Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βλέπω το κινητό μέχρι το τέλος του μήνα να κοστίζει λιγότερο από 300€. Μου κάνει εντύπωση, τέτοια απότομη πτώση στην τιμή του 1ου Moto X ποτέ δε συνέβη. (που το 1ο χαντακώθηκε κανονικότατα όταν όλα τα high end τηλέφωνα είχαν 4 κι 8 πυρήνες, ενώ αυτό είχε μονάχα 2. Άπατο πήγε στην Ευρώπη χωρίς moto maker)

 

Αυτή τη στιγμή μπορεί κανείς να το βρει στα 329€: http://www.sellphone.gr/shop/motorola/motorola-xt1092-moto-x-2nd-generation-4g-nfc-16gb-black-leather-eu/?ref=bestprice.gr :cool:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε το προτιμάει ο κόσμος. Υπάρχει αρκετό απόθεμα στα καταστήματα και το σπρώχνουν.

Οι περισσότεροι κάνουν το λάθος και βλέπουν τη μικρή μπαταρία κάτι που στη πράξη δεν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Τελειααα!! δεν ηξερα οτι παιζει και φθηνοτερα του σκρουτζ!

Ανυπομονω Μεγαλη βδομαδα να μου το δωρισω στα 300 ευρω! Σε black leather φυσικα και θα προσεχω..

 

τελικα, παιδια που λεγατε για τον ασυρματο φορτιστη απο τη cellcom.. τον πηρατε οντως 14 ευρω??

 

οπως βλεπω λοιπον, καλυτερα να μεινω με KitKat μεχρι να βγει(αν βγει..) κατι καλυτερο? ελπιζω να γινεται αυτο..

Edited by dkmtb
Link to comment
Share on other sites

pure edition 5.1 update : http://forum.xda-developers.com/moto-x-2014/general/moto-x-pure-edition-5-1-update-t3060285

 

Bug fixes

Issues fixed in this release include:

 

  • Clock in the status bar isn’t updating and alarms are not going off
  • Can’t delete SMS messages when the SIM card is full
  • No ringer audio while making an outgoing call
  • Calculator floating point calculations
  • Chrome crashes on launch
  • Frequent restarts while watching Netflix
  • Wi-Fi will not automatically reconnect to your home Wi-Fi
  • Wi-Fi not connecting after being idle all night
  • Wi-Fi connection issues with multiple routers in one location
  • Bluetooth discovery is not triggered when you refresh settings
  • CPU wakelocks that contribute to heavier battery drain
  • Connection and synchronization issues with MS Exchange servers
  • Incorrect default APN
  • Can’t unlock the SIM with a PIN/PUK code
  • Can’t play ‘pinned’ content
  • General stability improvements

Edited by tsoump

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Έχω εδω και 1μιση χρόνο περίπου το Νεξους 5 και ψάχνω να αλλάξω κινητό χωρίς να ξεπαραδιαστω και κοιτάω για το Μότο Χ. Εκεί που κολλαω είναι η μπαταρια του επειδή του Νεξους τελευταία μετά από τόσο καιρό αλλά και την Lollipop έχει γίνει αισχρη και μου τελειώνει στη μισή μέρα με 2 το πολύ ώρες οθόνη. Να το τολμησω;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφερομαι να το αγοράσω για την κοπέλα μου (το oneplus one τις φαίνεται μεγαλο) και έχω δυο ερωτήσεις.

1. Υπάρχει πιθανότητα για fake κινητά στα ελληνικά καταστήματα?

2. Το pure ed. το βρίσκω κάπου στην Ελλάδα?

Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφερομαι να το αγοράσω για την κοπέλα μου (το oneplus one τις φαίνεται μεγαλο) και έχω δυο ερωτήσεις.

 

1. Υπάρχει πιθανότητα για fake κινητά στα ελληνικά καταστήματα?

 

2. Το pure ed. το βρίσκω κάπου στην Ελλάδα?

 

 

1. Λιγο δυσκολο. Γενικα ομως κοιτα καταστηματα με καλες κριτικες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω ότι τα βασικά χρώματα που βγαίνει είναι άσπρο με bamboo και μαύρο με leather.

Κανονικά δεν πρέπει να υπάρχει και μαύρο με plastic cover?

Νομίζω αυτά τα 3 είναι που δίνει η Motorola εκτός Moto-Maker.

Link to comment
Share on other sites

Για να ερθει OTA update,πρεπει να είναι unroot το κινητό;ήρθε σε κάποιον η 5.1,έχει ξεκινήσει η κάνω λάθος;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι παιδια.

 

εχει πετυχει κανενας συσκευη που το logo στο πισω καπακι να τρεμοπαιζει;

Ηταν συχνο φαινομενο αυτο αρχικα,ισχυει ακομα και στις τελευταιες παρτιδες;

 

χιλια ευχαριστω

θελω να αγορασω την εκδοση με το μαυρο πλαστικο,οχι ξυλο γιατι μαλλον δεν εφαρμοζει τελεια στο μεταλλικο πλαισιο,ουτε δερμα γιατι μαλλον με την χρηση φθειρεται γρηγορα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα! Μόλις το παρήγγειλα στα 319€ σε λευκό με bamboo από το sellphone απ' όπου και θα το παραλάβω εντός 4 ημερών -μου είπαν. Λέω να το εξετάσω μπροστά τους για τυχόν τρηξίματα στο ξύλο με το μέταλλο όπως και το λόγκο της Motorola. Υπάρχει λέτε δυνατότητα να ζητήσω άλλο σε περίπτωση που μου φανεί ότι δεν είναι ικονοποιητικό από θέμα κατασκευής; Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω όταν το ανοίξω μπροστά τους;

 

Ευχαριστώ!! :)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Έχω εδω και 1μιση χρόνο περίπου το Νεξους 5 και ψάχνω να αλλάξω κινητό χωρίς να ξεπαραδιαστω και κοιτάω για το Μότο Χ. Εκεί που κολλαω είναι η μπαταρια του επειδή του Νεξους τελευταία μετά από τόσο καιρό αλλά και την Lollipop έχει γίνει αισχρη και μου τελειώνει στη μισή μέρα με 2 το πολύ ώρες οθόνη. Να το τολμησω;

Δεν ξέρω τι ζητάς από ένα κινητό, αλλά θα έλεγα να κοιτάξεις προς HTC One M8 για να μη χάσεις σε ταχύτητα και να κερδίσεις σε μπαταρία. Αν θες στοκ Android πάλι με διάφορα καλούδια και ποιότητα ομιλίας και σήματος, μπορείς να πάρεις το moto X, αλλά μην περιμένεις μεγάλη διαφορά στη μπαταρία. Γιατί δεν πας το Nexus στο service για αλλαγή μπαταρίας αν νιώθεις ότι έχει πέσει η απόδοση της με τον καιρό.

Παιδιά βλέπω ότι τα βασικά χρώματα που βγαίνει είναι άσπρο με bamboo και μαύρο με leather.

Κανονικά δεν πρέπει να υπάρχει και μαύρο με plastic cover?

Νομίζω αυτά τα 3 είναι που δίνει η Motorola εκτός Moto-Maker.

Θα έπρεπε. Κοίτα στο Amazon, σίγουρα θα έχει.

Για να ερθει OTA update,πρεπει να είναι unroot το κινητό;ήρθε σε κάποιον η 5.1,έχει ξεκινήσει η κάνω λάθος;

Δεν έχει ξεκινήσει ακόμη.

καλο μεσημερι παιδια.

 

εχει πετυχει κανενας συσκευη που το logo στο πισω καπακι να τρεμοπαιζει;

Ηταν συχνο φαινομενο αυτο αρχικα,ισχυει ακομα και στις τελευταιες παρτιδες;

 

χιλια ευχαριστω

θελω να αγορασω την εκδοση με το μαυρο πλαστικο,οχι ξυλο γιατι μαλλον δεν εφαρμοζει τελεια στο μεταλλικο πλαισιο,ουτε δερμα γιατι μαλλον με την χρηση φθειρεται γρηγορα.

Στο δικό μου είναι σταθερότατο.

 

Δεν άντεξα! Μόλις το παρήγγειλα στα 319€ σε λευκό με bamboo από το sellphone απ' όπου και θα το παραλάβω εντός 4 ημερών -μου είπαν. Λέω να το εξετάσω μπροστά τους για τυχόν τρηξίματα στο ξύλο με το μέταλλο όπως και το λόγκο της Motorola. Υπάρχει λέτε δυνατότητα να ζητήσω άλλο σε περίπτωση που μου φανεί ότι δεν είναι ικονοποιητικό από θέμα κατασκευής; Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω όταν το ανοίξω μπροστά τους;

 

Ευχαριστώ!! :)

 

Με γεια! Το θέμα είναι ότι με το χρόνο αν είναι θα εμφανιστεί το πρόβλημα που έχει το ξύλο. Δε νομίζω ότι έχει εμφανίσει προβλήματα η συσκευή, είναι απροβληματιστη κατά κανόνα τόσο σε θέμα hardware όσο και σε software (αν εξαιρέσουμε μερικά μικροπροβλήματα της lollipop).

 

Και ένα προσωπικό σχόλιο. Δεν ξέρω γιατί, αλλά από τότε που έβαλα action launcher 3 (την free έκδοση έχω ακόμη), το κινητό συμπεριφερεται πολύ καλύτερα σε σχέση με τον στοκ launcher της Google, αλλά και τον Nova και δε βαραινει όσο περνάνε οι μέρες. Όποιος θέλει ας κάνει μια δοκιμή να επιβεβαιώσει αν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Με γεια! Το θέμα είναι ότι με το χρόνο αν είναι θα εμφανιστεί το πρόβλημα που έχει το ξύλο. Δε νομίζω ότι έχει εμφανίσει προβλήματα η συσκευή, είναι απροβληματιστη κατά κανόνα τόσο σε θέμα hardware όσο και σε software (αν εξαιρέσουμε μερικά μικροπροβλήματα της lollipop).

 

Σε ευχαριστώ! Λέω να προβώ στις εξής ακόλουθες αγορές:

1. Για να προστατέψω το ξύλο και να μη χάσω την οπτική του ηδονη, να πάρω μια διάφανη θήκη.

2. Turbo charger. Υπάρχει κάποιος που να τον έχει αγοράσει, αν ναι κι από που; (θα πάρω αύριο στη cellcom να μάθω τιμή και διαθεσιμότητα)

3. Φορητό φορτιστή (power bank) στην εσχάτη που προκύψει σοβαρό πρόβλημα με τη διάρκεια της μπαταρίας. Χρησιμοποιεί κανείς;

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ! Λέω να προβώ στις εξής ακόλουθες αγορές:

1. Για να προστατέψω το ξύλο και να μη χάσω την οπτική του ηδονη, να πάρω μια διάφανη θήκη.

2. Turbo charger. Υπάρχει κάποιος που να τον έχει αγοράσει, αν ναι κι από που; (θα πάρω αύριο στη cellcom να μάθω τιμή και διαθεσιμότητα)

3. Φορητό φορτιστή (power bank) στην εσχάτη που προκύψει σοβαρό πρόβλημα με τη διάρκεια της μπαταρίας. Χρησιμοποιεί κανείς;

 

1. Το βρίσκω κρίμα να βάλεις θήκη σε ένα τέτοιο κινητό, αλλά να δε σε πειράζει τότε δεν υπάρχει πρόβλημα. Προσωπικά τη χαίρομαι γυμνή τη συσκευή. Έχω το μαύρο πλαστικό.

2. Φοβάμαι ότι τέτοιοι φορτιστές μειώνουν τη ζωή της μπαταρίας τόσο πολύ που ζεσταίνεται η συσκευή. Εξάλλου με τόσο μικρή μπαταρία φορτίζει αρκετά γρήγορα το κινητό. Σε αυτό το κινητό αποφάσισα να κάνω φορτίσεις 30-80% ώστε να αυξήσω τη διάρκεια της μπαταρίας του. Αν κάνει δουλειά, δεν το ξέρω, αλλά αυτό έχω διαβάσει στο ίντερνετ.

3. Έχω ένα της HTC (6000) που δίνει 1Α και φορτίζει μια χαρά. Αν δεν είχα αυτόν θα έπαιρνα ένα μικρό (2500-3000) να τον έχω μόνο για περίπτωση ανάγκης.

Link to comment
Share on other sites

1. Το βρίσκω κρίμα να βάλεις θήκη σε ένα τέτοιο κινητό, αλλά να δε σε πειράζει τότε δεν υπάρχει πρόβλημα. Προσωπικά τη χαίρομαι γυμνή τη συσκευή. Έχω το μαύρο πλαστικό.

2. Φοβάμαι ότι τέτοιοι φορτιστές μειώνουν τη ζωή της μπαταρίας τόσο πολύ που ζεσταίνεται η συσκευή. Εξάλλου με τόσο μικρή μπαταρία φορτίζει αρκετά γρήγορα το κινητό. Σε αυτό το κινητό αποφάσισα να κάνω φορτίσεις 30-80% ώστε να αυξήσω τη διάρκεια της μπαταρίας του. Αν κάνει δουλειά, δεν το ξέρω, αλλά αυτό έχω διαβάσει στο ίντερνετ.

3. Έχω ένα της HTC (6000) που δίνει 1Α και φορτίζει μια χαρά. Αν δεν είχα αυτόν θα έπαιρνα ένα μικρό (2500-3000) να τον έχω μόνο για περίπτωση ανάγκης.

 

1. Πόσο συμφωνώ! Αλλιώς τι νόημα έχουν τα δέρματα , τα ξύλα και τα μέταλλα πάνω σε μια συσκευή άμα δεν τα νιώθεις, αν δεν αισθάνεσαι το grip. Και είμαι φανατικός οπαδός, καθώς έχω το RAZR με αίσθηση kevlar! Ποτέ δεν έβαλα θήκη όσες κι αν είχα. Όπως επίσης, πιστεύω στην επερχόμενη εξωτερική αλλοίωση κάθε συσκευής λόγω μεταχείρισης.

2. Δεν έχει να κάνει νομίζω, αφού η σύνθεση στα smartphones όσον αφορά τη φόρτιση δεν έχουν άμεση επαφή με την μπαταρία, αλλά περνάνε μέσα από τον SoC κι αυτός ρυθμίζει πόσα Ampere θα στείλει στην μπαταρία. Και συγκεκριμένα ο S801 έχει την ιδιότητα να δίνει περισσότερα Volt στην μπαταρία. (ακόμα και στο youtube, με ένα πολύμετρο φαίνεται πως ο κάθε φορτιστής φορτίζει τις συσκευές με S801 και πάνω)

3. Νομίζω πως έναντι ενός turbo charger μπορείς απλά να χεις backup έναν φορητό φορτιστή. Αυτόν έχεις; http://www.amazon.com/External-Battery-Handsets-BB-G600/dp/B009E7R3NW Από που τον προμηθεύτηκες;

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

3. Νομίζω πως έναντι ενός turbo charger μπορείς απλά να χεις backup έναν φορητό φορτιστή. Αυτόν έχεις; http://www.amazon.com/External-Battery-Handsets-BB-G600/dp/B009E7R3NW Από που τον προμηθεύτηκες;

 

Ναι, αυτός είναι, από Amazon το είχα πάρει πριν 1.5 χρόνο περίπου, αλλά δεν πιστεύω ότι αξίζει τα λεφτά του. Είναι πολύ ακριβός και με τα μισά παίρνεις πολύ καλύτερο και πιο γρήγορο. Βέβαια για να πω την αλήθεια ακόμη δουλεύει και δεν έχει πέσει η απόδοση του, αλλά στο g3, στο gpad και σε ένα Sony Z1 compact δε δούλευε. Αν θες αξιόπιστο, με εγγύηση και να δουλεύει σε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων ώστε να το χρησιμοποιείς και σε μελλοντικές συσκευές σου κοίτα για ravpower και anker στο Amazon, αλλιώς κι από δω ότι κι αν πάρεις θα κάνει τη δουλειά του έστω για το moto X.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.Αν και διάβασα όλο το θέμα περί του συγκεκριμένου κινητού και ζητώ συγνώμη αν θα κουράσω θα ήθελα να μου πει κάποιος συνοπτικά κάποια πράγματα.Καταρχήν σκέφτομαι το bamboo white ( και το επόμενο σαν σκέψη htc m8).Με την μπαταρία του σε τυπική χρήση πόσο βγάζει?Με το συγκεκριμένο που θέλω, διαβάζω κάτι για μη καλή επαφή με το υπόλοιπο μέρος του σώματος, θα πρέπει να προσέξω κάτι?Η κάμερα του είναι καλή? Θα ήθελα να μου απαντήσει κάποιος που το δουλεύει καιρό τώρα.Ευχαριστώ εκ των προτέρων γιατί τα χρήματα δεν είναι για πέταμα στις μέρες μας.Καλό βράδυ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.Αν και διάβασα όλο το θέμα περί του συγκεκριμένου κινητού και ζητώ συγνώμη αν θα κουράσω θα ήθελα να μου πει κάποιος συνοπτικά κάποια πράγματα.Καταρχήν σκέφτομαι το bamboo white ( και το επόμενο σαν σκέψη htc m8).Με την μπαταρία του σε τυπική χρήση πόσο βγάζει?Με το συγκεκριμένο που θέλω, διαβάζω κάτι για μη καλή επαφή με το υπόλοιπο μέρος του σώματος, θα πρέπει να προσέξω κάτι?Η κάμερα του είναι καλή? Θα ήθελα να μου απαντήσει κάποιος που το δουλεύει καιρό τώρα.Ευχαριστώ εκ των προτέρων γιατί τα χρήματα δεν είναι για πέταμα στις μέρες μας.Καλό βράδυ.

 

Η μπαταρία του είναι σε μέτρια επίπεδα. Σε τυπική χρήση ένα 4ωρο sot θα βγάζει, φόρτιση θα κάνεις προφανώς κάθε μέρα. Το HTC One M8 θα είναι αισθητά καλύτερο σε αυτόν τον τομέα.

 

Για το ξύλο, αν είναι να σηκωθεί θα σηκωθεί, όσο κι αν το προσέξεις εσύ, απ όσο έχω καταλάβει. Αν το έχεις σε θήκη δεν ξέρω αν βοηθάει. Δυστυχώς δεν έχουμε εμπειρίες από άτομα στο φόρουμ καθώς το νήμα είναι άδειο.

 

Στο θέμα της κάμερας, την ημέρα είναι αξιοπρεπής, το βράδυ είναι κάτω του μετρίου.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε στα χέρια μου!!!

Ο,τι πιο εντυπωσιακό έχω πιάσει ποτέ από θέμα κατεσκευής και υλικών. Τρομερή στιβαρότητα και gripping με άψογα τελειώματα. Το ξύλο με το μέταλλο και το γυαλί είναι φοβερός συνδυασμός...

Όσο για το λειτουργικό: μια και είναι η πρώτη μέρα, θέλω να το πειράξω με την ΚΚ ακόμα να έχω μέτρο σύγκρισης - αναβάθμιση πιθανά να κάνω με την 5.1. Να πω οτι είναι ταχύτατο, χωρίς το παραμικρό λαγκάρισμα και χωρίς καμία ένδειξη να δυσκολευτεί πουθενά.

Οσονούπω, θα ξεκινήσω να το φορτώνω με εφαρμογές να κόψω κίνηση.

 

 

Ευχαριστώ όλους τους ανωτέρω που με προέτρεψαν στην αγορά του!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτός είναι, από Amazon το είχα πάρει πριν 1.5 χρόνο περίπου, αλλά δεν πιστεύω ότι αξίζει τα λεφτά του. Είναι πολύ ακριβός και με τα μισά παίρνεις πολύ καλύτερο και πιο γρήγορο. Βέβαια για να πω την αλήθεια ακόμη δουλεύει και δεν έχει πέσει η απόδοση του, αλλά στο g3, στο gpad και σε ένα Sony Z1 compact δε δούλευε. Αν θες αξιόπιστο, με εγγύηση και να δουλεύει σε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων ώστε να το χρησιμοποιείς και σε μελλοντικές συσκευές σου κοίτα για ravpower και anker στο Amazon, αλλιώς κι από δω ότι κι αν πάρεις θα κάνει τη δουλειά του έστω για το moto X.

 

 

Βρήκα έναν φορητό φορτιστή που είναι ικανός να "διαβάσει" τη συσκευή σου και να τη φορτίσει όσο το δυνατό ταχύτερα. Έχει μέγεθος 13000 mah!

http://www.amazon.com/13000mAh-External-Portable-Compatibility-Charging/dp/B00BQ5KHJW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1417704114&sr=8-1

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν διαφορα μοντελα ε?εμενα τελειωνει σε 92,ευρωπαικο μαλλον γιατι ηρθε σφραγισμενο με ελληνικο φορτιστη.
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν διαφορα μοντελα ε?εμενα τελειωνει σε 92,ευρωπαικο μαλλον γιατι ηρθε σφραγισμενο με ελληνικο φορτιστη.

 

Όπως και με όλα τα smartphones..:lol::p

 

Το Pure Edition είναι μόνο για USA.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...