Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υποστηριζει nfc, δεν παιρνει sd card, δεν έχει removable battery. Ίσως θα έχει και αλλά αρνητικά που θα έρθουν στην πορεία. Για μένα αυτά φτάνουν για να μην το αγοράσω. Παντως η τιμη του στα 120€ ειναι καλη ( αν μεινει εκει). Θα περιμένω το jiayu s3 με τα 3gb ram για να αποφασισω .

 

Πάρε το jiayu με κλειστά ματια. Και κρατά τα κλειστά κι ενω θα εχεις βάλει πλοήγηση με GPS, θα πας γρήγορα και σωστα στον προορισμό σου, απο το g3 ηδη αλλά και στα g4 και g4s έχει δώσει τα καλύτερα δείγματα άλλωστε!

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάρε το jiayu με κλειστά ματια. Και κρατά τα κλειστά κι ενω θα εχεις βάλει πλοήγηση με GPS, θα πας γρήγορα και σωστα στον προορισμό σου, απο το g3 ηδη αλλά και στα g4 και g4s έχει δώσει τα καλύτερα δείγματα άλλωστε!

Σορρυ για το off topic αλλά δεν μπορώ να διαβάζω αδιαβαστους

http://www.gizchina.com/2014/11/27/jiayu-testing-jiayu-s3-ensure-quality-gps-function/

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο και το s3 αλλα βγαινουμε off topic.Kαι δεν σημαινει οτι επειδη τα προηγουμενα μοντελα ειχαν προβλημα με το gps θα εχουν και τα επομενα.Εγω για παραδειγμα ειχα το umi zero ενω παλαιοτερα τα umi ειχαν gps για κλαματα στο zero ηταν εντυπωσιακο.Αλλα ας μεινουμε στο θεμα μας.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην ψαρωνετε με το 1949.

Εχει την τακτικη να βαζει τιμες χωμα σε, ντεμεκ, sold out μοντελα.

 

Μην την πατατε σαν αμερικανακια

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το off topic αλλά δεν μπορώ να διαβάζω αδιαβαστους

http://www.gizchina.com/2014/11/27/jiayu-testing-jiayu-s3-ensure-quality-gps-function/

 

Μετα απο ενα καρο μάπα κινητα, που κάθε φορά λεγόταν οτι φτιάχτηκε το πρόβλημα, αποφάσισαν να το τεσταρουν κιόλας;

"Αδιαβαστος" πάντως πιανεσαι εσύ, γιατί όταν τα ίδια (!) mediatek τσιπ σε αλλα κινητά πιανιυν σφαίρα δορυφόρους (για να μην αρχίσω να λέω μοντέλα απο παλιότερα μέχρι τελευταια...δες πχ με τον 6592 το jiayu g4s και το coolpad f1) στα jiayu δεν πιανουν ουτε αν το πας δίπλα στον δορυφόρο! Φταίει η υλοποίηση και η κεραία που βάζει η jiayu (τυχαίο είναι οτι τα g3, g4, g4s είναι ουσιαστικά η ίδια υλοποίηση?) και δυστυχώς κι αυτό το ίδιο δείχνει σε υλοποίηση.

Τεσπα, η πολυδιαβασμενη ιστορία έχει δειξει με συντριπτικα ποσοστα τι εστι jiayu και gps, αν βγάλουν κι ενα που θα πιάνει μένει να το δουμε. Αλλά όχι και να κατηγορούν οι κινεζοjiayu τα mediatek αντι να κοιταξουν να φτιαξουν το διαχρονικο τους προβλημα με τις κεραιες κι εγώ να το δέχομαι άκριτα όπως άλλοι :)

 

Οφ τοπικ τέλος απο μένα.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα καρο μάπα κινητα, που κάθε φορά λεγόταν οτι φτιάχτηκε το πρόβλημα, αποφάσισαν να το τεσταρουν κιόλας;

"Αδιαβαστος" πάντως πιανεσαι εσύ, γιατί όταν τα ίδια (!) mediatek τσιπ σε αλλα κινητά πιανιυν σφαίρα δορυφόρους (για να μην αρχίσω να λέω μοντέλα απο παλιότερα μέχρι τελευταια...δες πχ με τον 6592 το jiayu g4s και το coolpad f1) στα jiayu δεν πιανουν ουτε αν το πας δίπλα στον δορυφόρο! Φταίει η υλοποίηση και η κεραία που βάζει η jiayu (τυχαίο είναι οτι τα g3, g4, g4s είναι ουσιαστικά η ίδια υλοποίηση?) και δυστυχώς κι αυτό το ίδιο δείχνει σε υλοποίηση.

Τεσπα, η πολυδιαβασμενη ιστορία έχει δειξει με συντριπτικα ποσοστα τι εστι jiayu και gps, αν βγάλουν κι ενα που θα πιάνει μένει να το δουμε. Αλλά όχι και να κατηγορούν οι κινεζοjiayu τα mediatek αντι να κοιταξουν να φτιαξουν το διαχρονικο τους προβλημα με τις κεραιες κι εγώ να το δέχομαι άκριτα όπως άλλοι :)

 

Οφ τοπικ τέλος απο μένα.

Oπως φαινεται στην υπογραφή σου δεν ειχες κανενα jiayu αρα θεωρητικά έχω και εγώ να σου πώ πολλά. Πρακτικά το δικό μου G3S και f1 μια χαρά δουλευουν τα gps τους.

Θεωρητικά ομως εχω να πω ότι υπάρχουν πολλά mtk με το συγκεκριμένο πρόβλημα αλλά προφανώς δεν τα έχεις διαβάσει.

Επίσης δεν ειμαι fanboy oυτε mr. παραπληροφόρηση για κινητά που ουτε καν δεν εχουν κυκλοφορήσει. Σορυ ξανα για για το off topic

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Oπως φαινεται στην υπογραφή σου δεν ειχες κανενα jiayu αρα θεωρητικά έχω και και εγώ να σου πώ πολλά. Πρακτικά το δικό μου G3S και f1 μια χαρά δουλευουν τα gps τους.

Θεωρητικά ομως εχω να πω ότι υπάρχουν πολλά mtk με το συγκεκριμένο πρόβλημα αλλά προφανώς δεν τα έχεις διαβάσει.

Επίσης δεν ειμαι fanboy. Σορυ ξανα για για το off topic

 

 

Πολλά κινητά που είχα δεν αναφέρω στην υπογραφή μου, ουτε καν τελευταια το coolpad f1. Αλλά μείνε εσύ στην υπογραφή μου, προφανώς δεν μπαινεις να διαβάσεις κάνα θρεντ jiayu για τα προβλήματα με gps. Και ναι, υπαρχουν σε πολλα κινητα, αλλά και σε κάμποσα (με ίδια ξαναλεω τσιπ!) όχι. Σημαίνει οτι οι κατασκευαστές των κινητών αυτών, της jiayu συμπεριλαμβανομένης, κάτι δεν κανουν καλά. Το να δουλεύει το g3s σου καλά "πρακτικά" (?) μετα απο ενα καρό fixes, δεν μου λέει τίποτα. Out of the box κλείδωνε κάνα δορυφόρο χωρίς να χορευεις το χορό των δορυφόρων σαν ινδιάνος; αυτό έχει σημασία. Αν θες εσύ να κανεις το μαυρο άσπρο...δικαίωμα σου, αλλά εγώ μαυρο θα το βλέπω ακόμα.

 

Και για να είμαι ον τοπικ....αν κι αποφεύγω όπως ο διαολος το λιβάνι να παίρνω κινητά μόλις κυκλοφορήσουν, αυτο το meizu μου έκανε κλικ. Αν ξαναπαιξει σε κάποιο site όπως σήμερα και δεν προλαβω να δω την αναφορά εδώ, ας μου στείλει κάποιος καλός άνθρωπος ενα πμ να το παραγγειλω!

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

μπορω να ανεχτω την μη αποσπωμενη μπαταρια ακομα και την ελλειψη επεκτασης μεσω sd

 

το να ξεμεινω ομως με flyme πολυ δυκολα

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβανω οτι το 1949deal βαζει ΕΙΚΟΝΙΚΕΣ τιμες χωμα σε κινητα που δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα και οταν ειναι διαθεσιμα τα εχει 20-30$ πανω απο τον φθηνοτερο.

Μακρυα... Δεν το ειχε ΠΟΤΕ in stock

 

Ρωτησα πωλητη στο aliexpress που το ειχε προπαραγγελια στα 225$ το 16gb.

 

Μου ειπε οτι μπορει να το στειλει σε 15 μερες και οτι εχει Ελληνικα

 

Αλλα κινεζοι ειναι αυτοι, δεν μπορεις να τους λαβεις ποτε στα σοβαρα

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

μπορω να ανεχτω την μη αποσπωμενη μπαταρια ακομα και την ελλειψη επεκτασης μεσω sd

 

το να ξεμεινω ομως με flyme πολυ δυκολα

 

Καλημερα!Οταν λες ξεμεινω?δηλαδη υπαρχει περιπτωση απλα να μεινει με την 4.4 η να μην παρει ποτε αναβαθμιση σε πχ flyme 4.3?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

λογικα θα παρει lollipop λογω υποστηριξης meizu και 64bit soc ομως παλι θα ειναι flyme,δεν ξερω βεβαια αν γενικοτερα τα meizu υποστηριζονται απο custom roms ,xda κλπ ,ας πει καποιος που ξερει

 

για μενα το flyme ειναι ο μονος λογος να μην το αγορασει καποιος

 

παντως αν βγει στην χαμηλη τιμη που ακουμε, μαλλον θα συμπαρασυρει ολη την κινεζικη αγορα προς τα κατω

 

υπομονη και φυλαξτε τα λεφτα σας ,χαμος θα γινει το επομενο ετος

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Πάρε το jiayu με κλειστά ματια. Και κρατά τα κλειστά κι ενω θα εχεις βάλει πλοήγηση με GPS, θα πας γρήγορα και σωστα στον προορισμό σου, απο το g3 ηδη αλλά και στα g4 και g4s έχει δώσει τα καλύτερα δείγματα άλλωστε!

Νομιζω αγαπητέ οτι διαβάζεις ο,τι θελεις εσύ. Ετσι σίγουρα θα βρεθούμε off topic. Το μήνυμα μου ηταν σαφές. Άνοιξε ματια και μυαλό και ξανά διάβασε. Καλη χρόνια.

Edited by zenix

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό κινητό αν και τεράστιο ακόμα και σε σχέση με το v987 μου. Έχουμε πληροφορία για το SAR του;
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης τουλαχιστον τα κινητα της meizu δεν απευθυνονται σε αυτους που αρεσκονται σε αλλαγες custom ρομ, οποιος ανηκει σε αυτην τη κατηγορια ας κοιταξει κατι αλλο καλυτερα nexus, 1+1, f1 κτλ. Το ιδιο ισχυει για sd και αφαιρουμενη μπαταρια. Θεωρω εκπληξη οτι ειναι dual sim. Για ubuntu ολα ειναι ακομα φημες αλλα εχει υπογραφει εδω και καιρο συνεργασια canonical και meizu.

 

Το flyme ειναι απο τις καλυτερες custom android υλοποιησεις για μενα. Σε συνδυασμο με την smartbar και το στρογγυλο home button/notification led προσφερει πολυ καλη εμπειρια χρησης. Οχι οτι ειναι τελειο αλλα ειναι κατι διαφορετικο και δεν θα το αλλαζα ευκολα με κατι αλλο. Στο κατω κατω η εμπειρια χρησης ειναι που μετραει σε βαθος χρονου και οχι τα νουμερα.

 

Βγαζουν εβδομαδιαιες αναβαθμισεις και δεν αφηνουν τα παλαιοτερα μοντελα στην τυχη τους. Meizu MX2 του 2012 που αρχικα βγηκε με flyme2 εχει παρει ηδη το Flyme3 και πριν 2 μηνες το Flyme4 (android 4.4.4) οπως και το MX3. Το μονο θεματακι προς το παρον ειναι πως το flyme4 χρειαζεται λιγο περαιτερω βελτιστοποιηση. Για lolipop θεωρω ειναι επισης θεμα χρονου.

 

Επισης σχεδιαστικα το m1 ειναι λογικη συνεχεια των προηγουμενων μοντελων mx4, mx3, mx2 και οχι κοπια του ip5c. Ομοιοτητες ναι υπαρχουν το παραδεχονται και οι ιδιοι, δεν ειναι κακο να παιρνεις ιδεες - το iphone ηταν το πρωτο τηλεφωνο με στρογγυλεμενες γωνιες μηπως; Το ιδιο ειχε ειπωθει και για το mx4 που ομως παρουσιαστηκε νωριτερα του ip6 και ειναι και ωραιοτερο αλλωστε.

 

 

Playstore εννοειται αλλα τα κινεζικα μοντελα λογικα θα πρεπει να το βαλουν με το χερι, δηλαδη 2 κλικ υποθεση. Στο αρχικο ποστ του νηματος του mx4 εχει ολα οσα χρειαζονται (επισης και στο meizufans.eu). SAR δεν γνωριζω ακομα.

 

Ας το δουμε και στην πραξη πριν βγαλουμε συμπερασματα.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης τουλαχιστον τα κινητα της meizu δεν απευθυνονται σε αυτους που αρεσκονται σε αλλαγες custom ρομ, οποιος ανηκει σε αυτην τη κατηγορια ας κοιταξει κατι αλλο καλυτερα nexus, 1+1, f1 κτλ. Το ιδιο ισχυει για sd και αφαιρουμενη μπαταρια. Θεωρω εκπληξη οτι ειναι dual sim. Για ubuntu ολα ειναι ακομα φημες αλλα εχει υπογραφει εδω και καιρο συνεργασια canonical και meizu.

 

Το flyme ειναι απο τις καλυτερες custom android υλοποιησεις για μενα. Σε συνδυασμο με την smartbar και το στρογγυλο home button/notification led προσφερει πολυ καλη εμπειρια χρησης. Οχι οτι ειναι τελειο αλλα ειναι κατι διαφορετικο και δεν θα το αλλαζα ευκολα με κατι αλλο. Στο κατω κατω η εμπειρια χρησης ειναι που μετραει σε βαθος χρονου και οχι τα νουμερα.

 

Βγαζουν εβδομαδιαιες αναβαθμισεις και δεν αφηνουν τα παλαιοτερα μοντελα στην τυχη τους. Meizu MX2 του 2012 που αρχικα βγηκε με flyme2 εχει παρει ηδη το Flyme3 και πριν 2 μηνες το Flyme4 (android 4.4.4) οπως και το MX3. Το μονο θεματακι προς το παρον ειναι πως το flyme4 χρειαζεται λιγο περαιτερω βελτιστοποιηση. Για lolipop θεωρω ειναι επισης θεμα χρονου.

 

Επισης σχεδιαστικα το m1 ειναι λογικη συνεχεια των προηγουμενων μοντελων mx4, mx3, mx2 και οχι κοπια του ip5c. Ομοιοτητες ναι υπαρχουν το παραδεχονται και οι ιδιοι, δεν ειναι κακο να παιρνεις ιδεες - το iphone ηταν το πρωτο τηλεφωνο με στρογγυλεμενες γωνιες μηπως; Το ιδιο ειχε ειπωθει και για το mx4 που ομως παρουσιαστηκε νωριτερα του ip6 και ειναι και ωραιοτερο αλλωστε.

 

 

Playstore εννοειται αλλα τα κινεζικα μοντελα λογικα θα πρεπει να το βαλουν με το χερι, δηλαδη 2 κλικ υποθεση. Στο αρχικο ποστ του νηματος του mx4 εχει ολα οσα χρειαζονται (επισης και στο meizufans.eu). SAR δεν γνωριζω ακομα.

 

Ας το δουμε και στην πραξη πριν βγαλουμε συμπερασματα.

 

Αν ειναι σταθερη η rom χωρις καποιο θεμα πιστευω πως δεν θα υπαρχει και λογος αλλαγης.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει προς το παρον δυνατοτητα αλλαγης ρομ περαν του flyme, ουτε custom recovery. Το παλευουν καποιοι αλλα χωρις τον πηγαιο κωδικα δεν ειναι ευκολο. Προσωπικα και να υπηρχε δεν θα εκανα την αλλαγη. Ειναι ισχυρο το integration συσκευης-flyme. Απο σταθεροτητα 5 μηνες ουτε ενα reboot με flyme 3. Το flyme4 δεν ειναι ακομα σε τοσο προχωρημενο development σταδιο αλλα θα στρωσει, ειδικα μεχρι να γινει ευρεως διαθεσιμη η συσκευη. Μιλαμε για λεπτομερειες τωρα βεβαια και με βαση τα οσα ισχυουν για αλλα μοντελα.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία αυτά που λέτε παιδιά αλλά η κάρτα γραφικών είναι πολύ πολυ αργή..

 

Για δώσε μας περισσότερες πληροφορίες

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αυτά που λέτε παιδιά αλλά η κάρτα γραφικών είναι πολύ πολυ αργή..

 

Την ίδια δεν έχει και το Note 4? Αφού σηκώνει την ανάλυση του Note εύκολα, δε νομίζω ότι θα υπάρχει πρόβλημα με το Meizu.

Link to comment
Share on other sites

ειναι αργη ε? οτι να ναι?

 

The T760 performs significantly faster than the Arm Mali T720 or Adreno 330 and slightly above the Adreno 420

 

http://gpucpu.com/arm-mali-t760-gpu-details/

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Ωραία αυτά που λέτε παιδιά αλλά η κάρτα γραφικών είναι πολύ πολυ αργή..

 

Για δώσε μας περισσότερες πληροφορίες

 

Την ίδια δεν έχει και το Note 4? Αφού σηκώνει την ανάλυση του Note εύκολα, δε νομίζω ότι θα υπάρχει πρόβλημα με το Meizu.

 

Προσπαθώντας να απαντήσω σε όλους θα επεκταθώ αναγκαστικά.

 

Η T760 είναι ότι πιο πρόσφατο σε Mali GPU κυκλοφορεί από την ARM[1], καθώς η T860 δεν βρίσκεται ακόμη στην αγορά. Η συγκεκριμένη GPU βγαίνει σε διάφορες εκδόσεις, από 1 έως και 16 πυρήνες :X . Αυτό υποδηλώνει η ονομασία MPx [MultiProsecessorX] όπου Χ ο αριθμός των πυρήνων. Στην συγκεκριμένη περίπτωση 2 πυρήνες (Του Meizu). Στο Note 4 είναι η έκδοση MP6, με ότι αυτό συνεπάγεται στην ταχύτητα λόγω της διαφοράς των πυρήνων[2].

 

http://gpucpu.com/wp-content/uploads/2014/09/Mali-t760-gpu-Arm-details.jpg

 

Επιπλέον η συγκεκριμένη GPU είναι 400% φορές πιο energy efficient από την Mali-T604[1],[3].

 

Η συγκεκριμένη κάρτα (MP2) σε καμιά περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί αργή, αλλά πιστεύω στη μέση, ανάμεσα στο Μέσο Όρο και στο top.

 

Ελπίζω να έλυσα τις όποιες απορίες.

 

 

[1]http://www.arm.com/products/multimedia/mali-performance-efficient-graphics/mali-t760.php

[2]http://en.wikipedia.org/wiki/Exynos

[3]http://gpucpu.com/arm-mali-t760-gpu-details/

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώντας να απαντήσω σε όλους θα επεκταθώ αναγκαστικά.

 

Βασικά εγώ γνώριζα.... καταλαβαίνεις.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λένε οι γνώστες ειναι πως το soc για mid range ειναι ισως το καλύτερο. για high end υπάρχουν και θα υπάρξουν καλύτερα. ενα χρόνο πριν θα ήταν high end. Το exynos 7 soc που αναφέρεται του note ειναι high end με οτι αυτο συνεπάγεται στην τιμη...έπρεπε να το γεμίσουν οσο μπορούν απο παντού... Το 6752 το κρατάν σε χαμηλό κόστος με καλή απόδοση. με λιγα λογια στη συγκεκριμενη περίπτωση παίρνεις ΠΟΛΥ καλα πράγματα για αυτα που πληρώνεις, αν θες να πληρώσεις παραπάνω υπάρχουν καλύτερα να πάρεις αλλα τετοια αναλογία τιμής/απόδοσης δεν νομίζω να βρεις.Και εγω θελω maliT760 MP16 με 16 A57cpu στα 50ευρω να παρω δυο να εχω με το 100ευρω που μου έμεινε απο τις γιορτές αλλα δε γινεται. επίσης, ολα αυτα χωράν σε ενα soc για κινητό? θα χρειάζεται γεννήτρια και οχι μπαταρία και μια υδροψυξη στην πλατη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...