Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους,κάποιος που κατάλαβε τι λέω τοσον καιρό.

Εμένα μου ζήτησαν 280 ευρώ αν θυμάμαι καλά και είχε μόλις ένα μήνα που έληξε η εγγύηση.Λες κι έχουν ξυπνητήρι που χτυπάει μόλις λήξει η εγγύηση.

Ας μου έλεγαν τουλάχιστον μία λογική τιμή, γιατί το να δώσω 280€ στα καλά καθούμενα σε κινητό διετίας,είναι λίγο άκυρο.

Και ειδικά για ένα θέμα δικό τους,που είναι αρκετά διευρυμένο τελικά και όχι μεμονωμένο περιστατικό.

Άλλη lg μας βρήκε

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το οτι πεθαινουν μετα τη διετια ειναι τυχαιο νομιζω. Το απαραδεκτο ειναι το πως μας αντιμετωπιζει η σαμσουνγκ. Θα μπορουσε, αναγνωριζοντας την ευθυνη της, να αλλαξει δωρεαν τις νεκρες μητρικες, ή εστω με πολυ μικρο κοστος.

Ενω εχει γενικα καλη αντιμετωπιση πελατων και πολυ καλο σερβις, αυτη η αθλιοτητα με τα νεκρα νοτε4 μ' εχει κανει να θελω να φυγω απο τη σαμσουνγκ. Κι ενω σε τηλεοραση/ταμπλετ υπαρχουν πολυ καλες εναλλακτικες, στο κινητο με πενακι, δυστυχως ειναι μονοπωλιο, αρα υποχρεωτικα θα αλλαξω σε κανα 8μηνο στο νοτε9.

Από τη Samsung έχω πολύ καλή εμπειρία στην εγγύηση σε τηλεόραση. Αλλά σε αυτό το θέμα ούτε καν το ανέφεραν το πέρασαν στο ντούκου ενώ το γνωρίζουν. Δηλαδή αυτοί που πέταξαν το κινητό στα 2 χρόνια ενώ μπορεί να μην έχει γρατζουνιά τη φταίνε? Αλλά κάνει το κορόιδο η Samsung.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά που ψόφησε η μητρική για τον οποιονδήποτε λόγο όπως όλες οι συσκευές, δε θα μπορούσε να κάνει τίποτα.

Σε όσα όμως έβγαλε mmc failed, επειδή υπάρχουν αναφορές για το συγκεκριμένο πρόβλημα, που σημαίνει ότι είναι υπαρκτό (άσχετα του μεγέθους του προβλήματος, μιας και του τα έχουμε φορτώσει όλα), θα έπρεπε να δώσει ένα χρόνο επέκταση εγγύησης για να δείξει το ενδιαφέρον της για τον καταναλωτή.

Τώρα όμως King θα πούμε τα ίδια.

Ο τελευταίος το έγραψε συγκεκριμένα ότι του το έβγαλε (iganiats). Δεν ισχύει όμως για όλους.

Απλά εσύ μετράς τους πάντες που θεωρείς εσύ ότι φταίει το mmc.

Mη κουβαδιάζεις όλες τις βλάβες.

Κάνε poll να αν θες "πόσοι είδατε το μήνυμα mmc failed"

Τώρα τα περί ...."χρονοδιακόπτη" νέκρωσης της μητρικής, καλό είναι να μη τα σχολιάσω :ninja:.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά που ψόφησε η μητρική για τον οποιονδήποτε λόγο όπως όλες οι συσκευές, δε θα μπορούσε να κάνει τίποτα.

Σε όσα όμως έβγαλε mmc failed, επειδή υπάρχουν αναφορές για το συγκεκριμένο πρόβλημα, που σημαίνει ότι είναι υπαρκτό (άσχετα του μεγέθους του προβλήματος, μιας και του τα έχουμε φορτώσει όλα), θα έπρεπε να δώσει ένα χρόνο επέκταση εγγύησης για να δείξει το ενδιαφέρον της για τον καταναλωτή.

Τώρα όμως King θα πούμε τα ίδια.

Ο τελευταίος το έγραψε συγκεκριμένα ότι του το έβγαλε (iganiats). Δεν ισχύει όμως για όλους.

Απλά εσύ μετράς τους πάντες που θεωρείς εσύ ότι φταίει το mmc.

Mη κουβαδιάζεις όλες τις βλάβες.

Κάνε poll να αν θες "πόσοι είδατε το μήνυμα mmc failed"

Τώρα τα περί ...."χρονοδιακόπτη" νέκρωσης της μητρικής, καλό είναι να μη τα σχολιάσω :ninja:.

Ναι θέλει ένα γκάλοπ πιστεύω θα δούμε πάρα πολλούς μόνο από εδώ μέσα. 3 note 4 έχω δει με mmc failed. Γενικά όπως έχω πει δημιουργούνται σε μεγάλο φόρτο πχ σε αναβάθμιση σε marshmallow ενώ είναι σε φόρτιση. Λόγω του μεγαλου όγκου εγγραφής μαζί με τη θερμότητα που βγάζει με τη φόρτιση γίνεται η αποκόλληση της mmc από την πλακέτα. Ένα μέρος της προφανώς για αυτό μετά ανοίγει το κινητό. Αν φταίνε συγκεκριμένες παρτίδες δεν ξέρω. Όσοι έχουν το θέμα θα μπορούσαν να συγκρίνουν τι ημερομηνία είναι τα κινητά τους και να κάνουν μια καταγγελία και να αποζημιωθούν. Λογικά μια παρτίδα πρέπει να έχουν τις συγκεκριμένες μητρικές.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Πραγματικά ως κάτοχος του C και διαβάζοντας από την αρχή το νήμα του F αισθάνομαι πολύ τυχερός που το επέλεξα μιας και πριν από σχεδόν 4 χρόνια είχα ανοίξει μια κουβέντα συζήτησης εκφράζοντας αυτό το δίλημμα περί SNAPDRAGON Vs EXYNOS και τότε στο poll είχε υπερισχύσει ο exynos για άλλους λόγους… Κανείς μας δεν είχε φανταστεί ότι θα βγαίνανε τόσα προβλήματα με το F!Πραγματικά πολύ λυπητερό… Κοντεύω σχεδόν 4 χρόνια με το C χωρίς προβλήματα… μόνο οι μπαταρίες τα έχουνε φτύσει… Εχω αλλάξει 2-3 από τότε που το αγόρασα και έχω και άλλες 2-3 που κάνω rotation με μια ολοκαίνουρια έτοιμη για χρήση σε λίγο καιρό… Πραγματικά με προβληματίζουν όλα αυτά που γράφεται περί προβλήματα σε μητρικές… για mmc failed… μιας και για μένα το note 4 ήταν και είναι μια από τις ποιο ολοκληρωμένες και πρακτικές συσκευές που έφτιαξε η samsung αν εξαιρέσω την κατάργηση του radio αλλά τα έχουμε αναλύσει όλα αυτά στο παρελθόν και είναι κρίμα μετά από 2-3 χρόνια να βγαίνουν σκάρτα… Με το πενάκι πλέον έχω δεθεί και με έχει βολέψει πάρα πολύ αλλά αν τα φτύσει και σε μένα το C δυστύχως με λύπη το λέω αλλά δεν με βλέπω να πηγαίνω πάλι σε note ούτε είμαι διατεθειμένος να δώσω 900-1000€ για νέα συσκευή! Θα συμβιβαστώ με κανένα κινέζικο…και ας μην έχει πενάκι! Sorry για το μεγάλο post guys αλλά παρακολουθώ το νήμα από τότε που βγήκε το note 4 και όταν βλέπω συγκατόχους να αναφέρονται σε προβλήματα της συσκευής μας είναι κάτι που με στενοχωρεί και με φέρνει στην θέση τους…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Πραγματικά ως κάτοχος του C και διαβάζοντας από την αρχή το νήμα του F αισθάνομαι πολύ τυχερός που το επέλεξα μιας και πριν από σχεδόν 4 χρόνια είχα ανοίξει μια κουβέντα συζήτησης εκφράζοντας αυτό το δίλημμα περί SNAPDRAGON Vs EXYNOS και τότε στο poll είχε υπερισχύσει ο exynos για άλλους λόγους… Κανείς μας δεν είχε φανταστεί ότι θα βγαίνανε τόσα προβλήματα με το F!Πραγματικά πολύ λυπητερό… Κοντεύω σχεδόν 4 χρόνια με το C χωρίς προβλήματα… μόνο οι μπαταρίες τα έχουνε φτύσει… Εχω αλλάξει 2-3 από τότε που το αγόρασα και έχω και άλλες 2-3 που κάνω rotation με μια ολοκαίνουρια έτοιμη για χρήση σε λίγο καιρό… Πραγματικά με προβληματίζουν όλα αυτά που γράφεται περί προβλήματα σε μητρικές… για mmc failed… μιας και για μένα το note 4 ήταν και είναι μια από τις ποιο ολοκληρωμένες και πρακτικές συσκευές που έφτιαξε η samsung αν εξαιρέσω την κατάργηση του radio αλλά τα έχουμε αναλύσει όλα αυτά στο παρελθόν και είναι κρίμα μετά από 2-3 χρόνια να βγαίνουν σκάρτα… Με το πενάκι πλέον έχω δεθεί και με έχει βολέψει πάρα πολύ αλλά αν τα φτύσει και σε μένα το C δυστύχως με λύπη το λέω αλλά δεν με βλέπω να πηγαίνω πάλι σε note ούτε είμαι διατεθειμένος να δώσω 900-1000€ για νέα συσκευή! Θα συμβιβαστώ με κανένα κινέζικο…και ας μην έχει πενάκι! Sorry για το μεγάλο post guys αλλά παρακολουθώ το νήμα από τότε που βγήκε το note 4 και όταν βλέπω συγκατόχους να αναφέρονται σε προβλήματα της συσκευής μας είναι κάτι που με στενοχωρεί και με φέρνει στην θέση τους…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

600 έχει το note 8 φίλε μου δεν χρειάζονται χιλιάρικα για Note. Λογικά θα πέσει μέχρι τα 500 και μετά θα καταργηθεί. Τα πρώτα 4 note ήταν κινηταρες. Απο εκεί και πέρα τα κατέστρεψε στο 5 δεν έβαλε SD το 7 είχε θέμα με μπαταρία και το 8 έχει μακρόστενη και edge οθόνη. Αλλά πηγαίνουμε με την εποχή οπότε δεν γίνεται και αλλιώς αν θέλουμε πενάκι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

600 έχει το note 8 φίλε μου δεν χρειάζονται χιλιάρικα για Note. Λογικά θα πέσει μέχρι τα 500 και μετά θα καταργηθεί. Τα πρώτα 4 note ήταν κινηταρες. Απο εκεί και πέρα τα κατέστρεψε στο 5 δεν έβαλε SD το 7 είχε θέμα με μπαταρία και το 8 έχει μακρόστενη και edge οθόνη. Αλλά πηγαίνουμε με την εποχή οπότε δεν γίνεται και αλλιώς αν θέλουμε πενάκι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φαντάσου φίλε μου πόσο έχω ψάξει να πάω σε άλλο note και δεν ήξερα ότι κάνει τόσο... :lol: Είχα την εντύπωση ότι κάνουν πάνω από 800-900 όταν πρωτοέρχονται...τουλάχιστον κάπου εκεί το είχε πάρει το μάτι μου...εκτός αν μιλάμε για skroutz τιμές...anyway...Και πάλι ούτε 400 ή 300 δεν θα έδινα με τα νέα note...Για μένα η σειρά πλέον έχει χαλάσει πάρα πολύ!'Εχει βγάλει τόσες πολλές ευκολίες η samsung από τα παλιά note που πλέον η σειρά εμένα πλέον δεν με αντιπροσωπεύει!Note 4 και ξερό ψωμί και όσο αντέξει...;)

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετά από αρκετές επανεκκινήσεις και κολλήματα, δυστυχώς άρχισαν τα mmc read failed.

 

Προς το παρόν έχω τη συσκευή χωρίς SIM και δείχνει να δουλεύει χωρίς πρόβλημα μετά από factory reset και βάλε/βγάλε τη μπαταρία μερικές φορές, αλλά δυστυχώς με βλέπω να μην το γλυτώνω.

 

Θα ενημερώσω (Snapdragon έκδοση).

 

Tapatalked using my galaxy S9

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά το τελευταίο διήμερο είναι άλλο κινητό.εχω το 910f.Κάνει ενα λεπτό να ανοίξει την κάθε εφαρμογή και δεν συζητάω να έχω ανοιχτές πολλές εφαρμογές.Περιμένεις διχως αύριο.Έκανα επανακκινήσεις αλλά κολλάει πολύ.Ούτε μνμ στο messenger δεν μπορώ να γράψω.Για να γράψω εδω μου έβγαλε την πίστη.Συμπλήρωσε και 3 χρόνια...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τελευταίο διήμερο είναι άλλο κινητό.εχω το 910f.Κάνει ενα λεπτό να ανοίξει την κάθε εφαρμογή και δεν συζητάω να έχω ανοιχτές πολλές εφαρμογές.Περιμένεις διχως αύριο.Έκανα επανακκινήσεις αλλά κολλάει πολύ.Ούτε μνμ στο messenger δεν μπορώ να γράψω.Για να γράψω εδω μου έβγαλε την πίστη.Συμπλήρωσε και 3 χρόνια...

Τραβα το ένα format και βλέπεις

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδες, ποια ειναι η πιο γρηγορη μανισια ρομ? 4.4.4, 5.0.1, 5.1.1, 6.0.1 ? με νοιαζει μονο σβελταδα & μπαταρια και σταθεροτητα, τιποτα αλλο.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

παιδες, ποια ειναι η πιο γρηγορη μανισια ρομ? 4.4.4, 5.0.1, 5.1.1, 6.0.1 ? με νοιαζει μονο σβελταδα & μπαταρια και σταθεροτητα, τιποτα αλλο.

Οταν ειχα το Note4 και μου ηρθε ενημερωση στην 6.0.1 δεν μου παρουσιασε προβλημα απλα εγω δεν την ηθελα επειδη κατι μου βρωμουσε σε αυτη την εκδοση ετσι πηγα στην εκδοση 5.1.1 Lollipop και οταν μου ερχοταν μηνυμα για ενημερωση λογισμικου απλα πατουσε αργοτερα αργοτερα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

παιδες, ποια ειναι η πιο γρηγορη μανισια ρομ? 4.4.4, 5.0.1, 5.1.1, 6.0.1 ? με νοιαζει μονο σβελταδα & μπαταρια και σταθεροτητα, τιποτα αλλο.
Βαλε την 6.0.1 αυτη εχω απο τοτε που εχει βγει μια χαρα ειναι.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Βαλε την 6.0.1 αυτη εχω απο τοτε που εχει βγει μια χαρα ειναι.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Καλησπέρα κ εγώ την 6.0.1 έχω κ μόλις ανοίγω το WiFi μετά κάνει μισή ώρα να ξελαγκαρη γιατί έρχονται όλα μαζί δηλαδή μηνύματα από face από viber από email κ άλλα κ κατεβάζει κ καμία ενημέρωση από PLAYSTORE κ περιμένεις εσύ να κατέβουν όλα κ σιγά σιγά να τα δεις όλα.

Λοιπόν αν υπάρχει λύση καλώς αλλιώς το πουλάω δεν μπορώ άλλο.

Έχω ένα j7 2016 κ σκοτώνει ελεος

 

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ εγώ την 6.0.1 έχω κ μόλις ανοίγω το WiFi μετά κάνει μισή ώρα να ξελαγκαρη γιατί έρχονται όλα μαζί δηλαδή μηνύματα από face από viber από email κ άλλα κ κατεβάζει κ καμία ενημέρωση από PLAYSTORE κ περιμένεις εσύ να κατέβουν όλα κ σιγά σιγά να τα δεις όλα.

Λοιπόν αν υπάρχει λύση καλώς αλλιώς το πουλάω δεν μπορώ άλλο.

Έχω ένα j7 2016 κ σκοτώνει ελεος

 

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για τις ενημερώσεις των εφαρμογών από playstore μπορείς να απενεργοποιήσεις τις αυτόματες ενημερώσεις μέσα από τις ρυθμίσεις του playstore και να τις κάνεις εσύ χειροκίνητα για να μην σου έρχονται όλες μαζεμένες…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Μου ηρθε update απο samsung για το galaxy s5 plus g901f μοντελο, μετα απο πολυ καιρο. Ειμαι με security update της google 1/8/2017. Μηπως ειναι για την αυτοκαταστροφη του? Μεχρι τωρα πηγαινει μια χαρα, το εχω φερει στα μετρα μου. Το ξερω οτι γραφω σε λαθος θεμα αλλα το s5 plus εχει τον 805 οπως το n910f, και τα updates τους πανε μαζι. Ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Νεκρό το θέμα.. όπως και οι συσκευές πολλών γενικότερα μάλλον :X

 

Ερώτηση, έχει δοκιμάσει κανείς να αλλάξει μητρική αγοράζοντας πχ. κάτι τέτοιο;

Μιας και η υπόλοιπη συσκευή είναι σε υποδειγματική κατάσταση, μου φαίνεται κρίμα να πεταχτεί ή να μείνει για ανταλλακτικά.

Link to comment
Share on other sites

Νεκρό το θέμα.. όπως και οι συσκευές πολλών γενικότερα μάλλον :X

 

Ερώτηση, έχει δοκιμάσει κανείς να αλλάξει μητρική αγοράζοντας πχ. κάτι τέτοιο;

Μιας και η υπόλοιπη συσκευή είναι σε υποδειγματική κατάσταση, μου φαίνεται κρίμα να πεταχτεί ή να μείνει για ανταλλακτικά.

Δεν γνωρίζω τι παίζει με το imei σε τέτοιες περιπτώσεις σίγουρα θα θέλει επαναπρογραμματισμο.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα, δούλεψε μιά χαρά αλλά μετά μου έσπασε η οθόνη και μου έμεινε η μεταχειρισμενη μητρική.

Η αλλαγή πάντως δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα.

Αν δεν έχεις εμπειρία δεν το συνιστώ γιατί το να ξανακολήσεις τη συσκευή όπως πρέπει είναι μάλλον δύσκολο για ερασιτέχνη.

Edited by valsami4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το δοκίμασα, δούλεψε μιά χαρά αλλά μετά μου έσπασε η οθόνη και μου έμεινε η μεταχειρισμενη μητρική.

Η αλλαγή πάντως δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα.

Αν δεν έχεις εμπειρία δεν το συνιστώ γιατί το να ξανακολήσεις τη συσκευή όπως πρέπει είναι μάλλον δύσκολο για ερασιτέχνη.

 

Σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω μητρική. Στο ξεμοντάρισμα τα κατάφερα τώρα όπως λες φοβάμαι το μοντάρισμα και κάτι που ανάφερε ένας φίλος ποιο πάνω για επαναπρογραμματισμό. Μπορείς αν θέλεις να πεις που βρήκες πρόβλημα στο μοντάρισμα του, εγώ π.χ στα τεστ μονταρίσματος που κάνω δυσκολεύομαι με τις κεραίες γιατί δεν βλέπω καλά:)

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα ήταν να κολλήσω την οθόνη όπως έπρεπε.

Αν και αγόρασα το διπλής όψης αυτοκόλλητο, η οθόνη δεν κόλλησε καλά στο πλαίσιο και άφησε κενά. Με την αντικατάση της μητρικής δεν είχα πρόβλημα-δούλεψε κατευθείαν. Τελικά με 155 ευρώ άλλαξα για δεύτερη φορά οθόνη στο επίσημο σέρβις στη θεσσαλονικη. Η μητρική που χρησιμοποίησα ήταν με exynos.

Edited by valsami4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Γεια και παλι παιδια. 3 χρονια και 9 μηνες με το note και σκεφτομαι να το κανω ενα format μηπως και παρει τα πανω του σε επειδοσεις, δεν το εχω κανει τιποτα τοσα χρονια. Εχω ομως mac υπολογιστη. Γινεται να κανω φορματ στο note με τον mac υπολογιστη μου;;;
Link to comment
Share on other sites

Εχεις λιγακι μπερδευτει. Αυτο που πρεπει να κανεις (αν τελικα το χρειαζεσαι) ειναι Επαναφορα Εργοστασιακων Ρυθμισεων.

Στο youtube θα βρεις βιντεο που θα σε καθοδηγησουν αναλυτικα.

 

Στη θεση σου παντως εγω πρωτα θα αλλαζα μπαταρια. Στην περιπτωση μου βοηθησε πολυ. Αν το εχεις ηδη κανει, τοτε προχωρα με την επαναφορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει χοντρα κολληματα. Αλλα 4 χρονια χρησης ισως να θελει φορματ - ξαναπερασμα του λειτουργικου, για να παρει τα πανω του οπως τα παιρνουν οι υπολογιστες μετα απο φορματ. Επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων... πιανει για φορματ;;;
Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει χοντρα κολληματα. Αλλα 4 χρονια χρησης ισως να θελει φορματ - ξαναπερασμα του λειτουργικου, για να παρει τα πανω του οπως τα παιρνουν οι υπολογιστες μετα απο φορματ. Επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων... πιανει για φορματ;;;
Η επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων είναι κάτι σαν "format" όπως το λες και θα στα σβήσει όλα πλην τα αρχεία της microSD αν έχεις… Ετοιμάσου όμως για σετάρισμα της συσκευής σου από την αρχή… ;)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...