Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι στα γρήγορα παιδιά. Θέλει να το πάρει μία συνάδελφος από το εξωτερικό και ρωτάει αν υπάρχει service στην Ελλάδα που να αναλαμβάνει και συσκευές εξωτερικού. Ξέρουμε κάτι; Σε ένα service στην Καλλιθέα της είπαν ότι δεν εξυπηρετούν συσκευές εξωτερικού. Edited by Fick

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ και 2 ώρες σερφαρω με το κινητό ενω παράλληλα ακούω μουσική απο tune in μέσω ακουστικών.

Εχω την επίσημη s121χωρις ροοτ.

Τι να πω, είμαι πολύ ικανοποιημεμος από το αποτελεσμα.

Ταχύτατο, ουτε να ζεσταίνεται,τίποτα.

Το dolby atmos, απολαυστικο.

Το μονο που μου λείπει σε σχέση με το s4, είναι ενα πληκτρολόγιο με αριθμούς στην ίδια οθόνη με τα γραμματα.

Εχετε τιποτα στα υπ οψιν;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλησπερα..το εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με οτι rom κι αν εχω δοκιμασει..δεν ξερω αν ειναι το ιδο και σε σενα,αλλα εμενα το εμφανιζει με οτι πληκτρολογιο κι αν εχω επισης δοκιμασει εκει που ειναι το ι το κ το μ και η τελεια..και δεν εχω βρει καμμια λυση...ουτε αυτο βοηθησε.. https://play.google.com/store/apps/details?id=br.shop4apps.touchscreenbooster.com&hl=en ..μαλλον ειναι θεμα οθονης..εγω το πηρα απο Ελλαδα και θα απευθυνθω στ καταστημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδη το προβλημα με την αφη στο δεξιο μερος εξακολουθει να εμφανιζεται καποιες φορες με οποια ROM κ να εχω βαλει βρισκομαι σε επικοινωνια με το to2c οι οποιοι μου ζητουν να στειλω το τηλεφωνο κινα.εαν καποιος εχει η ειχε το ιδιο προβλημα κ καταφερε να βρει τι φταιει παρακαλω να μου απαντησει γιατι θα χρειαστουν δυο μηνες περιπου για να ξαναεχω το τηλεφωνο πισω.ευχαριστω

Φιλε καλησπερα..το εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με οτι rom κι αν εχω δοκιμασει..δεν ξερω αν ειναι το ιδο και σε σενα,αλλα εμενα το εμφανιζει με οτι πληκτρολογιο κι αν εχω επισης δοκιμασει εκει που ειναι το ι το κ το μ και η τελεια..και δεν εχω βρει καμμια λυση...ουτε αυτο βοηθησε.. https://play.google.com/store/apps/details?id=br.shop4apps.touchscreenbooster.com&hl=en ..μαλλον ειναι θεμα οθονης..εγω το πηρα απο Ελλαδα και θα απευθυνθω στ καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με το keyboard,απλά θα ήθελα να είχε και τους αριθμούς στην 1η οθόνη και να μην χρειάζεται να παταω το πληκτρο 123 για να με πηγαίνει στους αριθμούς
Link to comment
Share on other sites

Μιας και βλεπω πως εχεις δοκιμασει σχεδον ολες τις συσξευες με το αντιστοιχο hardware θα μπορουσες να μας πεις ποια ειναι η αποψη σου για την συσκευη σε σχεση με jiayu asus meizu...

Λοιπον το jiayu ηταν το πιο γρηγορο απο ολα σε 3g wifi συνδεοταν πριν προλαβεις να πατησεις το κουμπι. Αλλα υστερουσε σε φωτο και καμερα. Ηταν το χειροτερο.

Το asus ηταν καλο αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο για την τιμη του και επισης ειχε την χειροτερη φωτεινοτητα απο ολα.Αρκετα σκοτεινο.

Το meizu εχει πολυ καλη αφη σαν τα samsung, καλη οθονη αρκετα καλη καμερα (στο manual mode ομως) στο αυτοματο ειναι χειροτερη απο το lenovo k3.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 ώρες σερφαρω με το κινητό ενω παράλληλα ακούω μουσική απο tune in μέσω ακουστικών.

Εχω την επίσημη s121χωρις ροοτ.

Τι να πω, είμαι πολύ ικανοποιημεμος από το αποτελεσμα.

Ταχύτατο, ουτε να ζεσταίνεται,τίποτα.

Το dolby atmos, απολαυστικο.

Το μονο που μου λείπει σε σχέση με το s4, είναι ενα πληκτρολόγιο με αριθμούς στην ίδια οθόνη με τα γραμματα.

Εχετε τιποτα στα υπ οψιν;

 

Παιδια κι εγω το εχω καποιες φορες αλλα δεν ειναι τραγικο αν το αφησω 2 λεπτα να ξεκουραστει με κληστη την οθονη,στρωνει.Βασικα εμενα μου το κανει στο viber οταν γραφω.Αλλα στο crome οταν γραφω και αναζηταω δεν μου το κανει.Δεν ξερω τι γινεται αν φταει η οθονη η κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ! Έχω δει πολλά... αρχικά είχα κολλήσει με το S90 αλλα διάβασα ενα rewiew απο καπου που λεει πως η καμερα ειναι απογοητευτικη.. Θα έπαιρνα εκείνο γιατι μου θυμιζει εντονα το iphone 6.. Επισης σε όσα review και αν έψαξα δε βρήκα πουθενα λήψη την νύχτα ή με χαμηλό φωτισμό!

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι φωτο ειναι πολυ καλες και το βραδυ με φλας. Το ιδιο και στο Χ2 που εχω και ειδα οτι ρωτησες και εκει.

Ριξε μια ματια σε reviews των κινητων για να δεις και άλλα σχόλια και δειγματα για τις καμερες τους.

Ισως βρεις και κανα συγκριτικο μεταξυ τους.

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Έχω δει πολλά... αρχικά είχα κολλήσει με το S90 αλλα διάβασα ενα rewiew απο καπου που λεει πως η καμερα ειναι απογοητευτικη.. Θα έπαιρνα εκείνο γιατι μου θυμιζει εντονα το iphone 6.. Επισης σε όσα review και αν έψαξα δε βρήκα πουθενα λήψη την νύχτα ή με χαμηλό φωτισμό!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι στα γρήγορα παιδιά. Θέλει να το πάρει μία συνάδελφος από το εξωτερικό και ρωτάει αν υπάρχει service στην Ελλάδα που να αναλαμβάνει και συσκευές εξωτερικού. Ξέρουμε κάτι; Σε ένα service στην Καλλιθέα της είπαν ότι δεν εξυπηρετούν συσκευές εξωτερικού.

 

από την στιγμή που το κινητό αυτό δεν έρχεται επίσημα στην Ελλάδα δεν υπάρχει και επίσημο service που να αναλαμβάνει να το επιδιορθώσει σε περίπτωση προβλήματος.

 

Το μονο που μου λείπει σε σχέση με το s4, είναι ενα πληκτρολόγιο με αριθμούς στην ίδια οθόνη με τα γραμματα.

Εχετε τιποτα στα υπ οψιν;

 

κατέβασε το swiftkey και επέλεξε αυτό που ζητάς από το μενού των ρυθμίσεων του

Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλησπερα..το εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με οτι rom κι αν εχω δοκιμασει..δεν ξερω αν ειναι το ιδο και σε σενα,αλλα εμενα το εμφανιζει με οτι πληκτρολογιο κι αν εχω επισης δοκιμασει εκει που ειναι το ι το κ το μ και η τελεια..και δεν εχω βρει καμμια λυση...ουτε αυτο βοηθησε.. https://play.google.com/store/apps/details?id=br.shop4apps.touchscreenbooster.com&hl=en ..μαλλον ειναι θεμα οθονης..εγω το πηρα απο Ελλαδα και θα απευθυνθω στ καταστημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε καλησπερα..το εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με οτι rom κι αν εχω δοκιμασει..δεν ξερω αν ειναι το ιδο και σε σενα,αλλα εμενα το εμφανιζει με οτι πληκτρολογιο κι αν εχω επισης δοκιμασει εκει που ειναι το ι το κ το μ και η τελεια..και δεν εχω βρει καμμια λυση...ουτε αυτο βοηθησε.. https://play.google.com/store/apps/details?id=br.shop4apps.touchscreenbooster.com&hl=en ..μαλλον ειναι θεμα οθονης..εγω το πηρα απο Ελλαδα και θα απευθυνθω στ καταστημα

 

Δοκιμάζοντας σχεδόν όλες τις rom είχα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Εδώ καί μερικές μέρες πέρασα την s121 και σχεδόν λύθηκε το πρόβλημα. Μου έτυχε μόνο μια φορά πολύ ηπιότερα. Δηλαδή ήθελε να επιμεινεις λίγο περισσότερο στο πάτημα από το φυσιολογικό. Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά βελτιώθηκε αισθητά και το θέμα της θερμοκρασίας μ αυτή τη rom.

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι οτι κανεις δεν γνωριζει εαν ειναι προβλημα της οθονης η θεμα software.αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι κλειδωνοντας την οθονη πατωντας το power και ξεκλειδωνοντας την τις περισσοτερες φορες ξεκολλαει.επίσης οταν δεν εχω εγκατεστημενο το viber τα κολληματα ειναι σπανιοτερα.οπως και να εχει εαν καταφερεις να βγαλεις ακρη απο το καταστημα που το αγορασες πες το και σε εμας μηπως και γλυτωσουμε το πηγαινε ελα στην κινα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους πηρα τι κιν απο ελλαδα απο οτι ειδα ειναι ροοτ και η ρομ ειναι η 1512 εχει ελληνικα αλλα στις ρυθμισεις στα μηνυματα και σε αλλα υπομενου εχει μονο αγγλικα οπως ειμαι ροοτ τωρα πως βαζω αλλη ρομ ευχαριστω?
Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μια μάτια στην ταχύτητα που έπιασε το κινητό μας με Official 1529 με κάρτα 4G Cosmote Καρτοκινητό :lol:

Και κατι που ειδα πρωτη φορα , οταν κανεις εγκατασταση εφαρμογης σε ρωταει σε πιο storage :D

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι οτι κανεις δεν γνωριζει εαν ειναι προβλημα της οθονης η θεμα software.αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι κλειδωνοντας την οθονη πατωντας το power και ξεκλειδωνοντας την τις περισσοτερες φορες ξεκολλαει.επίσης οταν δεν εχω εγκατεστημενο το viber τα κολληματα ειναι σπανιοτερα.οπως και να εχει εαν καταφερεις να βγαλεις ακρη απο το καταστημα που το αγορασες πες το και σε εμας μηπως και γλυτωσουμε το πηγαινε ελα στην κινα

 

 

Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα...Εχω καταληξει οτι ειναι θεμα software...γτ οταν ειχα την aosp δεν μου το εκανε ποτε...μονο οταν βαζω τις lenovo based roms.. και οπως ειπες και εσυ μολις το κλειδωσεις και το ξεκλειδωσεις ειναι κομπλε...σπανια μεν αλλα το κανει....μια φορα στις 2 μερες πανω κατω...και το κανουν και τα αλλα 3 που εχω παρει και τα οποια ειναι με τις ρομ που ηρθαν απο τα μαγαζια και σε ολους το προβλημα λυνεται με κλειδωμα / ξεκλειδωμα..αποψη μου τσαμπα θα το στειλεις..καποιο bug ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο λινκ και οδηγός να περάσω την επίσημη ρομ που να έχει ελληνικά; Το έχει φίλος και του κάνει κάτι Κουλά.

Κλεινει ή οθόνη μόνη της στο άσχετο και κάνει και restart

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα...Εχω καταληξει οτι ειναι θεμα software...γτ οταν ειχα την aosp δεν μου το εκανε ποτε...μονο οταν βαζω τις lenovo based roms.. και οπως ειπες και εσυ μολις το κλειδωσεις και το ξεκλειδωσεις ειναι κομπλε...σπανια μεν αλλα το κανει....μια φορα στις 2 μερες πανω κατω...και το κανουν και τα αλλα 3 που εχω παρει και τα οποια ειναι με τις ρομ που ηρθαν απο τα μαγαζια και σε ολους το προβλημα λυνεται με κλειδωμα / ξεκλειδωμα..αποψη μου τσαμπα θα το στειλεις..καποιο bug ειναι...

 

Τι ακριβως σας κάνει;

Δεν εχω καταλαβει.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που ανάβει ή οθόνη σβήνει.

Αλλά μιλάμε μένει δύο δεύτερα αναμμένη και σβήνει.

Και καμία φορά και να πατήσει το power button δεν ανάβει παρά μόνο όταν θέλει το κινητό . δεν το κάνει πάντα. Του είχα βάλει του ιταλού την ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως σας κάνει;

Δεν εχω καταλαβει.

 

Σαν να laggarei η οθονη...το touch δουλευει πολυ σπασμωδικα και κολλαει και εχει τρομερο delay...

Link to comment
Share on other sites

Σημαντικο προβλημα.

Ελπιζω να μην ειναι hardware και μου το εμφανισει στο μελλον.

Το software δεν το φοβαμαι γιατι δεν προκειται να βαλω custom rom

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα...Εχω καταληξει οτι ειναι θεμα software...γτ οταν ειχα την aosp δεν μου το εκανε ποτε...μονο οταν βαζω τις lenovo based roms.. και οπως ειπες και εσυ μολις το κλειδωσεις και το ξεκλειδωσεις ειναι κομπλε...σπανια μεν αλλα το κανει....μια φορα στις 2 μερες πανω κατω...και το κανουν και τα αλλα 3 που εχω παρει και τα οποια ειναι με τις ρομ που ηρθαν απο τα μαγαζια και σε ολους το προβλημα λυνεται με κλειδωμα / ξεκλειδωμα..αποψη μου τσαμπα θα το στειλεις..καποιο bug ειναι...

Μπορεις να μου πεις ποια aosp ειχες και ποσο καιρο πανω κατω να κανω μια δοκιμη και με αυτη μπας βγαλουμε ακρη

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο θεμα με την κατα τα αλλα φανταστικη ROM του cuoco.

 

Σημερα το πρωι που ξυπνησα και ανοιξα το κινητο ηρθαν γυρω στις 25 ειδοποιησεις απο το Facebook και το messenger στα καπακια. Δεν θυμαμαι να ειχα τετοιο θεμα στην ινδικη. Ηταν σαν να κοιμοταν και το κινητο μαζι με μενα.

 

Ειναι φυσιολογικο αυτο; Για λογους εξοικονομισης;

 

Edit: μηπως ειναι η ρυθμιση keep wifi on while on sleep στις ρυθμισεις του WiFi?

 

Επιτέλους κάποιος να με καταλάβει. Εμένα κολλάει και το ρολόι.

Οταν ξυπνάω και ανοίγω την οθόνη γράφει την ώρα που κοιμήθηκα και μετά απο 2-3 sec επανέρχεται.

Αποτέλεσμα, να μην λειτουργούν πολλές εφαρμογές κατά τον ύπνο και το ξυπνητήρι.

Είναι πολύ μεγάλο πρόβλημα και δεν βρίσκω λύση.

Θα πάρει πόδι η ρομ του Ιταλού δεν πάει άλλο.

 

Ναι ειναι θεμα του lollipop.Ο Darth revan ειπε οτι απο την 1522 και μετα ειναι οκ και περνανε κανωνικα στην SD.Για του Ιταλου δεν ξερω.

 

Στου Ιταλού μεταφέρονται.

 

http://www.movilesdualsim.com/tema/aosp-5-1-lemonade-09-08-2015.109867/

Η τελευταία δοκιμή μου είναι με AOSP 5.1 (περιμένοντας στην τελική μία καλή CyanogenMod 12.1).

Είναι καθαρή, έχει Gapps 5.1, Busybox, Xposed framework V70, Super Su.

Εχει ελληνικά , antutu 41860 σε μένα, και τα notifications δουλεύουν κανονικά.

Υποστηρίζει επίσης HotKnot. http://www.techweez.com/2014/03/15/mediateks-proximity-technology-hotknot-rival-nfc/

Εγκατάσταση μέσω TWRP.

 

Γαμάτη ακούγεται και τώρα που σκέφτομαι να αλλάξω ρομ γιατί δεν την παλεύω άλλου με του Ιταλού ακούγεται καλή επιλογή.

Γενικά έχει κάποιο μειονέκτημα? Από μπαταρία πως πάει? Κολλάει καθόλου ή δουλεύει καλά?

 

Ψαχνω μια ρομ που να λειτουργούν όλα καλά χωρίς να με νοιάζουν τα ελληνικά.

Έχετε να μου προτείνετε κάτι? Επίσης θα ήθελα να μπαίνει με twrp γιατί βαριέμαι να μπλέκω με flashtools και τέτοια.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Μόλις πήρα και εγώ ένα καινούργιο Lenovo K3 Note απο vickmall.

Σαν HW φαινεται μια χαρα απο πρώτη ματιά (δεν εχω μεγαλη εμπειρία) αλλα δυστυχώς από ότι φαινεται το κινητο έχει κάποιο είδος addware... :mad:

 

Καποιες φορές ενώ προσπαθώ να ανοίξω κάποιο app με κάνει redirect σε sites με διαφημισεις η να κατεβάσω κάτι..

 

Προσπάθησα να διαβάσω το thread αλλα είναι πάρα πολλά τα μηνυματα. Μήπως μπορεί καποιος να μου γράψει περιληπτικά μερικές οδηγίες του τι πρέπει να κάνω?

 

Το κινητο είναι rooted (το τσεκαρε με root check).

Η Σελινα μου είπε οτι φταιει οτι εκανα upgrade το super SU (το οποιο με εκανε prompt οποτε ανοιγα το κινητο), και οτι η ρομ τους ειναι καθαρη.

 

Επίσης διαβάζω από το κόσμο ότι πεταει τις άχρηστες εφαρμογές. Μπορεί καποιος να μου πει τι δεν χρειάζεται ώστε να το βγάλω και εγώ?

 

Ευχαριστώ.

Edited by krako
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους πηρα τι κιν απο ελλαδα απο οτι ειδα ειναι ροοτ και η ρομ ειναι η 1512 εχει ελληνικα αλλα στις ρυθμισεις στα μηνυματα και σε αλλα υπομενου εχει μονο αγγλικα θελω να βαλω την AOSP_5.1_LEMONADE πως περναω πρωτα το TWRP ? ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μια ρομ που να λειτουργούν όλα καλά χωρίς να με νοιάζουν τα ελληνικά.

Έχετε να μου προτείνετε κάτι? Επίσης θα ήθελα να μπαίνει με twrp γιατί βαριέμαι να μπλέκω με flashtools και τέτοια.

εβαλα με twrp την s121 και μέχρι στιγμής μου έχει κάτσει τέλεια (την έχω 3 μέρες περίπου, δεν ξέρω τι πρόβλημα μπορεί να παρατηρήσω στο μέλλον που δεν το έχω δει ακόμα)

http://www.movilesdualsim.com/tema/vibeui_s121_visnu_lemonade-18-08-2015.107124/page-38#post-1216536

κάποιο παιδί μερικές σελίδες πιο πίσω, είχε βάλει ένα λινκ ωστε να μπορούμε να την κατεβάσουμε χωρίς να κάνουμε εγγραφή στο site

Edited by necrokiller
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους κάποιος να με καταλάβει. Εμένα κολλάει και το ρολόι.

Οταν ξυπνάω και ανοίγω την οθόνη γράφει την ώρα που κοιμήθηκα και μετά απο 2-3 sec επανέρχεται.

Αποτέλεσμα, να μην λειτουργούν πολλές εφαρμογές κατά τον ύπνο και το ξυπνητήρι.

Είναι πολύ μεγάλο πρόβλημα και δεν βρίσκω λύση.

Θα πάρει πόδι η ρομ του Ιταλού δεν πάει άλλο.

 

 

 

Στου Ιταλού μεταφέρονται.

 

 

 

Γαμάτη ακούγεται και τώρα που σκέφτομαι να αλλάξω ρομ γιατί δεν την παλεύω άλλου με του Ιταλού ακούγεται καλή επιλογή.

Γενικά έχει κάποιο μειονέκτημα? Από μπαταρία πως πάει? Κολλάει καθόλου ή δουλεύει καλά?

 

Ψαχνω μια ρομ που να λειτουργούν όλα καλά χωρίς να με νοιάζουν τα ελληνικά.

Έχετε να μου προτείνετε κάτι? Επίσης θα ήθελα να μπαίνει με twrp γιατί βαριέμαι να μπλέκω με flashtools και τέτοια.

 

Εχω βαρεθει να περιμενω για την γαματη ROM που θα δουλευουν ολα...θα δοκιμασω αυτη την AOSP 5.1 Lemonade να δουμε...

 

Αρνητικά της ρόμ απ'όσο θυμαμαι ειχα μονο 2 επιλογές δικτύου (3g 4g) και δεν είχε double tap. Ήταν αρκετα γρηγορη ομως.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...