Jump to content

myphone POLL: Είστε ικανοποιημένοι από την 4G κάλυψη του παρόχου σας;


charlie_pace4
 Κοινοποίηση

Είστε ικανοποιημένοι από την 4G κάλυψη του παρόχου σας;  

745 members have voted

  1. 1. Είστε ικανοποιημένοι από την 4G κάλυψη του παρόχου σας;

    • Είμαι συνδρομητής Cosmote και είμαι ικανοποιημένος
      188
    • Είμαι συνδρομητής Cosmote και ΔΕΝ είμαι ικανοποιημένος
      100
    • Είμαι συνδρομητής Vodafone και είμαι ικανοποιημένος
      77
    • Είμαι συνδρομητής Vodafone και ΔΕΝ είμαι ικανοποιημένος
      202
    • Είμαι συνδρομητής Wind
      130
    • Δεν ξέρω / Δεν απαντώ
      48


Recommended Posts

Ναι προφανώς. Αυτό είναι το 4G+ ή αλλιώς LTE-Advanced: ένα κινητό να χρησιμοποιεί δύο συχνότητες ταυτόχρονα (τώρα) και τρεις στο άμεσο μέλλον. Άρα 800MHz για κάλυψη, κυρίως στην επαρχεία, και 1800MHz και 2600MHz στις πόλεις και στα κεντρικά σημεία για ταχύτητες και χωρητικότητα. Αφού και 3 εταιρείες έχουν φάσμα και στις 3 μπάντες, σίγουρα θα το αξιοποιήσουν αργά ή γρήγορα - είναι το μέλλον.

 

Σ ' ευχαριστώ θερμά για την πολύ κατατοπιστική απάντηση σου , ΝodeB ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 154
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρα Λαρισα-Βολο που κινουμαι απο τη vodafone δεν εχω παραπονο..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

επειγη ειχα για χρονια Cosmote και τωρα εχω VODAFONE εχει μακραν σε περισσοτερα σημεια 4g σημα καλυτερο η Cosmote.σε ταχυτητα βεβαια οπου εχουν σημα και οι δυο εταιριες 4g είναι η ιδια
Link to comment
Share on other sites

εδω που μενω (χανια) βλεπω στο κινητο 4G+ οποτε θα ηταν αμαρτια να πω οτι δεν ειμαι ικανοποιημενος απο την cosmote!

 

Φιλε στο Κεντρο ειδες 4G+ ?? Εχω φυγει φορητοτητα δηλαδη αυριο :lol: (Τελικα συσκευες οπως iPhone 6 ) δουλευουν το 4g+ η οχι? Γιατι και η κοσμοτε λεει οτι συμβατες συσκευες εχει μονο 2 samsung.

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που υπάρχουν και αυτοί που αναφέρουν τα θετικά των δικτύων , χωρίς να γκρινιάζουν από το πρωί έως το βράδυ , στην κυριολεξία . Άσχημο αυτό πραγματικά , αν γίνεται συνέχεια)

 

 

Αγαπητέ SUMMER_2000 κατά την γνώμη σου ένας χρήστης κινητής τηλεφωνίας θα πρέπει να λέει το εξής:

Πόσο καλές εταιρίες είναι οι Cosmote-Vodafone-Wind και πόσο εξελιγμένο δίκτυο έχουν με τρομερές ταχύτητες 3G, 4G, 4G+ και προσεχώς 15G.. και τη τεράστια κάλυψη που έχουν, άσχετα που εγώ στην περιοχή μου δεν έχω όχι 3G αλλά ούτε καλό σήμα για να κάνω απλές τηλεφωνικές κλήσεις.

Είπαμε να μην ήμαστε των άκρων.. ούτε η πολύ γκρίνια είναι αποδεκτή ούτε και η δική σου άποψη που «τσαντίζεσαι» με την αντίθετη άποψη.

Όπως κάποιος λέει τα αρνητικά και είναι στην μια άκρη, έτσι και εσύ εκθειάζεις με κάθε ευκαιρία την Cosmote σα να ήσουν μέτοχος της και είσαι στην άλλη άκρη. Και καλά κάνεις ειλικρινά. Απλά μην ζητάς να μην λένε την αλήθεια ορισμένοι όπως την βιώνουν.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δίπλα στον Λευκό Πύργο 4G+ Cosmote με iPhone 6 73.14 download, 45.76 upload :!: Με iPad Air 2 στο ίδιο σημείο 80.88 download, 41.94 upload ;)
Link to comment
Share on other sites

Έχω Wind, πρώτη φορά είμαι κάτοχος 4G κινητού ( Galaxy Alpha )και τα πράγματα έχουν ως εξής στις περιοχές που βρέθηκα :

 

Aθήνα-Γκάζι->4G-> 22mbps

Πειραιάς->4G-> 8mbps

Aιγάλεω-> Η + Η plus-> δεν μέτρησα ταχύτητα

 

Τις παραπάνω ταχύτητες τις μέτρησα με την εφαρμογή Speedtest.net που δεν ξέρω πόσο ακριβής είναι.

 

Nα πω ότι συγκεκριμένα στο Γκάζι, έκανε παράλληλα το ίδιο test φίλος μου με G2 και Cosmote και έπιασε 3mbps download. Τα tests τα κάναμε επί 3 φορές ο καθένας. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση πως η Wind προσέφερε 7πλάσια ταχύτητα. Ίσως να παίζει ρόλο και το κινητό, ίσως να έτυχε εκείνη την ώρα η Cosmote να είχε θέμα.

 

Όταν είναι γεμάτο το δίκτυο όποια και να είναι η εταιρία γονατίζει. Είχα μετρήσει με το mifi μου 4g+ cote σύνταγμα 3mbps μεσημέρι με πολύ κόσμο γύρω γύρω. Μετρώντας πάλι βράδυ στο ίδιο σημείο που είχα περάσει είχε 36mbps. Είναι λογικό. Για αυτό λέω σε κάποιους να μην περνούν σοβαρά τις ταχύτητες. Όταν είναι πολλοί χρήστες μέσα τα πράγματα είναι δράμα.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Vodafone εδω.4G μονο στο κεντρο της πολης και φυσικα σε επιλεγμενα σημεια αυτου....

 

8/10 φορες που εχω κανει speedtest ειναι πιο γρηγορο το 3G μου.Εχω δει μεχρι και 27mbps με 3G ενω με 4G εχω δει μολις μια φορα 38.Το upload απο την αλλη ειναι αρκετα καλυτερο.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

4G Vodafone = τουλάχιστον αστείο ! Μόνο Αθήνα και ένα μέρος της Θεσσαλονίκης

 

Εξαρτάται. Αν μένεις Βόλο και Λάρισα είναι αστείο το 4G της Cosmote

 

Αν και σε γενικές γραμμές όλες χάλια είναι με τον πόλεμο τιμών που ξεκίνησαν εδώ και κάποια χρόνια..επενδύσεις μηδέν..

Link to comment
Share on other sites

Aς ξοδευανε λιγοτερα για παραπλανητικες διαφημισεις και ας φτιαξουνε τα δυκτια τους ε-π-ι-τ-ε-λ-ο-υ-ς....

Ποιο 4g, το 3g σερνεται.................

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Το ποσοστο του "Είμαι συνδρομητής Vodafone και ΔΕΝ είμαι ικανοποιημένος" νομιζω τα λεει ολα.

Ακριβώς και δεν είναι τυχαίο. Από την άλλη στην cosmote βλέπουμε ακριβώς το αντίθετο, αλλά και στη Wind (λόγω τιμών προφανώς).

Link to comment
Share on other sites

Vodafone και οπου υπαρχει 4g παει καλα.Το θεμα ομως ειναι να φτιαξουν ΟΛΟΙ το σημα παντου.Απαραδεκτο το 2015 να υπαρχουν περιοχες που δεν εχουν ουτε 3g...
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ SUMMER_2000 κατά την γνώμη σου ένας χρήστης κινητής τηλεφωνίας θα πρέπει να λέει το εξής:

Πόσο καλές εταιρίες είναι οι Cosmote-Vodafone-Wind και πόσο εξελιγμένο δίκτυο έχουν με τρομερές ταχύτητες 3G, 4G, 4G+ και προσεχώς 15G.. και τη τεράστια κάλυψη που έχουν, άσχετα που εγώ στην περιοχή μου δεν έχω όχι 3G αλλά ούτε καλό σήμα για να κάνω απλές τηλεφωνικές κλήσεις.

Είπαμε να μην ήμαστε των άκρων.. ούτε η πολύ γκρίνια είναι αποδεκτή ούτε και η δική σου άποψη που «τσαντίζεσαι» με την αντίθετη άποψη.

Όπως κάποιος λέει τα αρνητικά και είναι στην μια άκρη, έτσι και εσύ εκθειάζεις με κάθε ευκαιρία την Cosmote σα να ήσουν μέτοχος της και είσαι στην άλλη άκρη. Και καλά κάνεις ειλικρινά. Απλά μην ζητάς να μην λένε την αλήθεια ορισμένοι όπως την βιώνουν.

 

Ουτε ''τσαντιστηκα'' , ουτε και τσαντιστικα απλα . Πολυ απλα ειπα την γνωμη μου και την ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ , (oπως και την εχω ξαναπει και σε αλλο ποστ μου , αν εχεις διαβασει) : Το 60-70% των Ελληνων , ΔΥΣΤΥΧΩΣ , γκρινιαζει συνεχεια απο νωρις το πρωι εως αργα το βραδυ , χωρις λογο και αιτια . (γενικα μιλαω) . ΕΥΤΥΧΩΣ , υπαρχει και ενα υπολοιπο ποσοστο 30-40% , που ΔΕΝ γκρινιαζει συνεχεια . (Αυτα τα ποσοστα , ειναι η προσωπικη μου γνωμη , δεν εγινε καμια δημοσκοπηση) . Αυτο γενικα . Eδω στους Ολυμπιακους Αγωνες του 2004 , στο Εuro του 2004 και στην Εurovision του 2005 με την Παπαριζου , εποχες ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ για την Ελλαδα , υπηρχε δυστυχως και ενα μικρο ποσοστο των Ελληνων , που παλι ειχε προβλημα και ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ................

 

-------------- > > > Στο myphone απο την αλλη , δεν ξερω αν εχεις παρατηρησει , πως οταν ανακοινωνει μια εταιρια ενα Χ νεο δελτιο τυπου για μια νεα συσκευη , νεες υπηρεσιες , καλυψη δικτυων κλτ , το 60-70% των (πολλων ή λιγων) σχολιων που γραφονται απο κατω , ειναι ειρωνικα και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ γκρινια , γενικα .......... Θα εχεις παρατηρησει μαλλον σχολια του τυπου ''το αλλο με τον Τοτο το ξερετε'' ή ''να γελασω τωρα ή μετα , ή χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα'' κτλ κτλ .

 

Προσωπικα εμενα , αυτο το 60-70% των σχολίων , ΔΕΝ μου αρεσει καθολου ή (γενικά) η ΣΥΝΕΧΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑ πια επιτελους ..............

 

Πριν απο 2 εδομαδες περιπου , ειχα στην υπογραφη μου την Vodafone και το 4G δικτυο της και καποιοι εγραφαν σε ποστ : ''SUMMER_2000 , ΓΙΑΤΙ τετοια υποστηριξη στην εταιρια'' ? ? ? ή ''στην Vodafone δουλευεις ή παιρνεις μετοχες κτλ''

? ? ? ..........

 

Ουτε στην Vodafone δουλευω , ουτε στην Cosmote , ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ , αν θελετε πιστευετε .

 

Απλα , οπως γινεται σε ΟΛΕΣ τις χωρες του κοσμου , (αλλα στην Ελλαδα λιγο πιο πολυ) , καθε τι που αναφερει καποιος σχολιαζεται ή κρινεται , θετικα ή αρνητικα . Τα γνωστα . Η κακία σε όλο της το μεγαλείο ............... Να πεσουν να σε φανε αρκετοι , οπως οι γύπες ή τα κοράκια , το θήραμα τους . (Οχι ολοι , ΕΥΤΥΧΩΣ) .

 

Σε ποια περιοχη μενεις/δουλευεις και δεν εχεις σημα ΟΥΤΕ για απλες τηλεφωνικες κλησεις , οπως λες ?

 

ΔΕΝ ειπα οτι τα δικτυα στην Ελλαδα ή στον Κοσμο ειναι ΤΕΛΕΙΑ και να μην κανουμε παραπονα για την βελτιωση τους .

 

Εξαλλου , απο οτι ξερω , το FORUM του myphone , το διαβαζουν και ανθρωποι απο τις εταιριες ή τα τεχνικα τμηματα των εταιριων που αφορουν τις καλυψεις δικτυων κτλ .

 

------------ > > > Απλά η ΣΥΝΕΧΗΣ γκρίνια , δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με ενοχλει . (Χαιρομαι πραγματικα , που υπαρχουν και εκεινοι που αναφερουν θετικες αποψεις για το συγκεκριμενο topic ή γενικά , οπως ειπα παραπανω) .

 

Πες μου αν εχω ΑΔΙΚΟ στα παραπανω και σου ζηταω και συγγνωμη μετα , ειλικρινα .

 

* (Συγγνώμη για τα κεφαλαία και πάλι) .

Edited by SUMMER_2000
Link to comment
Share on other sites

Στην Ελευσίνα πάντως ουτε καλά καλά 3g δεν έχουμε, και το έχω δοκιμάσει με πολλές συσκευές..

Προσπαθούμε να πάμε μπροστά χωρίς να έχουμε ξεκινήσει ουτε καν απο την μέση..

Link to comment
Share on other sites

Εγω Ηρακλειο με Vodafone παντου εχω 3G και στο κεντρο 4G. Σιγουρα θελει βελτιωση το δικτυο αλλα αν πω οτι δεν εχω καλο σημα με τη Vodafone θα πω ψεμματα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω βγαλει καν 4G sim για να δοκιμασω το οτιδηποτε.

Αυτο που διαπιστωσα και εκνευριστηκα για αλλη μια φορα οτι στο κεντρο της Αθηνας δεν πιανει καλα καλα 3G η vodafone...

Αυτη τη φορα στο φρουραρχειο Αθηνων λιγο πιο κατω απο το μπαντμιγκτον.

 

Οποτε ψηφιζω Δεν Ξερω , οχι δεν απαντω!

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο poll.

Ειμαι συνδρομητης wind και δεν ανοιγω το 4G για να εχω μπαταρια σε 4-5 ωρες. Αλλα και να το ανοιγα...

6 Μαρτιου, η Wind εχει 4G. :D

Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω το μεγαλο ποσοστό των δυσαρεστημένων πελατών Vodafone τα λέει όλα... Ανάμεσα σε αυτά και εγω!

 

Εντωμεταξύ ποιο 4G ρε παλικάρια??? :lol::lol:

Εδω κανουμε πάρτι αν πιάσουμε 3G γιατι κάτι gprs βλεπω σε διαφορα μέρη! :O

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ''τσαντιστηκα'' , ουτε και τσαντιστικα απλα . Πολυ απλα ειπα την γνωμη μου και την ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ , (oπως και την εχω ξαναπει και σε αλλο ποστ μου , αν εχεις διαβασει) : Το 60-70% των Ελληνων , ΔΥΣΤΥΧΩΣ , γκρινιαζει συνεχεια απο νωρις το πρωι εως αργα το βραδυ , χωρις λογο και αιτια . (γενικα μιλαω) . ΕΥΤΥΧΩΣ , υπαρχει και ενα υπολοιπο ποσοστο 30-40% , που ΔΕΝ γκρινιαζει συνεχεια . (Αυτα τα ποσοστα , ειναι η προσωπικη μου γνωμη , δεν εγινε καμια δημοσκοπηση) . Αυτο γενικα . Eδω στους Ολυμπιακους Αγωνες του 2004 , στο Εuro του 2004 και στην Εurovision του 2005 με την Παπαριζου , εποχες ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ για την Ελλαδα , υπηρχε δυστυχως και ενα μικρο ποσοστο των Ελληνων , που παλι ειχε προβλημα και ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ................

 

-------------- > > > Στο myphone απο την αλλη , δεν ξερω αν εχεις παρατηρησει , πως οταν ανακοινωνει μια εταιρια ενα Χ νεο δελτιο τυπου για μια νεα συσκευη , νεες υπηρεσιες , καλυψη δικτυων κλτ , το 60-70% των (πολλων ή λιγων) σχολιων που γραφονται απο κατω , ειναι ειρωνικα και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ γκρινια , γενικα .......... Θα εχεις παρατηρησει μαλλον σχολια του τυπου ''το αλλο με τον Τοτο το ξερετε'' ή ''να γελασω τωρα ή μετα , ή χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα'' κτλ κτλ .

 

Προσωπικα εμενα , αυτο το 60-70% των σχολίων , ΔΕΝ μου αρεσει καθολου ή (γενικά) η ΣΥΝΕΧΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑ πια επιτελους ..............

 

Πριν απο 2 εδομαδες περιπου , ειχα στην υπογραφη μου την Vodafone και το 4G δικτυο της και καποιοι εγραφαν σε ποστ : ''SUMMER_2000 , ΓΙΑΤΙ τετοια υποστηριξη στην εταιρια'' ? ? ? ή ''στην Vodafone δουλευεις ή παιρνεις μετοχες κτλ''

? ? ? ..........

 

Ουτε στην Vodafone δουλευω , ουτε στην Cosmote , ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ , αν θελετε πιστευετε .

 

Απλα , οπως γινεται σε ΟΛΕΣ τις χωρες του κοσμου , (αλλα στην Ελλαδα λιγο πιο πολυ) , καθε τι που αναφερει καποιος σχολιαζεται ή κρινεται , θετικα ή αρνητικα . Τα γνωστα . Η κακία σε όλο της το μεγαλείο ............... Να πεσουν να σε φανε αρκετοι , οπως οι γύπες ή τα κοράκια , το θήραμα τους . (Οχι ολοι , ΕΥΤΥΧΩΣ) .

 

Σε ποια περιοχη μενεις/δουλευεις και δεν εχεις σημα ΟΥΤΕ για απλες τηλεφωνικες κλησεις , οπως λες ?

 

ΔΕΝ ειπα οτι τα δικτυα στην Ελλαδα ή στον Κοσμο ειναι ΤΕΛΕΙΑ και να μην κανουμε παραπονα για την βελτιωση τους .

 

Εξαλλου , απο οτι ξερω , το FORUM του myphone , το διαβαζουν και ανθρωποι απο τις εταιριες ή τα τεχνικα τμηματα των εταιριων που αφορουν τις καλυψεις δικτυων κτλ .

 

------------ > > > Απλά η ΣΥΝΕΧΗΣ γκρίνια , δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με ενοχλει . (Χαιρομαι πραγματικα , που υπαρχουν και εκεινοι που αναφερουν θετικες αποψεις για το συγκεκριμενο topic ή γενικά , οπως ειπα παραπανω) .

 

Πες μου αν εχω ΑΔΙΚΟ στα παραπανω και σου ζηταω και συγγνωμη μετα , ειλικρινα .

 

* (Συγγνώμη για τα κεφαλαία και πάλι) .

 

Καλημέρα σύντροφε.

Θα συμφωνήσω γενικά στο ότι η πλήρης άρνηση και η πλήρης ισοπέδωση με βρίσκουν ενάντια… ας τα πάρουμε με την σειρά τα πράγματα…

Όσων αφορά Ολυμπιακούς Αγώνες και Εurovision υπήρχε μια μερίδα ανθρώπων που γκρίνιαζε γιατί κατασπαταλήθηκε το δημόσιο χρήμα με υπερτιμολογήσεις και φιέστες για να τα φάνε οι γνωστοί πολιτικοί – εργολάβοι και εμείς σήμερα καλούμαστε να πληρώσουμε με λιτότητα, απολύσεις και μισθούς πείνας …

Όσων αφορά τις νέες συσκευές εκεί με βρίσκεις 100% σύμφωνο.. Βγαίνει η κάθε ναυαρχίδα, την κράζουν και σε λίγες μέρες χρυσοπληρώνοντας την, την έχουν αποκτήσει…!

Όσων αφορά το σχόλιο που έκανα σχετικά για τις περιοχές που δεν υπάρχει ούτε σήμα για τηλεφωνική κλήση είναι γεγονός στην επαρχεία… μην ξεχνάς ότι η χώρα μας έχει έντονο ανάγλυφο (βουνά) με πολλά τυφλά σημεία...

Λόγο εργασίας πριν 20 μέρες βρέθηκα στην περιοχή Λευκάδα Πρέβεζα και Πάργα… έχοντας Wind. Ενώ σαν σήμα 3G είχα 4 στις 4 γραμμές, σέρνονταν όλες τις ώρες της ημέρας – νύκτας. Ακόμα και η σελίδα της google έκανε 4-5 λεπτά να ανοίξει…

Εκεί ξεχείλισε για έμενα το ποτήρι και την αποχαιρέτησα μια και καλή.

Υπάρχει περίπτωση τώρα να χαρακτηριστώ γκρινιάρης όταν η Wind και η κάθε Wind δεν μου επέτρεπε 9 στις 10 περιπτώσεις να εργαστώ, λόγο του ότι η διασύνδεση με ιντερνέτ είναι αναγκαστικό στοιχείο της εργασίας μου?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με Wind αν και πρόσφατα μπήκα σε 4G δεν μπορώ να πω ότι δεν είμαι ικανοποιημένος ειδικά με τα τσάμπα data μέχρι το τέλος Απριλίου
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μόλις είδα την διαφήμιση της Voda για το 4G+ και είδα μια μικρή αλλά ουσιαστική αλλαγή στην διατύπωση: Δεν υπάρχει πια το "... που πρώτη έφερε η Vodafone στη Ελλάδα" αλλά έχει γίνει "...πρώτη φορά στην Vodafone". Νομίζω ότι έχει να κάνει με το debate που υπάρχει με την Cosmote η οποία λέει ότι αυτή ενεργοποίησε πρώτη την αντίστοιχη υπηρεσία και μάλιστα όχι σε ελεγχόμενους χώρους (mall) αλλά σε ανοικτό χώρο (π.χ. κέντρο Θεσσαλονίκης). Έτσι κι αλλιώς είμαστε ακόμα σε βρεφικό στάδιο και έχουμε πολλά ακόμα να δούμε!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...