Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά εγώ γνώριζα.... καταλαβαίνεις.... :rolleyes:

 

Εσύ μου ξέφυγες στην πολλαπλή παράθεση :P

 

Στα του κινητού ενδιαφέρομαι να το πάρω για δεύτερο. Κυρίως να παίζει για GPS αν επιβεβαιωθεί καλό κλείδωμα που δεν βλέπω τον λόγο να μην....

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα ,λέτε να γίνει κ με αυτό οτι κ με το umi zero ?,κιν φάντασμα που ακόμα το ψάχνουν ?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής έχει καταργηθεί και απαγορεύεται από τους κανονισμούς του forum.

Edited by athanaso77
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

ενα μαγαζι στο forum το εβγαλε in stock στα 260$ δηλαδη του φορεσανε ημιψηλο

 

ποιος ηταν ο μαυραγοριτης?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ποιος ηταν ο μαυραγοριτης?

 

vifocal.......................

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Με χαροποιούν ιδιαίτερα τα θετικά σχόλια που διαβάζω για το hardware, software και γενικά την meizu.

Αν δεν κυκλοφορήσει σύντομα το μικρό του αδελφάκι μάλλον θα αγοράσω αυτό!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια η εκδοση που πουλαει ειναι η κινεζικη. 3G: TD-SCDMA(can be only used in China)

4G: TD-LTE(can be only used in China)

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδια η εκδοση που πουλαει ειναι η κινεζικη. 3G: TD-SCDMA(can be only used in China)

4G: TD-LTE(can be only used in China)

 

Σωστά... ούτε καν το 3G δεν λειτουργεί εδώ στο συγκεκριμένο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

225 ευρώ, είναι καλά ή τους χτυπήσανε τα χιόνια? :X

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,και έχουν μόνο το ροζουλι διαθέσιμο :lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μέτριες οι φώτο για εμένα ,λογικά αδιάφορη η κάμερα για τους λάτρεις του είδους .
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Μέτριες οι φώτο για εμένα ,λογικά αδιάφορη η κάμερα για τους λάτρεις του είδους .

 

Δεν νομίζω ότι απευθύνεται σε λάτρεις του είδους, αλλά σε άτομα που θέλουν μια κάμερα να βγάζει απλά καλές φωτογραφίες.. πιστεύω ότι είναι πολύ τίμια για τα λεφτά που κοστίζει η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όντως από τις συγκεκριμένες φωτογραφίες δεν βλέπουμε κάτι το εντυπωσιακό (χωρίς ωστόσο το αποτέλεσμα να το λες κακό) αλλά ας είμαστε επιφυλακτικοί μιας και μιλάμε για συσκευή προπαραγωγής ουσιαστικά ακόμα. Εμένα αυτό που με ενοχλεί προσωπικά περισσότερο είναι το πόσο μοιάζει στο iPhone 5c, αλλά γούστα είναι αυτά...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

τα megapixel δεν λενε τπτ για την ποιοτητα μια φωτογραφικης,το μονο που λενε ειναι το μεγεθος της

 

αυτο που εχει σημασια ειναι τα οπτικα και ο αισθητηρας

 

εχω την αισθηση οτι για τον φωτισμο που ειδα οι sony των υπολοιπων κινεζικων ειναι αισθητα καλυτερες

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

τα megapixel δεν λενε τπτ για την ποιοτητα μια φωτογραφικης,το μονο που λενε ειναι το μεγεθος της

 

αυτο που εχει σημασια ειναι τα οπτικα και ο αισθητηρας

 

εχω την αισθηση οτι για τον φωτισμο που ειδα οι sony των υπολοιπων κινεζικων ειναι αισθητα καλυτερες

 

Σίγουρα δε παίζουν μόνο αυτά ρόλο και φακός, αισθητήρας είναι στην εξίσωση.

Ήθελα να προλάβω αυτούς που θα μιλήσουν για τον ανταγωνισμό.

Εδώ ακούσαμε ότι η κάρτα γραφικών είναι πολύ πολύ αργή....

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δε παίζουν μόνο αυτά ρόλο και φακός, αισθητήρας είναι στην εξίσωση.

Ήθελα να προλάβω αυτούς που θα μιλήσουν για τον ανταγωνισμό.

Εδώ ακούσαμε ότι η κάρτα γραφικών είναι πολύ πολύ αργή....

 

ε... δεν τη λες και αργή .... ο Snapdragon 615 βγάζει 59.4 GFLOPS και ο mediatek αυτός βγάζει 68.7 GFLOPS . Στα αυτιά , του ρίχνει που λένε και στο χωριό μου :D

Link to comment
Share on other sites

ε... δεν τη λες και αργή .... ο Snapdragon 615 βγάζει 59.4 GFLOPS και ο mediatek αυτός βγάζει 68.7 GFLOPS . Στα αυτιά , του ρίχνει που λένε και στο χωριό μου :D

 

Να τα πεις αυτά στους παραπληροφοριοδότες :p

Τέλος πάντως η συσκευή (αν δεν έχει βέβαια προβλήματα) είναι τρελό value for money αν παίξει στα ποσά που γράφονται :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...