Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όντως είναι πολύ καλός ο νέος tw. Ελπίζω με το 5αρι να έρθει και σε εμάς.

Είναι ότι καλύτερο έχω δει σε οποιοδήποτε smartphone,, απλά θα έπρεπε να το είχαμε ήδη

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να έχεις ανοιχτά τα δεδομένα για να τους δεις......ανοιξε τα κανε διαγραφή προσφάτων εφαρμογών και ανοιξε ξανά να δεις την μέτρηση!

Ανοιχτά τα έχω. Μάλλον δεν κατάλαβες σε τι αναφέρομαι.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ότι καλύτερο έχω δει σε οποιοδήποτε smartphone,, απλά θα έπρεπε να το είχαμε ήδη

Δυστυχώς η samsung έτσι το πάει. Με το καινούργιο μοντέλο η αναβάθμιση

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι. έχω το κινητό στην κατοχή μου 1 μήνα και με τα λύπης διαπίστωσα πως έχει κάνει γρατζουνιές στην οθόνη και μάλιστα αρκετά βαθιές. υπάρχει τρόπος αποκατάστασης? εμπιστεύτικα το gorila glass 4 και την πάτησα Edited by baxabe
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι. έχω το κινητό στην κατοχή μου 1 μήνα και με τα λύπης διαπίστωσα πως έχει κάνει γρατζουνιές στην οθόνη και μάλιστα αρκετά βαθιές. υπάρχει τρόπος αποκατάστασης? εμπιστεύτικα το gorila glass 4 και την πάτησα

κοντευω 5 μηνες κινητο και με την μεμβρανη ουτε μια..τι χρηση εκανες??μπορεις να βαλεις φωτο?

Link to comment
Share on other sites

κοντευω 5 μηνες κινητο και με την μεμβρανη ουτε μια..τι χρηση εκανες??μπορεις να βαλεις φωτο?

 

μάλλον από το φερμουάρ της τσάντας που βάζω το κινητό. θεραπεία υπάρχει? δυστυχώς φώτο δεν κατάφερα να τραβήξω, κανένα τρικ

Edited by baxabe
Link to comment
Share on other sites

μάλλον από το φερμουάρ της τσάντας που βάζω το κινητό. θεραπεία υπάρχει? δυστυχώς φώτο δεν κατάφερα να τραβήξω, κανένα τρικ

 

Τι θεραπεια φιλος εννοεις να σου το αλλαξουν με εγγυηση??

 

αυτό το ξέρω δεν παίζει. κανένα υγρό που να γεμίζει τις γρατζουνιες ή κάτι τέτοιο

 

έλα εβαλα 2 φώτο

Edited by baxabe
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Εγώ,κατήργησα σήμερα αυτή τη βλακεία με τα αποτυπώματα,γιατι είχε κολλήσει τα πόδια και δεν δεχόταν το αποτύπωμα με τίποτα.Αναγκάστηκα και το ξεκλειδωσα μέσα από τον κωδικό της Google,που δίνει εναλλακτικά.

Και ζοχαδιάστηκα πιο πολύ,γιατι ήθελα να πάρω το γιατρό,και το τηλέφωνο το είχα μόνο στο κινητό.

Τώρα έβαλα αυτό με τις τελίτσες και ησύχασα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Εγώ,κατήργησα σήμερα αυτή τη βλακεία με τα αποτυπώματα,γιατι είχε κολλήσει τα πόδια και δεν δεχόταν το αποτύπωμα με τίποτα.Αναγκάστηκα και το ξεκλειδωσα μέσα από τον κωδικό της Google,που δίνει εναλλακτικά.

Και ζοχαδιάστηκα πιο πολύ,γιατι ήθελα να πάρω το γιατρό,και το τηλέφωνο το είχα μόνο στο κινητό.

Τώρα έβαλα αυτό με τις τελίτσες και ησύχασα.

έχεις και εναλλακτικό κωδικό,,,, που δημιουργώντας την ασφάλεια με το δακτυλικό αποτύπωμα σου ζητάει να φτιάξεις ένα κωδικό σε περίπτωση που δε το διαβάσει το αποτύπωμα για κάποιο λόγο. Οπότε δε χρειαζόταν να μπεις με κωδικό του google ή της samsung.

Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Μαλαισία λένε ότι βγήκε νέα ota. Αναμένουμε να δούμε αν αληθεύει όντως και τι περιλαμβάνει
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μαλαισία λένε ότι βγήκε νέα ota. Αναμένουμε να δούμε αν αληθεύει όντως και τι περιλαμβάνει

Για exynos λέει;; παίζει να είναι η 5.1;; καλά θα ήταν

Link to comment
Share on other sites

Για exynos λέει;; παίζει να είναι η 5.1;; καλά θα ήταν

 

Μακάρι όπως και μακάρι να φύγει αυτή η αργοπορία με τα recents apps

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη δλδ για να απενεργοποιησεις το αποτηπωμα θελει μανουρα? Γιατι κ γω σε μια φαση εψαχνα πως να το βγαλω αλλα δεν εβρησκα καινλεω αλλη φορα και το παρατησα.
Link to comment
Share on other sites

Ας έρθει το καινούργιο tw και ας lagaroun τα recent..

Μακάρι αλλά δεν το νομίζω για την ώρα. ..μάλλον πρόκειται για το update σχετικά με την αυξημένη προστασία στο σβήσιμο των δεδομένων κατά την αναβάθμιση του λογισμικού όπως έγινε στο μοντέλο της sprint...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει συγκεκριμενη ενεργεια που πρεπει να κανουμε για να πιανει 4G το κινητο? εμενα ειναι απο ρουμανια...νομιζω δεν ειναι θεμα δικτυου γιατι αλλοι με το το ιδιο δικτυο πιανουν κανονικα...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει συγκεκριμενη ενεργεια που πρεπει να κανουμε για να πιανει 4G το κινητο? εμενα ειναι απο ρουμανια...νομιζω δεν ειναι θεμα δικτυου γιατι αλλοι με το το ιδιο δικτυο πιανουν κανονικα...ευχαριστω

 

Πρέπει να κάνεις ενεργοποίηση... Αν είσαι Vodafone στέλνεις 4GΝΑΙ στο 1285.. Αν όχι ψάξε το αντίστοιχο μήνυμα του παρόχου σου!

Link to comment
Share on other sites

Και γω δεν πιστεύω ότι είναι κάτι πολύ σημαντικό. Μάλλον για μικρές διορθώσεις πρόκειται. Θα δούμε όμως
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις ενεργοποίηση... Αν είσαι Vodafone στέλνεις 4GΝΑΙ στο 1285.. Αν όχι ψάξε το αντίστοιχο μήνυμα του παρόχου σου!

 

το 4G οκ, το ΝΑΙ με ελληνικά ή αγγλικά ? Λογικά αγγλικά (σαν συνέχεια του μυν. δηλαδή... ε?)

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αλλά δεν το νομίζω για την ώρα. ..μάλλον πρόκειται για το update σχετικά με την αυξημένη προστασία στο σβήσιμο των δεδομένων κατά την αναβάθμιση του λογισμικού όπως έγινε στο μοντέλο της sprint...

Γύρω στα 150mb είναι η οτα και δείχνει να φτιάχνει κάποια glitches που είχαμε στην κάρτα αλλά και καλύτερη αναμονή. 5.0.1 είναι ακόμα. Δεν νομίζω να ασχοληθώ και πολυ για να την βάλω. Αν περαστεί σε καστομ τότε θα δοκιμάσω. Πάντως τπτ νέο ακόμα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...