Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας και από εμένα. Έχω kodi και τώρα έχω ξεκινήσει να το ψάχνω παραπάνω. Έχω zem για αθλητικά.

Είναι το sports365live το καλύτερο αυτή τη στιγμή ή υπάρχει κάτι άλλο για ευρωπαικούς αγώνες?

Για ξένες σειρές ποιο addon να βάλω?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γεια σας και από εμένα. Έχω kodi και τώρα έχω ξεκινήσει να το ψάχνω παραπάνω. Έχω zem για αθλητικά.

 

Είναι το sports365live το καλύτερο αυτή τη στιγμή ή υπάρχει κάτι άλλο για ευρωπαικούς αγώνες?

 

Για ξένες σειρές ποιο addon να βάλω?

 

 

 

Ευχαριστώ!

 

Covenant, Elysium

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Τα Covenant, Elysium σας βγάζουν 1080p ποιότητα; συνήθως δεν βγάζουν και αν βγάλουν της προσπερνάει... και ανοίγει HD. Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Τα Covenant, Elysium σας βγάζουν 1080p ποιότητα; συνήθως δεν βγάζουν και αν βγάλουν της προσπερνάει... και ανοίγει HD.
To Covenant Ναι.

Θέμα streams είναι.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Πηγα φορτοσω το qouasar και μετα το φορτωμα μου βγαζει το μηνυμα να ορισω διαδρομη ληψης.Βρηκα την διαδρομη ληψης που γραφει (οχι fat32) αλλα δεν βγαζω ακρη.Μηπως καποιος γνωριζει τι πρεπει να κανω?tv box android 4.4.2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Πηγα φορτοσω το qouasar και μετα το φορτωμα μου βγαζει το μηνυμα να ορισω διαδρομη ληψης.Βρηκα την διαδρομη ληψης που γραφει (οχι fat32) αλλα δεν βγαζω ακρη.Μηπως καποιος γνωριζει τι πρεπει να κανω?tv box android 4.4.2

 

Πατάς εκεί που λέει Download path (not FAT32) και μετά επιλέγεις σε ποιο φάκελλο θέλεις να αποθηκεύονται τα προσωρινά torrents που κατεβάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Πατάς εκεί που λέει Download path (not FAT32) και μετά επιλέγεις σε ποιο φάκελλο θέλεις να αποθηκεύονται τα προσωρινά torrents που κατεβάζεις.

 

Καλημερα! Ποιον φακελλο πρεπει να ορισω? Μου βγαζει internal και εξωτερικος δισκος αποθηκευσης.Στον internal μου βγαζει μια κατεβασια αρχεια εκει πιο αρχειο πρεπει να επιλεξω

Link to comment
Share on other sites

Δημιούργησε έναν φάκελο σε όποιο σημείο θες.

Ονόμασε τον όπως θες για να τον θυμάσαι και επίλεξε αυτόν.

 

 

Meizu m2 με Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για ποσο χωρο χρειαζεται να εχω και εαν γεμισει μπορω να τον σβησω.Ενταξει θα επιλεξω το download και βλεπουμε .
Link to comment
Share on other sites

Covenant, Elysium
Στο covenant παρόλο που έχω περάσει τον trakt.tv λογαριασμό μου δεν μου τον ανοίγει στις σειρές μου, στο exodus πχ είναι οκ, μπορώ να κάνω κάτι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζουν οι υπότιτλοι από subztv? Εδώ και κάποιες μέρες δεν μου βρίσκει υπότιτλους από τη συγκεκριμένη πηγή

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζουν οι υπότιτλοι από subztv? Εδώ και κάποιες μέρες δεν μου βρίσκει υπότιτλους από τη συγκεκριμένη πηγή

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το site είναι εδώ και μέρες ΄΄κάτω΄΄

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

το site είναι εδώ και μέρες ΄΄κάτω΄΄
Ευχαριστώ :)

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το site είναι εδώ και μέρες ΄΄κάτω΄΄

Φυσικά και δεν είναι !! Απλά άλλαξαν την διεύθυνση ...http://subztv.club/ (χρειάζεται ο developer να αλλάξει την διεύθυνση στο addon!)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν είναι !! Απλά άλλαξαν την διεύθυνση ...http://subztv.club/ (χρειάζεται ο developer να αλλάξει την διεύθυνση στο addon!)
Δηλαδή πόσο πρέπει να του πάρει να αλλάξει και το add on;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για ποσο χωρο χρειαζεται να εχω και εαν γεμισει μπορω να τον σβησω.Ενταξει θα επιλεξω το download και βλεπουμε .

 

Μέσα στις ρυθμίσεις του addon, μπορείς να ορίσεις να μην σου αποθηκεύει τα torrents που κατεβάζεις για να δεις, οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα με τον χώρο στο tvbox.

 

Δηλαδή πόσο πρέπει να του πάρει να αλλάξει και το add on;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σήμερα το απόγευμα είδα κανονικά Lucifer με υπότιτλους από subztv. Έχει βγει η έκδοση 1.4.0 στο Thgiliwt Repository.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στις ρυθμίσεις του addon, μπορείς να ορίσεις να μην σου αποθηκεύει τα torrents που κατεβάζεις για να δεις, οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα με τον χώρο στο tvbox.

 

 

 

Σήμερα το απόγευμα είδα κανονικά Lucifer με υπότιτλους από subztv. Έχει βγει η έκδοση 1.4.0 στο Thgiliwt Repository.

Oκ θα προσπαθήσω από κει να αναβαθμίσω. Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το σκέτο subztv add on που είχε βγει ένα φεγγάρι , δεν λειτουργεί πια. Οι υπότιτλοι από το subztv έχουν ενσωματωθεί εδώ και καιρό στο subtitles.gr που από κάποια φάση και μετά άλλαξε και developer και ενσωματωθηκε στο repo που σου έγραψε ο φίλος πιο πάνω

 

Στάλθηκε από το E5823 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το σκέτο subztv add on που είχε βγει ένα φεγγάρι , δεν λειτουργεί πια. Οι υπότιτλοι από το subztv έχουν ενσωματωθεί εδώ και καιρό στο subtitles.gr που από κάποια φάση και μετά άλλαξε και developer και ενσωματωθηκε στο repo που σου έγραψε ο φίλος πιο πάνω

 

Στάλθηκε από το E5823 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μέχρι πρόσφατα έβρισκα όμως.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Atlas, το νέο ελληνικό addon από την ομάδα του GreeKodi.

Για εγκατάσταση βάζουμε την πηγή http://repo.greekodi.com και μετά κάνουμε install from zip από την παραπάνω πηγή το repository.hermes-1.0.zip

Μετά με install from repository βρίσκουμε το Hermes repository και κάνουμε εγκατάσταση το Atlas.

Edited by enterhere
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...