Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως δεν παίζει αυτο που μου πρότεινες.

Ξέρω είχα κ αλλα samsung παλιά.... .οπως φαίνεται όμως κάτι έχει αλλάξει η σαμμυ στο σ6.

 

Μπορεί κάποιος να τσεκάρει και να μασ πέι?

 

Το δικό μου σ6 ειναι από vodafone ολλανδίας.

 

*#34971539#

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια να το ξεκαθαρισουμε..με τους αισθητηρες δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα...ειναι ακριβως τα ιδια..παλια υπηρχε ελαχιστα ενα προβλημα με τους αισθητηρες απ το s4 και πισω!!!το διαπιστωνεται και μονοι σας οτι βγαζει καταπληκτικες φωτογραφιες...ισχυει 100%
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβες τον σαρκασμο...

Πράγματι δε τον κατάλαβα και τσίμπησα, έγραψα και πολλά πανάθεμά με :X

Μικρός όμως είμαι θα μάθω ...:lol:

Link to comment
Share on other sites

για ανεβασε καμια βραδυνη φωτο να δουμε τι παιζει με τους αισθητηρες....

 

Πες μ καμια ρυθμιση να παιξω (iso κλπ) σε pro mode. Ή να το βαλω auto και ό,τι βγαλει?

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Πες μ καμια ρυθμιση να παιξω (iso κλπ) σε pro mode. Ή να το βαλω auto και ό,τι βγαλει?

 

βαλε iso 200 και τα υπολοιπα αστα οπως ειναι

Link to comment
Share on other sites

μόλις απόκτησα και το δικό μου galaxy s6 από το public..! παρατηρώ τώρα που το έχω στην φόρτιση ότι το κινητό είναι πολύ ζεστό.. τι συμβαίνει??? :/
Link to comment
Share on other sites

*#34971539#

 

Αυτο δεν σου δινει τις επιλογές δικτυου.

 

Παιδια ας δοκιμασει καποιος να παιξει με το *#0011# και πείτε μου αν σας δινει δυνατοτητα να δειτε αλλάξετε επιλογες δικτύου.

 

Thanks

......
Link to comment
Share on other sites

μόλις απόκτησα και το δικό μου galaxy s6 από το public..! παρατηρώ τώρα που το έχω στην φόρτιση ότι το κινητό είναι πολύ ζεστό.. τι συμβαίνει??? :/

 

Φυσιολογικο ☺

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου s6 edge rear camera Sony

Front camera slsi (αυτή είναι της samsung να υποθεσω;;)

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

φωτογραφιες μονο με το κουμπι βγαζει ? δεν μπορω να βρω την επιλογη που πατας στην οθονη και βγαζει φωτογραφια..
Link to comment
Share on other sites

για να το λες εσύ.. κάτι θα ξέρεις :P

 

Την ωρα της φορτισης ζεσταινεται και το δικο μ και ενος φιλου, επομενως μαλλον ισχυει για ολα τα S6. Αν τωρα ειναι failure της εταιρειας δεν ξερω..

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα και γω παρελαβα εκανα τα update και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων, τσεκαρα την camera (isocell rear-front). Τι αλλο να τσεκαρω? Gps συγκριτικα με το g2 η μερα με την νυχτα. Το κουμπι μπροστα δεν το λες οτι παιζει αλλα δεν ειναι και solid οπως πχ στα iphone. Ετσι ειναι και σε σας? Και κατι τελευταιο. Να κανω πρωτη φορτιση αφου κλεισει και με τον φορτιστη απο το lg g2? Το λεω επειδη ειναι πιο αδυναμος μηπως ειναι καλυτερα.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα και γω παρελαβα εκανα τα update και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων, τσεκαρα την camera (isocell rear-front). Τι αλλο να τσεκαρω? Gps συγκριτικα με το g2 η μερα με την νυχτα. Το κουμπι μπροστα δεν το λες οτι παιζει αλλα δεν ειναι και solid οπως πχ στα iphone. Ετσι ειναι και σε σας? Και κατι τελευταιο. Να κανω πρωτη φορτιση αφου κλεισει και με τον φορτιστη απο το lg g2? Το λεω επειδη ειναι πιο αδυναμος μηπως ειναι καλυτερα.

 

Καλοριζικο!!

Δν εχει να κανει αν θα το φορτισεις με φορτιστη αδυναμο ή οχι, σ συνιστω να βαλεις τον μαμα αφου αδειασει η μπαταρια σ (1-3%). Επισης στον dialer πατα *#0*# να δεις οτι ολα λειτουργουν ok.

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω! Το εκανα! Τι πρεπει να δω για να ειναι ολα οκ? Μου βγαζει τα παντα σε γκρι χρωμα. Θα ηταν κανενα κοκκινο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α τωρα καταλαβα πως τα παταω ενα ενα! Αυτο ισχυει σε ολα τα κιν?? Ε ρε τι μαθαινεις στις 5 το πρωι!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν μπορεις πες μου και αυτο με το κουμπι! Εσενα ειναι οπως τα πλαινα πχ η πιο λασκα?

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο!!

Δν εχει να κανει αν θα το φορτισεις με φορτιστη αδυναμο ή οχι, σ συνιστω να βαλεις τον μαμα αφου αδειασει η μπαταρια σ (1-3%). Επισης στον dialer πατα *#0*# να δεις οτι ολα λειτουργουν ok.

 

Φίλε καλημέρα και καλό μηνα σε όλους πάτησα και εγώ όπως λες τον dialer *#0*# και μου έβγαλε μια λίστα τι είναι αυτά; πατάω κάποιο από αυτά που μου έβγαλε; έχω το s6 enge

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εμείς που δεν κάναμε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων μετά το update, τι χάσαμε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει παρατηρήσει κάνεις σας τα προβλήματα διαχείρισης μνήμης που αναφέρει ο φίλος εδώ; http://www.sammobile.com/2015/04/29/albeit-unofficially-samsung-addresses-ram-management-issues-on-the-galaxy-s6/ . Εγώ έχω κάποια θέματα αργού multitasking και app swapping...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα και γω παρελαβα εκανα τα update και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων, τσεκαρα την camera (isocell rear-front). Τι αλλο να τσεκαρω? Gps συγκριτικα με το g2 η μερα με την νυχτα. Το κουμπι μπροστα δεν το λες οτι παιζει αλλα δεν ειναι και solid οπως πχ στα iphone. Ετσι ειναι και σε σας? Και κατι τελευταιο. Να κανω πρωτη φορτιση αφου κλεισει και με τον φορτιστη απο το lg g2? Το λεω επειδη ειναι πιο αδυναμος μηπως ειναι καλυτερα.

 

τι εννοεις οτι παιζει το πληκτρο?οσα galaxy ειχα ηταν σταθερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως να στο εξηγησω. Ασ πουμε δεν ειναι οπως τ κουμπια γυρω γυρω. Ειναι λιγο πιο χαλαρο.

 

απο που το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

Γερμανο απο επιδοτηση. Θα παω να τσεκαρω κανενα αυριο σε κανα public π ειναι διπλα μου να δω αν ειναι ιδια. Σαν αισθηση καλο φαινεται(πχ κανει κλικ, ο αισθητηρας αποτυπωματων δουλευει κομπλε) απλα ειναι λιγο χαλαρο.
Link to comment
Share on other sites

Γερμανο απο επιδοτηση. Θα παω να τσεκαρω κανενα αυριο σε κανα public π ειναι διπλα μου να δω αν ειναι ιδια. Σαν αισθηση καλο φαινεται(πχ κανει κλικ, ο αισθητηρας αποτυπωματων δουλευει κομπλε) απλα ειναι λιγο χαλαρο.

δεν εχω ξανακουσει κατι τετοιο,ας βοηθησει καποιος.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει ειναι και φυσιολογικο. Δεν ειχα ποτε samsung και ειναι και λιγο ψειρας!

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

*Ειμαι και λιγο ψειρας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...