Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μα την ξερω την διαδικασια. Αυτο βαζω.

http://gknwizard.eu/repo.

Το κανει κανονικα εγκατασταση. Δεν το ανοιγει...

Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι και στο kodi και στο ftmc οταν ξεκινησει μια ταινια και για καποιο λογο πατησω pause κολλαει η ταινια και δεν ξεκιναει πατωντας play.....ξεκιναει παλι η εικονα πατωντας ειτε να παει 10 sec μπροστα ειτε πισω....υπαρχει καμια λυση γι αυτο το σπαστικο?
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ στο android tv box δουλεύει μια χαρά. Στον σταθερό με win10 δεν μπορώ να εγκαταστήσω το gkn wizard. Αλλάζει κάτι στην διαδικασία ?
Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ στο android tv box δουλεύει μια χαρά. Στον σταθερό με win10 δεν μπορώ να εγκαταστήσω το gkn wizard. Αλλάζει κάτι στην διαδικασία ?

 

 

 

Μήπως το κόβει το anti-virus;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά έχει να κάνει με τα windows. Έκανα το kodi εγκαταστααη σε στικάκι σε portable μορφή και παίζει κανονικά. Και το gkn και το diamond και ολα...
Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά έχει να κάνει με τα windows. Έκανα το kodi εγκαταστααη σε στικάκι σε portable μορφή και παίζει κανονικά. Και το gkn και το diamond και ολα...

 

99% έχεις βάλει όνομα στον υπολογιστή με Ελληνικούς χαρακτήρες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά έχει να κάνει με τα windows. Έκανα το kodi εγκαταστααη σε στικάκι σε portable μορφή και παίζει κανονικά. Και το gkn και το diamond και ολα...

 

Μπορείς να βάλεις κάποια παραπομπή για την διαδικασία που ακολούθησες για το USB;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις κάποια παραπομπή για την διαδικασία που ακολούθησες για το USB;

 

;Eκανα ότι λέει sto παρακάτω video.

Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

εχει αλλαξει η διευθυνση, ειναι http://gknwizard.eu/repo

 

 

ευχαριστώ!

Εψαχνα στην πρώτη σελιδα κ δεν είναι ενημερωμενη και τελικά το βρήκα τυχαία καπου εδω μέσα.

 

Δλδ τωρα δεν εχουμε πια simplicity, ετσι?

το diamond μου φαίνεται πολύ φορτωμένο και βαρύ (και πολύ ελληνικούρα ρε παιδί μου).

και το άλλο το j4 .. κάτι ... πολύ απλό.. κάτι ενδιάμεσο δεν παίζει;

δοκίμασα και να του προσθέσω add ons και δεν κατάφερα, έχω την εντύπωση οτι ηταν κλειδωμένο.

 

πολύ μπερδεμένα μας τα κάνανε..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ!

Εψαχνα στην πρώτη σελιδα κ δεν είναι ενημερωμενη και τελικά το βρήκα τυχαία καπου εδω μέσα.

 

Δλδ τωρα δεν εχουμε πια simplicity, ετσι?

το diamond μου φαίνεται πολύ φορτωμένο και βαρύ (και πολύ ελληνικούρα ρε παιδί μου).

και το άλλο το j4 .. κάτι ... πολύ απλό.. κάτι ενδιάμεσο δεν παίζει;

δοκίμασα και να του προσθέσω add ons και δεν κατάφερα, έχω την εντύπωση οτι ηταν κλειδωμένο.

 

πολύ μπερδεμένα μας τα κάνανε..

 

εχει το gobou

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ!

Εψαχνα στην πρώτη σελιδα κ δεν είναι ενημερωμενη και τελικά το βρήκα τυχαία καπου εδω μέσα.

 

Δλδ τωρα δεν εχουμε πια simplicity, ετσι?

το diamond μου φαίνεται πολύ φορτωμένο και βαρύ (και πολύ ελληνικούρα ρε παιδί μου).

και το άλλο το j4 .. κάτι ... πολύ απλό.. κάτι ενδιάμεσο δεν παίζει;

δοκίμασα και να του προσθέσω add ons και δεν κατάφερα, έχω την εντύπωση οτι ηταν κλειδωμένο.

 

πολύ μπερδεμένα μας τα κάνανε..

To j4m, το λεει και το ονομα του. Just 4 movies. Αν θες και αλλα addons βαλε αλλο build. By the way, το πιο βαρυ/αργο build ειναι το daltons. Ποοολυ αργο απο κλικ σε κλικ! :lol:

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

To j4m, το λεει και το ονομα του. Just 4 movies. Αν θες και αλλα addons βαλε αλλο build. By the way, το πιο βαρυ/αργο build ειναι το daltons. Ποοολυ αργο απο κλικ σε κλικ! :lol:

Και στο je4m μπορεί να προσθέσει αν θέλει κάποιος αλλά πρόσθετα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο χτες το βραδυ δεν μου δινει την επιλογη στο τεραριουμ να επιλεξω τον μχ player

Εσας ειναι οκ ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο χτες το βραδυ δεν μου δινει την επιλογη στο τεραριουμ να επιλεξω τον μχ player

Εσας ειναι οκ ?

Νομίζω έχει να κάνει εάν έχεις mod έκδοση η όχι .... Στην κανονική έκδοση (με διαφημίσεις ) σου βγάζει όλες τις επιλογές . Υπάρχει adfree yes player....

Όταν είσαι offline σου δίνει επιλογές για άλλο player αλλά μόλις συνδεθείς στο Internet βγάζει επιλογή μόνο για YES

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

αν βρει καποιος καποια λυση ας την σφυριξει ρε παιδια

 

τα σχολια που εχω δει για αυτον τον player ειναι χαλια

 

και το προβλημα ειναι οτι ναι μεν μπορεις να επιλεξεις τον MX Player π.χ. αλλα μετα δεν σε παει στην επιλογη για τους υποτιτλους

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει να κάνει εάν έχεις mod έκδοση η όχι .... Στην κανονική έκδοση (με διαφημίσεις ) σου βγάζει όλες τις επιλογές . Υπάρχει adfree yes player....

Όταν είσαι offline σου δίνει επιλογές για άλλο player αλλά μόλις συνδεθείς στο Internet βγάζει επιλογή μόνο για YES

 

μα καλα γιατι εγινε αυτο ξαφνικα ?

Link to comment
Share on other sites

μα καλα γιατι εγινε αυτο ξαφνικα ?

Όπως έλεγε και το άσμα...

 

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος μάλλον θα υπάρξει fix από τον δημιουργό της Mod έκδοσης (έγραψε σε ένα forum ότι το έφτιαξε το πρόβλημα ...)

 

Το πρόβλημα με mx player έχει φτιαχτεί στην mod έκδοση ! Ξανακατεβαστε την τελευταία 1.9.5 mod έκδοση που ανέβηκε σήμερα ! Μόλις το δοκίμασα και μπορώ να επιλέξω ότι player θέλω!

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα με MX PLAYER στο TERRARIUM.

Και δεν έχω αναβαθμίσει εδώ και βδομάδες την εφαρμογή.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα με MX PLAYER στο TERRARIUM.

Και δεν έχω αναβαθμίσει εδώ και βδομάδες την εφαρμογή.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

Υπάρχει θέμα στην τελευταία mod έκδοση ! Μπες στο reddit να διαβάσεις

Ο δημιουργός του terrarium ΔΕΝ θέλει ο κόσμος να χρησιμοποιεί mod εκδόσεις ! Χάνει χρήματα από διαφημίσεις κτλ ...Στην τελευταία έκδοση βρηκε τρόπο το σύστημα του να ανιχνεύει εάν κάποιος έχει mod έκδοση και έτσι σου επιτρέπει να παίζεις τα video Μόνο με Yes player (ο player έχει inside διαφημίσεις )

Βρέθηκε τελικά λύση ! Η χρησιμοποιείς adfree Yes player η Ξανακατεβαζεις την καινούργια mod έκδοση του terrarium που βγήκε σήμερα (ο δημιουργός του mod βρήκε τρόπο να προσπεράσει το πρόβλημα ...)

Καλό είναι να αναβαθμίζεις πάντα το terrarium ! προσφέρει διορθώσεις,βελτιώσεις + περισσότερες HH,FHD πηγές !

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα στην τελευταία mod έκδοση ! Μπες στο reddit να διαβάσεις

Ο δημιουργός του terrarium ΔΕΝ θέλει ο κόσμος να χρησιμοποιεί mod εκδόσεις ! Χάνει χρήματα από διαφημίσεις κτλ ...Στην τελευταία έκδοση βρηκε τρόπο το σύστημα του να ανιχνεύει εάν κάποιος έχει mod έκδοση και έτσι σου επιτρέπει να παίζεις τα video Μόνο με Yes player (ο player έχει inside διαφημίσεις )

Βρέθηκε τελικά λύση ! Η χρησιμοποιείς adfree Yes player η Ξανακατεβαζεις την καινούργια mod έκδοση του terrarium που βγήκε σήμερα (ο δημιουργός του mod βρήκε τρόπο να προσπεράσει το πρόβλημα ...)

Καλό είναι να αναβαθμίζεις πάντα το terrarium ! προσφέρει διορθώσεις,βελτιώσεις + περισσότερες HH,FHD πηγές !

Link για την διορθωμένη modded έκδοση?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...