαινε στο mtk engineer menu (πληκτρολογείς *#*#3646633#*#* στις κλήσεις) κι από εκεί δες μέσα στο

hardware testing,sensor,sensor calibration, gyroscope calibration. Δοκίμασε αν μπορείς να κάνεις calibration και αν μπορείς πες μου. Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα νευρα μου .......μου εσβησε ολες τις επαφες !!!! τι κανω τωρα ??

και δεν ξαιρω πολλα από κινητα την κατσαμε

 

Έκανες login στο google και δεν σου έκανε συγχρονισμό τις επαφές;

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει παρει στισ ρυθμίσεις το μειλ του Google αλλα λεει 0 contact τι στην ευχή εγινε

 

Νομιζω αν κανεις ενα ρισταρτ θα τις βρεις κανονικα μεσα μετα

Link to comment
Share on other sites

μακαρι θα κανω ρισταρτ μηπως στρωσει ,αλλιως μεσω γνωστων η με τις μνημες θα ψαξω να βρω τι[ποτε !! στις μνημς; εχει ονόματα μερικων επαφων ευτηχως :)
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα

μου επεσε το τηλ και εσπασε η οθονη......

οποιος εχει κανενα λινκ απο καποια που αγορασε και ηταν οκ ας ποσταρει......

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα

μου επεσε το τηλ και εσπασε η οθονη......

οποιος εχει κανενα λινκ απο καποια που αγορασε και ηταν οκ ας ποσταρει......

ευχαριστω!!!

 

με τζαμι ή χωρις ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω την 7s του ιταλού. Ποια rom του ιταλού μου προτείνεται να βάλω? Διάβασα ότι η 11s είναι καλή.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω την 7s του ιταλού. Ποια rom του ιταλού μου προτείνεται να βάλω? Διάβασα ότι η 11s είναι καλή.

Εγώ δοκίμασα 7,8,11,13s και κατέληξα ότι η 11ς είναι η πιο ελαφριά και ρολαρει καλύτερα χωρίς κολλήματα! Τώρα, έχουν βγει και πιο καινούργιες μέχρι 17ς νομίζω..Αλλά δεν εχω άποψη.πάντως με την 11 ΚΑΝΈΝΑ ΚΌΛΛΗΜΑ!

Link to comment
Share on other sites

και με την 10s εγω,τωρα εδω και 5 μηνες...ολα κομπλε..δυσκολα θα αλλαξω...μονο να αξιζει καμια 6αρα,αλλα θελω να ειναι δοκιμασμενη,οποτε κανω υπομονη!
Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή βοήθεια . Είμαι με την 15s του Ιταλού. Προσπάθησα να περάσω την official 18s μέσω TWRP 3.0 αλλά δεν έγινε σωστή εγκατάσταση οπότε ξανάφλασαρα την 15s. Υπαρχει κάποιος που να γνωρίζει την διαδικασία, δηλαδή επιστροφή στην official μετά από custom ; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα 7,8,11,13s και κατέληξα ότι η 11ς είναι η πιο ελαφριά και ρολαρει καλύτερα χωρίς κολλήματα! Τώρα, έχουν βγει και πιο καινούργιες μέχρι 17ς νομίζω..Αλλά δεν εχω άποψη.πάντως με την 11 ΚΑΝΈΝΑ ΚΌΛΛΗΜΑ!

 

και με την 10s εγω,τωρα εδω και 5 μηνες...ολα κομπλε..δυσκολα θα αλλαξω...μονο να αξιζει καμια 6αρα,αλλα θελω να ειναι δοκιμασμενη,οποτε κανω υπομονη!

 

Στο forum του Ιταλού, πρόσφατα ο ίδιος δήλωσε πως η καλύτερη δικιά του rom είναι η 13s. Παραθέτω το μήνυμά του:"To me the best one is still the last lollipop based 13S..."

 

Πάντως να σημειώσω ότι όταν είχα την συσκευή πριν κανά 10 μηνο, είχα περάσει την 7s ή την 8s δεν είμαι σίγουρος του BB72 , με όλα τα wipes και είχα μεγάλο battery drain όταν δεν το χρησιμοποιούσα. Έτσι μετά από μερικές μέρες την ξανά πέρασα πάλι με όλα τα wipes και το πρόβλημα λύθηκε. Δεν ξέρω αν αυτό λέει κάτι. Εσείς τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Στο forum του Ιταλού, πρόσφατα ο ίδιος δήλωσε πως η καλύτερη δικιά του rom είναι η 13s. Παραθέτω το μήνυμά του:"To me the best one is still the last lollipop based 13S..."

 

Πάντως να σημειώσω ότι όταν είχα την συσκευή πριν κανά 10 μηνο, είχα περάσει την 7s ή την 8s δεν είμαι σίγουρος του BB72 , με όλα τα wipes και είχα μεγάλο battery drain όταν δεν το χρησιμοποιούσα. Έτσι μετά από μερικές μέρες την ξανά πέρασα πάλι με όλα τα wipes και το πρόβλημα λύθηκε. Δεν ξέρω αν αυτό λέει κάτι. Εσείς τι λέτε?

Όσον αφορά την μπαταρία είδα μεγάλη διαφορά με την 13ς η οποία την κατάπινε σαν τρελή! Δύο μέρες την κράτησα..Ίσως να εστρωνε αν την κράταγα..με την 11ς όμως Όλα κομπλέ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ερωτηση!!αν κανω επαναφορα εργοστ ρυθμισεων (λογω πωλησης τηλ) θα παραμεινει η ρομ που εχω εγκαταστησει (11ς) και οι εφαρμογες μου??ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ερωτηση!!αν κανω επαναφορα εργοστ ρυθμισεων (λογω πωλησης τηλ) θα παραμεινει η ρομ που εχω εγκαταστησει (11ς) και οι εφαρμογες μου??ευχαριστω!

 

η ρομ θα παραμεινει οι εφαρμογες ομως οχι. αν θες να μεινουν κανε απλα καταργηση λογαριασμου και εισαι ενταξει

Link to comment
Share on other sites

η ρομ θα παραμεινει οι εφαρμογες ομως οχι. αν θες να μεινουν κανε απλα καταργηση λογαριασμου και εισαι ενταξει

οκ, ευχαριστω!υποθετω το google play store το οποιο ηταν προεγκατεστημενο απο vicmall θα παραμεινει??

Link to comment
Share on other sites

οκ, ευχαριστω!υποθετω το google play store το οποιο ηταν προεγκατεστημενο απο vicmall θα παραμεινει??

ναι αμα ηταν προεγκατεστημενα οκ. τις φωτογραφίες σου σβησε και το δίνεις!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερωτηση....η μπαταρία τόσο χάλια είναι σε όλους σας γιατί σε μένα τουλάχιστον είναι σχεδόν απαράδεκτη....;;;Υπαρχει περίπτωση να στρώνει με κάποια ρομ;;;Το μόνο θετικό είναι ότι φορτίζει γρήγορα... Edited by Johnrizas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...