Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μην εμπιστεύεσαι αυτες τις θηκες γιατι θα χαλαρωσει με τον καιρό.εμενα εφυγε απο την θηκη οταν πηγα να κατευω απο το οχημα και εσπσσε η οθονη.

 

Ναι το γνωρίζω γιατί μόνο τέτοιες χρησιμοποιώ! Πρέπει να είναι ακριβώς για συγκεκριμένο κινητό η εφαρμογή τους κ όχι universal! Το κακό είναι ότι η αγορά έχει γεμίσει με θήκες με πορτάκι (οι περισσότερες από τις οποίες θεωρώ δεν παρέχουν ούτε ασφάλεια ούτε χρηστικότητα) και αναγκάστηκα θέλει πολύ ψάξιμο για να βρεις μια θήκη "pouch".

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Link to comment
Share on other sites

Οχι απ τον σύνδεσμο που παράθεσες φαντάζομαι :p ....

10$ εχει το μαγνητάκι της spigen που μπαίνει κ στην quick sircle της lg. Η παραπάνω θήκη παίζει στο 30αρι ελλάδα.

Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις απ το official store της spigen θήκη της lg????Η θήκη που παραθέτεις είναι της lg.Το μαγνητάκι πάνω στην θήκη της lg είναι της spigen.Κάτι εχεις καταλάβει λάθος μάλλον...
Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

για ασυρματη φορτιση, τι προτεινετε?

 

τον αυθεντικο της lg ή κανει καλη δουλεια και αυτος της qi?

 

???????????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Να ρωτήσω. Στην θήκη qiuck circle, μπροστά ο κύκλος είναι κενός? Ή έχει κάτι προστατευτικό (πλαστικό) να καλύπτει την οθόνη?

 

Ευχαριστώ

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Να ρωτήσω. Στην θήκη qiuck circle, μπροστά ο κύκλος είναι κενός? Ή έχει κάτι προστατευτικό (πλαστικό) να καλύπτει την οθόνη?

 

Ευχαριστώ

 

είναι κενός!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και στις άλλες? Spiegen κ.α

 

Aυτό μάλλον είναι επικίνδυνο (για την οθόνη) αν πέσει κάτι σε αυτό το σημείο, έτσι? :worry:

 

Αν μπει το glass στην οθόνη, μετά είναι οκ αν χτυπηθεί εκεί στο κύκλο?

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και στις άλλες? Spiegen κ.α

 

Aυτό μάλλον είναι επικίνδυνο (για την οθόνη) αν πέσει κάτι σε αυτό το σημείο, έτσι? :worry:

 

Αν μπει το glass στην οθόνη, μετά είναι οκ αν χτυπηθεί εκεί στο κύκλο?

Νομίζω το ίδιο και οι άλλες... Με το γυαλακι θεωρητικά μπορείς να γλυτώσεις πράγματα αλλά όχι όλα...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτείνεται καμια μπαταρια με μεγαλύτερη χωρητικότητα αλλα στις ιδιες διαστασεις με την μαμα?
Link to comment
Share on other sites

Το καπάκι στις quick circle θήκες κλείνει (με μαγνήτη) ή σε πιθανή πτώση θα ανοίξει...??

 

Ρωτάω γιατί είδα ότι η Spiegen πουλάει ένα εξωτερικό μαγνήτη... Και υποθέτω ότι από μόνη της η θήκη δεν θα κλείνει.

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Το καπάκι στις quick circle θήκες κλείνει (με μαγνήτη) ή σε πιθανή πτώση θα ανοίξει...??

 

Ρωτάω γιατί είδα ότι η Spiegen πουλάει ένα εξωτερικό μαγνήτη... Και υποθέτω ότι από μόνη της η θήκη δεν θα κλείνει.

Δεν κλείνει με μαγνήτη οπότε υπάρχει πιθανότητα να ανοίξει σε πτώση

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θελω εισηγηση παιδια... Θελω μια λεπτη θηκη που να καλυπτει τ

Πανω κατω και να μην ειναι σκληρη ... Θελω λιγη βοηθεια σας παρακαλω... Ευχαριστω

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

διάβασα όλο το θέμα, στα περισσότερα βρήκα απαντήσεις και σας ευχαριστώ.Στο θέμα με την ασύρματη φόρτιση, με έναν φτηνό φορτιστή μπορεί να καταστρέψει την μπαταρία ή το κινητό?Επίσης το να βάζεις πάνω στον ασύρματο φορτιστή το κινητό όλη την ώρα ακόμα και όταν έχει πχ 60-70% batt, δεν χαλάει η μπαταρία?
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα προστέθηκε άλλο ένα αξεσουάρ στο G3 μου, το sony smartband swr10...πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές κ Φυσικά άψογη συνεργασία με το κινητό, όπως άλλωστε κάνει κ το sony sbh-50 τόσο καιρό που το έχω. Τελικά η sony το έχει με τα αξεσουάρ!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας καθοτι εχω το 16αρι απαραιτητο κρινεται να παρω microsd. Εχετε να μου προτεινεται καποια καλη και γρηγορη? κοιταω για class 10 να υποθεσω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα παιδιά!!εχει τυχει σε κανενα απο εσας προβλημα με το touch?υπαρχουν φορες που καποια σημεια (ασχετα καθε φορα) δεν ανταποκρινονται στο πατημα οπως πχ το πληκτρολογιο αλλα και γενικα στην οθονη..εχω προσθεσει σχεδον αμεσως μεμβρανη forever tempered glass και ρωταω εδω μηπως ειχε κανεις αντιστοιχο θεμα εξαιτιας της μεμβρανης...ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα παιδιά!!εχει τυχει σε κανενα απο εσας προβλημα με το touch?υπαρχουν φορες που καποια σημεια (ασχετα καθε φορα) δεν ανταποκρινονται στο πατημα οπως πχ το πληκτρολογιο αλλα και γενικα στην οθονη..εχω προσθεσει σχεδον αμεσως μεμβρανη forever tempered glass και ρωταω εδω μηπως ειχε κανεις αντιστοιχο θεμα εξαιτιας της μεμβρανης...ευχαριστω..

 

Φίλε μου κι εγώ το παρατηρώ αυτό κάποιες φορές, υποθέτω ότι είναι λόγω του protector (κι εγώ έχω tempered glass, αλλά άλλης μάρκας).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι θήκη θα μπορούσα να βάλω στο κινητό ?γλιστράει Το άτιμο εύκολα ...Δεν θέλω να έχει οθόνη από έξω να είναι μαλάκια και όχι πλαστική σιλικόνης είναι καλή έχει κανείς να μου πει ?αυτά με τα κουμπιά αν μπει θήκη βολεύει ?ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι θήκη θα μπορούσα να βάλω στο κινητό ?γλιστράει Το άτιμο εύκολα ...Δεν θέλω να έχει οθόνη από έξω να είναι μαλάκια και όχι πλαστική σιλικόνης είναι καλή έχει κανείς να μου πει ?αυτά με τα κουμπιά αν μπει θήκη βολεύει ?ευχαριστώ

 

Εγω εχω βάλει την διαφανή 0,3 της puro απο you.gr κ μετα απο παρά πολλές που εχω πάρει κ εχω πληρώσει αλλά πολλές σας λέω θεωρώ οτι ειναι η καλύτερη γτ δεν το παχαίνει πολυ του δίνει το grip που του λείπει για να μην γλιστράει κ ειναι κ προστατευμένο!!!

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι στην Κυπρο και βρηκα τον αυθεντικο ασυρματο φορτιστη της LG στα 29 ευρω.. Ιδια τιμη εχει και ενας της Nokia που ειδα. Αξιζει λετε;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...