Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει παρατηρησει κανενας καποια μικρη κυρτωση στο κινητο ρε παιδια? γιατι το δικο μου εχει μια μικρη προς τα πισω!!!

 

Μπορεις να στειλεις photo φιλε μου να δουμε

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και αυτές που γράφεις εφαρμογές συστήματος είναι γιαυτό δεν τις έχει,στην marshmallow πάντως το Facebook και messenger γίνονται βελτιστοποιηση γιατί η Samsung δεν τις έχει σαν εφαρμογές συστήματος.

Η Αγγλικη BTU 5.1.1 δεν εχει το facebook και το messenger σαν εφαρμογες συστηματος Βαγγο γι'αυτο κι η beta ΜΜ δεν τις εχει.

Ας ελπισουμε οτι θα ακολουθησουν κι αλλες.

Βελτιστοποιησα και τα 2 και βρηκα την υγεια μου..

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Η Αγγλικη BTU 5.1.1 δεν εχει το facebook και το messenger σαν εφαρμογες συστηματος Βαγγο γι'αυτο κι η beta ΜΜ δεν τις εχει.

Ας ελπισουμε οτι θα ακολουθησουν κι αλλες.

Βελτιστοποιησα και τα 2 και βρηκα την υγεια μου..

 

Εγώ παρατήρησα σήμερα που τα έβαλα και τα δύο στην βελτιστοποιηση, όταν ανοιγα Facebook και πατούσα το εικονίδιο για τα μηνύματα, κάποιες φορές αντί να μου ανοίγει το messager μου άνοιγε τον Browser και μου ζητούσε να συνδεθώ. Νομίζω ότι η βελτιστοποιηση το δημιούργησε το πρόβλημα γιατί δεν το είχα ξανά συναντήσει. Τώρα έχω μόνο το Facebook (από αυτά τα δύο) το messager όχι και όλα καλά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,το dual sim καλύπτεται από ελληνικό service?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η Αγγλικη BTU 5.1.1 δεν εχει το facebook και το messenger σαν εφαρμογες συστηματος Βαγγο γι'αυτο κι η beta ΜΜ δεν τις εχει.

Ας ελπισουμε οτι θα ακολουθησουν κι αλλες.

Βελτιστοποιησα και τα 2 και βρηκα την υγεια μου..

Δεν το γνώριζα Πάνο άρα η Αγγλική Btu είναι είναι η καλύτερη stock rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνώριζα Πάνο άρα η Αγγλική Btu είναι είναι η καλύτερη stock rom

Εννοουμε για τη marshmallow beta η και για τη 5.1.1 την επίσημη;

Update: Αποτι βλέπω και για τη 5.1.1 btu. Ειναι σίγουρο, αξίζει να αλλαξω rom δηλαδη ; :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση, στο note 3 όταν έλεγχα την χρήση της μπαταρίας και πάταγα επάνω στο γράφημα μου έδειχνε πιό πολλές λεπτομέρειες όπως σήμα,wifi.

Αυτό δυστυχώς δεν γίνετε στο s6, είναι θέμα rom? το τηλέφωνο είναι τσέχικο.

Μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή στο play store?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση, στο note 3 όταν έλεγχα την χρήση της μπαταρίας και πάταγα επάνω στο γράφημα μου έδειχνε πιό πολλές λεπτομέρειες όπως σήμα,wifi.

Αυτό δυστυχώς δεν γίνετε στο s6, είναι θέμα rom? το τηλέφωνο είναι τσέχικο.

Μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή στο play store?

 

δες το gsam battery

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Έχω το τελευταίο διάστημα το S6 και μπορώ να πω σε γενικές γραμμές ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος... :)

Εκείνο το οποίο έχω παρατηρήσει και θα ήθελα λίγο βοήθεια είναι η λειτουργία "Μην ενοχλείτε". Πιο συγκεκριμένα, όταν την ενεργοποιώ έχω βάλει στις εξαιρέσεις τις κλήσεις και τα μηνύματα. Παρ'όλα αυτά όμως φαίνεται να λαμβάνω ειδοποιήσεις από όλες τις εφαρμογές χωρίς να τις έχω ορίσει σαν υψηλής προτεραιότητας.:wacko: Θα περίμενα αυτές να αποκλείονται όταν είναι ενεργοποιημένη αυτή η υπηρεσία.

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος κάτι αντίστοιχο?

Ευχαριστώ :)

 

Δεν το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό? :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Samsung Pay χρησιμοποιεί κανείς; Μου βγάζει στο Play Store ότι η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με τη συσκευή!

 

Άκυρο ακόμα δεν εφαρμόζεται στην Ελλάδα :P

Ξέρει κανείς πότε πάει UK??

Edited by iPap
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

UK φέτος - δεν αργεί. Έχουν ξεκινήσει τα τεστ από Πέρσι. Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πεστε μου κατι εσεις που το εχετε καιρο το τηλ, ο οπτικος σταθεροποιητης εικονας στο βιντεο δουλευει μονο στα 30fps? και όχι στα 60? Γιατι εκει που λεει σταθεροποιηση βιντεο ενεργοποιείται μονο στα 30. Όταν υπαρχει ois το κλεινεις και το ανοίγεις όπως παραπανω? γιατι στο g2 που ειχα τον ειχε η καμερα μονιμα δεν μπορουσες να τον απενεργοποιήσης. Ευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το OIS αν δεν κανω λαθος δουλευει μονιμα, το αλλο που εχει μεσα στις ρυθμισεις ειναι το ψηφιακο IS.

Διορθωστε με αν κανω λαθος..

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το OIS αν δεν κανω λαθος δουλευει μονιμα, το αλλο που εχει μεσα στις ρυθμισεις ειναι το ψηφιακο IS.

Διορθωστε με αν κανω λαθος..

 

Ετσι θελω να πιστευω και εγω, αλλα ρωτησα γιατι ένα βιντεο που τραβηξα στα 60 μου φαινεται κουνημενο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολους ...

 

https://www.fastcardtech.com/Samsung-GALAXY-S6-G920f-Android-Phone.html

 

Εχει αγορασει κανεις το κινητο Samsung S6 απο αυτο το site ;

Ειναι γνησιο; τι πιστευεται;

Πως μπορει να ειμαι σιγουρος;

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά που εχει μεσα στο κουτι ειναι μονο για να απαντας και να αυξομειωνεις την ενταση ? Ακουω μουσικη και δεν μπορω να κανω μια βασική λειτουργια οπως play next/previous song , να βαλω σε αναμονη κληση. υπαρχει καποιος συνδυασμός πατηματων , πιεσης κλτ
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολους ...

 

https://www.fastcardtech.com/Samsung-GALAXY-S6-G920f-Android-Phone.html

 

Εχει αγορασει κανεις το κινητο Samsung S6 απο αυτο το site ;

Ειναι γνησιο; τι πιστευεται;

Πως μπορει να ειμαι σιγουρος;

 

Δεν ξερω αν ειναι γνησιο, αλλα και μονο που ειναι ετσι εμφανισιακα το site, εγω δεν θα το επαιρνα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολους ...

 

https://www.fastcardtech.com/Samsung-GALAXY-S6-G920f-Android-Phone.html

 

Εχει αγορασει κανεις το κινητο Samsung S6 απο αυτο το site ;

Ειναι γνησιο; τι πιστευεται;

Πως μπορει να ειμαι σιγουρος;

 

ips Οθονη...μπανανα μου μυριζει....και εχει και τικαρισμενα την memory card. απατη.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους. Κάποιοι από εδώ έχουν βάλει την mm και έχω ψηθεί πάρα πολύ.. Ξέρω ποια ότι έκλεισε η beta και περιμένουμε επίσημη .. Ξέρει κάποιος συγκεκριμένα το πότε;;

Θυμάμαι πέρσι που είχα το note 4 και καλά τελευταίο μοντέλο μου ήρθε τέλη Μαρτίου.. Λέτε να πάει τόσο μακριά;;

Edited by panoramix77
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους. Κάποιοι από εδώ έχουν βάλει την mm και έχω ψηθεί πάρα πολύ.. Ξέρω ποια ότι έκλεισε η beta και περιμένουμε επίσημη .. Ξέρει κάποιος συγκεκριμένα το πότε;;

 

Ειπαν για 18 Ιανουαριου οτι θα αρχισει η διανομη.Λογικα θα ξεκινησει με Αγγλια(λογω beta το υποθετω) και θα συνεχισουν σιγα σιγα και με τις αλλες χωρες.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

:!: Ενημέρωση :!:

Τα μυνήματα που αφορούσαν τη μπαταρία του Galaxy S6 μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο θέμα. Διαγράφηκαν επίσης μυνήματα που είχαν γίνει copy paste και στα δύο προαναφερθέντα θέματα. Προσπαθήστε να μην βγαίνετε off topic.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι στο άλλο τηλ που είχα είχα βάλει από τα widget στην αρχική οθόνη κάποιες επαφές για να τις παίρνω άμεσα τηλ, στο σ6 δεν βλέπω να έχει κάτι τέτοιο, δηλαδή άμεση κλήση και όχι μόνο επαφή,είναι δυνατόν; μπορούμε να βάλουμε αλλά widget;
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλη χρονια !σημερα πηρα το s6 και θελω να μαθω ποτε θα παρω την 6η εκδοση του android.εχετε καμια ιδεα?ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...