Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει ξαναειπωθεί, είπα να ρωτήσω μήπως έχει βρει κανένας την απάντηση από το xda η αλλού, έχετε βρει πως γίνεται το flex 2 να υποστηρίξει τις λειτουργίες όπως να μένει ανοιχτή η οθόνη όταν διαβάζεις και να βγάζεις φωτογραφία με χειρονομία? Αυτές οι λειτουργίες υποστηρίζονται ακόμα και από το LG G2...

Φωτογραφία με χειρονομία εννοείς selfie με τη γροθιά;

Να μένει ανοιχτή η οθόνη εγώ το κάνω από το power toggles πάντως που όυτως ή άλλως το χρησιμοποιώ

 

Ωραία νέα :)

Link to comment
Share on other sites

για να μενει ανοιχτη η οθονη , το εβαλα λειτουργει ΑΨΟΓΑ ! ! ! ! ! ! ! ! ! !:happy:

εχει βγει επιλογη στις ρυθμισεις / γενικες / προσβασιμοτητα , κατω κατω ....

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.numericme.face.on

Link to comment
Share on other sites

300€ με 3gb στο ebay τρελό vfm αλλά ελέω τραπεζών δεν μπορώ να κινηθώ οπότε θα μείνω με το απλό. Με τα 2 gb εμένα πάει σφαίρα φαντάζομαι με 3 τι αγίους θα κάνει.
Link to comment
Share on other sites

300€ με 3gb στο ebay τρελό vfm αλλά ελέω τραπεζών δεν μπορώ να κινηθώ οπότε θα μείνω με το απλό. Με τα 2 gb εμένα πάει σφαίρα φαντάζομαι με 3 τι αγίους θα κάνει.

 

Δε νομίζω πάντως πως θα δεις σημαντική διαφορά με ένα giga ram παραπάνω, αφού ακόμα και τα 2gb ram είναι DDR4 (αυτό είναι που κάνει τη διαφορά). Πιστεύω πως στην άλλη έκδοση είναι σημαντικά τα 32gb εσωτερικής μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πάντως πως θα δεις σημαντική διαφορά με ένα giga ram παραπάνω, αφού ακόμα και τα 2gb ram είναι DDR4 (αυτό είναι που κάνει τη διαφορά). Πιστεύω πως στην άλλη έκδοση είναι σημαντικά τα 32gb εσωτερικής μνήμης.

 

Αυτά τα 16gb με ξενέρωσαν αλλά με μια 128gb evo Samsung λύθηκε το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ΟΤΕ TV Go όπου χρειάστηκα να ρυθμίσω να κρύβονται τα κάτω soft buttons του android όταν παίζει video.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ στην Ελβετία βγάλαν προσφορά το γκρί 16αρι 225 ευρό καινουριο από καλό μαγαζί. Σαν χαρακτηριστικά αξίζει πάρα πολύ! Αλλά με όλα αυτά τα προβλήματα που περιγράφετε αξίζει η αγορά;;
Link to comment
Share on other sites

Αρα ένα πρόβλημα και όχι προβλήματα. Εντάξει παρουσιάστηκε σε κάποιες συσκευές συγκεκριμένης παρτίδας. Αυτό. Σε αυτή την τιμή πάντως είναι απόλυτο vfm.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ στην Ελβετία βγάλαν προσφορά το γκρί 16αρι 225 ευρό καινουριο από καλό μαγαζί. Σαν χαρακτηριστικά αξίζει πάρα πολύ! Αλλά με όλα αυτά τα προβλήματα που περιγράφετε αξίζει η αγορά;;

 

Και εγώ που το είχα, πιστεύω πως σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει. Και σε μεγαλύτερη τιμή, πάλι είναι vfm. Για τα 769ευρώ που ζητούσαν στην Ελλάδα δεν άξιζε. Πάρε το, μη το σκέφτεσαι!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,ειμαι αναμεσα στο flex 2 και το g3 με τα 3 ram,στην αναβαθμιση του 5.1 απ'οτι καταλαβα δεν υπαρχει πλεον θεμα υπερθερμανσης σωστα?η οθονη βολευει γενικα για παρακολουθηση ταινιων και πολυωρο browsing?και κατι τελευταιο μην κουραζω η αγορα θα γινει απο expansys στα 350,η εγγυηση με καλυπτει εδω γιατι διαβαζω για προβληματα στην οθονη και φοβαμαι μην πεσω κι εγω σε ελλατωματικη παρτιδα,ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος απο σημερα με ενα g flex πουλησα το g3 και το χτυπησα παρτίδα 503 χωρις κανενα θεμα. Το κινητο φοραει την 5.1.1 πάει σφαιρα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Σκέφτομαι να πάρω και εγώ μεταχειρισμένο το flex 2 το 16gb. Από πια παρτίδα και πάνω να κοιτάξω που να μην έχει θέματα; Επίσης ισχύει ότι το 16αρι φοράει DDR4 ενώ το 32αρι DDR3; Edited by palavas1986
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...