Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πού είδες να παραμορφωνονται τα χρώματα;

 

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατω απο δυνατο φως... Κουνα δεξια αριστερα το κινητο κ θα καταλαβεις ;) το letv δεν το εχει αυτο το αποτελεσμα.. Δεν ειπα οτι το κοκκινο γινεται πρασινο, απλα υπαρχει μεταβολη στις αποχρωσεις της οθονης.

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας,

 

Μόλις το παράγγειλα από το GEARBEST στα 150 euro. Τους έχω στείλει και εγώ ερώτημα για το αν είνα cn version ή us version αλλα δεν έχω πάρει απάντηση ακόμη.

 

Υ.Γ. Ελπίζω να μην έκανα βλακεία αλλά επέλεξα Expedited Shipping 5-15 εργάσιμες ημέρες. Υπάρχει περίπτωση να βρω μπελά με τελωνείο? Ζήτησα να γραφτεί στο πακέτο gift και χαμηλό κόστος 20 $.

Edited by Cristofer

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε chomp sms και textra που είναι κατ'εμέ οι κορυφαίες.

 

 

ευχαριστώ !

 

Η τεξτρα είναι όντως κορυφαία αλλά δεν υποστηρίζει dual sim ... οπότε δεν ...

 

την chomp που υποστηρίζει την έβαλα, πλην δεν συνεργάζεται με την αμερικανική ρομ ...

 

τελικά έβαλα την zero sms που είναι απλούστατη, αλλά τουλάχιστον λειτουργεί για τα βασικά που χρειάζομαι ...

Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

Ή οθόνη είναι εξαιρετική ακόμα και κάτω από ήλιο.

Μόλις πέρασα με ota ενημέρωση από την 11s-us την 2η απο χτες

 

ευχαριστώ !

 

Η τεξτρα είναι όντως κορυφαία αλλά δεν υποστηρίζει dual sim ... οπότε δεν ...

 

την chomp που υποστηρίζει την έβαλα, πλην δεν συνεργάζεται με την αμερικανική ρομ ...

 

τελικά έβαλα την zero sms που είναι απλούστατη, αλλά τουλάχιστον λειτουργεί για τα βασικά που χρειάζομαι ...

 

Φιλαράκι με την 11s του ιταλού ή εφαρμογή μηνυμάτων παίζει χωρίς θέμα.

Εγώ άλλαξαν dialer γιατί ο μαμισιος δεν έχει favourites

Edited by Cynaegeirus

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

...Ελπίζω να μην έκανα βλακεία αλλά επέλεξα Expedited Shipping 5-15 εργάσιμες ημέρες. Υπάρχει περίπτωση να βρω μπελά με τελωνείο? Ζήτησα να γραφτεί στο πακέτο gift και χαμηλό κόστος 20 $.

Αν αυτό σημαίνει αποστολή με εταιρεία courier αντί για ταχυδρομείο, τα έξοδα εκτελωνισμού είναι μάλλον δεδομένα νομίζω...!

 

Ή οθόνη είναι εξαιρετική ακόμα και κάτω από ήλιο.

Μόλις πέρασα με ota ενημέρωση από την 11s-us

Τι περιλάμβανε το ota update?

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω τώρα για να μου το αλλάξουν και να το στείλουν με απλή μέθοδο.

 

Ευχαριστώ πολύ

 

 

We will ship it out via Netherlands Post Registered. Αυτό μου έστειλε τώρα..... Την γλίτωσα?

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω τώρα για να μου το αλλάξουν και να το στείλουν με απλή μέθοδο.

 

Ευχαριστώ πολύ

 

 

We will ship it out via Netherlands Post Registered. Αυτό μου έστειλε τώρα..... Την γλίτωσα?

 

Μια χαρα,ναι.

Link to comment
Share on other sites

Τι περιλάμβανε το ota update?

 

μικροβελτιώσεις, sorry δεν θυμάμαι λεπτομέρειες.

πάντα περνάω τα update ασχετα αν τα χρειάζομαι ή όχι

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα απάντηση για την ερωτησή μου αν είναι cn version ή us version......

 

"It is international version without Greek please"

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

μικροβελτιώσεις, sorry δεν θυμάμαι λεπτομέρειες.

πάντα περνάω τα update ασχετα αν τα χρειάζομαι ή όχι

 

Ωπ περνάω και v4.4 (μεταφράσεις) με οτα τώρα + και καπάκι 4.5!

 

Μόλις έλαβα απάντηση για την ερωτησή μου αν είναι cn version ή us version......

 

"It is international version without Greek please"

 

us είναι.

Edited by Cynaegeirus

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

όλα τα κινητά που διακινούνται τον τελευταίο μήνα στην μειωμένη τιμή είναι us ... πρέπει να ήμουν από τους πρώτους που παρήγγειλαν (12 Μαίου) και μου ήρθε us ...
Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παραγγειλει απο tinydeal ξερεται ποια rom εχει us η cn ?Eυχαριστω !!

 

 

παιδιά για να μην ρωτάτε συνέχεια η μονη απόδειξη είναι στο πίσω μέρος του κινητού με η ένδειξη CE για τα κινητά που προορίζονταν για τις ΗΠΑ (πήγαν μόνο τα 1 μαξ και 1ς)

ζητήστε φωτογραφία απο εκεί που θέλετε να το πάρετε, αλλιώς το βλέπετε όταν έρθει

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο μπαταρια τι λεει?εχει πεσει στα 170$ και το σκεφτομαι...

 

1 μερα με βαριά χρήση, λιγότερες απο 4 ώρες η οθόνη ανοιχτή

 

είναι κινητό με 2κ οθόνη και 3Α μπαταρία

Edited by Cynaegeirus

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

μόλις το παρέλαβα στα χέρια μου και δεν μπορώ να το βάλω σε λειτουργία. Με το που το άναψα και με πήγε στο βήμα να διαλέξω γλώσσα, βάζω ελληνικά και από τότε κολλάει στην οθόνη που γράφει "eui" και μοιάζει σαν να φορτώνει επ' άπειρον.

 

Πάτησα το Power και Volume Up και πάτησα Clear data μπας και σωθεί η κατάσταση, αλλά τίποτα.

 

Υπάρχει τρόπος να το κάνω να ξεκινήσει; Οποιαδήποτε βοήθεια είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

μόλις το παρέλαβα στα χέρια μου και δεν μπορώ να το βάλω σε λειτουργία. Με το που το άναψα και με πήγε στο βήμα να διαλέξω γλώσσα, βάζω ελληνικά και από τότε κολλάει στην οθόνη που γράφει "eui" και μοιάζει σαν να φορτώνει επ' άπειρον.

 

Πάτησα το Power και Volume Up και πάτησα Clear data μπας και σωθεί η κατάσταση, αλλά τίποτα.

 

Υπάρχει τρόπος να το κάνω να ξεκινήσει; Οποιαδήποτε βοήθεια είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!!!

 

Αστο να φορτωσει λιγο η μπαταρία του και επισης στην αρχη θέλει αρκετη ωρα να παρει μπροστα, τωρα οσο για το clear data που εκανες θα δειξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

μόλις το παρέλαβα στα χέρια μου και δεν μπορώ να το βάλω σε λειτουργία. Με το που το άναψα και με πήγε στο βήμα να διαλέξω γλώσσα, βάζω ελληνικά και από τότε κολλάει στην οθόνη που γράφει "eui" και μοιάζει σαν να φορτώνει επ' άπειρον.

 

Πάτησα το Power και Volume Up και πάτησα Clear data μπας και σωθεί η κατάσταση, αλλά τίποτα.

 

Υπάρχει τρόπος να το κάνω να ξεκινήσει; Οποιαδήποτε βοήθεια είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!!!

 

αν δεν απαντήσει κάποιος ρίξε μια ματιά εδώ

http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

μόλις το παρέλαβα στα χέρια μου και δεν μπορώ να το βάλω σε λειτουργία. Με το που το άναψα και με πήγε στο βήμα να διαλέξω γλώσσα, βάζω ελληνικά και από τότε κολλάει στην οθόνη που γράφει "eui" και μοιάζει σαν να φορτώνει επ' άπειρον.

 

Πάτησα το Power και Volume Up και πάτησα Clear data μπας και σωθεί η κατάσταση, αλλά τίποτα.

 

Υπάρχει τρόπος να το κάνω να ξεκινήσει; Οποιαδήποτε βοήθεια είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!!!

 

φιλε βαλτο να φορτίσει 100% και μετα κανε παλι clear data και θα εκκίνηση περιμείνετο μόνο λίγο, ετσι την πατησα και εγω στην αρχη

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τόσο το έχω δει σε offer στο GearBest.

 

Ευχαριστω,το ειδα και εγω,το εχει και σε αλλες 2-3 διαφορετικες τιμες,αυτο το καταστημα δεν το εμπιστευτηκα ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...