Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην 11s το μέγεθος γραμματοσειράς "Τεράστια" δεν λειτουργεί.

Γνωρίζει κάποιος,σε ποια ROM λειτουργεί?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κατι επαθε το τηλ και κανει σαν τρελλο παταει μονο του οπου θελει και μαλον φταιει η μαιμουδοοθονη που του εβαλα με 25 πριν κανα τριμηνο. το ελυσα να δω τι γινεται με το Digitizer και τωρα δεν παταει καθολου.. κανας αλλος ειχε θεμα με οθονη τιποτα?

 

και εγω εχω το ιδιο θεμα, πολλες φορες λυνει με ενα ρισταρτ μεχρι να ξαναεμφανιστει βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Εχω το meizu m1 note και σκεφτομαι να το αλαξω και να παρω τοχ600 η το to note 3 pro το οποιο το βρισκω 40 ευρω ακριβωτερο ,καποιος απο τους φιλους που εχει εμπειρια και απο τα 3 τηλεφωνα να μου πει αν αξιζει να το κανω και ποιο ειναι καλυτερο .ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω το ιδιο θεμα, πολλες φορες λυνει με ενα ρισταρτ μεχρι να ξαναεμφανιστει βεβαια

 

του εχεις αλλαξει και συ οθονη η ετσι στο κανει?

Link to comment
Share on other sites

εχω αλλαξει

 

τοτε να ξερεις σε λιγο καιρο δεν θα σου παταει καθολου καιγονται τα Digitizer μαλλον.. εγω αυτο εχω πάθει τωρα και εχω παραγγειλει αλλη..

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω, αλλά τρέχω για λόγους υγείας...

Προσπάθησα και ξανα έβαλα την 7s του ιταλού, αλλά πάλι τα ίδια κάνει. Ποια είναι η πιό σταθερη απο όλες? πήγα να βάλω την 17s αλλά δεν ''μπούταρε'' και έμενε στο αρχικό λόγκο! Και έτσι ξανα έβαλα την 7αρα

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω, αλλά τρέχω για λόγους υγείας...

Προσπάθησα και ξανα έβαλα την 7s του ιταλού, αλλά πάλι τα ίδια κάνει. Ποια είναι η πιό σταθερη απο όλες? πήγα να βάλω την 17s αλλά δεν ''μπούταρε'' και έμενε στο αρχικό λόγκο! Και έτσι ξανα έβαλα την 7αρα

 

νομιζω οι τελευταιες ρομ θελουν διαφορετικη twrp.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οι τελευταιες ρομ θελουν διαφορετικη twrp.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Αυτό κατάλαβα και εγώ , ότι μάλλον χρειάζεται διαφορετικό twrp για να μπουταρι.

Εσύ ποια ρομ χρησιμοποιεις?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Αυτό κατάλαβα και εγώ , ότι μάλλον χρειάζεται διαφορετικό twrp για να μπουταρι.

Εσύ ποια ρομ χρησιμοποιεις?

 

εγω το εδωσα και πηρα το Χ620,στην τελευταια ρομ που αλαξα ειχα νομιζω την 2.8 η την 3 twrp ,δεν θυμαμαι αν ειναι καποιος εδω ισως βοηθησει,παντως θελεις διαφορετικη ρικοβερυ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μόλις αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό και προσπάθησα να κάνω update αλλά το ρεκοβερι ήταν στα κινέζικα και δεν μπόρεσα να το κάνω. To twrp που έχει ο συγκεκριμένος οδηγός είναι στα κινέζικα ή αγγλικά ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μόλις αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό και προσπάθησα να κάνω update αλλά το ρεκοβερι ήταν στα κινέζικα και δεν μπόρεσα να το κάνω. To twrp που έχει ο συγκεκριμένος οδηγός είναι στα κινέζικα ή αγγλικά ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Οδηγός εγκατάστασης / αναβάθμισης ROM στο LeTV X600 (by Lazarosamsung)

 

στην πρωτη σελιδα...τα εχει αναλυτικοτατα ο φιλος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω για φίλο μου που το έχει και το πουλάει., εδώ και κάποιες μέρες δεν του φορτίζει δηλαδή βλέπει το φορτιστή και τον χάνει κατευθείαν ξέρει κάποιος αν είναι θέμα της θύρας usb η με κάνα restart η άλλη ρομ θα στρώσει . Έχει απογοητευτεί και θα πάρει άλλο αξίζει να το πάρω 50 ευρώ και να θα το φτιάξω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα παρόμοιο θέμα και δεν φορτιζε, το άνοιξα, αποσύνδεσα την μπαταρία, την σύνδεσα ξανά και άρχισε να φορτίζει. Άλλαξα αμέσως ρομ βάζοντας την 16s στοκ και από τότε δεν είχα πάλι το ίδιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αντιμετωπιζα το ιδιο θεμα κ αλλαξα μπριζακι και φορτιζε κανονικα. Τωρα φορτιζει και με το παλιο για καποιο λογο οποτε δεν ξερω γιατι το εκανε.
Link to comment
Share on other sites

paidia εχω την μαμα ρομ 13s και παω στο update για να κανω ενημερωση και μου λεει είναι ενημερωμανη ενώ διαβαζω ότι εχετε φτασει στην 17s , ξαιρει καποιος να μου πει τι κανω λαθος ?

 

ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Στη 18s έχει φτάσει. Νομίζω πως αν έχεις custom recovery δεν κάνει αυτόματες αναβαθμίσεις, πρέπει να την κάνεις manual.
Link to comment
Share on other sites

Στη 18s έχει φτάσει. Νομίζω πως αν έχεις custom recovery δεν κάνει αυτόματες αναβαθμίσεις, πρέπει να την κάνεις manual.

 

δεν εχω custom recovery την εργοστασιακη ςχω όπως το πηρα αγγλικα και κινεζικα

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς σε ποιο νήμα μπορω να βάλω αγγελία πώλησης ενός letv εδώ στο φόρουμ? Το ψάχνω στην αναζήτηση αλλά δεν βρίσκω κάτι.. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς σε ποιο νήμα μπορω να βάλω αγγελία πώλησης ενός letv εδώ στο φόρουμ? Το ψάχνω στην αναζήτηση αλλά δεν βρίσκω κάτι.. Ευχαριστώ

 

Προφανως δεν μπορεις να το βρεις διοτι δεν ειναι προσιτο σε ολους, αλλα αυτο εξαρταται απο τον αριθμο των ποστς σου και την συνολικη προσφορα σου σε αυτο.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...