Jump to content

Moto G (έκδοση 2014)


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Motorola Moto G Dual SIM (2014) υποστηρίζει USB ON THE GO;

 

Ποια προγράμματα Gps χωρις προβλήμα;

 

ναι.

δεν υποστηριζει ntfs, τουλαχιστον οχι out of the box.

fat32 ομως διαβαζει και γραφει κανονικά.

 

προσωπικά χρησιμοποιώ google maps και sygic, τις επομενες μερες θα δοκιμασω και here maps

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό που φαίνεται μέσα με σβηστή οθόνη και όταν αντανακλά φως από κάποια άλλη πηγή, είναι το digitizer grid. Δεν είναι γραμμές απλά, και το έχουν αρκετά τηλέφωνα.

 

Tο πρωτο που ειχα δεν ειχε αυτες τις γραμμες τα επομενα δυο το ειχαν. Για αυτο λεω οτι υπαρχουν διαφορετικες εκδοσεις οθονων.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πάθατε και πάτε και ζουλάτε όλοι τις οθόνες σας ενώ δεν είχαν προφανές πρόβλημα σε κάποιους με ξεπερνάει :p

 

"Αφού δεν έχει πρόβλημα ας κάνω μόνιμο αποχρωματισμό της οθόνης μόνος μου"

 

Με χιουμοριστική διάθεση πάντα τα παραπάνω :)

 

PS. Στο δικό μου δεν έχω παρατηρήσει κάτι διότι απλά "χαιδεύω" την οθόνη για να κάνω το οτιδήποτε και δε νομίζω να χρειαστεί να τη ζουλήξω ποτέ με δύναμη για κανένα λόγο :p

Edited by Brimstone
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για το ίδιο πράγμα, δεν είναι στην οθόνη αλλά στο digitizer πάνω από αυτήν. Είναι μερικές κάθετες γραμμές που αποτελούνται από πολλές μικρότερες. Το προσέχεις αν κοιτάς το τηλέφωνο με σβηστή οθόνη από συγκεκριμένη γωνία κάτω από φως. Ειδικά στον ήλιο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά στο δικό μου δεν έβλεπα νερά. Μετά τα λεγόμενά σας προσπάθησα να το πατήσω αρκετά και έκανε κάτι λίγο. Όμως δεν με πειράζει και δεν ασχολούμαι καθόλου. Όλες οι οθόνες lcd όταν ασκηθεί πίεση πάνω τους έτσι κάνουν από τις οθόνες των calculatοrs μέχρι αυτές των υπολογιστών. Κυρίως όμως, για να έχω αυτό το αποτέλεσμα αναγκάστηκα να το πιέσω με τόση δύναμη, που αν ήταν να πιέσω για παράδειγμα το δάχτυλο ενός ανθρώπου με παρόμοια πίεση θα ήταν στο όριο του πόνου. Επομένως, για το δικό μου τηλέφωνο πάντα, το να δημιουργηθούν συνθήκες όπου θα εμφανίσει τα νερά δεν αποτελεί ρεαλιστικό σενάριο χρήσης. Δεν ξέρω τι διαφορές παίζουν και αν υπάρχουν διαφορετικές οθόνες, αλλά εμένα μου φαίνεται μια χαρά και εννοείται δεν υπάρχει λόγος να το κυνηγήσω να μου την αλλάξουν κλπ.

 

Όπως είπα, μια οθόνη είναι φυσιολογικό να κάνει νερά αν πιεστεί. Μόλις το δοκίμασα σε 5 τηλέφωνα και όλα κάνουν νερά, με πολύ μεγαλύτερη ευκολία από ότι στο (δικό μου) Moto G. Και σύγχρονα, και παλαιότερα, και αρχαία χωρίς οθόνη αφής. Και όχι απλά νερά, αλλά ένα σωρό στίγματα. Αυτό που ίσως αξίζει να διερευνηθεί είναι αν παίζει ενδεχόμενο κακής συναρμογής σε ορισμένα Moto G, και σε μερικές συσκευές το τζάμι/digitizer προστατεύει λιγότερο την οθόνη που βρίσκεται από κάτω από την πίεση που θα ασκηθεί με το δάχτυλο. Σε κάθε περίπτωση πάντως, καλό θα ήταν να μας λέει οποιοσδήποτε έχει πρόβλημα με νερά, πόση πίεση ασκεί (όσο είναι εφικτό να περιγράψεις γιατί δεν νομίζω να έχει κανείς ...δυναμόμετρο).

 

Σωστα τα λες φιλε. Το προβλημα δεν ειναι η οθονη αυτη καθεαυτη αλλα αυτο που περιγραφεις. Σε αυτο καταληξαμε και με τον τεχνικο των public οταν αλλαξα το πρωτο.

Στο προκειμενο τωρα. Δυστυχως το μονο που μπορει να κανει καποιος ειναι να αλλαζει συσκευες στην σειρα στα πλαισια doa η να παρει αλλο κινητο απο το καταστημα με πιστωτικο. Εχω πει πολλακις οτι η πρωτη συσκευη εμφανιζε το προβλημα με ελαχιστη πιεση και στις 20 μερες στο σημειο αυτο αφησε μονιμη μπλε κηλιδα. Η επομενη συσκευη εμφανιζε τα νερα με παρα πολυ πιεση ,καμια σχεση με την πρωτη αλλα μεσα σε 3 ωρες εκαψε 3 πιξελ. Επομενως εκανα ξανα αλλαγη και η τριτη συσκευη δεν εκαψε ουτε πιξελ αλλα για να κανει νερα πρεπει να την πιεσω παρα πολυ καμια σχεση με την πρωτη. Η δευτερη και η τριτη οθονη ειχαν διαφορετικα χρωματα απο την πρωτη πιο θερμα, φαινοντουσαν οι γραμμες του digitizer ενω στην πρωτη δεν δαινοντουσαν. Ακομα και το μπροστινο τζαμι εχει αλλο χρωμα στην δευτερη και τριτη συσκευη κοκκινο μωβ, σε σχεση με ρην πρωτη που ειχε μπλε σκουρα αποχρωση στο τζαμί. Η πρωτη σαφως ομως ειχε ωραιοτερα χρωματα και αισθηση καλυτερης ευκρινειας. Τωρα διαλεγει και παιρνει καποιος. Αλλαζεις συσκευες στην σειρα η αλλαζεις μαρκα. Εγω ειχα ξεκαθαρισει στα public πως θα αλλαζω συσκευες μεχρι να πεσω σε μη ελλατωματικη. Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πάθατε και πάτε και ζουλάτε όλοι τις οθόνες σας ενώ δεν είχαν προφανές πρόβλημα σε κάποιους με ξεπερνάει :p

 

"Αφού δεν έχει πρόβλημα ας κάνω μόνιμο αποχρωματισμό της οθόνης μόνος μου"

 

Με χιουμοριστική διάθεση πάντα τα παραπάνω :)

 

PS. Στο δικό μου δεν έχω παρατηρήσει κάτι διότι απλά "χαιδεύω" την οθόνη για να κάνω το οτιδήποτε και δε νομίζω να χρειαστεί να τη ζουλήξω ποτέ με δύναμη για κανένα λόγο :p

 

Πραγματικά έχουνε κάνει την τρίχα ....τριχιά. Χωρίς χιουμοριστική διάθεση γιατί βαρέθηκα να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια.:ninja:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να βάλω ενα τραγουδι για ήχο κλήσης αλλά δε βρίσκω τον τρόπο. υπάρχει τρόπος;

 

Κατέβασε εναν file explorer όπως ο es και μετα απο την επιλογή ήχου κλήσης χρησιμοποιόντας το es διαλέξεις οτι θελεις

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποφάσισα να το κρατήσω με το όποιο ρίσκο (αν υπάρχει) αλλά έχω ένα θέμα. Μου ζητάει να δηλώσω ένα gmail λογαριασμό, βάζω αυτόν που έχω πατάω επόμενο και μου λέει ότι δεν μπορεί να γίνει σύνδεση. Συγκεκριμένα λέει ότι προέκυψε πρόβλημα επικοινωνίας με τους διακομιστές google! Ακόμα και νέο gmail να φτιάξω το ίδιο μου λέει. Τι γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά έχουνε κάνει την τρίχα ....τριχιά. Χωρίς χιουμοριστική διάθεση γιατί βαρέθηκα να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια.:ninja:

 

Λοιπον εχω πει οτι η πρω η συσκευη εμφανιζε το προβλημα χωρις πιεση. Δεν χρειςζοταν να την ζουλαω αγαπητε φιλε. Ηταν προβληματικη πως να το κανουμε. Το ιδιο προβλημα ειχε και η εκθεσιακη στα public καθως και μια ιδια συσκευη πιυ ετυχε την ιδια μερα να ειναι στο σερβις του καταστηματος με αλλο προβλημα για να σταλει στο επισημο σερβις. Οταν ο υπευθυνος καταστηματος ειδε αυτο το γεγονος μου εκανε αντικατασταση συσκευης μετα απο εναμιση μηνα κατι που μου ειχε πει η ιδια η μοτορολα να ζητησω. Βεβαια μου προτεινε να παω σε αλλη μαρκα και μου ειπε πως θα ενημερωνε το κεντρικα καθως φανηκε γενικευμένο προβλημα. Το οτι η ιδια η μοτορολα μου ειπε να ζητησω αντικατασταση συσκευης μετα απο εναμιση μηνα δεν σου κανει εντυπωση; Το οτι το προβλημα εμφανιζοταν σε κανονικες συνθηκες λειτουργιας και οχι υπο ιδιαιτερη πιεση επισης δεν σου κανει εντυπωση; Το οτι τα επομενα κινητα δεν ειχαν το ιδιο προβλημα και φανεροτατα ειχαν αλλο τυπο οθονης ουτε αυτο σου κανει εντυπωση; το διαφορετικο digitizer μεταξυ ιδιων συσκευων που αναφερουν και αλλοι πιο πανω εκτος απο μενα, ουτε αυτο σου κανει εντυπωση. Το οτι εσυ σταθηκες τυχερος απο την πρωτη σου συσκευη δεν αναιρει το γεγονος οτι υπαρχουν προβληματικες παρτιδες. Τωρα αμα εσυ γουσταριζες σε κινητο 20 ημερων αντι για ασπρο μονιμα να βλεπεις μπλε σε καποιο σημειο της οθονης τοτε μαγκια σου. Γιατι εκει οδηγησαν τα φαινομενα με τα νερα μετα απο εικοσι μερες. Ασε εμας που κανουμε την τριχα τριχια να ασχολουμαστε. Και στο κατω κατω δεν ειναι κινητο των 20 ευρω.

Και δεν σε υποχρεωσε κανενας να διαβασεις αυτα που βαριεσαι. Απλα προσπερασετα. Δεν θα σου παρουμε και την αδεια ομως για το τι θα γραψουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις, πως καταλαβαίνω ότι έχει καεί πίξελ;:lol: Βλέπω ένα πολύ-πολύ μικρό σταθερό σημαδάκι στην οθόνη μόνο σε έντονο φως. Να είναι χτυπηματάκι;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω πει οτι η πρω η συσκευη εμφανιζε το προβλημα χωρις πιεση. Δεν χρειςζοταν να την ζουλαω αγαπητε φιλε. Ηταν προβληματικη πως να το κανουμε. Το ιδιο προβλημα ειχε και η εκθεσιακη στα public καθως και μια ιδια συσκευη πιυ ετυχε την ιδια μερα να ειναι στο σερβις του καταστηματος με αλλο προβλημα για να σταλει στο επισημο σερβις. Οταν ο υπευθυνος καταστηματος ειδε αυτο το γεγονος μου εκανε αντικατασταση συσκευης μετα απο εναμιση μηνα κατι που μου ειχε πει η ιδια η μοτορολα να ζητησω. Βεβαια μου προτεινε να παω σε αλλη μαρκα και μου ειπε πως θα ενημερωνε το κεντρικα καθως φανηκε γενικευμένο προβλημα. Το οτι η ιδια η μοτορολα μου ειπε να ζητησω αντικατασταση συσκευης μετα απο εναμιση μηνα δεν σου κανει εντυπωση; Το οτι το προβλημα εμφανιζοταν σε κανονικες συνθηκες λειτουργιας και οχι υπο ιδιαιτερη πιεση επισης δεν σου κανει εντυπωση; Το οτι τα επομενα κινητα δεν ειχαν το ιδιο προβλημα και φανεροτατα ειχαν αλλο τυπο οθονης ουτε αυτο σου κανει εντυπωση; το διαφορετικο digitizer μεταξυ ιδιων συσκευων που αναφερουν και αλλοι πιο πανω εκτος απο μενα, ουτε αυτο σου κανει εντυπωση. Το οτι εσυ σταθηκες τυχερος απο την πρωτη σου συσκευη δεν αναιρει το γεγονος οτι υπαρχουν προβληματικες παρτιδες. Τωρα αμα εσυ γουσταριζες σε κινητο 20 ημερων αντι για ασπρο μονιμα να βλεπεις μπλε σε καποιο σημειο της οθονης τοτε μαγκια σου. Γιατι εκει οδηγησαν τα φαινομενα με τα νερα μετα απο εικοσι μερες. Ασε εμας που κανουμε την τριχα τριχια να ασχολουμαστε. Και στο κατω κατω δεν ειναι κινητο των 20 ευρω.

Και δεν σε υποχρεωσε κανενας να διαβασεις αυτα που βαριεσαι. Απλα προσπερασετα. Δεν θα σου παρουμε και την αδεια ομως για το τι θα γραψουμε.

 

Πιστεύω ότι ο φίλος δεν αναφερόταν σε εσένα που όντως είχες την ατυχία να πέσεις σε ελαττωματική συσκευή, αλλά στον γενικότερο πανικό που έχει ξεσπάσει στο thread και όλοι ζουλάνε στα καλά καθούμενα τις οθόνες τους χωρίς να έχουν την παραμικρή υπόνοια και στοιχείο ότι το κινητό τους μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα με την οθόνη. Αυτό είναι κακό γιατί αφενός ζούλα ζούλα την οθόνη διόλου απίθανο ένα μη ελαττωματικό κινητό να εμφανίσει πρόβλημα (με υπαιτιότητα του κατόχου του) και αφετέρου ποιος ο λόγος να το ψειρίζει κάποιος τόσο πολύ όταν το κινητό του είναι άψογο.

Όσο για το "τρίχα τριχιά", παρόλο που δεν συμφωνώ απόλυτα, επέτρεψέ μου να πω ότι είμαστε το μοναδικό φόρουμ που έχει ξεσπάσει τέτοιος πανικός με το συγκεκριμένο θέμα. Σε φόρουμς εξωτερικού που παρακολουθώ, έχουν γίνει 1-2 αναφορές από άτομα που όπως εσύ έπεσαν σε ελαττωματική παρτίδα και έκαναν αντικατάσταση και τέλος. Ούτε όλοι οι κάτοχοι να πιέζουν τις οθόνες τους στα καλά καθούμενα ούτε τίποτα.

Γενικότερα η άποψή μου είναι ότι έχει πάρει πολύ μεγαλύτερες διαστάσεις το θέμα στο συγκεκριμένο φόρουμ.

Προσωπικά έχω 2 moto g στην κατοχή μου, ένα το δικό μου και ένα της αρραβωνιαστικιάς μου, και δεν θα μπορούσα να είμαι πιο χαρούμενος από την επιλογή μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε 'σεις, πως καταλαβαίνω ότι έχει καεί πίξελ;:lol: Βλέπω ένα πολύ-πολύ μικρό σταθερό σημαδάκι στην οθόνη μόνο σε έντονο φως. Να είναι χτυπηματάκι;

 

Τι χρώμα είναι το σημαδάκι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά, μάλλον χνούδι θα ήταν:grin:, τα μικροσκοπικά χνούδια κολλάνε επίμονα και τρόμαξαν λιγάκι:p Όσο για τα νερά (ή κύματα) τα βλέπω μόνο σε έντονη πίεση, σε νορμάλ χρήση δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Το κινητό είναι πανέμορφο αλλά μεγάλο το ρημάδι. Άμα του βάλω και θήκη θα γίνει παντοφλάρα του κερατά.:lol: Οπότε σκέφτομαι για μεμβράνη προστασίας ως μοναδική προστασία. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό και οικονομικό; Κατά προτίμιση από την πανέμορφη χώρα μας.:happy:
Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος εχει το προβλημα δεν χρειαζεται να ζουλαει η να τραβαει η να παταει η να χτυπαει κτλ. Απλα θα το καταλαβει. Τωρα ισως το οτι υπαρχουν τοσες αναφορες ισως σημαινει οτι οντοςυπαρχει θεμα μιας και μια παττιδα αφορα εκατονταδες η και χιλιαδες κομματια. Η λυση δεν ειναι ομως να μην αναφερομαστε σε ενα προβλημα. Ουτε και λεω να αρχισουν ολοι να ζουλανε μεχρι να σπασουν την οθονη. Οπως ειπα αν εχεις θεμα θα το καταλαβεις χωρις ζουληγματα και γαργαλητα. Το οτι το αναφερομαστε μονο στην ελλαδα σε αυτο το θεμα δεν λεει κατι. Αντιστοιχα να σου πω οτι στο εξωτερικο πολλοι κανουν παραπονα για τριγμους στα ηχεια η για υπερθερμανση κινητου σε σημειο μαλιστα να μην μπορουν να το πιασουν. Στην ελλαδα ομως δεν εχω δει τετοια παραπονα. Μονο σε ενα σημειο εδω ενας φιλος αναφερθηκε σε προβλημα υπερθερμανσης ενω στο εξωτερικο υπαρχουν εκατονταδες τετοια παραπονα. Οι αλλαγες μεσω flipkart δινουν και παιρνουν. Επομενως το οτι στο εξωτερικο δεν αναφερονται στο προβλημα της οθονης δεν λεει τιποτα απολυτως κατα την αποψη μου. Αλιμονο αν μπουμε ομως σε λογοκροσια αναφορων παραπονων.
Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις, πως καταλαβαίνω ότι έχει καεί πίξελ;:lol: Βλέπω ένα πολύ-πολύ μικρό σταθερό σημαδάκι στην οθόνη μόνο σε έντονο φως. Να είναι χτυπηματάκι;

 

Για να διαπιστώσεις εάν υπάρχουν καμμένα pixel, θα πρέπει να βγάλεις μία μαύρη φωτογραφία και μετά να την ανοίξεις με το αντίστοιχο apk προβολής εικόνων του κινητού και να βάλεις τη φωτεινότητα στο μέγιστο. Οποιαδήποτε λευκή κουκκίδα υπάρχει στην οθόνη, υποδηλώνει καμμένο pixel.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι ο φίλος δεν αναφερόταν σε εσένα που όντως είχες την ατυχία να πέσεις σε ελαττωματική συσκευή, αλλά στον γενικότερο πανικό που έχει ξεσπάσει στο thread και όλοι ζουλάνε στα καλά καθούμενα τις οθόνες τους χωρίς να έχουν την παραμικρή υπόνοια και στοιχείο ότι το κινητό τους μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα με την οθόνη. Αυτό είναι κακό γιατί αφενός ζούλα ζούλα την οθόνη διόλου απίθανο ένα μη ελαττωματικό κινητό να εμφανίσει πρόβλημα (με υπαιτιότητα του κατόχου του) και αφετέρου ποιος ο λόγος να το ψειρίζει κάποιος τόσο πολύ όταν το κινητό του είναι άψογο.

 

Αυτό ακριβώς εννοούσα... :)

Link to comment
Share on other sites

Μετέφερα τις επαφές από το άλλο κινητό μέσω μπλουτουθ. Πως θα γίνει να περαστούν όλες μαζί , ώστε να μην χρειαστεί να τις περάσω μια-μια άπο τις λήψεις;
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι ο φίλος δεν αναφερόταν σε εσένα που όντως είχες την ατυχία να πέσεις σε ελαττωματική συσκευή, αλλά στον γενικότερο πανικό που έχει ξεσπάσει στο thread και όλοι ζουλάνε στα καλά καθούμενα τις οθόνες τους χωρίς να έχουν την παραμικρή υπόνοια και στοιχείο ότι το κινητό τους μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα με την οθόνη. Αυτό είναι κακό γιατί αφενός ζούλα ζούλα την οθόνη διόλου απίθανο ένα μη ελαττωματικό κινητό να εμφανίσει πρόβλημα (με υπαιτιότητα του κατόχου του) και αφετέρου ποιος ο λόγος να το ψειρίζει κάποιος τόσο πολύ όταν το κινητό του είναι άψογο.

Όσο για το "τρίχα τριχιά", παρόλο που δεν συμφωνώ απόλυτα, επέτρεψέ μου να πω ότι είμαστε το μοναδικό φόρουμ που έχει ξεσπάσει τέτοιος πανικός με το συγκεκριμένο θέμα. Σε φόρουμς εξωτερικού που παρακολουθώ, έχουν γίνει 1-2 αναφορές από άτομα που όπως εσύ έπεσαν σε ελαττωματική παρτίδα και έκαναν αντικατάσταση και τέλος. Ούτε όλοι οι κάτοχοι να πιέζουν τις οθόνες τους στα καλά καθούμενα ούτε τίποτα.

Γενικότερα η άποψή μου είναι ότι έχει πάρει πολύ μεγαλύτερες διαστάσεις το θέμα στο συγκεκριμένο φόρουμ.

Προσωπικά έχω 2 moto g στην κατοχή μου, ένα το δικό μου και ένα της αρραβωνιαστικιάς μου, και δεν θα μπορούσα να είμαι πιο χαρούμενος από την επιλογή μου.

 

 

Πρέπει να γράψεις τόσες αράδες για να καταλάβει τι εννοώ. Είναι όπως ο πανικός με το ζούλημα. Ο καθένας καταλαβαίνει ότι να ναι και ζουλάει αβέρτα. Το θέμα αγαπητέ φίλε είναι για ότι αφορά το Μοτο. Οχι να διαβάζουμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια για την οθόνη. Τέλος πάντων συνεχίστε. Θα προσπερνάω.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά, μάλλον χνούδι θα ήταν:grin:, τα μικροσκοπικά χνούδια κολλάνε επίμονα και τρόμαξαν λιγάκι:p Όσο για τα νερά (ή κύματα) τα βλέπω μόνο σε έντονη πίεση, σε νορμάλ χρήση δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Το κινητό είναι πανέμορφο αλλά μεγάλο το ρημάδι. Άμα του βάλω και θήκη θα γίνει παντοφλάρα του κερατά.:lol: Οπότε σκέφτομαι για μεμβράνη προστασίας ως μοναδική προστασία. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό και οικονομικό; Κατά προτίμιση από την πανέμορφη χώρα μας.:happy:

 

Παρόλο που δεν είναι από την πανέμορφη χώρα μας, εγώ έχω πάρει αυτές τις μεμβράνες, οι οποίες μου ήρθαν σε χρόνο dt [παραγγελία Δευτέρα νωρίς το πρωί και έφτασαν στο σπίτι (στην Κρήτη) Τετάρτη πρωί...].

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο περιπου 2 εβδομαδες.Πριν απο αυτο ειχα ενα galaxy s4 mini.Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι το γεγονος οτι δεν μου βγαζει τις κοκκινες ειδοποιησεις στο συμβολο του facebook η στο mail μου οταν εχω κατι νεο οπως συνεβαινε στο προηγουμενο κινητο μου.ξερει κανεις αν μπορω να κανω κατι για να μου τις εμφανισει;ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

Μετέφερα τις επαφές από το άλλο κινητό μέσω μπλουτουθ. Πως θα γίνει να περαστούν όλες μαζί , ώστε να μην χρειαστεί να τις περάσω μια-μια άπο τις λήψεις;

 

Ας βοηθήσει κάποιος γιατί έχω πρόβλημα, δεν μπορώ να βρώ που αποθηκεύτηκαν οι επαφές!:wacko: Ενώ εμφανιζόταν στις λήψεις τώρα δεν είναι! Τι διάολο?!!???

 

 

 

 

 

 

 

 

Φίλε SpySif σε ευχαριστώ πολύ αλλά δεν ανοίγει η σελίδα, μήπως έχεις κάνει λάθος στο λινκ;

Edited by akanthithos
Link to comment
Share on other sites

Φίλε SpySif σε ευχαριστώ πολύ αλλά δεν ανοίγει η σελίδα, μήπως έχεις κάνει λάθος στο λινκ;

Ναι, έχει βάλλει ένα http// παραπάνω. Το σωστό είναι αυτό.

 

To προηγούμενο τηλέφωνό σου που είχες τις επαφές δεν ήταν android να υποθέσω, ε;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...