Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To όλα δουλεύουν περιλαμβάνει και double tap και IR Blaster?

 

Δεν το γνωρίζω. Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμη. Οταν τη δοκιμάσω θα ενημερώσω.

 

:!: Φιλική συμβουλή να την αποφύγουν όσοι ο όρος CM δεν τους λέει κάτι. Η ROM δεν είναι CM official (δε νομίζω να βγεί ποτέ) αλλά cooked.

*** LeTV Le 2 Max X829 LineageOS 13 + Mokee kernel

*** LeTV Le 1 Pro X800 US CM 12.1

Link to comment
Share on other sites

Δες προηγούμενα posts μου για το πως αντιμετωπίζεται...

 

Ευχαριστώ. Σκάναρα με CM και stubborn trojan killer και φαίνεται να σταμάτησε.

Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Θα ηθελα την βοήθεια κάποιου επειγοντως.Εχω το τηλέφωνο 8 μηνες τωρα και απο την πρωτη ημερα αντιμετοπιζω το εξης πρόβλημα.Μολις ανοιξω wifi ή data με πλημυρίζουν διαφημίσεις σε σημειο εξοργιστικό και δεν με αφηνουν να ανοίξω σελίδα και φυσικά ουτε να δουλέψω μια και το τηλ χρησιμοποιειται επαγγελματικά.Ανοιγουν συνέχεια σελίδες μόνες τουςκαθως και εφαρμογες εγκαθίστανται χωρις την δική μου συγκατάθεση.Επίσης μου κανει επανεκκινήσεις σαν να το κλείνω ζητωντας βεβαια pin's κλπ κλπ...Θα παρακαλούσα αν μπορει κάποιος μια και δεν εχω τις κατάλληλες γνώσεις για να κάνω κάτι root ή οτιδήποτε άλλο,να με βοηθήσει σχετικά .Μένω Κόρινθο και θα μπορουσα να ερθω ανετα Αθηνα αν υπαρξει καποιος να βοηθησει..Τα τηλέφωνά μου ειναι 6977358492 και 6907589050.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Θα ηθελα την βοήθεια κάποιου επειγοντως.Εχω το τηλέφωνο 8 μηνες τωρα και απο την πρωτη ημερα αντιμετοπιζω το εξης πρόβλημα.Μολις ανοιξω wifi ή data με πλημυρίζουν διαφημίσεις σε σημειο εξοργιστικό και δεν με αφηνουν να ανοίξω σελίδα και φυσικά ουτε να δουλέψω μια και το τηλ χρησιμοποιειται επαγγελματικά.Ανοιγουν συνέχεια σελίδες μόνες τουςκαθως και εφαρμογες εγκαθίστανται χωρις την δική μου συγκατάθεση.Επίσης μου κανει επανεκκινήσεις σαν να το κλείνω ζητωντας βεβαια pin's κλπ κλπ...Θα παρακαλούσα αν μπορει κάποιος μια και δεν εχω τις κατάλληλες γνώσεις για να κάνω κάτι root ή οτιδήποτε άλλο,να με βοηθήσει σχετικά .Μένω Κόρινθο και θα μπορουσα να ερθω ανετα Αθηνα αν υπαρξει καποιος να βοηθησει..Τα τηλέφωνά μου ειναι 6977358492 και 6907589050.

 

Καλησπέρα, πήγαινε ρυθμίσεις / περισσότερα/ Spam Blocker.

Link to comment
Share on other sites

To όλα δουλεύουν περιλαμβάνει και double tap και IR Blaster?

 

Ir blaster λέει ο δημιουργός της σε post ότι δεν δουλεύει, για double tap δεν αναφέρει όσο πρόσεξα.

Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα χτες την MM και δουλεύει μια χαρά μέχρι στιγμής αν και δεν μου φαίνεται μεγάλη διαφορά. Αν μπορει κάποιος να βγάλει screen shots από την CM για να δούμε πως είναι
Link to comment
Share on other sites

sorry για τη καθυστερηση .....αλλά τωρα μολις ειδα γι αυτο το κινητο :rolleyes:

Ειναι ντιουαλ ΣΙΜ?

ναι φυσικά

 

(το double tap , ήταν προνόμιο της official CN και όποια βασιζόταν σ΄αυτήν ,δεν το είδαμε σε άλλη rom απ όσο θυμάμαι π.χ. cm (σε άλλα τηλέφωνα, λίγα , το είδαμε)

η official MM σχεδιάστηκε απο την αρχή και "ξέχασαν" να το βάλουν , αν σχεδιαστεί η επόμενη από την αρχή ίσως το θυμηθούν (δεν έχουν χρόνο) , οπότε και η επόμενη λέω ότι δεν θα το έχει

η rom ξαναείπα ότι μάλλον είναι του max 2 , αλλά λίγες οι αλλαγές στις ρυθμίσεις, αν δεν ξέρεις ότι είναι MM , εύκολα πιστεύεις ότι είναι lollipop )

 

http://i63.tinypic.com/2ahw0a0.jpg http://i66.tinypic.com/20pxxkz.jpg

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

To όλα δουλεύουν περιλαμβάνει και double tap και IR Blaster?

 

Δουλεύει μόνο double tap 2 sleep στην statusbar. Μέχρι στιγμής οι εντυπώσεις είναι εξαιρετικές αλλά θα χρειαστούν μερικές μέρες συνεχούς χρήσης για οριστικά συμπεράσματα. Ο στόχος είναι η ROM να χρησιμοποιηθεί για καθημερινή χρήση και να ησυχάσω από τις "κινεζιές". Αν οι αρχικές εντυπώσεις επιβεβαιωθούν δε με ενδιαφέρει η ΜΜ των Κινέζων ή η παραλλαγή του cuoco. (μια μικρή γεύση: υποστηρίζει CM 12+13 themes).

Edited by ctragas

*** LeTV Le 2 Max X829 LineageOS 13 + Mokee kernel

*** LeTV Le 1 Pro X800 US CM 12.1

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγεί και μια νέα ρώσικη ROM κλειδωμένη ( http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro/development/cm-12-1-various-builds-t3398334/page23 )(ο developer ζητά χρήματα για να δώσει το password) που βασίζεται στην original αλλά είναι debloated.

 

Φίλε πρόσεχε στο xda δεν λένε και τα καλύτερα

 

To όλα δουλεύουν περιλαμβάνει και double tap και IR Blaster?

 

όχι +[the WiFi Hotspot and Bluetooth tethering doesn't work]

 

μια μικρή γεύση: υποστηρίζει CM 12+13 themes.

 

έβαλα το Η2οs - νομίζω οτι αγόρασα νέο κινητό. τι ομορφιά είναι αυτή!!!!

 

κατέβασα και άλλα 30-40 θέματα, ένα ανα μέρα :p

 

 

ΥΓ ένα μείον με το κινητό και δεν φεύγει απο τις εσωτερικές ρυθμίσεις είναι η ειδοποίηση με φλας για μυν/κλήσεις κτλ.

 

τρομερή ρομ απο ότι βλέπω

Edited by Cynaegeirus

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

........έβαλα το Η2οs - νομίζω οτι αγόρασα νέο κινητό. τι ομορφιά είναι αυτή!!!!

Καλημέρα..:)Εγκατέστησες την rom => cm-12.1-20160711-BetaHydri.zip ? είναι multilanguage?όλα οκ? απεγκατέστησες τις κινεζιές ή τις απενεργοποίησες απλά? εκτός το IR Blaster & double tap?To atmos fix δούλεψε?camera,video,root ειδοποιήσεις, είναι όλα οκ? Γενικές εντυπώσεις από την χρήση καλές έως τώρα? έκανες EAS backup για τα ΙΜΕΙ?ή δεν χρειάστηκε?4g δουλεύει κανονικά? wifi,gps,location?

Διαδικασία εγκατάστασης αυτή?

------------- CM 12.1-20160711 ROM -----------

 

1. Μπαίνουμε στο TWRP 3.0.2 και κάνουμε ένα factory caches (reset wipe) ή advance wipe>cache,davlic cache,data,system

 

2. Επανεκκίνηση στο TWRP 3.0.2 για να δει τη ROM

 

3a. Εγκατάσταση της ROM "cm-12.1-20160711-BetaHydri-CollapseTweak"

 

3b. Αρχική σελίδα TWRP 3.0.2 και κάνουμε Clear Dalvik and Cache

 

4a. Εγκατάσταση OpenGApps arm64 5.1 Nanο από το zip

 

4b . Αρχική σελίδα TWRP 3.0.2 και κάνουμε ένα factory caches (reset wipe)

 

5. Για να δουλεύει κανονικά το Dolby Atmos Εγκαθιστούμε κάθε ZIP με τη σειρά (1,2,3) μέσα από το TWRP τα zip του ΑΤΜΟS

 

6. Αρχική σελίδα TWRP 3.0.2 και κάνουμε ένα factory caches (reset wipe)

 

7. Επανεκίνηση στο σύστημα

 

8. Γινόμαστε προγραμματιστές και ενεργοποιούμε το AWESOMEPLAYER στην καρτέλα Επιλογές για προγραμματιστες

:p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..:)Εγκατέστησες την rom => cm-12.1-20160711-BetaHydri.zip ? είναι multilanguage?όλα οκ? απεγκατέστησες τις κινεζιές ή τις απενεργοποίησες απλά? εκτός το IR Blaster & double tap?To atmos fix δούλεψε?camera,video,root ειδοποιήσεις, είναι όλα οκ? Γενικές εντυπώσεις από την χρήση καλές έως τώρα? έκανες EAS backup για τα ΙΜΕΙ?ή δεν χρειάστηκε?4g δουλεύει κανονικά? wifi,gps,location?

Διαδικασία εγκατάστασης αυτή?

------------- CM 12.1-20160711 ROM -----------

 

1. Μπαίνουμε στο TWRP 3.0.2 και κάνουμε ένα factory caches (reset wipe) ή advance wipe>cache,davlic cache,data,system

 

2. Επανεκκίνηση στο TWRP 3.0.2 για να δει τη ROM

 

3a. Εγκατάσταση της ROM "cm-12.1-20160711-BetaHydri-CollapseTweak"

 

3b. Αρχική σελίδα TWRP 3.0.2 και κάνουμε Clear Dalvik and Cache

 

4a. Εγκατάσταση OpenGApps arm64 5.1 Nanο από το zip

 

4b . Αρχική σελίδα TWRP 3.0.2 και κάνουμε ένα factory caches (reset wipe)

 

5. Για να δουλεύει κανονικά το Dolby Atmos Εγκαθιστούμε κάθε ZIP με τη σειρά (1,2,3) μέσα από το TWRP τα zip του ΑΤΜΟS

 

6. Αρχική σελίδα TWRP 3.0.2 και κάνουμε ένα factory caches (reset wipe)

 

7. Επανεκίνηση στο σύστημα

 

8. Γινόμαστε προγραμματιστές και ενεργοποιούμε το AWESOMEPLAYER στην καρτέλα Επιλογές για προγραμματιστες

:p

 

Καλημέρα φίλε μου

 

Εγκατέστησα την ρομ του BetaHydri - σήμερα έβγαλε και v2.

 

είναι multilanguage? ->ναι - παίζω με αγγλικά πάντα και δεν έχω δοκιμάσει τις άλλες γλώσσες. ξεκινά με γερμανικά και αλλάζω στην πορεία.

 

απεγκατέστησες τις κινεζιές ή τις απενεργοποίησες απλά? ->Έχει μόνο κινεζιές στο μενού του τις οποίες και δεν πειράζουμε/ ούτε μας πειράζουν.

 

εκτός το IR Blaster & double tap? -> τπτ δυστυχώς

 

To atmos fix δούλεψε? -> δεν ξέρω πως να το δοκιμάσω αλλά το άτμος υπάρχει και το ενεργοποίησα. έχει και του cm το audiofx.

 

camera,video,root ειδοποιήσεις, είναι όλα οκ? -> ναι

 

Γενικές εντυπώσεις από την χρήση καλές έως τώρα? -> ναι πολύ καλές. πιο πριν είπα τι δεν παίζει για την ώρα [the WiFi Hotspot and Bluetooth tethering doesn't work]

νομίζω οτι πάμε πολύ καλά και μακάρι να βγει και επίσημη cm.

 

έκανες EAS backup για τα ΙΜΕΙ?ή δεν χρειάστηκε? -> δεν έχω κάνει ποτέ ούτε ξέρω πως γίνεται :O

 

4g δουλεύει κανονικά? wifi,gps,location? -> όλα οκ

 

Διαδικασία εγκατάστασης αυτή? -> ναι η κλασική

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο κινέζικο μενού που αναφέρω πιο πάνω στην cm για το us μοντέλο.

Δουλεύει αν και αμεταφραστο. Αυτό φταίει για το φλας που αναβοσβηνε στις κλήσεις. Έχει ακόμα ρυθμίσεις για τον επεξεργαστή, πάγωμα εφαρμογών, ρύθμιση φωτός οθόνης κτλ. Απενεργοποίησα το φλας αλλά δεν πειραζω κατι αλλο, δεν έχω 2ο κινητό μαζί μου τώρα.

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

CM 12.1 ROM

 

double tap? ~ δουλεύει μόνο το μισό (DT2S in statusbar)

 

To atmos fix δούλεψε? ~ μετά την εγκατάσταση του ATMOS fix ο ήχος είναι απλά εξαιρετικός (σημείωση: δεν έχω audiophil αυτί)

 

[the WiFi Hotspot and Bluetooth tethering doesn't work] ~ το tethering διορθώθηκε με τη v2 (δεν την έχω περάσει ακόμη)

νομίζω οτι πάμε πολύ καλά και μακάρι να βγει και επίσημη cm.

 

έκανες EAS backup για τα ΙΜΕΙ?ή δεν χρειάστηκε? -> δε χρειάζεται

 

4g δουλεύει κανονικά? wifi,gps,location? -> όλα οκ

 

ΔΕΝ δουλεύουν ακόμη στη v1:

- USB-OTG (both in CM and in TWRP)

- 120fps (slow motion) video recording

- Screenshot using volume down+power combo

 

User experience : εξαιρετική μέχρι τώρα. Θα περάσω τη v2 και θα ενημερώσω.

*** LeTV Le 2 Max X829 LineageOS 13 + Mokee kernel

*** LeTV Le 1 Pro X800 US CM 12.1

Link to comment
Share on other sites

User experience : εξαιρετική μέχρι τώρα. Θα περάσω τη v2 και θα ενημερώσω.

 

έβαλα την v2 - μου έσβησε λογαριασμούς του google και ξανα φλάσαρα τα gapps. το κάνει και σε σένα;

 

δεν δοκίμασα το Bluetooth tethering - δεν έχω καμία bt συσκευή.

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο κινέζικο μενού που αναφέρω πιο πάνω στην cm για το us μοντέλο.

Δουλεύει αν και αμεταφραστο. Αυτό φταίει για το φλας που αναβοσβηνε στις κλήσεις. Έχει ακόμα ρυθμίσεις για τον επεξεργαστή, πάγωμα εφαρμογών, ρύθμιση φωτός οθόνης κτλ. Απενεργοποίησα το φλας αλλά δεν πειραζω κατι αλλο, δεν έχω 2ο κινητό μαζί μου τώρα.

 

Πως κατάφερες να απενεργοποιήσεις το φλας? Αν μπορείς δώσε αριθμητικές οδηγίες γιατί με τα κινέζικα δεν τα πάω καλά (π.χ menu CPU, τρίτο submenu check ή uncheck κ.λ.π) μπας και τα καταφέρω κι εγώ. Ευχαριστώ.

*** LeTV Le 2 Max X829 LineageOS 13 + Mokee kernel

*** LeTV Le 1 Pro X800 US CM 12.1

Link to comment
Share on other sites

Πως κατάφερες να απενεργοποιήσεις το φλας? Αν μπορείς δώσε αριθμητικές οδηγίες γιατί με τα κινέζικα δεν τα πάω καλά (π.χ menu CPU, τρίτο submenu check ή uncheck κ.λ.π) μπας και τα καταφέρω κι εγώ. Ευχαριστώ.

 

με την σειρά - και βάση του πτυχίου καντονέζικων / μάνταριν που έχω :p

 

1. έχει 2 επιλογές, η πρώτη κρασάρει, η δεύτερη είναι το screen filter

2. boot επιλογές

3. wifi κάτι. δεν φαίνεται να δουλεύει

4. το καταραμένο flash ring

5. app freezer - αν το δουλέψεις και είναι οκ ενημέρωσε

6. dolby atmos - κρασάρει

7. cpu spy

 

τώρα κρασάρει και το audio fx...

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μία ερώτηση

 

Προσπαθώ να χαμηλώσω το ringtone αλλά είναι ακόμα εξοργιστικα δυνατά. Μήπως είναι προβλημα της 12s?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

O cook της cm γαζώνει:

 

"Already working on the V3. I replaced the intergrated untrusted priv-app MBrowser and intergrated the C-APPS.

Now i'm trying to fix the Dolby installation scripts. So that Dolby Atmos musn't be installed manually."

 

Ρε παίδες μία ερώτηση

Προσπαθώ να χαμηλώσω το ringtone αλλά είναι ακόμα εξοργιστικα δυνατά. Μήπως είναι προβλημα της 12s?

Thanks

 

έχω το ίδιο θέμα και χειρότερα για εμένα είναι το ξυπνητήρι -> φήμες λένε οτι αν το βάλεις στο 100% μαζεύεται κόσμος για death metal συναυλία.

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

O cook της cm γαζώνει:

 

"Already working on the V3. I replaced the intergrated untrusted priv-app MBrowser and intergrated the C-APPS.

Now i'm trying to fix the Dolby installation scripts. So that Dolby Atmos musn't be installed manually."

 

 

 

έχω το ίδιο θέμα και χειρότερα για εμένα είναι το ξυπνητήρι -> φήμες λένε οτι αν το βάλεις στο 100% μαζεύεται κόσμος για death metal συναυλία.

 

Εάν έχεις το Dolby Atmos απενεργοποιησετο και ξανά δοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

με την σειρά - και βάση του πτυχίου καντονέζικων / μάνταριν που έχω :p

 

1. έχει 2 επιλογές, η πρώτη κρασάρει, η δεύτερη είναι το screen filter

2. boot επιλογές

3. wifi κάτι. δεν φαίνεται να δουλεύει

4. το καταραμένο flash ring

5. app freezer - αν το δουλέψεις και είναι οκ ενημέρωσε

6. dolby atmos - κρασάρει

7. cpu spy

 

τώρα κρασάρει και το audio fx...

 

Τελικά είναι mandarin και δυσκολεύτηκα γιατί τα cantonese τα παίζω στα δάκτυλα :lol:

3. WiFi δουλεύει και δείχνει μια λίστα με routers που έχω συνδεθεί επιτυχώς.

5. Φαίνεται να δουλεύει (προσωπικά χρησιμοποιώ SystemCleanup ή Titanium)

6. dolby Atmos δουλεύει

Σημείωση: είμαι στη v2 (δεν είναι rooted). Την έριξα από πάνω (dirty flash) και μετά έριξα και τα gapps αν και πιθανότατα δε χρειάζεται. Δεν είχα σημαντικά προβλήματα εκτός από δύο-τρία widgets που έχασαν τις ρυθμίσεις (μάλλον γιατί χρειαζόταν επιβεβαίωση άδειας root).

 

Μια απορία με τρώει από τη στιγμή που έπιασα αυτό το κινητό στα χέρια. Πως καταφέρνει και τρώει τόση RAM (με αρκετά apps ενεργά κάνει boot στα 2,3 GB και φτάνει στα 1-1,2 GB free). Πριν είχα το Nexus 4 (2 GB RAM) με ΜΜ και "της Παναγιάς τα μάτια" από εφαρμογές και δεν έπεφτε ποτέ κάτω από 500-600 MB free με τα πάντα ανοιχτά.

 

Ps: με Sense Black/Blue theme δε χορταίνω να το βλέπω. Το ανοίγω απλά για να το δώ και να παίξω με το dropdown menu (black). μόνο οι ειδοποιήσεις στην lockscreen είναι σε άσπρο φόντο αλλά θα βρώ την άκρη να τις κάνω transparent.

Edited by ctragas

*** LeTV Le 2 Max X829 LineageOS 13 + Mokee kernel

*** LeTV Le 1 Pro X800 US CM 12.1

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι mandarin και δυσκολεύτηκα γιατί τα cantonese τα παίζω στα δάκτυλα :lol:

3. WiFi δουλεύει και δείχνει μια λίστα με routers που έχω συνδεθεί επιτυχώς.

5. Φαίνεται να δουλεύει (προσωπικά χρησιμοποιώ SystemCleanup ή Titanium)

6. dolby Atmos δουλεύει

Σημείωση: είμαι στη v2 (δεν είναι rooted). Την έριξα από πάνω (dirty flash) και μετά έριξα και τα gapps αν και πιθανότατα δε χρειάζεται. Δεν είχα σημαντικά προβλήματα εκτός από δύο-τρία widgets που έχασαν τις ρυθμίσεις (μάλλον γιατί χρειαζόταν επιβεβαίωση άδειας root).

 

Μια απορία με τρώει από τη στιγμή που έπιασα αυτό το κινητό στα χέρια. Πως καταφέρνει και τρώει τόση RAM (με αρκετά apps ενεργά κάνει boot στα 2,3 GB και φτάνει στα 1-1,2 GB free). Πριν είχα το Nexus 4 (2 GB RAM) με ΜΜ και "της Παναγιάς τα μάτια" από εφαρμογές και δεν έπεφτε ποτέ κάτω από 500-600 MB free με τα πάντα ανοιχτά.

 

θα το τεστάρω!

μην κοιτάς την ραμ ποτέ. είναι μέρος του λειτουργικού να έχει μεγάλη κατανάλωση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εάν έχεις το Dolby Atmos απενεργοποιησετο και ξανά δοκίμασε.

 

ευχαριστώ!

 

θα το τεστάρω!

 

ξαναφλάσαρα το dolby και παίζει. το wifi παραδόξως είναι κενό...

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας .Εγω εχω δοκιμασει τα παντα να το ρουταρω και καταληγω στον πινγουινο καθε φορα .εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να συμβαίνει ?εχω ψαξει φυσικα το θεμα στο συγγεκριμενο forum μα ειναι αδυνατο να το παρακολουθησω .καποια λινκ απο το αρχικο ποστ δεν δουλευουν και ειναι αδυνατο να προχορισω την διαδικασια χορις αυτα .ακομα και τον τροπο του xda δοκιμασα χορις αποτελεσμα .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...