Jump to content

myphone POLL: Είστε ικανοποιημένοι από την 4G κάλυψη του παρόχου σας;


charlie_pace4
 Κοινοποίηση

Είστε ικανοποιημένοι από την 4G κάλυψη του παρόχου σας;  

745 members have voted

  1. 1. Είστε ικανοποιημένοι από την 4G κάλυψη του παρόχου σας;

    • Είμαι συνδρομητής Cosmote και είμαι ικανοποιημένος
      188
    • Είμαι συνδρομητής Cosmote και ΔΕΝ είμαι ικανοποιημένος
      100
    • Είμαι συνδρομητής Vodafone και είμαι ικανοποιημένος
      77
    • Είμαι συνδρομητής Vodafone και ΔΕΝ είμαι ικανοποιημένος
      202
    • Είμαι συνδρομητής Wind
      130
    • Δεν ξέρω / Δεν απαντώ
      48


Recommended Posts

Παντως ειναι γεγονος , -(και νομιζω οτι θα συμφωνησετε οι περισσοτεροι μαζι μου)- , πως η COSMOTE εχει τρεξει απιστευτα την 4G καλυψη ανα την Ελλαδα και συνεχιζει με πολυ γρηγορους ρυθμους , με την Vodafone να ακολουθει αμεσως μετα , αλλα παντα δευτερη στην καταταξη .

 

Η COSMOTE , τρεχει και δεν την προλαβαινουμε ! :) Μπραβο .

 

Καλη Ανασταση και καλο και ευτυχισμενο Πασχα του 2015 , ευχομαι σε ολους :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 154
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα δυο σημεια της Αθηνας που βλεπω τη μπαρα να γεμιζει στο LTE ειναι κοντα στη Νερατζιωτισσα και εξω απο το μετρο Κατεχακη. Συνταγμα δεν το εχω προσεξει :lol:

 

Παντως ας πιανουν ολα τα σημεια τουλαχιστον Η κι ας αφησουμε το 4G για αργοτερα. Αλλωστε στην Ελλαδα ολα ερχονται με καθυστερηση

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παντως ειναι γεγονος , -(και νομιζω οτι θα συμφωνησετε οι περισσοτεροι μαζι μου)- , πως η COSMOTE εχει τρεξει απιστευτα την 4G καλυψη ανα την Ελλαδα και συνεχιζει με πολυ γρηγορους ρυθμους , με την Vodafone να ακολουθει αμεσως μετα , αλλα παντα δευτερη στην καταταξη .

 

Η COSMOTE , τρεχει και δεν την προλαβαινουμε ! :) Μπραβο .

 

Καλη Ανασταση και καλο και ευτυχισμενο Πασχα του 2015 , ευχομαι σε ολους :)

 

Δουλευεις στην Cosmote? :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα :lol: Πολυ αστειο :lol: Πολυ γελασαμε , πραγματικα ......... :ninja: Τα γνωστα και μη εξαιρετεα σχολια , (κακίας θα τα ελεγα) .......... Τα περιμενα ομως ......... Καμια σχεση απολυτως και ειλικρινα .

 

Δεν θα το συνεχισω ομως ............

 

Καλο Πασχα να εχεις , σου ευχομαι :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα δυο σημεια της Αθηνας που βλεπω τη μπαρα να γεμιζει στο LTE ειναι κοντα στη Νερατζιωτισσα και εξω απο το μετρο Κατεχακη. Συνταγμα δεν το εχω προσεξει :lol:

 

Παντως ας πιανουν ολα τα σημεια τουλαχιστον Η κι ας αφησουμε το 4G για αργοτερα. Αλλωστε στην Ελλαδα ολα ερχονται με καθυστερηση

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Δεν μας λες για πιο δικτυο ομως , που βλεπεις καλο σημα 4G στην Νερατζιωτισσα και εξω απο το μετρο στην Κατεχακη .

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα :lol: Πολυ αστειο :lol: Πολυ γελασαμε , πραγματικα ......... :ninja: Τα γνωστα και μη εξαιρετεα σχολια , (κακίας θα τα ελεγα) .......... Τα περιμενα ομως ......... Καμια σχεση απολυτως και ειλικρινα .

 

Δεν θα το συνεχισω ομως ............

 

Καλο Πασχα να εχεις , σου ευχομαι :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν μας λες για ποιο δικτυο ομως , που βλεπεις καλο σημα 4G στην Νερατζιωτισσα και εξω απο το μετρο στην Κατεχακη .

 

Δεν ηταν σχολιο κακιας. Αλλα οταν καποιος κανει τετοιο promotion και βαζει στην υπογραφη του ποσο μα ποσο καλυτερο ειναι το δικτυο της Cosmote εναντι της Vodafone και δινει μπραβο στην Cosmote, το λογικο συμπερασμα ειναι οτι εχει οφελος απο αυτην. Δεν ειναι κακο να δουλευεις εκει και να τους υποστηριζεις.

 

Vodafone εχω. Απο 4G καλυψη δεν ειμαι ευχαριστημενος, ομως ειμαι απο τα υπολοιπα. Εχω απεριοριστο τηλεφωνο και ιντερνετ με 4€ οποτε και καθολου LTE να μην ειχε, δεν την αλλαζα

Edited by TheBerliner
Link to comment
Share on other sites

Με Cosmote ναι, με Vodafone όχι πλέον,γι'αυτό & σταμάτησα να τη χρησιμοποιώ. Όσο δεν κάνουν κίνηση να επεκτείνουν την κάλυψη & να βελτιώσουν τις ταχύτητες και σε επαρχιακές περιοχές όπως η Cosmote, αυτοί χάνουν
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...