Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πήρα και εγώ εχτές το βράδυ μου φαίνεται πως πρέπει να είναι το ποιο ωραίο κινητό που έχω πάρει και έχω πάρει αρκετά παιδιά.2 ερωτήσεις:1.Το ois της κάμερας είναι ενεργοποιημένο ή υπάρχουν ρυθμίσεις που το ενεργοποιούμε εμείς;Γιατί ρε παιδιά κάποιες φωτο βγαίνουν κουνημενες.2.Η μπαταρία είναι τόσο χάλια;Η είναι αρχή ακόμα γιατί έχω κάνει μόνο μια φόρτιση;

Δηλαδη ποσο χαλια;και συ με μια φορτιση περιμενεις αστρωτη μπαταρια να σου βγαζει τι;Δως της λιγο χρονο 3 4 φορτισεις και αφηνε το να ξεκουραζεται μην εισαι συνεχεια με οθονη ανοιχτη με που τελειωνει η φορτιση.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδη ποσο χαλια;και συ με μια φορτιση περιμενεις αστρωτη μπαταρια να σου βγαζει τι;Δως της λιγο χρονο 3 4 φορτισεις και αφηνε το να ξεκουραζεται μην εισαι συνεχεια με οθονη ανοιχτη με που τελειωνει η φορτιση.:)

 

Nαι μωρε το ξερω με μια φορτιση τι περιμενω:lol:απλως ειχα κινεζικο πριν με γαματη μπαταρια και εχω καλομαθει αλλα δεν με νοιαζει καθολου ειναι παρααα πολυυυυυ ωραιο το κινητο.Με το ois ξερουμε κατι;Εχει τιποτα extra ρυθμισεις η καμερα απο αυτες που εχει στανταρ;

Link to comment
Share on other sites

Το ois ειναι μονιμα ενεργο και το αντιλαμβανεσαι οταν κανεις μικροκινησεις πριν τη ληψη. Απο ρυθμισεις δεν χρειαζεται κατι αλλα αμα το ρουταρεις ποτε αλλαζουν τα πραγματα. Προς το παρον, αν θες ως προς το κομματι βιντεο 4κ, θα σου προτεινα την εφαρμογη cinema 4k γιατι η στοκ εφαρμογη τα πνιγει τα συγκεκριμενα βιντεο. Και υπαρχει και η εφαρμογη manual camera για να κανεις παπαδες με τις ρυθμισεις φωτο.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν βλεπω προβλημα (video) στην στοκ εφαρμογη καμερας. Η cinema4k δεν γραφει 4κ και δεν εχω βρει καποια αλλη εφαρμογη που να γραφει 4κ και να μην εχει προβλημα στο focus.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εβαλες mm; Αναφερομαι στο φιλο που προφανως ειναι με την 5.1.1

 

Aν εννοεις εμενα ναι εβαλα mm

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά,

Ξαφνικά δεν μου αναγνωρίζει την sd, έχω κάνει επανεκίνησεις κτλ όχι όμως επαναφορά ρυθμίσεων εφόσον μπορώ να την αποφύγω. Καμία ιδέα ?

ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους! Κλεινοντας εξι μηνες κατοχος του flex, θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας τις εντυπωσεις μου, επειτα απο ατελειωτες μερες ψαξιματος στο xda και δοκιμων ταυτοχρονα, οσον αφορα καποια mods για βελτιωση του κινητου. Αρχικα να πω, οτι εχω δοκιμασει και τις τρεις εκδοσεις λογισμικου, δηλαδη 5,0,1 - 5,1,1 - ΜΜ και κατεληξα στην 5,1,1 v15c για τους παρακατω λογους. Με την 5.0.1 η συσκευη lagαρει αρκετα και δεν εχει τοσο καλη αυτονομια οσο η 5,1,1 και η MM. Με την mm η συσκευη ειναι πιο γρηγορη απο ολες τις εκδοσεις χωρις ιχνος lag, αλλα για μενα εχει δυο σημαντικα ελαττωματα που μου εκαναν να την απορριψω. Πρωτον ειναι οτι η φωτεινοτητα της οθονης αλλαζει αναλογα με τα χρωματα που προβαλλονται με το ετσι θελω, ασχετα αν εχουμε επιλεξει ή οχι την αντιστοιχη ρυθμιση, πραγμα που το θεωρω εντελως απαραδεκτο και δευτερον δεν υπαρχει η δυνατοτητα για ρουτ ωστε να εφαρμοσουμε τα mods που περιγραφω παρακατω και να εκμεταλλευτουμε στο επακρο τις δυνατοτητες της συσκευης.

1) Πρωτο και καλυτερο mod ειναι το "Thermal throttling and hotplug settings" οπως περιγραφεται εδω https://forum.xda-developers.com/g-flex2/general/thermal-throttling-hotplug-settings-t3106165 αλλα για να μην κουραζεστε πηγαινετε κατευθειαν στα μηνυματα 87 και 90 του χρηστη Topogigi. Εν ολιγοις πηγαινουμε στο αρχειο thermal-engine-8994.conf που βρισκεται στο φακελο system/etc, αντικαθιστουμε το κειμενο του με αυτο του μηνυματος 90 και κανουμε επανεκκινηση. Τη δουλεια αυτη την εχω κανει με τον es file explorer αφου τουδωσα δικαιωμα root. To κινητο μετα απο αυτο, πρακτικα δεν υπερθερμενεται ποτε, παραμενει γρηγορο οση ωρα και να το λιωνουμε στη χρηση, αυξανεται η αυτονομια ενω αποχαιρετουμε οριστικα τον κοφτη φωτεινοτητας. Θελετε κατι αλλο? Στο antutu πεφτει λιγο το σκορ (εμενα απο 80000 επεσε στις 75000) αλλα μην ξεχναμε οτι το τεστ διαρκει 5 λεπτα οποτε δε λεει τιποτα αυτο μπροστα στην πολυωρη χρηση. Πληροφοριακα με τη mm και με τις ιδιες συνθηκες εβγαζα 83000.

2) Δευτερο ειναι το sound and camera mod απο εδω https://forum.xda-developers.com/g-flex2/development/sound-mod-camera-mod-t3264739. Περα απο μια βελτιωση στον ηχο, το σημαντικο ειναι οτι παρεχει μια εξαιρετικη βελτιωση στην καμερα, μιας και με αυτο οι φωτογραφιες αποθηκευονται στη μεγιστη δυνατη ποιοτητα, ενω το σημαντικοτερο ειναι η δυνατοτητα για ληψη βιντεο 1080p στα 60 fps. Πραγματικα οποιος βλεπει τα βιντεο μου μενει με το στομα ανοικτο. Για να το πετυχουμε αυτο πηγαινουμε παλι στο φακελο system/etc, σβηνουμε τα αρχεια camera_config.xml, media_profiles.xml και mixer_paths.xlm, εγκαθιστουμε τα νεα, δινοντας στο καθενα δικαιωματα rw-r-r, και κανουμε επανεκκινηση. Αυτο το βιντεο

αφορα το g4 αλλα θα σας βοηθησει γιατι ο τροπος ειναι ο ιδιος. Επιπλεον, μετα απο πολυ ψαξιμο στα αντιστοιχα mods του g3 και g4, εχω επενεβη στο αρχειο media_profiles.xml και εχω ανεβασει τα bitrate για τα fhd βιντεο απο 17mbps στα 30mbps και για τα uhd βιντεο απο 30mbps σε 64mbps. Οριστε συνολικα τα αρχεια που εχω βαλει μαζεμενα https://www.dropbox.com/sh/fvce41y02yuf0px/AABzgxfGSr9TC-QwQHT8-LHEa?dl=0 .

Σημειωση α) Τα βιντεο fhd@60fps δεν αναπαραγονται τελεια στον στοκ player, χρησιμοποιηστε αλλον καλυτερα οπως bs player

Σημειωση β) Τα βιντεο uhd ειτε με το mod ειτε χωρις αυτο, οπως εχω αναφερει παλιοτερα, εχουν καποια lag λογω ρομ. Προτιμω να τα τραβαω με την εφαρμογη Cinema 4k οπου μπορουμε να ορισουμε bitrate μεχρι και 200mbps!

3) Τελευταιο αφησα το mod εδω https://forum.xda-developers.com/g-flex2/general/mod-lg-g-flex-2-dual-window-mod-t3053380 οπου πολυ ευκολα σχετικα επεμβαινουμε στο αρχειο build.prop και αλλαζοντας μια λεξη απο false σε true θα εχουμε τη δυνατοτητα να κανουμε dual window με ολες πλεον τις εφαρμογες και οχι επιλεγμενες.

Αυτα κατα τη γνωμη μου ηταν τα 3 must have mods και με αυτα τελικα σταματησα το σκαλισμα με ροοτ. Και επειδη θελω να βλεπω και ote tv go που απαιτει unrooted συσκευη, μπηκα στις ρυθμισεις του supersu πατησα την επιλογη για unroot, επανεκκινηση και ολα καλα με το ote tv go και ολα τα mods παραμενουν! Πραγματικα αυτη τη στιγμη εχω ενα κινητο που τα κανει ολα οσα ηθελα και με το παραπανω! Τουμπανο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Κάτοχος του LG G2 που μετά από 2μιση χρόνια άρχισε να με αφήνει, πρώτα η κάμερα άρχισε να μην κάνει focus, και τώρα έχει αρχίσει επανεκκινήσεις, σίγουρα σε παιχνίδι αλλά όχι μόνο, το κάνει και σε idle. Υπάρχει περίπτωση να φταίει η μπαταρία ?

 

Σκεφτόμουνα για αντικαταστάτη το FLEX 2, το G4 ή το HTC One M9.

 

Το G4 σχεδόν το απέρριψα λόγω του bootloop. Διάβασα για κατασκευαστικό λάθος σε κάποιες κολλήσεις που το έχει παραδεχτεί και η LG πλέον.

Είμαι ανάμεσα στο Flex 2 και το M9. Στην τιμή έχει μεγάλη διαφορά, περίπου 100 ευρώ αλλά με προβληματίζει ότι και το flex έχει εμφανίσει bootloop, όχι σαν το G4 αλλά έχει. Ή το κινητό μετά από 1 χρόνο πεθαίνει. Και είναι και το θέμα της οθόνης με το κιτρίνισμα.

Από την άλλη το M9 είναι πιο ακριβό αλλά έχει καλύτερη κάμερα και μπρος και πίσω, και ηχεία.

 

Από service νομίζω ότι θα είμαι καλύτερα με την LG σωστά?

 

Μπορείτε να που πείτε την γνώμη σας? Γιατί το θέμα κόστους είναι σημαντικό αλλά φοβάμαι και το bootloop.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορείτε να που πείτε την γνώμη σας?

 

Επειδή γράφεις σε λάθος θέμα και για να μη βγούμε off topic μιας και εδώ συζητάμε αποκλειστικά για τη συσκευή του τίτλου, απευθύνσου στο κατάλληλο μέρος... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanks και sorry για το off topic. Αλλά αποφάσισα για το flex τελικά.

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο που λέτε για τις παρτίδες. Πως καταλαβαίνεις την παρτίδα? Από τα πρώτα 3 ψηφία του S/N ? Για να ρωτήσω στο κατάστημα πριν αγοράσω. Και από ποια παρτίδα και μετά είναι καλύτερα να είναι το κινητό?

 

athanaso77 ίσως κάνω λάθος, αλλά νομίζω σε θυμάμαι από την εποχή του HTC Titan. Τότε ήμουνα και εγώ πιο ενεργός.

 

Επειδή γράφεις σε λάθος θέμα και για να μη βγούμε off topic μιας και εδώ συζητάμε αποκλειστικά για τη συσκευή του τίτλου, απευθύνσου στο κατάλληλο μέρος... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να ρωτήσω κάτι άλλο που λέτε για τις παρτίδες. Πως καταλαβαίνεις την παρτίδα? Από τα πρώτα 3 ψηφία του S/N ?

 

Όπως το λες, για παράδειγμα...

 

511 = 11ος του 2015

602 = 2ος του 2016 (όπως φαίνεται και στην παρακάτω φωτογραφία)

 

http://forums.androidcentral.com/attachments/lg-g4/216723d1455731750t-kinda-official-lg-g4-hard-brick-thread-20160217_175412.jpg

 

athanaso77 ίσως κάνω λάθος, αλλά νομίζω σε θυμάμαι από την εποχή του HTC Titan. Τότε ήμουνα και εγώ πιο ενεργός.

 

Σωστά θυμάσαι. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanks, και από ποια παρτίδα και μετά θεωρούμε ότι είναι καλό να είναι το κινητό?

 

edit: από το κατάστημα μου είπαν από 511 αρχίζει το S/N

 

Εγώ ακόμα το έχω το titan στο προφιλ μου :)

 

Όπως το λες, για παράδειγμα...

 

511 = 11ος του 2015

602 = 2ος του 2016 (όπως φαίνεται και στην παρακάτω φωτογραφία)

 

http://forums.androidcentral.com/attachments/lg-g4/216723d1455731750t-kinda-official-lg-g4-hard-brick-thread-20160217_175412.jpg

 

 

 

Σωστά θυμάσαι. ;)

Edited by highway

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα το έχω το titan στο προφιλ μου :)

 

...και εγώ το Β2100 ... και δεν το αλλάζω με τπτ ! πειράζει ? :lol:

Κινητά αλλάζω πολλά ... αυτό ΠΟΤΕ !

 

(off topic)

Edited by lefterismega
Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα λοιπόν και εγώ το Σάββατο που μας πέρασε και προς το παρών είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Ερχόμουνα από το LG G2 και ενώ λέγαμε για το flex 2 ότι ζεσταίνεται εγώ δεν παρατήρησα καμιά άνοδο της θερμοκρασίας. Το G2 τελικά ζεσταινόταν πολύ.

Ρώτησα παρτίδα πριν το πάρω και είναι 511 από Γερμανία. Πέρασα και marshmallow από την αρχή και είναι όλα μια χαρά.

Αν αναλογιστείς και την τιμή είναι τέλεια αγορά.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Έχω δυο θέματα με το flex, που με αναγκάζουν να το κρατώ στο συρτάρι.

Πρώτο, δε συγχρονίζει καθόλου με το hotmail τις επαφές (έχω δοκιμάσει άπειρα τρικ) και δεύτερο, είναι η μοναδική συσκευή στο σπίτι, που χάνει το wifi (εντελώς δε το βλέπει) μόλις βάλω το κανάλι εκπομπής του router στο αυτόματο, βάζοντας μόνο μια μικρή τιμή, τοτε το βλέπει. Μόνο αυτή η συσκευή το παρουσιάζει αυτό, ακόμη και η τηλεόραση LG δεν έχει πρόβλημα!

Βέβαια, το θέμα με τις επαφές είναι πιο σοβαρό... το έχω λύσει μέσω Gmail...

αλλά σε iOS, wp, κα Samsung το hotmail συγχρονίζει κανονικά χωρίς τρικ.

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι κι εγώ σε σκέψη αγοράς του κινητού καθώς στην τιμή που πωλείται πλέον είναι το απόλυτο vfm!

 

Σειρά 606 που βρήκα υποθέτω ότι θα είναι απροβλημάτιστη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους! Κλεινοντας εξι μηνες κατοχος του flex, θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας τις εντυπωσεις μου, επειτα απο ατελειωτες μερες ψαξιματος στο xda και δοκιμων ταυτοχρονα, οσον αφορα καποια mods για βελτιωση του κινητου. Αρχικα να πω, οτι εχω δοκιμασει και τις τρεις εκδοσεις λογισμικου, δηλαδη 5,0,1 - 5,1,1 - ΜΜ και κατεληξα στην 5,1,1 v15c για τους παρακατω λογους. Με την 5.0.1 η συσκευη lagαρει αρκετα και δεν εχει τοσο καλη αυτονομια οσο η 5,1,1 και η MM. Με την mm η συσκευη ειναι πιο γρηγορη απο ολες τις εκδοσεις χωρις ιχνος lag, αλλα για μενα εχει δυο σημαντικα ελαττωματα που μου εκαναν να την απορριψω. Πρωτον ειναι οτι η φωτεινοτητα της οθονης αλλαζει αναλογα με τα χρωματα που προβαλλονται με το ετσι θελω, ασχετα αν εχουμε επιλεξει ή οχι την αντιστοιχη ρυθμιση, πραγμα που το θεωρω εντελως απαραδεκτο και δευτερον δεν υπαρχει η δυνατοτητα για ρουτ ωστε να εφαρμοσουμε τα mods που περιγραφω παρακατω και να εκμεταλλευτουμε στο επακρο τις δυνατοτητες της συσκευης.

1) Πρωτο και καλυτερο mod ειναι το "Thermal throttling and hotplug settings" οπως περιγραφεται εδω https://forum.xda-developers.com/g-flex2/general/thermal-throttling-hotplug-settings-t3106165 αλλα για να μην κουραζεστε πηγαινετε κατευθειαν στα μηνυματα 87 και 90 του χρηστη Topogigi. Εν ολιγοις πηγαινουμε στο αρχειο thermal-engine-8994.conf που βρισκεται στο φακελο system/etc, αντικαθιστουμε το κειμενο του με αυτο του μηνυματος 90 και κανουμε επανεκκινηση. Τη δουλεια αυτη την εχω κανει με τον es file explorer αφου τουδωσα δικαιωμα root. To κινητο μετα απο αυτο, πρακτικα δεν υπερθερμενεται ποτε, παραμενει γρηγορο οση ωρα και να το λιωνουμε στη χρηση, αυξανεται η αυτονομια ενω αποχαιρετουμε οριστικα τον κοφτη φωτεινοτητας. Θελετε κατι αλλο? Στο antutu πεφτει λιγο το σκορ (εμενα απο 80000 επεσε στις 75000) αλλα μην ξεχναμε οτι το τεστ διαρκει 5 λεπτα οποτε δε λεει τιποτα αυτο μπροστα στην πολυωρη χρηση. Πληροφοριακα με τη mm και με τις ιδιες συνθηκες εβγαζα 83000.

2) Δευτερο ειναι το sound and camera mod απο εδω https://forum.xda-developers.com/g-flex2/development/sound-mod-camera-mod-t3264739. Περα απο μια βελτιωση στον ηχο, το σημαντικο ειναι οτι παρεχει μια εξαιρετικη βελτιωση στην καμερα, μιας και με αυτο οι φωτογραφιες αποθηκευονται στη μεγιστη δυνατη ποιοτητα, ενω το σημαντικοτερο ειναι η δυνατοτητα για ληψη βιντεο 1080p στα 60 fps. Πραγματικα οποιος βλεπει τα βιντεο μου μενει με το στομα ανοικτο. Για να το πετυχουμε αυτο πηγαινουμε παλι στο φακελο system/etc, σβηνουμε τα αρχεια camera_config.xml, media_profiles.xml και mixer_paths.xlm, εγκαθιστουμε τα νεα, δινοντας στο καθενα δικαιωματα rw-r-r, και κανουμε επανεκκινηση. Αυτο το βιντεο

αφορα το g4 αλλα θα σας βοηθησει γιατι ο τροπος ειναι ο ιδιος. Επιπλεον, μετα απο πολυ ψαξιμο στα αντιστοιχα mods του g3 και g4, εχω επενεβη στο αρχειο media_profiles.xml και εχω ανεβασει τα bitrate για τα fhd βιντεο απο 17mbps στα 30mbps και για τα uhd βιντεο απο 30mbps σε 64mbps. Οριστε συνολικα τα αρχεια που εχω βαλει μαζεμενα https://www.dropbox.com/sh/fvce41y02yuf0px/AABzgxfGSr9TC-QwQHT8-LHEa?dl=0 .

Σημειωση α) Τα βιντεο fhd@60fps δεν αναπαραγονται τελεια στον στοκ player, χρησιμοποιηστε αλλον καλυτερα οπως bs player

Σημειωση β) Τα βιντεο uhd ειτε με το mod ειτε χωρις αυτο, οπως εχω αναφερει παλιοτερα, εχουν καποια lag λογω ρομ. Προτιμω να τα τραβαω με την εφαρμογη Cinema 4k οπου μπορουμε να ορισουμε bitrate μεχρι και 200mbps!

3) Τελευταιο αφησα το mod εδω https://forum.xda-developers.com/g-flex2/general/mod-lg-g-flex-2-dual-window-mod-t3053380 οπου πολυ ευκολα σχετικα επεμβαινουμε στο αρχειο build.prop και αλλαζοντας μια λεξη απο false σε true θα εχουμε τη δυνατοτητα να κανουμε dual window με ολες πλεον τις εφαρμογες και οχι επιλεγμενες.

Αυτα κατα τη γνωμη μου ηταν τα 3 must have mods και με αυτα τελικα σταματησα το σκαλισμα με ροοτ. Και επειδη θελω να βλεπω και ote tv go που απαιτει unrooted συσκευη, μπηκα στις ρυθμισεις του supersu πατησα την επιλογη για unroot, επανεκκινηση και ολα καλα με το ote tv go και ολα τα mods παραμενουν! Πραγματικα αυτη τη στιγμη εχω ενα κινητο που τα κανει ολα οσα ηθελα και με το παραπανω! Τουμπανο!

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει το 2) (video @60 fps) χωρίς root?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό θα με ενδιέφερε κι εμένα. Το 4K μου είναι ψιλοαδιάφορο γιατί δεν έχει νόημα να τα βλέπεις στην οθόνη του κινητού, ούτε διαθέτω τηλεόραση τέτοιας ανάλυσης. Επιπλέον μιλάμε για πολύ ογκώδη αρχεία. Αλλά το 1080p στα 60fps θα ήθελα να το δοκιμάσω. (Στα specs του gsmarena λέει ότι τραβάει 1080p@60fps)

 

Περιμένω το κινητό να μου έρθει αύριο και ανυπομονώ να το ψαχουλέψω αλλά αρχικά δεν θα ήθελα να το πειράξω με root και τέτοια να δω πως τρέχει με τη μαμά ρομ (λογικά 5.1.1 θα έχει)

Edited by Conception
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό θα με ενδιέφερε κι εμένα. Το 4K μου είναι ψιλοαδιάφορο γιατί δεν έχει νόημα να τα βλέπεις στην οθόνη του κινητού, ούτε διαθέτω τηλεόραση τέτοιας ανάλυσης. Επιπλέον μιλάμε για πολύ ογκώδη αρχεία. Αλλά το 1080p στα 60fps θα ήθελα να το δοκιμάσω. (Στα specs του gsmarena λέει ότι τραβάει 1080p@60fps)

 

Περιμένω το κινητό να μου έρθει αύριο και ανυπομονώ να το ψαχουλέψω αλλά αρχικά δεν θα ήθελα να το πειράξω με root και τέτοια να δω πως τρέχει με τη μαμά ρομ (λογικά 5.1.1 θα έχει)

 

Μια χαρα τρεχει φυσεκι, και μη το ρουταρεις γιατι θα βλαστημας οτι φταιει το κινητο.:):):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τρεχει φυσεκι, και μη το ρουταρεις γιατι θα βλαστημας οτι φταιει το κινητο.:):):)

Καλησπέρα παιδιά! Με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο τηλ.

εμένα με ενδιαφέρει περισσότερο η μπαταρία και η κάμερα .

Πρέπει να προσέξω κάτι? έχει κάποιο θέμα το τηλ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο τηλ.

εμένα με ενδιαφέρει περισσότερο η μπαταρία και η κάμερα .

Πρέπει να προσέξω κάτι? έχει κάποιο θέμα το τηλ?

Η καμερα ειναι πολυ καλη και η μπαταρια αξιοπρεπης αλλααα με αυτην την οθονη δε θα το αφηνεις σε ησυχια οποτε θα σου φταιει η μπαταρια :).

Να προσεξεις να ειναι σειρα απο 601 και πανω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...