Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κι εμενα το κανει το yahoo.....τραγικό...κατι θα άλλαξαν παλι..

 

Έχει θέμα γενικά το yahoo και στον υπολογιστή ζητάει αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα που δουλεύει κανονικά το yahoo να ανησυχώ??? :lol:

Έχετε κωδικό με την μορφή που απαιτείται (γράμματα, νούμερα, σημεία κλπ)? Αν όχι, μπείτε στον κόπο να τους αλλάξετε. Επίσης απενεργοποιήστε την επαλήθευση με δυο βήματα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχω κωδικό με την μορφή που απαιτείται (γράμματα, νούμερα, σημεία κλπ) αλλα παλι τιποτα...Και δεν εχω βάλει 2 επαληθευση γιατι δεν δουλευε ποτε με το mail τoν windows
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω και εγώ οτι το yahoo mail δουλευει μια χαρά στο 550 μου παρέα με το gmail μου και δεν εχω κωδικό complex. Ν' αρχίσω να ανυσηχώ και εγώ??:confused:
Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα στο 930 δουλεύει το yahoo.

Μόνο τον κωδικό έπρεπε να ξανά βάλω.

 

Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι ένα πράγμα. Έρχεται email το σβήνω απο το κινητό και όταν μπαίνω απο τον υπολογιστή το email συνεχίζει και υπάρχει ! Γιατί ;

 

Win 10 και στο κινητό και στον υπολογιστή

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

........

Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι ένα πράγμα. Έρχεται email το σβήνω απο το κινητό και όταν μπαίνω απο τον υπολογιστή το email συνεχίζει και υπάρχει ! Γιατί ;

 

Win 10 και στο κινητό και στον υπολογιστή

Ελα μου την ιδια απορία εχω και εγω 10αρια με Anniversary και στα 2!

Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα μια χαρά δουλεύει yahoo και gmail, κάνα δυο φορές στο παρελθόν, συγκεκριμένα στο yahoo, δε μπορούσε να κάνει έλεγχο, έβγαζε μήνυμα να ελέγξω τους κωδικούς πρόσβασης, πρόβλημα που λύθηκε μόνο του μετά από λίγη ώρα, κάτι όμως που μου το έκανε και στο android που είχα πιο πριν.
Link to comment
Share on other sites

Για τις εφαρμογές του λειτουργικού υπάρχουν τα δύο παρακάτω θέματα... Ένα για προτάσεις και αναβαθμίσεις και το άλλο για απορίες σε περίπτωση bugs κτλ κτλ... Παρακαλώ μην γράφετε σε όποιο θέμα βρείτε μπροστά σας...

 

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις Εφαρμογών

 

[Windows 10 Mobile] Γενικές Απορίες Εφαρμογών

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου που ειναι τωρα 1 χρόνου περίπου δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

Είμαι με Anniversary καθαρή εγκατάσταση αλλά και πριν δεν ειχα κανενα ουσιαστικό

προβλημα.

Το γράφω για να μην φαίνονται ολα μαύρα......

Edited by alex_gate_7
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα περίεργο πρόβλημα με τον ηχο. Στη δουλεια επιτρεπεται να έχεις κινητό αλλά να είναι στη σίγαση. Πριν την Anniversary έβγαζα τα ακουστικά χαμηλωνα την ήχο στο τέρμα έβαζα τα ακουστικά και όλα καλά. Μετά το περίφημο update κάνω το ίδιο πράγμα αλλά τώρα μετα ακουστικά η σίγαση δεν λειτουργεί και το τηλέφωνο χτυπάει κανονικα. Έχω φάει 2 παρατηρήσεις γι'αυτό το πράγμα :mad: μεχρι να το παρω χαμπαρι . Έχει κανείς καμιά ιδέα εκτός από το προφανές να βγάλεις τα ακουστικά .....
Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμη η 14393.189 έκδοση του λειτουργικού! Αναμένουμε changelog.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα περίεργο πρόβλημα με τον ηχο. Στη δουλεια επιτρεπεται να έχεις κινητό αλλά να είναι στη σίγαση. Πριν την Anniversary έβγαζα τα ακουστικά χαμηλωνα την ήχο στο τέρμα έβαζα τα ακουστικά και όλα καλά. Μετά το περίφημο update κάνω το ίδιο πράγμα αλλά τώρα μετα ακουστικά η σίγαση δεν λειτουργεί και το τηλέφωνο χτυπάει κανονικα. Έχω φάει 2 παρατηρήσεις γι'αυτό το πράγμα :mad: μεχρι να το παρω χαμπαρι . Έχει κανείς καμιά ιδέα εκτός από το προφανές να βγάλεις τα ακουστικά .....

 

Και πριν αλλα και μετά το update λειτουργεί το ίδιο. Όταν βάζεις τα ακουστικά ο ήχος που είχες πριν δεν παίζει ρόλο. Πρέπει να τον μηδενίσεις πάλι.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμη η 14393.189 έκδοση του λειτουργικού! Αναμένουμε changelog.

 

Improved reliability of Windows Shell, map apps, Internet Explorer 11, and Microsoft Edge.

Addressed issue causing push-button reset to not work correctly and roll back on devices with language set to any of the Unicode languages.

Addressed issue causing some apps to not respond to the commands in the app bar in Windows 10 Mobile.

Addressed issue that sometimes blocks alarm notifications in Windows 10 Mobile.

Improved support for using the camera app in Windows 10 Mobile Enterprise.

Addressed additional issues with rendering 4K resolution, missing Start menu tiles when running on battery, Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Bluetooth compatibility, graphics, display rotation, app compatibility, Wi-Fi, Feedback Hub, Miracast, Windows Shell, revised daylight saving time, and USB.

Security updates to Microsoft Edge, Internet Explorer 11, Microsoft Graphics Component, Windows kernel, and Adobe Flash Player

 

***Δεν είναι όλα για το mobile***

Edited by Ant23
Link to comment
Share on other sites

Και πριν αλλα και μετά το update λειτουργεί το ίδιο. Όταν βάζεις τα ακουστικά ο ήχος που είχες πριν δεν παίζει ρόλο. Πρέπει να τον μηδενίσεις πάλι.

 

Δεν μηδενιζει, απλα κλεινει τον ηχο στα ακουστικά, το τηλεφωνο χτυπά κανονικά....

Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δεν μηδενιζει, απλα κλεινει τον ηχο στα ακουστικά, το τηλεφωνο χτυπά κανονικά....

 

Δεν τα έχω κοντά μου τώρα να το δοκιμάσω

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διαθέσιμη η 14393.189 έκδοση του λειτουργικού! Αναμένουμε changelog.

 

Κατεβαίνει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πω μάγκες έχει τρελό bug, τραβάω το notification bar κάτω και φαίνεται μία οριζόντια μπάρα πάνω με κομμάτι των tiles.. Μη το βάλετε

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πω μάγκες έχει τρελό bug, τραβάω το notification bar κάτω και φαίνεται μία οριζόντια μπάρα πάνω με κομμάτι των tiles.. Μη το βάλετε

 

 

https://postimg.org/image/8ztkbi7xf/

 

 

 

EDIT

έστρωσε με soft reset

Edited by Ant23
Link to comment
Share on other sites

Πω μάγκες έχει τρελό bug, τραβάω το notification bar κάτω και φαίνεται μία οριζόντια μπάρα πάνω με κομμάτι των tiles.. Μη το βάλετε

 

Περίεργο! Δεν έχει αναφερθεί κάπου σε σελίδες του εξωτερικού αντίστοιχο bug! Μήπως δεν έκατσε καλά η αναβάθμιση στη συσκευή σου;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο! Δεν έχει αναφερθεί κάπου σε σελίδες του εξωτερικού αντίστοιχο bug! Μήπως δεν έκατσε καλά η αναβάθμιση στη συσκευή σου;

 

Η αναβάθμηση πάει χάλια! Πέρασα WDRT 10586.107 και ευτυχώς είδα ότι πάει κατευθείαν σε 14393.189

αλλά που! Όλο κολλήματα στο 28% προσπάθειες κλπ. Και μιλάμε για "καθαρό" τηλ/νο. Πείτε τώρα

ότι θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάτι δεν έκατσε καλά στην αναβάθμιση σου.

Εμένα η .189 πέρασε γρήγορα και δουλεύει προς το παρόν καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάτι δεν έκατσε καλά στην αναβάθμιση σου.

Εμένα η .189 πέρασε γρήγορα και δουλεύει προς το παρόν καλά.

 

δε μιλάω για το Patch αλλά για όλη την Anniversary που την δίνει πια ως .189 και όχι την .87.

Anyway αναγκαστικά ξαναπροσπαθώ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...