Jump to content

iPad Air 2 (2014)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο φίλε μου και σε εσένα. Ποια έκδοση λογισμικού φοράς? έδεις βάλει την 8.1.1. ?

Καλησπέρα και ευχαριστώ.

Ναι την 8.1.1 έχω μιας και μόλις το ενεργοποίησα, έκανα update αμέσως.

 

Τα προβλήματα που διαπίστωσε ο φίλος παραπάνω (παραπάνω πίεση στη οθόνη κάνει νερά κτλ κτλ) μου κίνησε την περιέργεια και μετά από τον αντίστοιχο έλεγχο δεν διαπίστωσα κάτι σχετικό. Να πω και πως το "τρίξιμο" όπως το ανέφερα σε παλαιότερο μήνυμα μου δεν έχει καμμία σχέση το εκθεσιακό κομμάτι με αυτό που εχθές αγόρασα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 894
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και ευχαριστώ.

Ναι την 8.1.1 έχω μιας και μόλις το ενεργοποίησα, έκανα update αμέσως.

 

Τα προβλήματα που διαπίστωσε ο φίλος παραπάνω (παραπάνω πίεση στη οθόνη κάνει νερά κτλ κτλ) μου κίνησε την περιέργεια και μετά από τον αντίστοιχο έλεγχο δεν διαπίστωσα κάτι σχετικό. Να πω και πως το "τρίξιμο" όπως το ανέφερα σε παλαιότερο μήνυμα μου δεν έχει καμμία σχέση το εκθεσιακό κομμάτι με αυτό που εχθές αγόρασα.

 

τα νερα τα κανει στην οθονη αν πιεσεις απο πισω στο αλουμινιο και ειδικοτερα στην δεξια πλευρα οπως βλεπεις το tablet.

και τα κανουν ολα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

τα νερα τα κανει στην οθονη αν πιεσεις απο πισω στο αλουμινιο και ειδικοτερα στην δεξια πλευρα οπως βλεπεις το tablet.

 

και τα κανουν ολα.

 

 

Στο wallpaper με το χιονισμένο βουνό αν πατήσεις με λίγη δύναμη κάπου που δεν έχει εικονίδιο δεν κάνει νερά λίγο πιο δίπλα; Είναι νορμαλ; Δεν θυμάμαι στο iPad 3 να το έκανε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Σήμερα πήρα και εγώ το 2 Αρι το 64 αρι με 3G ....όλα καλά τα βλέπω προς το παρόν αλλά νομίζω ότι πρέπει να έχει το θεματάκι του με το WI FI....παρατηρώ ότι η ένταση του σήματος δεν είναι σταθερή ....δηλ άλλες φορές πχ έχει full σήμα δηλ 3 γραμμές και άλλες 2 γραμμές στην ίδια πάντα απόσταση από το router και αυτό φαίνεται στο Ίντερνετ και στο YouTube που θέλεις καλό σήμα για να παίξει ένα βίντεο σε πλήρη ανάλυση ....έχει παρατηρήσει κανείς από εσάς κάτι τέτοιο ?δηλ μερικές φορές ανοίγει με δυσκολία ακόμη και μια ιστοσελίδα και αμέσως σαν να ξεμπλοκάρει και πάει σφαίρα

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Σήμερα πήρα και εγώ το 2 Αρι το 64 αρι με 3G ....όλα καλά τα βλέπω προς το παρόν αλλά νομίζω ότι πρέπει να έχει το θεματάκι του με το WI FI....παρατηρώ ότι η ένταση του σήματος δεν είναι σταθερή ....δηλ άλλες φορές πχ έχει full σήμα δηλ 3 γραμμές και άλλες 2 γραμμές στην ίδια πάντα απόσταση από το router και αυτό φαίνεται στο Ίντερνετ και στο YouTube που θέλεις καλό σήμα για να παίξει ένα βίντεο σε πλήρη ανάλυση ....έχει παρατηρήσει κανείς από εσάς κάτι τέτοιο ?δηλ μερικές φορές ανοίγει με δυσκολία ακόμη και μια ιστοσελίδα και αμέσως σαν να ξεμπλοκάρει και πάει σφαίρα

Σας ευχαριστώ

 

Θέμα με wifi δεν έχω προσέξει μέχρι τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι ετοιμος να παρω και ipad air 2. Πείστε με οτι πρεπει να μεινω με το mini retina. Κυριος λόγος πως εχω 16gb κ στο iphone κ στο ipad κ σκεφτομαι να αρχισω να του περναω κ αρκετες ταινίες,το δα απο κοντα κ εντυπωσιάστηκα πολύ.

 

 

Δεν σε πειθω με τιποτα!!!η λειτουργία του ειναι απροσκοπτη και πιστευω θα δεις μεγαλη διαφορα ακομη και με το μινι ρετινα πουχεις.εγω εχω ψηθει παρα πολυ και αρχιζω να κανω τα κουμαντα μου (αν δεν προκυψει κανα απροοπτο εξοδο ξαφνικα...)

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Στο wallpaper με το χιονισμένο βουνό αν πατήσεις με λίγη δύναμη κάπου που δεν έχει εικονίδιο δεν κάνει νερά λίγο πιο δίπλα; Είναι νορμαλ; Δεν θυμάμαι στο iPad 3 να το έκανε!

 

O pik έχει δίκιο ... Από την δεξιά πλευρά κάνει νερά αν πιέσεις αρκετά... Άλλα γιατί να πιέσει κάποιος τόσο δεν το βλέπω...

Edited by ikaros_7
Autocorrect
Link to comment
Share on other sites

Αν πιέσετε την οθόνη στο αριστερό μέρος συνεχόμενα και βάλετε το αυτί σας κοντά κάνει ένα τακ τακ; Εμένα κάνει. ..με βλέπω να το γυρνάω αύριο. .
Link to comment
Share on other sites

Αν πιέσετε την οθόνη στο αριστερό μέρος συνεχόμενα και βάλετε το αυτί σας κοντά κάνει ένα τακ τακ; Εμένα κάνει. ..με βλέπω να το γυρνάω αύριο. .

 

Εμένα δεν το κάνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα που πήγα και το χειρίστηκα στο πλαίσιο είναι πάρα πολύ ενοχλητικό το τρίξιμο που κάνει όταν η φωνή του ηχείου είναι πάνω από το 1/3. Δεν θα το αγόραζα με τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα που πήγα και το χειρίστηκα στο πλαίσιο είναι πάρα πολύ ενοχλητικό το τρίξιμο που κάνει όταν η φωνή του ηχείου είναι πάνω από το 1/3. Δεν θα το αγόραζα με τίποτα.

 

Η αλήθεια είναι ότι έχεις δίκιο ότι είναι ενοχλητικό.. Περιμένω την θήκη που παρηγγειλα για να μειωθεί το θέμα. Η να το βάζω σαν stand όποτε δεν θα με νοιάζει..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Σήμερα πήρα και εγώ το 2 Αρι το 64 αρι με 3G ....όλα καλά τα βλέπω προς το παρόν αλλά νομίζω ότι πρέπει να έχει το θεματάκι του με το WI FI....παρατηρώ ότι η ένταση του σήματος δεν είναι σταθερή ....δηλ άλλες φορές πχ έχει full σήμα δηλ 3 γραμμές και άλλες 2 γραμμές στην ίδια πάντα απόσταση από το router και αυτό φαίνεται στο Ίντερνετ και στο YouTube που θέλεις καλό σήμα για να παίξει ένα βίντεο σε πλήρη ανάλυση ....έχει παρατηρήσει κανείς από εσάς κάτι τέτοιο ?δηλ μερικές φορές ανοίγει με δυσκολία ακόμη και μια ιστοσελίδα και αμέσως σαν να ξεμπλοκάρει και πάει σφαίρα

Σας ευχαριστώ

 

Εγω δεν έχω διαπιστώσει κανενα τέτοιο θεμα στο δικο μου έχω παντα σήμα τέρμα στις αποστάσεις που το έχω μέσα στο σπίτι.μαυτο με την ιστοσελίδα μου το έκανε και εμενα σήμερα αλλα το κοίταξα και είδα πως ειναι καθαρά θεμα της σύνεσης μου την οποία την πιάνουν κάτι εγκεφαλικά και κανει ότι θελει.. Το ίδιο πράγμα μου εκανε και σήμερα στο λαπτοπ ενώ σε άλλο wifi το ipad. Δεν εκανε το παραμικρό και λειτουργούσε σφαίρα.

 

Να κάνω βρε παιδιά μια ερώτηση και να ξεκαθαρίσω από την αρχή ότι ρωτάω καθαρά με καλή διάθεση και δίχως ίχνος χλευασμού.. Έχω διαβάσει και εδώ και σε αλλα φόρουμ του εξωτερικού κυρίως αυτο για την οθονη που παραμορφώνει , εδώ έγραψε ένας φίλος για ένα τακ τακ όταν πιέζεις αρκετά την οθονη και βάλεις το αυτί σου πάνω κλπ.. Αλήθεια γιατί να κανεις κάτι τέτοιο ? στα αυτιά μου ειναι σα να λέμε ότι έχω ωραιότατο καινούριο αμάξι το οποίο με ικανοποιεί στα παντα και με το παραπάνω αλλα άμα βάλω έναν ελέφαντα να κάτσει πάνω στο καπό παρατηρώ ότι η λαμαρίνα βουλιάζει και ότι τρίζουν τα αμορτισρερ..

 

Και παλι να ξεκαθαρίσω πως σε καμία να καμία περίπτωση δεν κοροϊδεύω κανέναν και δεν αναφέρομαι προσωπικά ..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν έχω διαπιστώσει κανενα τέτοιο θεμα στο δικο μου έχω παντα σήμα τέρμα στις αποστάσεις που το έχω μέσα στο σπίτι.μαυτο με την ιστοσελίδα μου το έκανε και εμενα σήμερα αλλα το κοίταξα και είδα πως ειναι καθαρά θεμα της σύνεσης μου την οποία την πιάνουν κάτι εγκεφαλικά και κανει ότι θελει.. Το ίδιο πράγμα μου εκανε και σήμερα στο λαπτοπ ενώ σε άλλο wifi το ipad. Δεν εκανε το παραμικρό και λειτουργούσε σφαίρα.

 

Να κάνω βρε παιδιά μια ερώτηση και να ξεκαθαρίσω από την αρχή ότι ρωτάω καθαρά με καλή διάθεση και δίχως ίχνος χλευασμού.. Έχω διαβάσει και εδώ και σε αλλα φόρουμ του εξωτερικού κυρίως αυτο για την οθονη που παραμορφώνει , εδώ έγραψε ένας φίλος για ένα τακ τακ όταν πιέζεις αρκετά την οθονη και βάλεις το αυτί σου πάνω κλπ.. Αλήθεια γιατί να κανεις κάτι τέτοιο ? στα αυτιά μου ειναι σα να λέμε ότι έχω ωραιότατο καινούριο αμάξι το οποίο με ικανοποιεί στα παντα και με το παραπάνω αλλα άμα βάλω έναν ελέφαντα να κάτσει πάνω στο καπό παρατηρώ ότι η λαμαρίνα βουλιάζει και ότι τρίζουν τα αμορτισρερ..

 

Και παλι να ξεκαθαρίσω πως σε καμία να καμία περίπτωση δεν κοροϊδεύω κανέναν και δεν αναφέρομαι προσωπικά ..

 

Συμφωνώ μαζί σου. Το ίδιο με αλλά λόγια έχω γράψει πιο πάνω...

Η μόνη εξαίρεση είναι το θέμα του ήχου το οποίο είναι κάπως ενοχλητικό αλλά όπως έγραψε περιμένω την θήκη που παρηγγειλα και τέλος. :)

Link to comment
Share on other sites

Για τον ήχο δεν αντιλέγω.. Υπάρχει θεματάκι και ειναι θεμα που εχει αντίκτυπο στη άμεση χρήση του προϊόντος. Άλλους τους ενοχλεί άλλους όχι βέβαια αλλα ειναι όντως ένα θεμα..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν έχω διαπιστώσει κανενα τέτοιο θεμα στο δικο μου έχω παντα σήμα τέρμα στις αποστάσεις που το έχω μέσα στο σπίτι.μαυτο με την ιστοσελίδα μου το έκανε και εμενα σήμερα αλλα το κοίταξα και είδα πως ειναι καθαρά θεμα της σύνεσης μου την οποία την πιάνουν κάτι εγκεφαλικά και κανει ότι θελει.. Το ίδιο πράγμα μου εκανε και σήμερα στο λαπτοπ ενώ σε άλλο wifi το ipad. Δεν εκανε το παραμικρό και λειτουργούσε σφαίρα.

 

Να κάνω βρε παιδιά μια ερώτηση και να ξεκαθαρίσω από την αρχή ότι ρωτάω καθαρά με καλή διάθεση και δίχως ίχνος χλευασμού.. Έχω διαβάσει και εδώ και σε αλλα φόρουμ του εξωτερικού κυρίως αυτο για την οθονη που παραμορφώνει , εδώ έγραψε ένας φίλος για ένα τακ τακ όταν πιέζεις αρκετά την οθονη και βάλεις το αυτί σου πάνω κλπ.. Αλήθεια γιατί να κανεις κάτι τέτοιο ? στα αυτιά μου ειναι σα να λέμε ότι έχω ωραιότατο καινούριο αμάξι το οποίο με ικανοποιεί στα παντα και με το παραπάνω αλλα άμα βάλω έναν ελέφαντα να κάτσει πάνω στο καπό παρατηρώ ότι η λαμαρίνα βουλιάζει και ότι τρίζουν τα αμορτισρερ..

 

Και παλι να ξεκαθαρίσω πως σε καμία να καμία περίπτωση δεν κοροϊδεύω κανέναν και δεν αναφέρομαι προσωπικά ..

Κοίτα από τη στιγμή που έδωσα 639 ευρώ θέλω το μηχάνημα να είναι τέλειο. Δε θέλω ούτε να τρίζει με μικρή πίεση της οθόνης, ούτε να κάνει κύματα με λίγη πίεση στο μπροστά μέρος. Πού το παράλογο δεν κατάλαβα; Στο κάτω κάτω μπορεί να είναι ελαττωματικό το δικό μου τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω ίσως να ειναι ελαττωματική η συσκευή σου καθώς εμενα δεν κανει το τρίξιμο αλλα όσο για την παραμόρφωση στη οθονη όσα έχω πιάσει στα χέρια μου έχω δει ότι θέλουν αρκετή και σίγουρα όχι φυσιολογική πίεση για να παραμορφώσει ..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

 

Να κάνω βρε παιδιά μια ερώτηση και να ξεκαθαρίσω από την αρχή ότι ρωτάω καθαρά με καλή διάθεση και δίχως ίχνος χλευασμού.. Έχω διαβάσει και εδώ και σε αλλα φόρουμ του εξωτερικού κυρίως αυτο για την οθονη που παραμορφώνει , εδώ έγραψε ένας φίλος για ένα τακ τακ όταν πιέζεις αρκετά την οθονη και βάλεις το αυτί σου πάνω κλπ.. Αλήθεια γιατί να κανεις κάτι τέτοιο ? στα αυτιά μου ειναι σα να λέμε ότι έχω ωραιότατο καινούριο αμάξι το οποίο με ικανοποιεί στα παντα και με το παραπάνω αλλα άμα βάλω έναν ελέφαντα να κάτσει πάνω στο καπό παρατηρώ ότι η λαμαρίνα βουλιάζει και ότι τρίζουν τα αμορτισρερ..

 

Και παλι να ξεκαθαρίσω πως σε καμία να καμία περίπτωση δεν κοροϊδεύω κανέναν και δεν αναφέρομαι προσωπικά ..

 

Το ιδιο σκεφτομουν κ εγω διαβαζοντας για πιεσεις, χτυπηματα κλπ!

 

Πηρες μια συσκευη και δουλευει μια χαρα, γιατι πρεπει να της αλλαξεις τα φωτα μηπως και κανει κατι απ οσα λενε αλλοι χρηστες;;; :blink:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοίτα από τη στιγμή που έδωσα 639 ευρώ θέλω το μηχάνημα να είναι τέλειο. Δε θέλω ούτε να τρίζει με μικρή πίεση της οθόνης, ούτε να κάνει κύματα με λίγη πίεση στο μπροστά μέρος. Πού το παράλογο δεν κατάλαβα; Στο κάτω κάτω μπορεί να είναι ελαττωματικό το δικό μου τι να πω.

 

Αν δουλευει χωρις κανενα προβλημα, γιατι πρεπει να το πιεσεις;;; Γιατι πρεπει να το στραβωσεις για να δεις αν στραβωνει;;; Απο το 3g μεχρι σημερα εχω περασει σχεδον απ ολες τις φορητες και μη συσκευες της apple και αλλων εταιρειων παλαιοτερα! Αν δεν ειχε καποιο εμφανεστατο προβλημα ποτε δεν καθομουν να τα πεταξω στον τοιχο για να δω αν σπασουν!!!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Σήμερα πήρα και εγώ το 2 Αρι το 64 αρι με 3G ....όλα καλά τα βλέπω προς το παρόν αλλά νομίζω ότι πρέπει να έχει το θεματάκι του με το WI FI....παρατηρώ ότι η ένταση του σήματος δεν είναι σταθερή ....δηλ άλλες φορές πχ έχει full σήμα δηλ 3 γραμμές και άλλες 2 γραμμές στην ίδια πάντα απόσταση από το router και αυτό φαίνεται στο Ίντερνετ και στο YouTube που θέλεις καλό σήμα για να παίξει ένα βίντεο σε πλήρη ανάλυση ....έχει παρατηρήσει κανείς από εσάς κάτι τέτοιο ?δηλ μερικές φορές ανοίγει με δυσκολία ακόμη και μια ιστοσελίδα και αμέσως σαν να ξεμπλοκάρει και πάει σφαίρα

Σας ευχαριστώ

 

Και γω παρατήρησα κάτι με το σήμα του wifi....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει ακούσει κανείς πρόβλημα για την έκδοση με 128GB; Δεν το λέω επειδή έχω διαβάσει κάτι, αλλά κάτι πήρε το μάτι μου για κάποια iPhone 6 128GB που είχαν θεματάκια και αναρωτιέμαι μήπως συμβαίνει το ίδιο και με τα iPad. Βασικά επειδή θέλω να το χρησιμοποιώ αρκετά για ταινίες, έχει σημασία η χωρητικότητα. Τα 16GB ούτε γι' αστείο δε μου φτάνουν, είμαι μεταξύ 64GB και 128GB. Ίσως τα 128 είναι υπερβολή (ανεβαίνει και το κόστος δυσανάλογα) αλλά ο χώρος ποτέ δεν είναι αρκετός...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει ακούσει κανείς πρόβλημα για την έκδοση με 128GB; Δεν το λέω επειδή έχω διαβάσει κάτι, αλλά κάτι πήρε το μάτι μου για κάποια iPhone 6 128GB που είχαν θεματάκια και αναρωτιέμαι μήπως συμβαίνει το ίδιο και με τα iPad. Βασικά επειδή θέλω να το χρησιμοποιώ αρκετά για ταινίες, έχει σημασία η χωρητικότητα. Τα 16GB ούτε γι' αστείο δε μου φτάνουν, είμαι μεταξύ 64GB και 128GB. Ίσως τα 128 είναι υπερβολή (ανεβαίνει και το κόστος δυσανάλογα) αλλά ο χώρος ποτέ δεν είναι αρκετός...

 

Πάρε ένα synology home server και το έλυσες το πρόβλημα του χώρου.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Και γω παρατήρησα κάτι με το σήμα του wifi....

Βρηκα μια λύση και έφτιαξε πάρα πολύ σε αυτό το θέμα

Πήγα στις ρυθμίσεις WIFI πήγα στο ρούτερ μου...συνδεδεμένο να είναι πατησα στο βελάκι και μετά στο DNS έσβησα όλα αυτά που έλεγε και έγραψα 8.8.8.8

Έφτιαξε κατα 90%

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει ακούσει κανείς πρόβλημα για την έκδοση με 128GB; Δεν το λέω επειδή έχω διαβάσει κάτι, αλλά κάτι πήρε το μάτι μου για κάποια iPhone 6 128GB που είχαν θεματάκια και αναρωτιέμαι μήπως συμβαίνει το ίδιο και με τα iPad. Βασικά επειδή θέλω να το χρησιμοποιώ αρκετά για ταινίες, έχει σημασία η χωρητικότητα. Τα 16GB ούτε γι' αστείο δε μου φτάνουν, είμαι μεταξύ 64GB και 128GB. Ίσως τα 128 είναι υπερβολή (ανεβαίνει και το κόστος δυσανάλογα) αλλά ο χώρος ποτέ δεν είναι αρκετός...

Απο ο,τι διαβασα,η Απλ,εβαλε για μνημες τη χειροτερη ποιοτητα,και γι αυτο στα 128 εκδηλωνεται προβλημα.Το γιατι και το πως,δεν το γνωριζω.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τη χειρότερη...:wacko:

Μη δίνεις σημασία σε ό,τι βλακεία κυκλοφορεί στο διαδίκτυο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τη χειρότερη...:wacko:

Μη δίνεις σημασία σε ό,τι βλακεία κυκλοφορεί στο διαδίκτυο.

http://www.macrumors.com/2014/11/04/iphone-6-128-crashing-boot-loops/

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Η ένσταση μου δεν είναι ως προς την ύπαρξη ή όχι του προβλήματος, αλλά με τον χαρακτηρισμό "χειρότερη ποιότητα" ή "σάπια", που έγραψε κάποιος άλλος πριν μερικές μέρες.

Ο τύπος μνήμης flash "triple-level cell" είναι από τους πιο συνηθισμένους. Δεν υπάρχει κάτι μεμπτό ως προς αυτό. Άλλωστε και ο πιο διαδεδομένος SSD (Samsung 840 EVO) χρησιμοποιεί αυτού του είδους μνήμη flash.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Air 2 (2014)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...